Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) Lejszi válasza Calibos (#639) üzenetére


Lejszi
senior tag

Most hallottam a hirekben, hogy mittudomén kicsodák azt javasolják, hogy a kerékpárosokat és a súlyemeleőket szedjék ki az olimpiából, mert teli vannak szteroidosokkal, ami igaz is. Mindig ezek közül kerül ki a legtöbb doppingos (az atlétákon kivul)

Eddig a spanyol bringás nő bukott le.

(#652) borsi válasza Calibos (#636) üzenetére


borsi
tag

Hallottál már Jennifer Capriatiról?

Nos ő 14 évesen robbant be az élmenők közé, de nem bírta feldolgozni a sikert. Egy sima kis drogos lett belőle, nem is versenyzett évekig. Aztán húszéves kora környékén újra előkerült, és évekig verte a világot.

Szerintem Szávaynál ennyire nem súlyos a helyzet, a tehetsége megmaradt, ne legyünk már ennyire pesszimisták, légyszi!

Én bízom benne, hogy ki tud kecmeregni ebből a hullámvölgyből.

nem kérek pirosat, ha kölcsönösen elégedettek vagyunk a biznisszel elég egy köszönöm! :)

(#653) Lejszi válasza borsi (#652) üzenetére


Lejszi
senior tag

Aztán húszéves kora környékén újra előkerült, és évekig verte a világot. ----> beütött a spuri biztosan... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#654) Lejszi válasza borsi (#652) üzenetére


Lejszi
senior tag

sry, 2x ment :B

[ Szerkesztve ]

(#655) borsi válasza Lejszi (#651) üzenetére


borsi
tag

Mondjuk azért, mert őket ellenőrzik a legtöbbször. És a hírek szerint a kerékpárszövetségnek van a legfejlettebb laborja. Ellentétben a WADA-val, az EPO3-at is ki tudják mutatni. Egy gond van, náluk is mindig csak az bukik le, aki nem kap fülest hogy ellenőrzés lesz. Aki időben le tud állni, ellenőrízhetik 100x is. Reméljük a cikknek a fele sem igaz:[link]

Lejszi: Ja, jó volt a cucc :DDD

[ Szerkesztve ]

nem kérek pirosat, ha kölcsönösen elégedettek vagyunk a biznisszel elég egy köszönöm! :)

(#656) Lejszi válasza borsi (#655) üzenetére


Lejszi
senior tag

hát mondjuk hihetetlen volt látni, hogy a 4x100 váltóban ennyire odavertek a világcsúcsnak. A 8ból 5 úszott világcsúcs időn belül.

(#657) Calibos válasza borsi (#652) üzenetére


Calibos
addikt

Halottam róla, volt szerencsém többször is élőben játszani látni a Tv-ben mielőtt elkezdett drogozni. 24 évesen tért igazán vissza.

Remélem én is hogy Szávaly-tól látunk még többet, sok olyan játákos létezik kinek volt 2-3 jó éve, talán belekerült a top10-be aztán jött egy hullámvölgy és soha többé nem sikerült a régi sikereket megismételni. Remélem nem így lesz Ági esetében.

Lejszi
akkor már az atlétikát is szedjék ki,

[ Szerkesztve ]

(#658) Lejszi válasza Calibos (#657) üzenetére


Lejszi
senior tag

vagy inkabb sűrűbben ellenőrizzenek.
de a sportoloknak kéne felfogniuk, hogy miert jo az nekik ha csalással nyernek :F

(#659) Salak


Salak
tag

Sajnos nem láttam a mai bokszmeccseket, de állítólag egészen pofátlan csalás volt az ukrán-kínai és a magyar (Varga)-kazah meccsen is. Főleg az előbbi volt vérlázító a beszámolók szerint: [link]

"Winners never quit and quitters never win."

(#660) borsi válasza Lejszi (#658) üzenetére


borsi
tag

Az előbb láttam a híradóban, Cseh Lacit már másodszor ellenőrizték.
Ne sűrűbben!
Mindenkit, egyformán! (reméljük ez most is így van, de én nem hiszek benne)

nem kérek pirosat, ha kölcsönösen elégedettek vagyunk a biznisszel elég egy köszönöm! :)

(#661) Calibos válasza Salak (#659) üzenetére


Calibos
addikt

1-2 percig néztem Varga meccsét a kollégámmal, hát ez idő alatt szerintem a magyar eltalálta az ellenfelét de nem adták meg a pontot. Nem értem e a pontozást működését :U

Lejszi
olimpia érem = pénz, szponzor, reklámszerződés, így érthető hogy miért éri meg.

[ Szerkesztve ]

(#662) Lejszi válasza borsi (#660) üzenetére


Lejszi
senior tag

Ezt én is hallottam.

(#663) Lejszi válasza Calibos (#661) üzenetére


Lejszi
senior tag

tudom, de az élsportolók már most gazdagok és népszerűek.
tulságosan kapzsik szerintem!!!!
mint a hétköznapi életben, azok a befolyásos emberek probalnak csalni,simlizni meg ilyenek akiknek van mit a tejbe apritani....

[ Szerkesztve ]

(#664) Face8814


Face8814
őstag

Rossz a doppingolás megközelítése sok embernél itt.
Tudomásul kell venni, hogy rengeteg sportágban az EMBER elérte a teljesítménye maximumát. Innen szerek nélkül nincs hová fejlődni. Ahhoz hogy újabb világcsúcsok szülessenek kellenek a szerek. :K
Nagyon sok sportágat azért néz a közönség, hogy olyan eredményt lásson amilyen még nem volt. Csak bele kell gondolni. 100 méteres síkfutásban hacsak 10,5-10,8 körüli idők lennének állandóan, mennyi embert s legfőképp mennyi szponzort vonzana? Nem kell sok jóstehetség megtippelni az eredményt..... :K
Én is szívesebben nézek rekordokat, mintsem középszerű eredményeket. Ez egy ilyen világ. ;) Csak az egyre jobb és jobb eredmény hajtja előre a sportágat, így lesz több és több pénz benne és e miatt fognak feltűnni egyre jobb és jobb sportolók.
El kell végre fogadni, hogy vagy eredmények vannak ( doppingal ) vagy "csak" verseny van, középszerű idővel, súllyal, méterrel, ...stb és ezáltal eltűnik az adott sportágból a pénz, a szponzor, a közönség.
Aki arra adta a fejét hogy élsportoló legyen, az ezekkel a dolgokkal tökéletesen tisztában van. Felesleges Phelps-et fikázni, mert aki az olimpián döntőben van az mind nyomja magába azt amit csak tud. Más kérdés, hogy az amcsiknál talán fejlettebbek a szerek mint nálunk, de akkor is nagyon becsülendő amit ez az amcsi gyerek művel, mert ezen lehetőségek nem csak neki adottak, hanem valszeg az összes amcsi, auszi, kínai, orosz, ... stb úszónak, akik egy kicsit is fejlettebb országban élnek, és van némi pénz mögöttük ( amit a szakág vezetőik nem nyúlnak le, mint egyes országokban :DDD ).

Ja igen. Még egy fontos dolog, amiben piszok gyengék vagyunk és talán ez az egyik legfontosabb tényező ma. Sportdiplomácia!!!!!!!!

[ Szerkesztve ]

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#665) vagamo


vagamo
őstag

Nem kezdődött valami fényesen nekünk ez az olimpia!
[link] :(

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#666) Motion_Blur válasza vagamo (#665) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Szerintem a kínai csapatban szégyen, ha valaki ezüstöt vagy bronzot kap :))

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#667) Bibby válasza vagamo (#665) üzenetére


Bibby
addikt

Egyelőre tök felesleges az éremtáblázatot nézni, egy arannyal rögtön 10. helyen lennénk. Majd a végén.

Ελευθερια η θανατος

(#668) lúzer válasza Lejszi (#663) üzenetére


lúzer
veterán

ha nem doppingol nem kerül oda hogy gazdag és népszerű legyen :U

egyébként nagy része (magyarok) nem gazdag - (kivéve az olimpiai érem tulaj)
egy részeges nb3 focista többet keres

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#669) lúzer válasza Motion_Blur (#666) üzenetére


lúzer
veterán

pár évvel ezelőtt nálunk is :U

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#670) bandus válasza lúzer (#669) üzenetére


bandus
veterán

:(((

baz+, sportoltatok ti valaha bármit is??

milyen alapon merészeltek ti szégyennek nevezni bármilyen olimpiai érmet??

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#671) Calibos


Calibos
addikt

10millios lakosságú- rossz anyagi helyzetben lévő Országban, gyenge sportdiplomáciával, eredményt nem felmutatni tudod fociban-ami a legtöbb pénzt kapja, legtöbb sportág alig kap valami állami támogatást - alig vannak sportintézmények ha van is szar állapotban, ...stb

ezek után jogosan lehetnek elvárásaink?

(#672) lúzer válasza bandus (#670) üzenetére


lúzer
veterán

ne már, mondtam én ilyet!? :(((

azt mondtam, ez volt az általános közvélekedés régebben :(

nálunk is ezt a hülyeséget tolták, megmutattuk a kapitalistáknak a szoc felsőbbrendűséget! Kína meg ugyebár még itt tart.

[ Szerkesztve ]

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#673) Bibby válasza lúzer (#672) üzenetére


Bibby
addikt

Kína sem tudod hogy hol tart, egy poénnak lett bedobva hogy csak az aranyat becsülik - nyilván hülyeség.

Calibos: pont ezen körülmények miatt volt (és remélhetőleg lesz) számunkra hatalmas siker az olimpia, simán megelőztünk nagyhatalmakat is.

Ελευθερια η θανατος

(#674) lúzer válasza Bibby (#673) üzenetére


lúzer
veterán

szvsz nem poén
cikkel egyetértek, utolsó bekezdés erről szól

mégegyszer: bármilyen helyezés, érem nem szégyen és örülök neki
befejeztem a témát

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#675) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Ezek a úszó fiuk váltóba amit műveltek hihetetlen. Ilyen szépen megrendezett olimpiához illik is ez a teljesítmény, így tovább. Remélem kis hazánknak is szereznek elismerést sportolóink, találkoztam a napokban a vizipólos csapattal és sok szerencsét kívántam nekik.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#676) Bibby


Bibby
addikt

Napi láma kérdés rovat: Az ugrók miért zuhanyoznak le rögtön amint kimásznak a medencéből?

Ελευθερια η θανατος

(#677) zoltanz válasza Bibby (#676) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Mert azé . :)

UA mi az extra szűz az olivaolajaknál (mert a szüzet értem...)

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#678) Bibby válasza zoltanz (#677) üzenetére


Bibby
addikt

Hát te kész vagy, hogy jön ide egy kajás kérdés? :W :D
Amúgy az extra szűz az amit a legelső sajtolásból nyernek.

Ελευθερια η θανατος

(#679) zoltanz válasza Bibby (#678) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Bocs kicsit elvonatkoztattam (UA. jelentése: ugyanaz). Azt tanultam köszi, hogy készűl, maga a kifejezés hangzik bután... (nennek sincs értelme v. rossz hasonlat)

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#680) lúzer válasza Bibby (#676) üzenetére


lúzer
veterán

tipp: klórozott a medence vize? :F

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#681) zoltanz válasza lúzer (#680) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Mért szerinted a zuhanyból nem tisztított (klórozott) víz jön csatornából, esővízet másra használják...

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#682) lúzer válasza zoltanz (#681) üzenetére


lúzer
veterán

más az ivóvíz klórtartalma
külön klórmésszel kezelik a medence vizét, ha csapvízzel töltik fel, minek klóroznák külön, ha már az úgyis klóros?

Bibby: akkor passz :)

[ Szerkesztve ]

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#683) Bibby válasza lúzer (#680) üzenetére


Bibby
addikt

És ha az? Az árt? Kb. 10 perc múlva újra beleugranak. :))

Csak nem megtaláltam a millió dolláros kérdést? :P ;]

[ Szerkesztve ]

Ελευθερια η θανατος

(#684) zoltanz válasza lúzer (#682) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Értem mire gondolsz, de a fene tudja.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#685) zoltanz válasza Bibby (#683) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Lehet, hogy ők is a víz szerelmesei? :DD

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#686) bandus válasza lúzer (#672) üzenetére


bandus
veterán

akkor elnézést kérek, az elhamarkodott bekiabálásért :R félreértettem.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#687) lúzer válasza bandus (#686) üzenetére


lúzer
veterán

peace :)

zoltanz: hagyjuk, olimpiai topik

[ Szerkesztve ]

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#688) zoltanz válasza lúzer (#687) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Ne keverjük a kommonizmust a szocializmussal. (nem is beszélve a Sztálinizmussal.)

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#689) vagamo


vagamo
őstag

Itt a Google-n egész jól lehet követni, hogy, mi mikor lesz, mikor volt és mi lett a végeredmény! [link]

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#690) LOTR


LOTR
addikt

valaki tudja esetleg, hogy a 4x100as gyorsváltó részletes eredményeit hol lehet megtalálni, van egyáltalán olyan?
tehát külön-külön ki milyen időt úszott mérnek ilyeneket?
az elsőét hivatalosan is mérik, de a maradék 3 versenyző mit úszott?

Bibby
pedig biztosan a klórozott víz miatt, nagyon durván kiszárítja a bőrt, nem tesz jót se a bőrnek, se az úszóruhának, lemossák magukról

[ Szerkesztve ]

One Ring to rule them all

(#691) Wolverine válasza copin (#647) üzenetére


Wolverine
félisten

Abból ítélve, amit ma láttam, a magyar női kézilabdaválogatott nem éremesélyes - egyszerűen fejben nem olyan jók, mint a legszűkebb élmezőny. Ha nem lenne gond, akkor nem adták volna le az 5 gólos előnyt a második félidő elején.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#692) Wolverine


Wolverine
félisten

Kézilabda összefoglaló és keddi program.
A program annyiból hibás, hogy nem veszi figyelembe az eredményeket: az úszódöntőkben nem elsz magyar, és Módos Péter birkózó sem fog versenyezni, mivel épp kórházban van vérmérgezéssel.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#693) LOTR válasza LOTR (#690) üzenetére


LOTR
addikt

nem tudom, hogy helyesek e a számításaim, de érdekes
az amerikaiak (rész)ideje
0:47,24 +27 - Michael Phelps 47,51
1:34,53 - (forduló 1:09,40) - Garrett Weber-Gale 47,02
2:21,59 +59 - (forduló 1:56,92 +29) - Cullen Jones 47,65
3:08,24 - (forduló 2:42,86 +82) Jason Lezak 46,06

a franciáknál az utolsó Alain Bernard 46,73

One Ring to rule them all

(#694) tiv83us válasza Bibby (#676) üzenetére


tiv83us
veterán

Nem hulye a kerdes, barmennyire is annak hangzik.
A hideg vizbe uszas/ugras utan beallnak a meleg zuhi ala, igy az izmaik, izuleteik lazabbak maradnak.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#695) kavicssli


kavicssli
addikt

Azt szeretném kérdezni hogy onlineba az mtv adja a müsort mint az foci EB-nél? :U :R

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#696) concret_hp válasza kavicssli (#695) üzenetére


concret_hp
addikt

igen, de ezzel az erővel ki is próbálhattad volna nem? :)
telesport.hu

vagy fullba vagy sehogy :D

(#697) kavicssli válasza concret_hp (#696) üzenetére


kavicssli
addikt

Jogos csak most melóba vagyok! :B

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#698) concret_hp válasza Integra (#640) üzenetére


concret_hp
addikt

azt leszámítva, hogy a csóka valószínűleg soha nem hallott még olyanról hogy fizika, netán közegellenállás vagy ehhez hasonló, sajnos igaza van, bár az hogy mindenki kokszol az erős túlzás szerintem. bringások, súlyemelők jelentős része mondjuk valószínű, meg atléták ill. úszók közt is elég sok.

percenként 0.5-1mp-t szerintem simán hozhat egy ilyen ruha egy csupasz bőrfelülethez képest.

szerk: a linkelt írás olvasása közben valahogy olyan érzésem támadt, mintha indexes észosztást olvasnék és lőn. utálom a stílusukat :U

[ Szerkesztve ]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#699) tiv83us


tiv83us
veterán

Uszasban egyelore ez az USA esteje, 3 verseny, 3 arany /3 vilagrekord/ :)

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#700) tiv61us válasza tiv83us (#694) üzenetére


tiv61us
őstag

ma aratunk uszasban

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.