Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Chili7


Chili7
őstag

Lesz mit "megbeszélni"!

Vajon hány aranyat nyerhetünk? 6-8?

(#2) concret_hp válasza Chili7 (#1) üzenetére


concret_hp
addikt

6-8 reális, de valahogy van egy olyan érzésem, hogy nem 1-2 doppingbotrány lesz (remélem magyar részről egy sem)

ugye az orosz atlétanők, az amerikai mellúszónéni, a bolgár súlyemelők, hogy csak az utóbbi napok termését említsem.

vagy fullba vagy sehogy :D

(#3) lúzer


lúzer
veterán

végre! :C

nem ide tartozik de mekkora bukta a 4×400 váltó doppingesete!
1 hülye miatt a másik 3-tól is elveszik az aranyat

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#4) lúzer válasza Chili7 (#1) üzenetére


lúzer
veterán

keveset
kajak-kenusok mennyire lehetnek mentálisan jól?
úszók? esetleg Cseh
csapatsportok - 1?
atlétika 0
küzdősportok ?? (0)

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#5) bandus válasza lúzer (#4) üzenetére


bandus
veterán

Cseh Lacival csak egyetlen egy gond van, rosszkor született :(
én nagyon tisztelem, és nagyon szurkolok neki, de reálisan nézve nincs esélye megverni Phelpset :( (bár ne lenne igazam)
Ezért nem kell szomorkodni, most mi érezzük át azt, amit a többiek Darnyi és Egerszegi idejében :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#6) Integra válasza bandus (#5) üzenetére


Integra
titán

phelps kapja a tuti cuccot

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#7) bandus válasza Integra (#6) üzenetére


bandus
veterán

persze, de a Laci is ugyanúgy. Phelps-et egyszerűen nem lehet megverni,olyan mint Lance Armstrong..

egyik haver is indul az olimpián, neki szurkolok most nagyon, hogyjó helyezést érjen el. meg talán egyszer visszanyerheti még a régi formáját. juniorként világbajnok volt, csak aztán térdsérülés..(egy volt osztálytársamnak köszönhetően..).

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#8) concret_hp válasza bandus (#7) üzenetére


concret_hp
addikt

Armi is kapta a kokszot rendesen :C
mondjuk Phelpsről már a júesz úszószövetségből is mondták, hogy kokszol... :U pedig a sajátjaikat azért nem szokták bemószerolni :U

vagy fullba vagy sehogy :D

(#9) Chili7 válasza lúzer (#4) üzenetére


Chili7
őstag

Kajak-kenusok pont Koló miatt fognak aratni. Amúgy nem vagyok tisztában az erőviszonyokkal. Ha a Pólósok megvédenék a címüket, az csoda lenne.

(#10) concret_hp válasza Chili7 (#9) üzenetére


concret_hp
addikt

nme lenne csoda, bár valószínűleg nem fogják megvédeni. hírtelen 4 aranyesélyes csapat van, + azért a bírók is úgy fújnak egy kcisit, hogy ne mindig ugyan az nyerjen 3* egymás után :U igaz az utóbbi években nem nyertünk semmit, úgyhogy ismét kijöhetne végre a lépé sa fiúknak.
női pólósok is éremesélyesek, női kézisek hatalmas kérdőjel, de szerintem nem tartoznak az esélyesek közé.

vagy fullba vagy sehogy :D

(#11) Integra válasza Chili7 (#9) üzenetére


Integra
titán

nekem csak ez az egy számít
hogy szétüssük a szerbeket vizilabdában!!!

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#12) Salak


Salak
tag

Vizilabdában szokás szerint óriási csaták lesznek, a legjobb 4 nagy csapat között 1-1 gól fog dönteni, sajnos nagyban fog a latba nyomni a bírók ténykedése. (Szerencsére Ikodinovicsot kiengedték az intenzív osztályról, ami nem kis csoda) Mindenesetre szerintem van sanszunk megvédeni a bajnoki címet. Kajak-kenuban szerintem jók leszünk most, is, 4 arany szerintem benne van. Vívásban is ott lehetünk egy-egy számban, szurkolok, hogy Nemcsik Zsolt odaérjen, na meg a csapatok. Esetleg birkózásban, cselgáncsban is szerezhetünk érmet, na meg Laci révén úszásban. Igaly Dia nem tudom milyen formában van, de neki is lehet esélye. Na de majd meglátjuk mi lesz. állítólag tisztul a levegő is Peking fölött, nem kis tett lenne, ha eltüntetnék a szmogot.
Ami viszont nagyon szar, hogy holnaptól kezdem a szakmai gyakorlatom, ami hétköznaponként 17 óráig tart, az izgalmas események meg helyi idő szerint este lesznek, ami itt kés délelőtt/koradélután :O Elég sok mindenről le fogok maradni.

"Winners never quit and quitters never win."

(#13) concret_hp válasza Integra (#11) üzenetére


concret_hp
addikt

sztem most nem a szerbek a legnagyobb vetélytársak, hanem a horvátok + ugye montenegró azért csak behúzta az eb-t. egyébként a figyelőneten van egy interjú Kemény Dénessel ajánlom mindenkinek :)

( ne menjünk el ebbe az irányba, de mekkora egyeduralkodók lennénk vízilabdában, ha a középkori nagy magyarország egyben lenne, minden más változatlansága mellett? :D )

Salak: azért Athénban gyakrolatilag csak az volt a kérdés, hogy mi vagy a Szerbek nyerünk-e :) ennél ugye most jelentősen komplikáltabb a helyzet.

[ Szerkesztve ]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#14) nike_ válasza Integra (#11) üzenetére


nike_
addikt

Engem is ez idegesít. Mindig eggyel nyernek. :(

De mivel Montenegró megverte Szerbiát, ezért valószínűleg a "régi" szerb válogatottban is sok montenegerói volt.

(#15) Salak válasza concret_hp (#13) üzenetére


Salak
tag

Hogyne, nyílvánvalóan komplikáltabb, de szerintem az elmúlt négy évben, amikor végig kaptuk az ívet a szerbektől, egy pár meccstől eltekintve nem játszottunk rosszabbul, csak vagy elfújták a meccset, vagy pechünk volt, vagy valami apróságon múlt. Ha a tudásunk szerint játszunk, akkor a döntő sztem reális. Amin múlni fog szerintem, az az emberelőnykihasználás lesz. Ha úgy csináljuk, ahogy szoktuk, akkor megint ki fogunk kapni 1 góllal. Ha jobban, akkor bármi lehet :)

"Winners never quit and quitters never win."

(#16) Integra válasza concret_hp (#13) üzenetére


Integra
titán

persze, igazad van, elfelejtettem a szétválást..
szóval montenegró..
mondjuk annyira mindegy, verni kell az összes magyar gyűlölőt a medencében és kész!:)
a bírókra leszek kíváncsi, hogy mennyire nem fogják látni, ahogy vérezni fognak a magyarok a vízben..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#17) Salak válasza Salak (#12) üzenetére


Salak
tag

Kihagytam az öttusát, őt is húzhatunk valamit.

"Winners never quit and quitters never win."

(#18) concret_hp válasza Integra (#16) üzenetére


concret_hp
addikt

most nem azért, de miről beszélsz? ez a játék nem arról szól, hogy simogatják egymást a fiúk (lányoknál se erről szól), a szerbek stílusa a legdurvább ez igaz, ilyen a védekezésük, de azért a vérző játékos elég ritka és senki nem okoz szándékosan ilyen súlyos sérülést.

magyar gyűlölőről meg külön hülyeség beszélni, mert ilyesmiről szó nincs. azon kívül, hogy néha megsérül egy-egy játékos (azért nem túl sok eset jut eszembe, komolyabb sérülés meg egy sem), ami ismétlem ennek a játéknak a velejárója, tudnál említeni egyetlen sportszerűtlen mozzanatot ?

[ Szerkesztve ]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#19) Integra válasza concret_hp (#18) üzenetére


Integra
titán

néha?
majd azért figyeld, hogy a magyarok mennyi verést kapnak a többiekhez képest.
szerintem ők egyedül annyit kapnak, mint az összes többi csapat együtt:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#20) LOTR válasza Integra (#19) üzenetére


LOTR
addikt

ez mindenhol így van, a legjobbakat ütik-verik-rúgják, de azért biztos, hogy adnak ők is
a fociban régen Ronaldot rúgták fel mindig, most meg C. Ronaldot, hogy csak a legismertebbeket említsem

amúgy szerintem 5-10 érem, legoptimistább 10, legpesszimistább 5
Cseh Lacinak annyi a hátránya, hogy itthon nem milliárdos üzlet az úszás
az eddig elhangzottakon kívül remélem azért lesznek meglepetés érmek is

[ Szerkesztve ]

One Ring to rule them all

(#21) Salak válasza Integra (#19) üzenetére


Salak
tag

Legalábbis mi arra figyelünk fel, ha a magyarok kapnak. Tény, hogy sokat kapunk, és főleg a szerbektől, de nem hinném, hogy a horvátokat pl babusgatják.. Másrészt a szerbek azért is próbálnak mindig szétszaggatni mindenkit, mert nekik kb a vizilabda az egyetlen igazan aranyesélyes sportáguk. Emlékszem, az athéni döntő előtt a szerb riporter odament a magyarhoz, hogy hagyjuk őket nyerni, mert nekik ez lenne az egyetlen olimpiai aranyuk :) Az az utolsó negyed, amit ott produkáltunk, pedig egészen káprázatos volt. Itt az esély, hogy elfeledtessük ezt a 4 évet 2 hét alatt.

"Winners never quit and quitters never win."

(#22) Integra válasza Salak (#21) üzenetére


Integra
titán

nekem is tökmindegy, ha az olimpiai arany a mienk:))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#23) concret_hp válasza Salak (#21) üzenetére


concret_hp
addikt

jaigen ami szinte mindig durva: szerb-horvát (amúgy se nagyon szeretik egymást)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#24) concret_hp válasza LOTR (#20) üzenetére


concret_hp
addikt

Ja hogy kicsit elkanyarodjunk régebben Radulovics mostanság meg Görbiccz amiket kap... :U pedig a női kézilabda nem a durva sportok közé tartozik :U

vagy fullba vagy sehogy :D

(#25) Wolverine válasza LOTR (#20) üzenetére


Wolverine
félisten

Érem? :Y Ennyire én se vagyok pesszimista, hogy a teljes csapat 10 éremet nyer... (pedig szerintem max. 6 arany lesz...)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#26) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

üdv mindenkibe, integra, wolverine... rég láttalak titeket.

no szóval az lenne a kérdés, ami gondolom sokakat érint, h milyen módok vannak online követni az eseményeket, képben vagy hangban. tippjeim:

1, mtv online (nem tudom, h lesz-e közvetités, ill mennyire lesz leterhelve)
2, online rádiók, melyik hogyan?
3, broadcastolhatom otthonról a tv adás hangját, bár néha csúszik

help me obi wan kenobi

thx

- no es importante -

(#27) LOTR válasza Wolverine (#25) üzenetére


LOTR
addikt

persze elírtam, aranyra gondoltam, tehát 5-10 arany, nem pedig érem

ha unatkozik egy mod javítson már bele, az érem helyett aranyérem akart lenni
köszi

[ Szerkesztve ]

One Ring to rule them all

(#28) concret_hp válasza Sixkiller6 (#26) üzenetére


concret_hp
addikt

mtv onlány sztem jó lesz , remélhetőleg készülnek a nagyobb terhelésre... igaz a kép nme az igazi legutolsó benyomásaim alapján, de a semminél jobb :)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#29) Wolverine válasza Sixkiller6 (#26) üzenetére


Wolverine
félisten

Lesz MTV online, illetve az NBC is ad mindent a neten is utólag megtekinthető formában i, csak kell hozzá egy amerikai proxy ;)
Vagyok én, csak pont nem futunk össze :D

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#30) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

engedve az új idők hivó szavának és a HDTV csábításának, átváltok HD-ra, pénteken jön az ember hekkelni.

- no es importante -

(#31) Salak


Salak
tag

Van Den Hoogenband nem indul 200m gyorson, hogy a 100m-re tudjon koncentrálni, szerintem viszont ott sem fog tudni győzni, úgyhogy max a leégéstől menti meg magát 200-on. (<Phelps)

Görbicz nélkül 2 góllal kikaptunk Kínától felkészülési meccsen. Ha esetleg nem tud majd rendesen játszani, akkor nagyon félek tőle, hogy mindenki ellen ez vár majd ránk..

Két külföldi lap esélylatolgatását olvastam, az egyik szerint 5, a másik szerint pedig 3 aranyat nyerünk. Nagyon remélem, hogy alábecsülnek minket :)

"Winners never quit and quitters never win."

(#32) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

Na elkezdődött...

Hajrá Magyarok!!! Sokszor akarom majd hallani a Himnuszt!

Resistencia eterna

(#33) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

nem akarok flame-et inditani, de a dopping miatt szerintem csak az az út járható, h kikerülnek az olimpia műsorából az erősportágak.

hát nem érdekes h pl a technikai atlétikai számokban évek (van ahol évtizedek) óta nincs világcsúcs? az "erősek" (futók, úszók, emelők, stb) meg csak úgy szórják.

innentől nekem egy megoldás van: csak technikai sportágak maradjanak, illetve amelyikben nem az erő az elsődleges (labdajátékok pl maradhatnának nyilván)

- no es importante -

(#34) Salak válasza Sixkiller6 (#33) üzenetére


Salak
tag

Hát ez az egyik megoldás, a másik pedig az lenne, hogy legalizálnak minden szert és akkor az nyer, aki jobban kockáztatja az életét- De ez, hogy elvileg tiltva van, de mindenki tudja, hogy a "legjobbak" agybafőbe doppingolnak, ennek semmi értelme. És akkor évente-kétévente mutatóba "elfognak" egy nagy sztárt, a többi meg csinálja tovább. Például országúti kerékpárban azt mondják, hogy nem lehet bekerülni a top100-ba dopping nélkül.
Azért atlétikában is dőlnek meg rekordok (Isinbajeva csinált már 23-at, 100 m sík is megdőlt), de valóban kevesebb a világcsúcs, mint pl úszásban. Mondjuk futószámban is van régi rekord, szó se róla. Majd ott is feltalálnak valami új csodaruhát, ami a passzát szelet integrálja a vádlidba, (mint úszásban a speedo LZR) és akkor a 100 is befér majd 5 mp alá.. elég szomorú.

bagyulajuve: még két nap a megnyitóig :)

Jah tényleg, Alain Bernard az már a pofátlanság Chimborasso-ja, két hónap alatt olyan felsőteste lett, mintha 30 évig ezen dolgozott volna, ekkora vállakat szerintem élő emberen nem láttam még. Na ott hangosan felnevettem, aztán jött a két világcsúcs és hello. :\

[ Szerkesztve ]

"Winners never quit and quitters never win."

(#35) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

csak meg kell nézni pár úszó fejét (thorpe, phelps, vagy az a francia srác), mindegyiknek lófeje, óriási ádámcsutkája, 56os lába és lapátkeze van...

vagy ugye ott van IGF (Inzulinszerű növekedési faktor), ami egyenesen az izomsejtekbe kerül, nem kimutatható vér vagy vizeletmintából...

olimpiáról olimpiára egzre jobban elkeserit ez a dolog...

már elindult a női focitorna...

[ Szerkesztve ]

- no es importante -

(#36) bagyulajuve válasza Salak (#34) üzenetére


bagyulajuve
addikt

a megnyitóig igen, de a foci már megy női ágon

Resistencia eterna

(#37) Salak


Salak
tag

Igazatok van, akkor "Let the Games begin" ! :) De miért pont délben lesznek a legjobb döntők/versenyek :(

"Winners never quit and quitters never win."

(#38) rozver válasza Salak (#37) üzenetére


rozver
újonc

sajnos tényleg délben leszenk...de ismeri valaki ezt az olimpiai nike reklámot[link]

igazából az érdekelne, hogy kinek a zenéjét keverték alá....??

(#39) Wolverine válasza Salak (#37) üzenetére


Wolverine
félisten

Mert kínai idő szerint akkor van este :U (Atlantánál és Sydney-nél ugyanez volt, ha nem emlékszel már...)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#40) R válasza Salak (#37) üzenetére


R
aktív tag

hol van a schedule?

(#41) dzsozef3 válasza rozver (#38) üzenetére


dzsozef3
újonc

Fuuh nagyon ütős ez a reklám! A szám címee! : Ez , The Killers - All These Things That I've Done

(#42) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Pár napja hallottam, hogy az egyik hosszútávfutó (talán vb is) nem vállalja a szereplést, mert nem akarja tönkretenni a tüdejét (szmog rulz). Tudná valaki linkelni a hírt?

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#43) Salak válasza Wolverine (#39) üzenetére


Salak
tag

Ez inkább költői/elkesredett kérdés volt :D
Motion Blur: [link] és [link]

[ Szerkesztve ]

"Winners never quit and quitters never win."

(#44) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

erősen támogatnám egy magyar vonatkozású schedule összeállitását, vagy ha vki nagyon ráér minden nap postolni kéne a másnapi műsort.

tudom, tudom... ötletekben jó vagyok, a megvalósitás dicsőségét meghagyom másoknak (vagy majd meglátjuk)

[ Szerkesztve ]

- no es importante -

(#45) rafi


rafi
tag

Üdv Mindenkinek !

Várom már , hogy kezdődjön ! Kivagyok éhezve a magyar sikerekre ! :)

Szereintem reálisan 5 aranyat nyerhetünk , persze nem bánnám , ha lenne még pár meglepi arany is mellette . :D

Hajrá Magyarok !

(#46) Salak válasza Sixkiller6 (#44) üzenetére


Salak
tag

Mivel pont itt van előttem a mai Nemzeti SPort melléklete, amiben van program, ezért akkor elkezdem én. Hétköznap melóban általában van egy kis időm, szóval talán fog menni később is.

Augusztus 9, szombat

A nap döntői:

-Cselgáncs (férfi 60kg, női 48kg)
-Kerékpár (férfi országúti mezőnyverseny)
-Sportlövészet (férfiak: légpisztoly, nők: légpuska)
-Súlyemelés (nők 48kg)
-Vívás (női kard egyéni)

Magyar résztvevők:

-Úszás:
Cseh Laci (400m vegyes, előfutam)
Kis Gergő (400m vegyes, előfutam)
Dara Eszter (100m pillangó, előfutam)
Gercsák Balázs (400m gyors, előfutam)
Hosszú Katinka (400m vegyes, előfutam)
Jakabos Zsuzsanna (400m vegyes, előfutam)
Bodor Richárd (100m mell, előfutam)
Gyurta Dániel (100m mell, előfutam)

-Torna:
Gál Róbert (egyéni összetett, selejtező)

-Sportlövészet:
Tóth Anita (női légpuska, selejtező és döntő)

-Cselgáncs
Csernovicki Éva (48kg)

-Kézilabda
Nők. Magyarország-Svédország, csoportmérkőzés

-Ökölvívás
Szellő Imre (81kg, selejtező)

-Vívás
Nagy Orsolya (kard, egyéni)

-Kerékpár
Bodrogi László (országúti mezőnyverseny)
Kusztor Péter (országúti mezőnyverseny)

"Winners never quit and quitters never win."

(#47) Sixkiller6 válasza Salak (#46) üzenetére


Sixkiller6
őstag

ez aztán a reakcióidő... nagy risztekpa neked, thx
mondjuk a legnagyobb királyság az lenne, ha időpontok is lennének... :)

[ Szerkesztve ]

- no es importante -

(#48) rafi


rafi
tag

[link]

itt találtam részletes menetrendet . külön írja a magyar résztvevőket .

[ Szerkesztve ]

(#49) rafi válasza Sixkiller6 (#47) üzenetére


rafi
tag

a nevedről beugrott egy ígéret a 4 évvel ezelőtti olimpiáról .... :D

(#50) Salak válasza rafi (#48) üzenetére


Salak
tag

Te nyertél! :)

[ Szerkesztve ]

"Winners never quit and quitters never win."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.