Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) rafi válasza Salak (#50) üzenetére


rafi
tag

Nem fogadtunk . :)

Megígért egy dvd-t az aranyakról .

(#52) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

no igen... most azért ég a pofám...
a legegyszerűbb ha feltöltöm vhova, megoldom és jelzem majd...

- no es importante -

(#53) rafi válasza Sixkiller6 (#52) üzenetére


rafi
tag

semmi gond , én is elfelejtettem azóta .:)

viszont , ha megteszed , megköszönöm !

(#54) rafi


rafi
tag

az europsporton megy a brazil - belga labdarugó meccs .
a braziloknál játszik Ronaldhino , Pato , Diego , Anderson , viszont a belgák hagyták ki a ziccert .

(#55) Salak válasza rafi (#54) üzenetére


Salak
tag

váá, kérek ide egy tv-t :D

"Winners never quit and quitters never win."

(#56) Tapsi válasza Integra (#6) üzenetére


Tapsi
addikt

A 2004-es Athéni Olimpiával kapcsolatban olvastam, hogy az amerikaiakat az olimpiai faluban az FBI emberei végték, a WADA be sem mehetett, vagy ha igen, akkor a sportolók előre megkapták a fülest, semmi meglepetés. Ennyit a tiszta játékokról.

Gyűlölöm a doppingot, de sajna amíg ez is csak egy üzlet/presztízs, addig nem lehet ellene sokat tenni.

(#57) rafi válasza Salak (#55) üzenetére


rafi
tag

annyira nem jó meccs :(

(#58) rafi


rafi
tag

a 08. 09. szombati program :

Lövészet 2:30-9:50 női 10 m légpuska Tóth Anita

Vívás 4:00-14:40 női kard egyéni Nagy Orsolya

Súlyemelés 4:00-6:00 női 48 kg

Kézilabda 4:45 Magyarország-Svédország (női csoportmérkőzés)

Kerékpár - országúti 5:00-11:30 férfi mezőnyverseny Bodrogi László, Kusztor Péter

Torna 6:00-16:00 Gál Róbert

Cselgáncs 12:00-13:30 férfi 60 kg
12:00-13:30 női 48 kg Csernoviczki Éva

(#59) LOTR válasza Motion_Blur (#42) üzenetére


LOTR
addikt

Gebrselassie 10 ezren sem indul pekingben - nem biztos, hogy ez volt a hír, amúgy Bekele mellett 4 éve sem sok esélye volt
bár bírom Gebrselassie-t, de inkább azt sajnálom, hogy Hicham el Guerrouj befejezte az athéni dupla után

[ Szerkesztve ]

One Ring to rule them all

(#60) LOTR válasza LOTR (#59) üzenetére


LOTR
addikt

na 10ezren mégis indul Gebrselassie

[ Szerkesztve ]

One Ring to rule them all

(#61) LOTR


LOTR
addikt

ez kemény, mutatják a stadiont meccs után úgy, hogy ki lehet látni az égre, a legdurvább ködöt amit láttatok, kb olyan a szmog, nem csodálom, hogy sokan csak az utolsó pillanatban utaznak

One Ring to rule them all

(#62) Sixkiller6 válasza LOTR (#61) üzenetére


Sixkiller6
őstag

képet! képet!

- no es importante -

(#63) LOTR válasza Sixkiller6 (#62) üzenetére


LOTR
addikt

most az olasz meccs ismétlése kezdődik, de itt annyira nem látszik, sajna tvről nézem, nem tudtam képet

One Ring to rule them all

(#64) Salak válasza LOTR (#59) üzenetére


Salak
tag

Nekem az egyik kedvenc sportos sztorim, amikor megkérdezték Gebre-t, hogy miért fut olyan furcsán, hogy az egyik karja oda van szorítva a testéhez és csak a másikkal "lóbál" rendesen. Elmesélte, hogy kiskorában mindig futnia kellett mezítláb a buszhoz, amivel az iskolába ment és ugye az egyik kezében voltak a könyvei, amit futás közben a testéhez szorított, hogy ne ejtse el. Annyira beidegződött ez a mozgáz neki, hogy ma is így fut :)

"Winners never quit and quitters never win."

(#65) concret_hp válasza Tapsi (#56) üzenetére


concret_hp
addikt

engem a magyarok szereplése után az foglalkoztat, hogy kínai ill amerikai doppingügy lesz-e ? mert hogy mind2nél központi kokszprogram van abban 99%ig biztos vagyok :U

vagy fullba vagy sehogy :D

(#66) Tapsi válasza concret_hp (#65) üzenetére


Tapsi
addikt

Egyértelmű.

(#67) rozver válasza dzsozef3 (#41) üzenetére


rozver
újonc

sejtettem h Killers zenét választanak az uj reklámhoz, valahol már lehetett róla olvasni. Holnap olimpia, remélem látunk olyan epikus képsorokat mint a videón..just do it

(#68) zsivkov válasza rozver (#67) üzenetére


zsivkov
újonc

nyilván az olimpiára időzítették ezt a filmecskét...gondolom lemegy majd milliószor a közvetítések között. mondjuk nemzvar..mert kellemesre sikerült

(#69) Makaveli


Makaveli
senior tag

De jó meccs volt ez az argentin! 2:1 lett a vége, de dinamikus, és jó volt.

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#70) Bibby


Bibby
addikt

Phelps nyilatkozott az előbb, hogy ő nem akar második Mark Spitz lenni.
Akkor mi a francért növesztett egy majdnem ugyanolyan bajuszt? :DDD

Ελευθερια η θανατος

(#71) rocket


rocket
nagyúr

Durva volt M1-en tegnap este a noi kezilabda valogatott edzojenek a nyilatkozata a kilatastalansagrol a csapat kapcsan.
Meg most se ertem egy profi edzo, hogy nyilatkozhat ilyet, es akkor akar kiszallni amikor mar nincs valtoztatasra lehetoseg, nevetsegesse es komolytalan emberre tette magat ezzel, es nem csak a szurkolok, a jatekosok szemeben is.

Nincsenek jo erzeseim az olimpia kapcsan, szerintem leszerepelunk, 4 aranyat es max. 11 ermet fogunk nyerni osszesen, ami messze alul mulja a legtobb ember (koztuk sok sportvezeto) elvarasat, aztan majd jon az okok keresese, es a vegen ugyis az lesz, rafogjak arra, hogy nem tudtak a sportolok aklimalizalodni, ezert tortent ami tortent.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#72) rocket válasza Bibby (#70) üzenetére


rocket
nagyúr

Szuper dopping megtestesitoje inkabb Phelps, nem Mark Spitz :)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#73) rocket válasza Integra (#11) üzenetére


rocket
nagyúr

Nem fogjuk sajnos, 0 a sport diplomaciank, es ebben a sportban rengeteg szamitana ez.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#74) LOTR válasza rocket (#71) üzenetére


LOTR
addikt

ha jól emlékszem Gyenesei István 21aranyat jósolt nemteszekszmájlit

One Ring to rule them all

(#75) concret_hp válasza LOTR (#74) üzenetére


concret_hp
addikt

az végülis nem kizárt, hogy hoz a csapat 21 aranyat, ha valamelyik csapatsportágban miénk lesz az arany :D

vagy fullba vagy sehogy :D

(#76) fokukac


fokukac
nagyúr

nemotm, miért engedték kínában tartani az olimpiát, hogy adhatnak rendezési jogot egy ilyen országnak, városnak?

komolyan, egy szmogos, szennyezett diktatúra, csak annyi, hogy vannak másfél millilárdan, és már mindent ott gyártanak.
na de ezért?

szűrt napfény
Túl nagy falat volt a kínai cenzúra a NOB-nak

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#77) Chili7 válasza rocket (#71) üzenetére


Chili7
őstag

A 4 arany valóban a várakozások és az elmúlt időszak átlaga alatt van, de nem nevezném leszereplésnek. Lakosság / arany összehasonlításban így is jók leszünk, nem hiszem, hogy magyarázkodni kellene.
A kézilabda nyilatkozatot nem láttam, de az előkészületi meccsek eredményeit látva....

(#78) Chili7 válasza fokukac (#76) üzenetére


Chili7
őstag

sajnos ezért. Jó nagy piac.

(#79) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

tippverseny?
szerintem 6 aranyunk lesz: 3 kajakkenu (kovács, kovács-janics, kammerer-kucsera), egy cselgáncs, egy birkózó, és vmelyik vízilabdacsapat

- no es importante -

(#80) Wolverine válasza rocket (#71) üzenetére


Wolverine
félisten

Görbicz nélkül a női kéziscsapat nem sokat ér; és ő épp sérült, hála annak a leforrázásnak.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#81) concret_hp válasza Sixkiller6 (#79) üzenetére


concret_hp
addikt

vívók, öttusázók semmi? úszás ? ezekben is jöhet 1-1 sztem :U

vagy fullba vagy sehogy :D

(#82) Wolverine válasza concret_hp (#81) üzenetére


Wolverine
félisten

Az úszás esélytelen; Cseh Phelps és Lochte ellen kevés sajnos, Gyurtában nem tudok bízni, Kovács Emese még nem bizonyította, hogy el tudja viselni a mentális terhelést.
A vívás a napi formától függ mindig... Az öttusa részben lutri (a lovaglás)...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#83) concret_hp válasza Wolverine (#82) üzenetére


concret_hp
addikt

és ha kiderül, hogy az amcsik is doppingolnak? ;]
azért vívásban nem csak 1helyen vagyunk ott, csak kijön a lépés 1szer :)
öttusa: hát valamennyire lutri, de azért mégis tradícionálisan jók vagyunk :)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#84) Sixkiller6 válasza concret_hp (#81) üzenetére


Sixkiller6
őstag

úszás: biztos h nem (hacsak phelps és lochte bele nem fullad egyszerer a medencébe, vagy ha fel nem találják gyorsan a IGF-et kimutató tesztet)
vívók: nagyon-nagyon szurkolok nekik, talán beesik egy arany (de a cselgáncsot és birkózást esélyesebbnek tartom)
öttusa: vörös zsuzsa sehol sincs az olimpia óta, balogh gábor szintúgy, horváthból nem nézem ki. szerintem az érem is óriási dolog lenne

- no es importante -

(#85) Sixkiller6 válasza Wolverine (#80) üzenetére


Sixkiller6
őstag

görbe játszani fog, bár az h épp most kaptunk ki kinától és kazahsztántól (!!!) nem sok jóval kecsegtet

- no es importante -

(#86) Salak válasza Sixkiller6 (#79) üzenetére


Salak
tag

Én 8 aranyra tippelek. A kajak-kenuban egyet értek veled, csakúgy, mint egy-egy cselgáncs és birkózó arany, de vívásban én hozzátennék még kettőt, és a férfi vizilabda lesz a végére a 8. :) Ha ezen kívül össze jönne egy öttusa is, akkor örülnék nagyon. Női kéziseket az elődöntőbe várom, úszásban 1 ezüst, 1 bronz (mindkettő Cseh). Esetleg Igaly Dia is alkothat valamit.

A Nemzeti Sport tippje: 9 arany (Kovács Kati - k1 500m, Vajda Attila c1 1000m, Kovács K.- Janics N. k2 500m, Nemcsik Zsolt Kard, Lőrincz Tamás bírkózás, Balogh Gábor öttusa, Kammerer-Kucsera k2 1000m, Boczkó-Imre-Kulcsár párbajtőrcsapat, férfi vizilabda)

Majd írjatok, ha valami szép történt a megnyitón :)

"Winners never quit and quitters never win."

(#87) Bibby válasza Sixkiller6 (#84) üzenetére


Bibby
addikt

Ne csináljuk már ezt, csak az arany fog csillogni? :U Pont eről nyilatkozott Török Péter is tegnap este, hogy ilyen amerika-betegség van eluralkodóban, ahol a második helyezettet meg sem említik. Mélységesen egyet tudok vele érteni, mekkora dolog már egy olimpiai ezüst vagy bronz! Mégis mit mondanak azokra? CSAK második vagy harmadik. :U

Ελευθερια η θανατος

(#88) Integra


Integra
titán

mikor lesz a megnyitó ünnepség?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#89) R válasza Bibby (#87) üzenetére


R
aktív tag

a második, harmadik az csak mellékes szám, mindig aranyban számolnak :)
14h-kor

[ Szerkesztve ]

(#90) Salak válasza Integra (#88) üzenetére


Salak
tag

14:08-kor, hogy helyi idő szerint 2008.08.08 este 8 óra 8 perckor legyen :)

"Winners never quit and quitters never win."

(#91) Face8814 válasza Bibby (#87) üzenetére


Face8814
őstag

Egy 2. 3., sőt, az olimpiára kijutó szinte valamennyi sportoló munkája ugyanolyan tiszteletet érdemel mint az aranyérmesé. Nagyon szépen csillognak az ezüst és bronz érmek is, de a mai világban csak a győztesek nevét jegyzik meg. Az számít ki az olimpiai bajnok, nem az hogy ki a harmadik. :(
Korábban tipikus magyar betegségről beszéltünk mikor arról volt szó hogy csak az aranynak örülünk leginkább, de szerintem ez a mai világ "áldásos" hatása a sportra.
Tulajdonképpen nem akarok álszent lenni, én is sokkal jobban örülök egy aranynak, mint akár 3 másik éremnek. :B
Ez van, ilyen világban élünk, és aki arról beszél hogy az ezüstnek is ugyanúgy örül mint egy aranynak az szvsz hazudik!!!

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#92) Makaveli


Makaveli
senior tag

Igaly Dianára senki se gondol? Lehet, hogy ő is hoz egy aranyat...

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#93) Salak válasza Makaveli (#92) üzenetére


Salak
tag

#12, #86 :)
Én bízom benne!

"Winners never quit and quitters never win."

(#94) Makaveli válasza Salak (#93) üzenetére


Makaveli
senior tag

Csak te... :U

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#95) Integra válasza Makaveli (#92) üzenetére


Integra
titán

dehogynem!:)
mi drukkolunk neki nagyon, pont tegnapi edzésen vele példálózott vele az egyik instruktor, hogy milyen természetes a csuklótartása a lövésnél, minden erőlködés nélkül puffogtat, kész volt tőle, pedig a pali se lő rosszul... :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#96) Wolverine válasza Sixkiller6 (#85) üzenetére


Wolverine
félisten

A kínai vereséget még megemészteném az akklimatizálódás miatt (de nagyon nehezen), de a kazahok ellenire nincs semmilyen mentség. Nem csodálom, hogy a kapitány ott helyben felajánlotta a lemondását. (egyébként olvastam, hogy a jelek szerint már a svéde meccsen is játszani fog Görbe, de nekem gyanús ez az ultragyors felépülés :()
Horváth tavaly világ- és Európa-bajnok volt, tehát tud nyerni; reméljük, jobban mijön neki a lépés Pekingben, mint ahogy az idei vb-n.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#97) LOTR


LOTR
addikt

most nézem
mtv HD-ben sugározza az olimpiát

One Ring to rule them all

(#98) Wolverine válasza LOTR (#97) üzenetére


Wolverine
félisten

Ez hónapok óta tudott :)

Összefoglaló a netes streamekől: [link]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#99) vagamo válasza LOTR (#97) üzenetére


vagamo
őstag

Nem semmi ráz a hideg!

Remélen nagyobb BALHÉ nélkül lemegy az egész OLIMPIA!
Hajrá MAGYAROK! :C

[ Szerkesztve ]

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#100) rocket


rocket
nagyúr

Ez dobos resz jo volt, foleg az elejen a visszaszamlalas :)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.