Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) brownus


brownus
veterán

neten lehet valahol nézni az élőközvetítést? köszi

(#552) Bibby válasza Salak (#549) üzenetére


Bibby
addikt

Igen az. De attól még nem ő játszik olyan jól, hanem Ági szarul, már megint.

Ελευθερια η θανατος

(#553) szilu84 válasza brownus (#551) üzenetére


szilu84
tag

elméletileg itt lehet[link]

(#554) rocket válasza Integra (#517) üzenetére


rocket
nagyúr

Tipikus magyar betegseg, siman vezetunk aztan az utolso percekben elbukjuk, vagy dontetlenre hozzuk a merkozest, elmult evekben joparszor megtortent ez, en mar nem is huztam fel ezen magam, megszoktam.

Sajnos kezd valora valni a pesszimista joslatom, folyamatosan szallnak el az eselyeseink, meg csak ermet, vagy pontot se szerezve, kinos nagy bukta van kilatasban a magyar sportnak. :(

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#555) Salak válasza brownus (#551) üzenetére


Salak
tag

#412, #514. Nem tudom milyen minőség, én tv-n nézem, amikor tudom.

"Winners never quit and quitters never win."

(#556) szilu84 válasza rocket (#554) üzenetére


szilu84
tag

ja, ezt mondta Kásás is, ki kéne már nőni ebből :(

(#557) Shadowfax válasza Wolverine (#547) üzenetére


Shadowfax
addikt

Köszi, majd otthon bepótolom, biztos ismétlik még azt a mérkőzést.
A 3. szettben 1:1 az állás eddig (tenisz).

(#558) Wolverine válasza mefistofeles (#550) üzenetére


Wolverine
félisten

Azok után, hogy 7-4 és 8-5 volt ide, nem az igazi a 10-10.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#559) szilu84


szilu84
tag

sajnos 3-1 a kínainak:(

(#560) rafi válasza szilu84 (#559) üzenetére


rafi
tag

minden összejön a ferdeszeműnek ... :(

(#561) Fortissimus válasza Balinov (#514) üzenetére


Fortissimus
őstag

ugy nez ki ez mukodik!! :C

Cheers !

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#562) Pubszon


Pubszon
veterán

Nagyon szúrkolok Áginak, remélem legyőzi a Kínait. :U

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#563) mefistofeles válasza Wolverine (#558) üzenetére

Azok után nem, de ha azt veszed, hogy az EB-n kikaptunk tőlük, plusz lenyomták a szerb "mumusainkat" is a döntőben akkor másképp jönnek le az erőviszonyok. Már négy éve oda a magyar vizilabda hegemonia és itt egy újabb jelentkező sikereink megtépázására montenegró személyében. Az is látszik, hogy az EB arany nem egyszeri fellángolás volt tőlük......

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#564) mefistofeles válasza Pubszon (#562) üzenetére

...más már úgysem maradt csak a remény..... :((
Még nyerhet, de nem látom benne az erőt, ráadásul nagyon pontatlan.

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#565) Wolverine válasza mefistofeles (#563) üzenetére


Wolverine
félisten

Ha csak a végeredményt tudnám, nem lennék elégedetlen; láttam a meccset, így az vagyok...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#566) Balinov válasza Fortissimus (#561) üzenetére


Balinov
félisten

Orom es boldogsag. Kar, hogy most a ferfi 1-es teniszmeccset mutatjak a teniszbol,nem Szavay-t. Nezd meg a tobbi 11 csatornat is.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#567) liksoft válasza Lejszi (#537) üzenetére


liksoft
nagyúr

Zárt irányzék. (A puska végén lévő tüske (amire a cél feketéjét kell "ültetni") vagy ring (karika melynél koncentrikus körrel kell célozni) csőben helyezkedik el. Így a környezeti fénynek kevésbbé van kitéve, csillogás vagy egyéb fénytörés nem zavarja a célzásban. Az árnyékoló céltábla darabok meg a legjobbak. Könnyen cserélhető, alakítható a helyi fényviszonyoknak megfelelően.) Miért?

Szerk: Az állvány meg azért van, ugyanis ha elkezdte a versenyt, a jó eredmény érdekében a verseny végéig nem mozdulhatnak el a talpak a padlón. Két-három óra viszont ilyen mozdulatlanság mellett annak aki nem gyakorolta rosszabb mintha hegyet mászott volna. Vagyis közben a puskát valamire le kell tenni. Ezért az állvány.

[ Szerkesztve ]

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#568) mefistofeles válasza Wolverine (#565) üzenetére

A fiainknál is kezd előjönni az, hogy vezetés után valahogy fejben összeesünk. Nézd meg az elmúlt négy év szerbia elleni vesszőfutásában hányszor vezettünk ellenük a harmadik vagy az utolsó negyedben. Sokszor..... :(( ....nagyon sokszor..... :O

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#569) Fortissimus válasza Balinov (#566) üzenetére


Fortissimus
őstag

jaja kerestem szavay-t, de en se talaltam. jo, hogy vannak osszefoglalok is.
nagyon jo ez az oldal
thanks

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#570) Wolverine


Wolverine
félisten

Ági visszabrékelte a kínait, 4:4 az utolsó szett, Ági adogat.

szerk: baszki, 15:40-ről nyerte Ági a gémet :Y

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#571) Salak


Salak
tag

Teniszről valamit pls, megőrülök így hírek nélkül :D Holnaptól szabadságra kéne menni, de nem lehet :(

Juhú, köszi :)

[ Szerkesztve ]

"Winners never quit and quitters never win."

(#572) fokukac


fokukac
nagyúr

ez mekkora már :))

majomruhát mindenkinek!

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#573) RexpecT


RexpecT
addikt

40:40

(#574) szilu84


szilu84
tag

szép volt Ági ez most nagyon kellett :)

(#575) borsi


borsi
tag

Hajrá Ági!

Nem akármilyen ellenszélben kell játszania! Ha fejben ott lenne, már nem kéne izgulnunk, de így.. :R
5:4 ide

nem kérek pirosat, ha kölcsönösen elégedettek vagyunk a biznisszel elég egy köszönöm! :)

(#576) Bordoi válasza borsi (#575) üzenetére


Bordoi
őstag

Azt, hogy érted "ha fejben ott lenne" ?

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#577) RexpecT


RexpecT
addikt

5:5

(#578) Wolverine válasza Bordoi (#576) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem játszik igazán jól, nem eléggé koncentrált.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#579) borsi válasza Bordoi (#576) üzenetére


borsi
tag

5:6

Hát sajnos nagyon sokat hibázik, és nem azért, mert nem tudná megcsinálni. Kicsit kapkod, és bizonytalankodik egyben :(

Kéne neki egy pszihológus. Talmát is minden versenyre elkiséri egy sportpszicho. Persze lehet hogy neki is van.

[ Szerkesztve ]

nem kérek pirosat, ha kölcsönösen elégedettek vagyunk a biznisszel elég egy köszönöm! :)

(#580) DarkByte


DarkByte
addikt

Lerágom a körmömet már! :Y Hajrá Ági! :C

(#581) Salak válasza Wolverine (#578) üzenetére


Salak
tag

Mennyire zavaró a közönség? Ha ez egyáltalán átjön a tv-n.

"Winners never quit and quitters never win."

(#582) Bordoi válasza Wolverine (#578) üzenetére


Bordoi
őstag

Gondolom egy picit izgul, de azért nem játszik annyira rosszul.
Picit izgul ? Szerintem nagyon, de ez valahol természetes is.

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#583) Wolverine válasza Salak (#581) üzenetére


Wolverine
félisten

Drukkolnak a hazainak, de nem annyira veszélyes...
40:15, a kínainak két meccslabdája van.
szerk: az elsőt megcsinálta; 6:4, 3:6, 5:7 a vége.

Bordoi: Ági játszott már komolyabb meccset is, és játszott jobban is komolyabb ellenfél ellen is. Viszont az tavaly volt.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#584) szilu84


szilu84
tag

hát kár ezért a meccsért, Áginak sajnos most nem ment olyan jól:(

(#585) Pubszon válasza Pubszon (#562) üzenetére


Pubszon
veterán

:O :O :O

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#586) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Nem volt semmi ez a meccs... Sajnos most nem sikerült. Elég erős volt a kínai csajszi is.

Harrrr!!!!

(#587) Salak


Salak
tag

Óh, fakk már. Hihetetlen, hogy eddig a 3 nap alatt nem volt egy igazán jó sem :(

"Winners never quit and quitters never win."

(#588) Bibby


Bibby
addikt

Én eddig hittem Ágiban, de mostantól már nem fogok.
A világranglista 1x. helyén álló teniszezőről beszélünk, illene egy STABIL, jó játékot tudnia. De nem tud, ilyen formaingadozások másnál nem fordulnak elő ilyen rövid időn belül.
Nem tudja az elvárható teljesítményt hozni, nem tudja elviselni a nyomást (pedig ezen a meccsen nem is volt igazán), semmit sem tudott kezdeni a közönség reakcióival (látszott rajta), dekoncentrált volt.

Ja, a kommentátor: köze nem volt a teniszhez, sajnos. Ha tehetem eurosportot nézek, ott színvonalasabb, viszont ugye a magyar események nincsenek kiemelve. :(

[ Szerkesztve ]

Ελευθερια η θανατος

(#589) Bordoi válasza Wolverine (#583) üzenetére


Bordoi
őstag

Ez így van, de mivel ez az első Olimpia amin részt vesz, gondolom jobban izgult az átlagosnál.

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#590) rafi


rafi
tag

Káprázatos meccs volt ! Gratula Áginak a játékhoz !

(#591) borsi válasza Bibby (#588) üzenetére


borsi
tag

Én is csalódott vagyok, és még sokan mások is! De ne bántsuk szegényt, az is szép dolog hogy a női tenisz élvonalába be tudott kerülni.
Viszont ha ezt a formát tartja, ami év eleje óta kiséri, valószínűleg nem lesz 1x., inkább 3x.

És a kínai Wimbledonban nem csak Ágit, hanem a világelső Ivanovicsot is elverte. Szerintem nagyot küzdött!

nem kérek pirosat, ha kölcsönösen elégedettek vagyunk a biznisszel elég egy köszönöm! :)

(#592) DarkByte válasza rafi (#590) üzenetére


DarkByte
addikt

Sajnos nem nyert :(, viszont le a kalappal előtte; rendesen megkínozták egymást.
Ahogyan a riportban is mondták a vívókra, nagyon furák ezek az egyik pillanatban majdnem fölényesen vezet, aztán a másik pillanatban pedig veszít szituációk. Bár biztosan nagyon izgult is.

(#593) Salak válasza borsi (#591) üzenetére


Salak
tag

Hát ige, az év hátralevő részében kell(ene) majd megvédenie a sok pontot, amit tavaly gyűjtött, de ilyen rapszódikus játékkal nem valószínű, hogy menni fog.

"Winners never quit and quitters never win."

(#594) copin


copin
őstag

Hajnalban néztem a kéziseinket. Az első félidő aranyat ér, de a második félóra már borzalom volt. Fogalmam sincs mi lehetett a baj, pedig úgy látszott sima meccs lesz. :W

Van valami link a teniszhez? A wta alapból nem érdekel (Ági esetében predesztinálva van a vereség, de legalább rápihenhet a US Openre). Néztem a csajt és gondoltam hogy milyen vézna pipi, biztos gyengék a szervái, erre az egyik legerősebb játékos. Erőjáték a javából, most már csak egy lélekdoki kell és már Federernek érezheti magát.

[ Szerkesztve ]

(#595) Lejszi válasza liksoft (#567) üzenetére


Lejszi
senior tag

köszi az infót, de viccnek szántam a linket :)
nem nagyon érdekel a lövészet

(#596) copin


copin
őstag

Kína rendesen ellépett az éremtáblázaton. Ma kaptak először bronzot (egyből 2). Lemerném fogadni hogy totális csapást mérnek az amcsikra (talán majd Londonban visszatérnek, de hát ilyen a hazai pálya).

[ Szerkesztve ]

(#597) bobace


bobace
őstag

Igaz még csak 3 nap telt el kb az olimpiából, de kezdek tök pesszimista lenni a magyar csapattal kapcsolatban, de nem látnám, hogy az éremtáblázaton sikerül az előző olimpiák szintjét hozni, sorra hullanak el az esélyesek és kevésbé esélyesnek hitt titkos esélyesek is :( Még a szerencse se volt eddig mellettünk...

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#598) Wolverine válasza Bibby (#588) üzenetére


Wolverine
félisten

Idén nem játszott jól gyakorlatilag sehol, ezt láttuk most is.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#599) copin válasza bobace (#597) üzenetére


copin
őstag

Hol van még a vége... :DDD

(#600) Vladi


Vladi
nagyúr

Sziasztok!

Nem tudjátok, adják valahol az olimpia foci meccseit? Néznék pár meccset, de sehol sem találom tv műsorban. :(

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.