Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4201) mokus1 válasza Traxx (#4199) üzenetére


mokus1
addikt

Véleményem szerint ha Phelps gondolkodik a jövőben csak kevesebb számra fog koncentrálni hogy biztosra menjen.
Cseh Lacinak nagyon szurkolok hogy olimpia bajnok legyen mert nagyon kiegyensúlyozott jó úszó vb-n,eb-n mindenhol ugyanolyan jól úszik.

(#4202) hobizoli válasza mokus1 (#4200) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Benyulason is sok mulik, nem jon ki jol rakurtal.
A zimbabwei uszo bringa 4-bol 3x bukta el azzal az aranyat es lett "csak" 2. ket-harom tizedmasodperccel lemaradva.

Nem mellesleg hiperinflacioban szenved az orszaguk, biztos sok jut sportra.

hobizoli

[ Szerkesztve ]

több drón kell ;P

(#4203) mokus1 válasza hobizoli (#4202) üzenetére


mokus1
addikt

Igen sok.pl Phelps vs Cavic.Sokan kérdőjelezték h ő nyerte de ő sokszor megnéztem de látszik h ő.

(#4204) Traxx válasza hobizoli (#4202) üzenetére


Traxx
őstag

Kirsty Coventry-ről volna szó, ha jól tévedek. De van jobb példa is. Merlene Ottey (síkfutásban vitézkedő hölgyről van szó, aki nem ismerné). Lényegében mindent megnyert, amit lehetett, kivéve az olimpiát. Pedig ő volt ott az esélyes...és csak paraszthajszállal bukta el kétszer is.

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#4205) hobizoli


hobizoli
nagyúr

Nincsen jegyunk, megis megyunk! :R :DDD

hobizoli

több drón kell ;P

(#4206) tiv61us válasza mokus1 (#4203) üzenetére


tiv61us
őstag

d\hat mokus en is sokszor megneztem es vizualisan ugytunik nem O
de egy masinat nem lehet ugy beallitani, hogy valakinek kesobb alljon le minta benyulas
szoval nem volt kedeses
a csoda az volt amit az utolso 5 meteren csnalt
onnan mar nem szoktak nyerni
ettol vilaghklaszis
8 arany
hat sok orszag oszesen odadna mindenet ha 8-at szerezne
O meg egymaga
egyebkent szinte minden limpian vannak ilyen sorozatvetok, de a 8 az most rekord, eddig 7 volt

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#4207) fokukac válasza mokus1 (#4200) üzenetére


fokukac
nagyúr

arra próbáltam célozni, hogy majd ha hasonló teljesítményt nyújtasz bármilyen sportban, mint ő, akkor lesz jogalapod beugatni, hogy "mér' csak ötödik, amikor athénban még második volt, és hogy senki nem hibázhat, és az ilyen ember nem jó sportoló" :(

csak arra reflektálok, amiket irkálsz, és nem szimpatikus, na.

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#4208) mokus1 válasza fokukac (#4207) üzenetére


mokus1
addikt

Nem beugatok elmondom a véleményem.
Csak ha hallgattad a nyilatkozatait akkor mondta még a rajt előtt hogy fiatal előtte a jövő hát ilyenkor a sportolónak a versenyre kell koncentrálni nem a jövőre hogy akkor jó lesz.
Ezért nem volt szimpatikus.
Nekem az 5. helyével nincs semmi bajom szép eredmény, csak a körülmények nem tetszenek, mert többre lett volna képes.De szerintem fejben gyenge volt most.
Ez egy hülyeség amit mondasz ha majd felmutatok valamit.Ha Magyarország színeit képviselem most akarok jól teljesíteni nem 1-2év múlva és nem 4.
Nem akartam vitába keveredni veled de ez a véleményem

(#4209) Wolverine válasza bandus (#4193) üzenetére


Wolverine
félisten

Gyenesei Leila nem világbajnok, sőt, az olimpia csak a második nagy világversenye volt öttusázóként (az első a pesti vb, ahol 6. lett).

mokus: az előfutamok délután voltak, a döntő délelőtt pekingi idő szerint; a legtöbben délután úsznak jobban :U Gyurta szvsz kihozta magából a maximumot, lehet, hogy délután jobbat úszott volna.

Traxx: Szávay idén nagyon gyenge formában van, alig nyert meccset is - én speciel meg voltam lepve, hogy végig partiban volt, és becsülöm, amiért iszonyúan küzdött a kínai ellen.

szerk: egyébként szvsz a magyar ökölvívás halálát láttuk most, nem hiszem, hogy a következő 5-10 évben bármilyen jelentősebb eredményünk lenne (nemcsak olimpiákról beszélek, Eb-ken és vb-ken sem várok semmilyen nagyobb teljesítményt). A cselgáncsnál hajszálak döntöttek, és nem a mi javunkra (ne feledjük, hogy 4 dzsúdós is 7. lett, amiért olimpiai pont ugyan már nem jár, de attól még szép eredmény), de a csapat fiatal és fejlődőképes. A birkózóknál is többször apróságok döntöttek; ráadásul Módos Péter vérmérgezése és Hatos Gábor betegsége eleve gyengítette a gárdát. A vívással kapcsolatban az a bajom, hogy a férfi tőr nálunk már majdnem 20 éve halott (Érsek Zsolt és Szekeres Pál voltak az utolsó jegyzett verenyzőink...), és most nagyon hasonló néz ki a párbajtőrnek is, mert a legfiatalabb a csapatban Boczkó volt a maga 32 évével... :( nem igazán látom a minőségi utánpótlást.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4210) mokus1 válasza tiv61us (#4206) üzenetére


mokus1
addikt

Az gyönyörű volt.hát igen de ha víz alul képkockánként nézed nem mondom h tisztán de látható!

(#4211) mokus1 válasza Wolverine (#4209) üzenetére


mokus1
addikt

sok a volna...
vívás az az a ba h pontoznak :(

(#4212) tiv61us


tiv61us
őstag

meg egy keres
Mary kivancsi a himnuszunkra
es itt nem adtak az eredmenyhirdetest
es azzal egyutt akarom neki megmutatni
LINKET please az eredmenyhirdetesrol amit elerk
thx

ja mer most lattam az utolso 2 percet

[ Szerkesztve ]

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#4213) Wolverine válasza mokus1 (#4211) üzenetére


Wolverine
félisten

A szabályok miatt mindig kelleni fog bíró - kardban az együtteseket másképp nem lehet megítélni.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4214) bandus válasza tiv61us (#4212) üzenetére


bandus
veterán

#4164

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#4215) mokus1 válasza Wolverine (#4213) üzenetére


mokus1
addikt

Igen de ez sajnos rossz benne.Mert a bíró már nem tud közömbös lenni. :(

(#4216) Racecam válasza mokus1 (#4215) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Ezt nem is várja el tőle senki, csak azt, hogy részlehajló ne legyen. :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#4217) mokus1 válasza Racecam (#4216) üzenetére


mokus1
addikt

Hát igen, de azért nagy átlag ha szurkol valakinek annak segít is.Az is nehéz ha bíró vagy konfliktus van akkor az szúrja a szemed és kiszursz vele.

(#4218) Vladi


Vladi
nagyúr

Nos véget ért az olimpia. Sajnos az utolsó pár napban nem nagyon tudtam nézni.
Pár dologról azért leírnám a véleményem:

Kézilabdás lányok: Bosszantó a vége. De megint optimista leszek: Csak 2 góllal és két orosszal jobbak a többiek. Még így is, hogy teljesen összezuhant a válogatott. Görbitz megégette magát, Vérten lesérült, szarul sikerült a felkészülés, balhé a vezetésben. De még így is, csak nüánszokon múlott.

Ez igaz a többi sportágra is, ami éremesélyesként indult:
A kardozóknál azért jó lett volna még 1-2 arany. A női vízilabdában sem jött ki a lépés.
Cseh Laci 3 ezüstöt hozott. De ha nincs Felps?
Ha a sok ha nincs, akkor simán a 10 arany. De volt. Ez tény.

Viszont, ha tényleg csak ilyen kicsin múlik az arany, akkor lehet ezen javítani.
Szerintem a sportolói bázis megvan. Csak a körítés lesz egyre gyengébb.
Hogy az olimpiai bajnok Igali Dia nem tud rendesen edzeni az vicc.
Ezeken kell javítani és építkezni.

Mindenesetre tisztelet a vízilabdás fiúknak. Legalább valamiben egyértelműen a világ legjobbjai vagyunk. :K :R

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#4219) mokus1 válasza Vladi (#4218) üzenetére


mokus1
addikt

Utolsó pár napban voltak az eredmények :P
Görbicz azért durva hogy a saját edzője ellen lobbizott pedig ő csinált belőle valakit.
De tehetség azt nem vitatom.
Kíváncsi lennék mi lenne ha nem rá épitenék a csapatot és tényleg egy együttes csapat lenne.

(#4220) shankeesham válasza mokus1 (#4219) üzenetére


shankeesham
tag

Nekem a legfurcsább dolog az volt, hogy Kirsner Erika kimaradt a válogatottból. Ezt anno május környékén nem is igazán értettem, mert egy-két tapasztalt játékos még elkelt volna a csapatban, így pl. Balog Beatrix is hiányzott. De ez már a múlt..........

[ Szerkesztve ]

vivos voco, mortuos plango, fulgura frango

(#4221) fokukac válasza mokus1 (#4208) üzenetére


fokukac
nagyúr

b.zmeg, te hány éves vagy?? :W
ez a hozzáállás, hihetetlen. Imádom az ilyen nagyszájú csávókat, akik a klaviatúra mellől osztják az észt, hogy ki a jó sportoló, és hogy jajjdebéna volt, mert egy fizikai sportágban csak az ötödik lett a világon.

Komolyan mondom, régen (4-5 éve) erre a fórumra értelmes emberek jártak, de ami most van, az már szánalom.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#4222) concret_hp


concret_hp
addikt

na ez kb. mindennek a teteje :(((

vagy fullba vagy sehogy :D

(#4223) tiv61us


tiv61us
őstag

thx a linket ezen atfutottam a sok gratulacio miatt
megneztuk

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#4224) hobizoli válasza concret_hp (#4222) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Jo, hat nem volt ott Schmitt holajegyunk Palika csak max 20m-re, ugyhogy nem tudott semmit sem tenni a 3x olimpiai vizilabda valogatott edzojeert
Vmi masik fogyoker fosportdiplomataskodonk is ott vigyorgott az eremosztasnal, de eppen annak is mas dolga lett hirtelen...

hobizoli

több drón kell ;P

(#4225) tiv61us


tiv61us
őstag

azt mondta Mary azet kaptak ki mert fjben enm voltak ott
es mentalisan is gaz volt
ezert nyertunk mi

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#4226) concret_hp


concret_hp
addikt

nah most sikerült megnéznem a vízilabda döntőt. hát a 3. és 4. negyedben nem kevés bírói támogatást kaptak az usákok :U ebben a meccsben legalább 6 gól különbség volt a 2 csapat közt.

vagy fullba vagy sehogy :D

(#4227) tiv61us válasza concret_hp (#4226) üzenetére


tiv61us
őstag

csodalkoztam volna ha ez nem jon elo
kiallitasi arany 10-10
innentol a vizilabdaban nincs mirol beszelni

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#4228) concret_hp válasza tiv61us (#4227) üzenetére


concret_hp
addikt

igen a kiállítási arány az 10-10. de mikért szórtak ki minket és mikért nem a túloldalon? :U (vízfeletti ütés pl. 3. negyedben?)
igaz ez a vízilabdában mindig benne van, hogy az esélytelenebbet/hátrányban levőt támogatják. de nem ennyire.
kiállításokon kívül is legalább 2 esetben volt, hogy az usákok javára tévedtek (tök egyértelműen a kapus tolja fölé a lasztit és nem sarokdobás pl)
de mind1, mer esélyük nem volt az usákoknak ;] első 2 negyedben bírták az iramot utána kész voltak teljesen, bár kondícionálisan nagyon jól bírták ezt el kell ismerni.

[ Szerkesztve ]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#4229) tiv83us válasza tiv61us (#4227) üzenetére


tiv83us
veterán

Szerintem ha a negyedek kezdesekor mikor a lasztiert usznak, a jatekszert az amcsik tobbszor csipik el, mar tuti, hogy arrol olvasnank, hogy biztos Phelps-et oltoztettek be vizipolos uszosapiba es lealcazta az FBI meg a CIA meg az INS meg az IRS meg az ETA es azert ert oda gyorsabban... a csalo banda :U

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#4230) concret_hp válasza tiv83us (#4229) üzenetére


concret_hp
addikt

lol :C

most nemazér, de ha valaki azt mondja, hogy ezen a meccsen nem volt totál egyértelmű, hogy melyik csapat volt a jobb az nemtom mit nézett vagy mennyi fogalma van a vízilabdáról. erőből bírta a júesztím 2 negyedig és ennyire futotta.

egyébként a 0-nál többre gondolsz? :D

vagy fullba vagy sehogy :D

(#4231) tiv83us válasza concret_hp (#4230) üzenetére


tiv83us
veterán

Igazad van, ha egyszer is elcsiptek volna, akkor...lasd fent ;]

Amerikanak ez a masodik hely olyan meglepetes es nagyszeru eredmeny, mintha a magyarok 4x400m sikfutas valton az elso 3-ban landoltak volna monduk USA es Jamaica utan. Csak az a baj, hogy magyar atletaktol nem igazan hemzsegett Peking :)

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#4232) Racecam válasza tiv61us (#4227) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

10-9, de mindegy.
Nyomnak. :U

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#4233) tiv61us válasza Racecam (#4232) üzenetére


tiv61us
őstag

nyomnak
a meccs utan a nemzeti sportban
10-10 volt
erre megeskuszom
arra nem hogy idaz mnert az jsagirok kihalofelben vanak
egy otmeteres ott ertekesitve nlla itt
et direkt megneztem mert tufdtam :U

Mary megint keresztbe fexik nagyon unom
nem lehet fejben itthon

[ Szerkesztve ]

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#4234) tiv61us válasza concret_hp (#4228) üzenetére


tiv61us
őstag

nyomnak es toljak az USA- de most nem voltak ott fejben
telalapoa szongya 10-9
aaze az mar durva
es nana
mas a mi kiallitasunk es mas az ysakoke
uristen mi lenne itt ha kikaptunk volna
hehe

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#4235) Racecam válasza tiv61us (#4234) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Minket akkor is nyomnak, ha nyerünk.
Akkor is, ha vesztünk.
Mindig nyomnak.
Csodálod, hogy nem vagyunk ott fejben? :F

Legközelebb testben sem leszünk. :U

Vegyél még egy ágyat.

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#4236) Pubszon


Pubszon
veterán

Ki volt az az Angol csaj aki a záróünnepségen énekelt? :B

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#4237) mokus1 válasza fokukac (#4221) üzenetére


mokus1
addikt

Ha azt mondanám 10 az a baj ha 20 az ha 50 az ha 60 az!Szóval nem a kor a lényeg.
Nem azt mondtam hogy béna!Itt kezdődik a szövegértés amit úgy látszik nem tanultál, vagy ki hány éves nem tartasz ott??
Gyurta Dani-nak voltak azok a nyilatkozatai hogy ő a legfiatalabb előtte a jövő de a döntő ELŐTT is mondott ilyet!Ne haragudj de nekem ez nem szimpatikus és nem sportemberhez méltó mert aki ilyen világversenyen indulhat ott teljes figyelemmel kell figyelnie erre a versenyre nem a jövőre gondolni.Ja és azt nyilatkozták h sportpszichológus kellett volna neki 4 éve se volt.Örülnék én is egy olimpiai pontszerzésnek persze de Dani ha fejben ott tudna lenni többre lenne képes szvsz.
De a másik amit elszeretnék mondani nem akarok ezzel se senkit megbántani de Gyurta Athénban 2. volt, itt 5. de jobb idővel ebben igazad van de az a másik hogy a mezőny is gyorsult akkor most mi lesz 4év múlva is erősebb lesz a mezőny ez biztos és ha nem jut döntőbe azt mondjuk gyorsultak a többiek is mivel csak 23éves lesz akkor majd 4 év múlva??
Na mind1 én nem akartam az érzéseidbe mászni de szinte végig láttam Gyurta Dani versenyzését az olimpián.Bocs ha nem egyezik a véleményünk

(#4238) Racecam válasza Pubszon (#4236) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Nem láttam a záróünnepséget, de a megnyitón Sarah Brightman énekelte a Pekingi Olimpia hivatalos dalát.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#4239) Pubszon válasza Racecam (#4238) üzenetére


Pubszon
veterán

Nem ő volt, ez vmilyen Luise volt ha jól emlékszem. :F
De nagyon szép csaj volt. :K

mod: Megtaláltam, Leona Louise Lewis volt az. ;)

[ Szerkesztve ]

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#4240) N4r4ncs


N4r4ncs
aktív tag

Őszintén szólva szintén nagyon jó olimpia volt. Megmuttatták,hogy egy ilyen ország tud.
A vizilabda válogatott tegnapi sikerének nagyon örültem,főleg hogy nem volt komcsi bíró aki belepofázott volna a magyarok játékéba.

Mátyással együtt az igazság is meghalt

(#4241) brownus


brownus
veterán

a fitalal phelps:D

(#4242) mokus1 válasza brownus (#4241) üzenetére


mokus1
addikt

:DDD :DDD

(#4243) Racecam válasza N4r4ncs (#4240) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Ezt a stílust szerintem tartogasd a poltopicra, bár én ott sem szeretem.
(Még egy üldözési mániában szenvedő "vérmagyar" :U )

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#4244) N4r4ncs válasza Racecam (#4243) üzenetére


N4r4ncs
aktív tag

Sry Racecam de ez kikívánkozott. :U
A lényegen nem tágít, az orosz bírók nem egy meccset vettek el.

Mátyással együtt az igazság is meghalt

(#4245) Pubszon válasza brownus (#4241) üzenetére


Pubszon
veterán

Már volt, de azért jó.

Nem sok érem gyűlt össze, így legalább azt a keveset többe nézzük, mint ha sok lenne.
Kíváncsi lennék, Kínaiak közül hányan tudnák felsorolni, hogy miben nyerték az érmeiket. :DDD

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#4246) fokukac válasza mokus1 (#4237) üzenetére


fokukac
nagyúr

Sebaj, az írásod és a stílusod alapján te is legalább 15 éves vagy, ergo még előtted is ott áll a jövő. :P De ha nem te leszel a legjobb, leb.szunk ám keményen, szóval húzzál bele. :U

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#4247) fokukac válasza brownus (#4241) üzenetére


fokukac
nagyúr

én linkeltem múlt héten... :)

de itt egy másik

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#4249) Pubszon válasza fokukac (#4247) üzenetére


Pubszon
veterán

:DDD
Nagyon jó...

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#4250) mokus1 válasza fokukac (#4246) üzenetére


mokus1
addikt

Azt hiszem még mindig nem érted amit mondok.

Nem tudom de biztos amit csinálsz és érdekel a legjobb akarsz lenni benne és arra koncentrálsz h most mi van nem arra hogy mi lesz jövőre.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.