Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Old droid (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) norbert1998


norbert1998
veterán

Na megnyitottam ezt a topikot, lehet jönni OFF-olni :C
Szóljatok kit hagytam ki a csoportból, szita agyam van :B

(#2) Zoja™ válasza norbert1998 (#1) üzenetére


Zoja™
őstag

Azon kívül, hogy ez a totyik is kiemelt moderátori figyelmet fog élvezni, mi értelme van? :DDD

(#3) Micsurin válasza Zoja™ (#2) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Az, hogy legalább oldschool feelingje van na! :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#4) norbert1998


norbert1998
veterán

nosztalgia, és az új remény :)

(#5) Micsurin válasza norbert1998 (#4) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Újra összeálló közösség reménye! :))

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#6) norbert1998 válasza Micsurin (#5) üzenetére


norbert1998
veterán

így van, ha ermény van, siker is lesz :)

bár van, aki a régi totyikhoz ragaszkodik, én azt 10k komment óta nem láttam, de úgy szűrtem le másoktól, hogy itt jobban éreznénk magunkat .

(#7) Tomi_Ohl


Tomi_Ohl
veterán

Kíváncsi vagyok...

Akkor kezdeném is a napi okossággal: "az Android gyerekeknek való, az igazi üzletemberek Microsoftot használnak." :DDD

Kész, megint elég lesz az origóból egy időre.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#8) norbert1998 válasza Tomi_Ohl (#7) üzenetére


norbert1998
veterán

jéjzus :Y

watt is love/microsoft?

[ Szerkesztve ]

(#9) cukimajom válasza Tomi_Ohl (#7) üzenetére


cukimajom
tag

Origoból eddig is elegem volt, most már mégjobban!

Siemens A40 --> Sony Ericsson K610i --> Nokia 5230 --> Alcatel POP C7 --> Vodafone Smart Prime 6 --> Xiaomi Redmi Note 3 Pro --> Xiaomi Mi 6 --> Redmi 7 --> Xiaomi Mi 9

(#10) cukimajom


cukimajom
tag

http://index.hu/tech/cellanaplo/2016/10/10/leallitjak_a_galaxy_note_7_gyartasat/
Kedves Samsung, ez nem jött össze, szerintem offold magad a Note-tal kapcsolatban!

Siemens A40 --> Sony Ericsson K610i --> Nokia 5230 --> Alcatel POP C7 --> Vodafone Smart Prime 6 --> Xiaomi Redmi Note 3 Pro --> Xiaomi Mi 6 --> Redmi 7 --> Xiaomi Mi 9

(#11) norbert1998 válasza cukimajom (#10) üzenetére


norbert1998
veterán

ne aggódj, ha jól hallom, a szifon is robban, bár természetesen droidos telefonon volt ez a funkció először ;]

(#12) Micsurin válasza Tomi_Ohl (#7) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Huha van baj, van baj... Facen említett alannyal beszéltem... pár perc múlva lecsíttel mert ő meccset néz... mondom na bazz.... :DDD :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#13) CJ4567


CJ4567
veterán

Reggelt.

No Sana No Life

(#14) norbert1998 válasza Micsurin (#12) üzenetére


norbert1998
veterán

Melyik alannyal? és miért baj ez? érteni akaro dolgokat amikhez nincs közöm :D

kiscicc: napot

[ Szerkesztve ]

(#15) Micsurin válasza CJ4567 (#13) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Reggelt? Inkább jótcakkát! :DDD

@norbert1998: Amikor a nő nemű kioszt, hogy kussolsz mert meccs van akkor... elmegyek a sarokba ráülök a bukómra és befele fordulok... :D

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#16) Tomi_Ohl válasza cukimajom (#9) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Jé, Csabit is látni erre :D A héten csak itt fogunk találkozni, remélve, hogy itt kisebb lesz a forgalom. Húzós hét lesz.

CJ4567 reggeltet!

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#17) Micsurin válasza Tomi_Ohl (#16) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Ezt most nem tudom értelmezni... miről is van szó?:D ... jó volt régen az a napi 80-100 hsz... amott... :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#18) norbert1998 válasza Micsurin (#17) üzenetére


norbert1998
veterán

Figyi, 2 óra/17 hsz, szerintem haladunk, és a fél banda sehol sincs még. Csak ha lássátok feleim, hogy pangul a téma, valam nagy bS-t nyomassatok, eleinte szükség lehet rá, hogy a régi banda meginduljon ujra :)

jahogy asszonpajti dirigál? :D
Én most épp egy jóakarós, megnemfogadós, aggódós "vitán" vagyok túl. És meh. tanuljon így az embeer törti, míg az asszony eszik :DDD

(#19) w333


w333
félisten

Üdv. mindenkinek ... én is beköszönök :)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#20) Tomi_Ohl válasza Micsurin (#17) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Megérkezett az első ON hsz 😱
Az "ott" a Telegramot jelenti.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#21) Micsurin válasza norbert1998 (#18) üzenetére


Micsurin
nagyúr

"asszonpajti " Nem az, de nagyon az ügyön vagyok ! :DDD :DDD Aztán majd kiderül.... :D

bs? Megfelel? :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#22) norbert1998 válasza w333 (#19) üzenetére


norbert1998
veterán

Üdv :R

Aztán amúgy kivel mi történt az elmúlt 1 évben?

Én jelentem, 12. ostályba léptem és már megszületett a döntésem, hogy melyik egyetemet válasszam első helyen, szóval ilyen téren megy az élet.
Egyre jbban rájövök, hogy mekkora copás lesz már nem iskolába járni, hanem egy teljes felelőssségű felnőttnek lenni, akinek el kell tartania a saját háztartását mindösszesen egy másik személy társaságában. Erre főként a 21pilots stressed out számának szövege nyitotta fel a szemem. És hát emiatt kicsit haragszom rá.

Micsurin: akkor hajrá :K

[ Szerkesztve ]

(#23) Micsurin válasza norbert1998 (#22) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Meg van a 10. .... Matekból most először nem 4-es vagyok... hanem 1,5-re állok.... :DDD
Végre van alattam valami motor ami megy 140 felett is ... :D Szegény SP meghalt lerepült a kormányról... lett helyette egy G4C... ami még az SP-t is tudja überelni! :DDD

Köszi! :R

Azt a számot meg meghallgatom... :D

Más:

Kis esti olvasmány!

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#24) norbert1998 válasza Micsurin (#23) üzenetére


norbert1998
veterán

és akkor az egy jóféle 50 köbcentis? ;]
btw tényleg vanolyan 50-es, ami tud annyit menni kis tuninngal.

iphone vs droid témát hagyjuk itt visszafogottra, az volt az oka az előzmény bukásának :K

(#25) Just_Reboot válasza norbert1998 (#24) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Ugye ide nem jönnek az ájfonosok? Mert akkor részemről felejtős...

(#26) Micsurin válasza norbert1998 (#24) üzenetére


Micsurin
nagyúr

:R Bocsi!

Aha, egy nagyon jóféle...! :D

Jól esik csak nézegetni a fordított villát is néha a garázsban állva! :DDD :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#27) Just_Reboot válasza w333 (#19) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Akkor én meg el...:DDD

(#28) Micsurin válasza Just_Reboot (#27) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Blöki ne kezd már el! :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#29) Just_Reboot válasza Micsurin (#28) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Vicc vót! :D

(#30) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Csá!
Meglátjuk mi lesz itt. :D

(#31) Micsurin válasza Just_Reboot (#29) üzenetére


Micsurin
nagyúr

"Kétféle Nexus user létezik. Az egyik aki azért vett Nexust hogy ne kelljen romolnia, a másik pedig aki azért hogy tudjon. RIP Nexus..."

Kiegészítem... meg a harmadik aki zokog a Nexus 9-cel mert beszarik 3 chrome ablaktól! :DDD :O

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#32) Just_Reboot válasza Micsurin (#31) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Én ezektől a pixeleltől kapok agygörcsöt... Sajnos a Nexus szérianak vége. Sírni tudnék...:(

(#33) Micsurin válasza Just_Reboot (#32) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Már a 9-cel vége volt... ezt mint előrendelő tulaj mondom.... :D :N Játék... Videó stb minden ami proci és gpu.... na de a multitasking és a ram kezelés... neee, inkább neee! :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#34) Just_Reboot válasza Micsurin (#33) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Ne b@ssz?

(#35) Micsurin válasza Just_Reboot (#34) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Netezni esélytelen vele, itt a Ph, hegylakok.hu, totalbike.hu és egy index megnyitva... újratöltöget! :D 7.0 javított, de még mindig tré!

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#36) norbert1998


norbert1998
veterán

Üdv minden újonnan jött régi tagnak :)

Nexus téma: egyetértek. Pedig olyan ó is éra volt. Nekem mondjuk a hatos tetszett a legjobban.

(#37) norbert1998 válasza Micsurin (#23) üzenetére


norbert1998
veterán

na meghallgattad?

(#38) Tomi_Ohl válasza Fejvadi (#30) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Úgy-úgy, növekedjen csak a Xiaomi-sűrűség itt is. :D

Nexus-téma: nekem is jobban tetszettek azok. Ugye most a Pixeleken nem is teljesen vegytiszta Android fut, ráadásul drágák is... Bár ha valaki megkínálna eggyel, egyből elfogadnám. :D

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#39) w333 válasza Just_Reboot (#32) üzenetére


w333
félisten

Nézd a jó oldalát ... utolsóként nekünk volt Nexus (ez már történelem) :D

HTC 10 hamarosan kapható lesz a Telekomnál ! :))

(#38) Tomi_Oh

Mi4 is köszöni szépen jól van ... valami elképesztően jó ez a telefon szinte mindenre elég, 6-7 óra SOT lazán megvan a MiUi pedig jobb mint valaha volt ! :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#40) BeastMode válasza w333 (#39) üzenetére


BeastMode
őstag

Neked mindig olyan király az éppen nálad lévő Androidos telefon, hogy ódákat zengsz róla, majd utána megveszed a "másik" telefont.

Amúgy üdv mindenkinek!:D

(#41) norbert1998


norbert1998
veterán

Jáu reggölt az uraknak. Végre nem busszal megyek esőben :D

Este meg megnézzük a virsliparti-t. Valami nagy baromkodast várok tőle, szerintem azzal nem lesz gond :D

(#42) Zoja™ válasza BeastMode (#40) üzenetére


Zoja™
őstag

Na már kezded? :W
Hagyjuk már egymás oltogatását, nem azért lett ez a totyik megnyitva. Köszi... ;)

(#43) Just_Reboot válasza Zoja™ (#42) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Nyugi má' szója. :DDD

(#44) norbert1998 válasza Just_Reboot (#43) üzenetére


norbert1998
veterán

A szójabab sok depresszanst tartalmaz. Kéne neki egy jó kis se kép se hang g2, hadd szenvedjen vele, majd lehiggad ;]

(#45) Fejvadi válasza Tomi_Ohl (#38) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Csak, hogy valami komolyabb telefon is képviseltesse magát. :D

(#46) BeastMode válasza Zoja™ (#42) üzenetére


BeastMode
őstag

Megkereslek Zotyika és leitatlak!:D
Érti ezt w333, nem kell félteni.

[ Szerkesztve ]

(#47) Zoja™ válasza BeastMode (#46) üzenetére


Zoja™
őstag

Majd szólunk Hugyosnak, hátha főzött valami finomat. :D

(#48) norbert1998 válasza Zoja™ (#47) üzenetére


norbert1998
veterán

És mi finomat akarna tőle kend?

(#49) Zoja™ válasza norbert1998 (#48) üzenetére


Zoja™
őstag

Elég komoly kis házi pálinkafőzője van a delikvensnek, de mostanában vodkát és whiskyt is gyárt. :D

(#50) norbert1998 válasza Zoja™ (#49) üzenetére


norbert1998
veterán

Azisztigen :K

Marógép kérdések mikor jönnek? ;]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Old droid (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.