Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dancy Papa


Dancy Papa
csendes tag

Hello! Ha valakit érdekel, találtam egy aránylag olcsó DDR400-as memóriamodult ami gond nélkül megy beton stabilan DDR500-ra húzva egy abit AN8 lapban (250MHz FSB 1:1).
Vdimm:2.8V
Vtt:1.4V
Vref:+0.1V
CL3-4-4-10 1T

MDT-a márkája, és 3 év garancia van rá. www.mdt.de

Legutoljára az 512-es modulnak 10e+áfa volt az ára, asszem elég kedvező.....

Valószínű bírna többet is mert éppen langyos csak a modul, de sajnos az AN8 max 2.8v-ot enged neki adni.

Van valakinek még tapasztalata ezekről az MDT modulokról?






THE GARDEX IS MY LIFE...

(#2) Esmein válasza Dancy Papa (#1) üzenetére


Esmein
nagyúr

Van valami más is a chipekre szitázva ?

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#3) Fercsa


Fercsa
senior tag

Bővebben: link;)

[WEB]:[www.fercsa.com] - [FTP]:[fercsa.myftp.org:21] - [TV]:[sorozatguru.info] - [CM]:[cablemodemhack.tk] - [BiT]:[server-seed.com]

(#4) Esmein válasza Fercsa (#3) üzenetére


Esmein
nagyúr

Életemben nem láttam még ilyet.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#5) Dancy Papa


Dancy Papa
csendes tag

A chipekre ez van írva: MDT25D25680S-5

SSandra 2005 memória átvitel: 6900-7100 közöttit mér, szerintem ez iszonyat jó érték.

Üdv: Dancy

THE GARDEX IS MY LIFE...

(#6) Esmein válasza Dancy Papa (#5) üzenetére


Esmein
nagyúr

az olyan 3600 mega valós. Tényleg nem is olyan rossz...

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#7) Dancy Papa


Dancy Papa
csendes tag

Próbálkoztam egyébként még Hynix modulokkal is (HY5DU56822BT-D43), de csak single-ben ment CL3-4-4-8-on, duálban már semmilyen beállítással nem bírta stabilan, sz.tem a 2.8-volt korlát miatt. Nem tud valaki egy AN8 modded biost ami enged a memóriának akár 3 voltot is beállítani?

Üdv: Dancy

THE GARDEX IS MY LIFE...

(#8) Esmein válasza Dancy Papa (#7) üzenetére


Esmein
nagyúr

Hynix egyáltalán nem feszültségram, a 2.8 is bőven több mint elég neki. Az időzítéseket sem igazán bírja, meg olyat is hallottam már, hogy összevész az a64 vezérlőjével. Emiatt nem tudhat dualt, az időzítések meg egyértelmű ;)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#9) Reac^ válasza Dancy Papa (#1) üzenetére


Reac^
őstag

1db 512es modulod van csak?

1988 Daihatsu Charade GTti 993ccm Turbo | Telón gyorsabb, szám az adataimnál | PH! megbízhatóság: 50+

(#10) tjhooker464


tjhooker464
őstag

Hol vetted őket?:)

A születés nem más mint a halál torz mosolya

(#11) MCGaiwer válasza Dancy Papa (#1) üzenetére


MCGaiwer
addikt

nekem sikerült kifognom egy olyan samsung párost, ami 2,5-3-3-6on viszi az 500mhzt alapfeszen, bár valszeg ez nem általánosítható...

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#12) MCGaiwer válasza MCGaiwer (#11) üzenetére


MCGaiwer
addikt

jah, az ára meg 8k volt :D

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#13) Overlocker válasza MCGaiwer (#11) üzenetére


Overlocker
veterán

Mi van a chippekre írva?

(#14) MCGaiwer válasza Overlocker (#13) üzenetére


MCGaiwer
addikt

huh, most nemtom konkrétan megnézni, de asszem tccc v tcc4 v vmi ilyesmi a chip tipusa, a többit holnapra megnézem

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#15) Overlocker válasza MCGaiwer (#14) üzenetére


Overlocker
veterán

ok.Thx.:R Írj le mindent!:))

(#16) MCGaiwer válasza Overlocker (#15) üzenetére


MCGaiwer
addikt

ok, holnapra minden megylesz

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#17) L@co


L@co
aktív tag

Supertalent 466-os RAM is nagyon ügyes RAM!!!
Csak nem találok sehol Magyarországon:D
Itt egy teszt!!:Bővebben: link
Itt meg a PH-s topic:Bővebben: link
Nem tudja vki h. hol szerezhető be Magyarországon?? (boltba:D)

(#18) tjhooker464 válasza L@co (#17) üzenetére


tjhooker464
őstag

Boltban sehol.:) De ezt a topicjában kéne megkérdezni.

A születés nem más mint a halál torz mosolya

(#19) Boxer001


Boxer001
veterán

hmm...ez a ram nem is rossz.
tudnátok nekem ajánlani egy olyan olcsó ramot, ami kb 460at megy jó időzítésekkel?

(#20) tjhooker464


tjhooker464
őstag

MDT 512/400 bga tokozás, 466 on 2.5-3-3-8@2.8. Kéto óra memtest és 4 óra prime.:)

A születés nem más mint a halál torz mosolya

(#21) MCGaiwer válasza MCGaiwer (#16) üzenetére


MCGaiwer
addikt

bicsi, nem voltam gépnél két napig...
na itt a pontos tipus:
Samsung 503
K4H560838E-tccc
HWVT0515

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#22) Vigneau válasza Dancy Papa (#1) üzenetére


Vigneau
félisten

Lenyűgöző, jó tudni, hogy van ilyen is... Nagyon kedvező az ára! :C

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#23) Overlocker válasza MCGaiwer (#21) üzenetére


Overlocker
veterán

Énse voltam. Thx.:R

(#24) Zoltán


Zoltán
őstag

Nem akarok hülyeséget írni, de ha jól tudom akkor az MDT ramok valódi német gyártmányok, tehát ott is készülnek. Nekem is van egy MDT ramom, egy 256 megás DDR400 -as, elvileg 2,5 a cas rajta, de a 2.0 -t tökéletesen viszi.

(#25) J.J. András válasza Zoltán (#24) üzenetére


J.J. András
őstag

nem...., szerintem nem jol tudod..., az csak mas kerdes, hogy a legtöbb nagy cegnek Nemetorszagban van az europai központja.....

amugy ha megnezel minden nagy hardwer gyartot, az oldaluk ugyanugy megtalalhato a ''.de'' cim alatt is....

na, en ugy tudom (eddig amiket olvastam rola, mindenki ezt irta: www.chip.de pl), hogy az MDT a SuperTalent hazajabol szarmazik, azaz USA, es valoszinüleg ott is gyartjak , mert a 3-5 evig tarto gyari garancia cime valami amcsi cim....

a SuperTalent szerintem pengebb RAM, de az MDT-t az ugy mond Hardcore Usereknek fejlesztettek ki ! Hütöborda nelkül, zart hazban 3,2 - 3,3 Volton huzzak a sracok....(csak azt nem tudom, melyik deszka engedelyez ennyit), jah es mig az OCZ Gold Editionja ugye hasonlo cipöben jar, csak hogy azon egy eleg nagyhatasfoku hütöborda kap helyet.... (na ezeket azert tudom, mert az elmult heten jartam utana, mert lehet hogy veszek en is egy parat)

pl. lattam belöle ugyanugy mint OCZ-böl CL2-es , igaz DDR400-as volt, de van Dual Kit-es kiszerelesben 2*1024MB CL2-öt biro is, de ha jol emlekszem, amit max gyari idözitesekkel talaltam NETen eladot, az 500-as volt a legnagyobb, de srac ott azt irta, hogy csak 2,8 Volton...., mondjuk az sem rossz..., de nem tudom, ugy vagyok vele, amit azert kevesen hasznalnak, azert azt idegenkedve kezelem....

, ami mondjuk mellette szol, az az ara...., hat a többi RAM alatt adtak mindig, talan az ismeretlensege miatt....

na, bocsi, hogy közbe szoltam...

'' ...Client Estwood bekaphatja, hóóó....''

(#26) Zoltán válasza J.J. András (#25) üzenetére


Zoltán
őstag

Nézd, nem csak a .de miatt írtam, hiszen azt bárki láthatta a #3-as hsz-ból, nem kellett volna írnom. Hanem Én komolyan úgy tudom. És ez miért lenne hihetetlen, hiszen Amd chippek is készülnek Németországban. De persze nem esküszöm meg rá. (Amúgy az Én modulomon a cetli is német, bár az még semmit sem jelent)

(#27) J.J. András válasza Zoltán (#26) üzenetére


J.J. András
őstag

jo, jo, ebben tökeletesen igazad van, de lesz idöm keresek egy Made In USA feliratot rola, es elküldöm....:) ;)

nem azert irtam, hogy okoskodjak neked, de epp ebben az idöben olvasgattam rola, es megörültem, masnak is van rola elkepzelese...., ok :?

respect

'' ...Client Estwood bekaphatja, hóóó....''

(#28) J.J. András válasza Zoltán (#26) üzenetére


J.J. András
őstag

igazad van, a chipek nemetorszagban vannak legyartva, es a legtöbbön a panel is nemet gyartmany..:) sorry man !::=)

'' ...Client Estwood bekaphatja, hóóó....''

(#29) Guruka


Guruka
senior tag

Hol lehet ilyen ramokat venni? Nekem sem ártana az az 500MHz. :)

(#30) Zoltán válasza J.J. András (#27) üzenetére


Zoltán
őstag

:R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.