Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 40 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#2551) csapos2 válasza burgatshow (#2550) üzenetére


csapos2
addikt

Miért, zavar?

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#2552) FehérHolló válasza burgatshow (#2550) üzenetére


FehérHolló
veterán

Ma ez a divat, hogy minden béta. :)

Skynet is real. It's called Google.

(#2553) burgatshow válasza csapos2 (#2551) üzenetére


burgatshow
veterán

Annyira nem, de mindig elgondolkodok, amikor a logóra kattintok hogy visszamenjek a főoldalra, hogy egyáltalán, mitől béta hisz már majd fél éve (pontosan nem tudom mennyi ideje) fut az oldal, hibátlanul.

A strapát bírja. Akkor meg nem értem... :F Mindegy, ez az én gondom.... :U

(#2554) csapos2 válasza burgatshow (#2553) üzenetére


csapos2
addikt

Én is ezt mondom, ha jól megy, miért ne lehetne a neve mellett bármi.

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#2555) burgatshow válasza csapos2 (#2554) üzenetére


burgatshow
veterán

Jó akkor csak szimplán frusztrál! :DDD De mondtam már, legyen az én gondom! :DDD

(#2556) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Hát b.asszák meg a reklámjukat, pedig elkezdtem felvenni a safety car-tól... :(((

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#2557) burgatshow válasza BlacKSouL (#2556) üzenetére


burgatshow
veterán

Hehe! ;] Legközelebb majd élőben nézed! :DD

(#2558) Nimrod válasza BlacKSouL (#2525) üzenetére


Nimrod
addikt

Talán csak legenda, sosem néztem utána, de ha a villámlás és a dörgés között eltelt másodperceket elosztod hárommal, akkor megkapod a helyet ahol lecsapott a villám (már ha földetért, km-ben).

(#2559) BlacKSouL válasza burgatshow (#2557) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Néztem, csak meg akartam örökíteni az utókornak. De azért felvettem.

Nimrod: Minthogy a fény gyakorlatilag elhanyagolható idő alatt elér hozzád, a hang meg 330 métert tesz meg másodpercenként, ezért ha a villanástól elkezded számolni a másodperceket, akkor ahány másodperc, annyiszor 330 méter. Plusz minusz amennyit sebességben a szél esetleg elvesz vagy hozzátesz, de az 1-2% max.
Ez nem legenda, fizika :)

[Szerkesztve]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#2560) poffsoft válasza Whaskes (#2473) üzenetére


poffsoft
addikt

:DDD
az első kettőt megvan, már csak 3. Lajos wc-ben alvása a titokzatos nekem.
mondjuk Mikka WC-ben alvásáról tudok mesélni... :DD

[ Szerkesztve ]

(#2561) poffsoft válasza EQMontoya (#2546) üzenetére


poffsoft
addikt

Izgalmasnak izgalmas volt (nem csak Kubica), de a versenybíróságnak is fel lehetett volna dobni a black flag-et :W , szvsz, sokat rontott a versenyen a késlekedés, meg az ő hibáik.
De úgy tűnik, a kanadai díj unikum lesz.... :(((

[ Szerkesztve ]

(#2562) poffsoft válasza BlacKSouL (#2559) üzenetére


poffsoft
addikt

plusz a légnedvesség,szennyeződések, stb, és akkor a hibahatár olyan 5% körül lesz,de tényleg szimpla fizika :DDD bár én egyébként 335m/s-ről tudtam, de ezen ne vesszünk össze :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2563) burgatshow válasza poffsoft (#2562) üzenetére


burgatshow
veterán

(#2564) BlacKSouL válasza poffsoft (#2562) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Mindenhol mást adnak meg, de a pontos érték az itt van: [link]

mod: és ott is :D

[Szerkesztve]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#2565) neduddki


neduddki
nagyúr

H!

MIa franc van itt? Beszabadultkozetek Santa tanto bacsi Hotan eloadasa, mar csak az kell, hogy emi adiabatikus valtozasoktol is ertekezzetek, vagy levezzetek itt nekem a homersegleletett magassagvaltozxasi diffegyenletet:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#2566) poffsoft válasza burgatshow (#2563) üzenetére


poffsoft
addikt

my languages is very poor for this situation, I'm afraid, sry! :DDD

#2563: montam hogy ne vesszünk össze! :DDD

#2565: éreztem én, hogy hiányzik itt a 4ismeretlenes térintegrál, és akkor még az adiabatikus ideális gázt nem is modelleztük reális gázként, 3D hőmérsékletzónákkal, ugye?
milyen spongyák vagyunk, brrr :W :W :W :DDD

[Szerkesztve]

[ Szerkesztve ]

(#2567) FehérHolló válasza neduddki (#2565) üzenetére


FehérHolló
veterán

Ne mondd, hogy elég volt belőle 1 év középsuli és egy félév egyetem! :)
Bár ha repcsin (vagy valami hasonlón, amihez szükséges) végeztél, akkor még több is.

Skynet is real. It's called Google.

(#2568) neduddki válasza poffsoft (#2566) üzenetére


neduddki
nagyúr

H!I

:- ))) /azopnak sokkla jobb mikor telitett es telitetlen vigozabraval kellet baromkodni, es ha nem aszt olvastad le abbol a szar abrabol amot akrtak akkor hejjbol 0 pont es mehettel kimagyarzni/

udv

neduddki

p.s. VakVarnyu: a kozepsikola egy nulla volt ahjoz kepest amit Santa papa muvelt:- ))) kedvecnuk az abszorcios hutokorfojjamat votl legalab anyira imadtak mint a Kozlekautosok a 3fozisuaszinkotn kordigramot:- ))) /e egyikbol sem tudokehu rohatt szot sem:- )))/

mod: az idelais gaz izeje ralsi gazknet na ebbol sem otk egy szot sem:- ))) /es buszk vgyok raaaa:- )))/

[Szerkesztve]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#2569) poffsoft válasza neduddki (#2568) üzenetére


poffsoft
addikt

érdekes, az adsz.hűtőt számolni volt gáz, az asszinkront meg megérteni..... nekem, szvsz ... :) :o

/azopnak sokkla jobb mikor telitett es telitetlen vigozabraval kellet baromkodni, es ha nem aszt olvastad le abbol a szar abrabol amot akrtak akkor hejjbol 0 pont es mehettel kimagyarzni/: ráadásul volt 2,5 perced a tanszéki könyvtárban..... igazi békepeli szop@tás volt...

[ Szerkesztve ]

(#2570) FehérHolló válasza neduddki (#2568) üzenetére


FehérHolló
veterán

Valahogy éreztem, hogy ilyen terrorban volt részed. :)
''abszorcios hutokorfojjamat''-ról van valami fogalmam, mert azt tanultuk, de a többiről nem nagyon, hogy őszinte legyek. Telített meg telítetlen vízgőzzel mi csak fizika szakkörön baromkodtunk, de az is régen volt, és szinte már mindent elfelejtettem belőle. Arra az egyre emlékszek, hogy az volt a kecsegség, amikor a tartályban elfogyott alóla a cseppfolyós víz. :)

[Szerkesztve]

Skynet is real. It's called Google.

(#2571) neduddki válasza poffsoft (#2569) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Te mikro raboskatal arra???:- )))

udv

neduddki

mod: ''adsz.hűtőt számolni volt gáz'' me ojjat szamoni is kelllett??? na szip? Te kinel voltal? hoanyot jobban dicserte a tarsadag masik fele:- )))

[Szerkesztve]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#2572) poffsoft válasza neduddki (#2571) üzenetére


poffsoft
addikt

'94 kb...

[ Szerkesztve ]

(#2573) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

94 na akjkor az nagyon kab az en korosztajjom!!!:- )))
Akkor ma csak aszt kine kitallani ki vagy:- )))

udv

neduddki

mod: ha a wiw-en az vagy akkor nagyon nem vagy esmeros: - ( hanyas tankor voltal???

[Szerkesztve]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#2574) poffsoft válasza neduddki (#2573) üzenetére


poffsoft
addikt

:DDD
A feladat adott :DDD ... azé nemhiszem hogy csak egy foi-ban volt vizgőzábara szop@tás gépészeknél.... ;]
nekem nem hoanyóm volt, valami sanyi (Krasztner vagy mi...)

wiw- stimm, az vagyok.

megnemmondom a tankört, szem3 v. 4 volt az első.

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

[ Szerkesztve ]

(#2575) neduddki válasza poffsoft (#2574) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Messzi a kapcolat, amigy az meg meg messze szkosoad eott vala /eg felevvel:- )/ amugy meg folotteb egykorunak tununk:- )

udv

neduddki

mod: ne tegye mas sirba Santa meg Hoanyo volt csak a ket eloado nem? /laborra meg nem emlexem, aszt se tom mijen volt? max. aramtanra/

[Szerkesztve]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#2576) poffsoft válasza neduddki (#2575) üzenetére


poffsoft
addikt

na, van kapcsolatunk?
szakirány már megvolt....
mod: mondom, tutira ua a foi?
geptanról tutkora nincs anyó, max. ált fiz-ben, meg mas faxsagokban vót nállunk....

[ Szerkesztve ]

(#2577) neduddki válasza poffsoft (#2576) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

en hotanrol beszelek mint emlitettem, 94-re Te hogy szakosaodtal? ja vegulis 94 oszere lehetett

udv

neduddki

mod: amugy a esmeros esmerosenk esmerosei-nel tul sok kozlekkes nincs: - (

na cseszd meg ugy beszletel mintha kozlekes letle volna...

[Szerkesztve]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#2578) neduddki válasza FehérHolló (#2570) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Ne izgul en se semmire:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#2579) poffsoft válasza neduddki (#2578) üzenetére


poffsoft
addikt

érd. milyen hammar megv. wiwen... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2580) _seth_


_seth_
veterán

TV2, Tények, Paneltűz:

1 nő meghalt, mutatják ez embereket, egy másik nő zokog és a kis keverék kutyáját keresi igaz tönkrement több család élete is de neki az a kutya a legfontosabb (elhiszem, hogy hozzánő az emberhez de az akkor is csak egy állat), másik boldogan szalad le miután pár percre a rendőrökkel visszamehetett, hogy megvan a kutyatáp... ilyet... én ott helyben megverném ezeket...

Jah: panelben lakom és decemberben nálunk is volt volt tűz... tűzoltók, mentők, rendőrök szal mindenki itt volt aki csak kellhet... 1 lakás gyújtottak fel (DIREKT... az a barom a gázcső alatt gyújtotta meg az ajtót vmi alkohol/benzin/gázolajjal... elkövető mai napig nincs meg igaz lehet tudni ki tette csak nem tudják rábizonyítani hiába volt indíték (nő...) hiába tartozkodott a mobilja a városban mikozben azt állította, hogy 20km-re volt, hiába volt már egyszer a környéken és kéredzősködött... semmi... ez a magyar rendőrség... gratula! sok töketlen egyenruciban... pont mint a kukások csak azok narancssárgában nyomják ezek meg citromsárgában...).
Nálunk senki sem halt meg sőt még csak meg sem sérült (szerencsére!) nem 20 hanem csak 4 emelet van szal ez egy kicsi panelben kicsi tűz... nálunk kb egy tenyérnyi fekete folt volt a lakásban (korom) ami annak köszönhető, hogy a két kezemmel raktam purfixot a bejárati ajtóra ami szép fekete lett de megfogta a kormot. Tűz: 1 emelet, még a negyediken is teljes egészében kormos lett a lakás mivel nem volt az ajtó szigetelve, a füst pedig felfelé száll... ahol tűz volt na ott elég komolyan ''antikolva'' lett a lakás egy része... olvadt, égett minden... a gázcsőről is leégett a festék és a színe is más lett a csőnek... szép lett volna ha az berobban... sőt nem is tudom mi lett volna akkor mert itt pl ebben az oldalban egymás mellett van 12 lépcsőház egyenként 15 lakással. (Jah: márciusban beidéztek kihallgatásra... igaz, hogy decemberben történt az eset de azért kit láttam, mit láttam, mikor jöttem, hol jöttem... én akkor értem ide autóval amikor már kivonult mindenki és már tűz sem volt... csak nem értettem mi a fenéért nem mennek előttem az autók és miért parkolnak le... na meg miért áll ott az a tűzoltóautó meg mit keres itt az a rendőrautó meg az a másik kettő meg az a másik tűzoltófelirató kombi és ugyan minek van itt a zsír új rohamkocsi (választás előtt adta át Nagy Sándor MSZP-s képviselő és asszem akkor még Molnár x volt a miniszter is szal ennyit tettek 4 év alatt aminek értelme is volt igaz kb 12 évet kellett várni rá de csak megértük...) szal mentőatutó meg jön ki a kormos tűzoltó a lakók kint állnak... megjelentek a helyi kétlábú pletykalapok is (mindenhol van egy 10 fős keménymag akik hamarabb tudják, hogy mit csinálsz holnap mint, hogy elterveznéd...).

Mind1 vissza az alapokhoz: szal miért a kutyatáp a legfontosabb egy paneltűznél? Lehet csak én nem vagyok nagy állatbarát, nekem másképp épül fel az a lista amin a dolgokat fontossági sorrendbe rendezem...

(Jah: tűzoltók precizitása: az áramot elzárták de a gázt nem... no komment... rendőrök: helyszinelő beszól nekem, hogy ugyan miért akarok felmenni a saját lakásomba (szüleimé pontosabban) röpke 2 órás álldogálás után amikor már ki is volt szellőztetve minden... nem érdekelt túlzottan inkább csak mentem fel keresztül az állítólagos bűnjeleken... ehhez kell aztán diploma amikor már én is tudtam, hogy az ajtót locsolták le és azt gyújtották fel (az ajtóra ránézve elég egyértelmű volt + tudva, hogy zárva volt akkor már olyan sokmindent nem lehet meggyújtani egy panelházban, nálunk legalábbis nem), a flakon (egyik lakó lelocsolta vízzel az égő benzineskannát és kivitte a bérházból) a bérház mögött van a tettes piros kabátban menekült... ezt kb a megérkezésem után 30 perccel már tudtam és még csak nem is nyomoztam! jah egyébként ennyit tudnak jelenleg is...).

Na jó már a napló a szemét elleni harcról ír én pedig befejezem :) (fáj a hátam, ha lefekszem akkor iszonyatosan ha űlök akkor kevésbé... ezért írok még 2 után is ide pedig jó lenne aludni mert holnap vizsga...)

[Szerkesztve]

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Gigabyte C301 RGB Black - Arctic Liquid Freezer III 360 RGB Black - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#2581) EQMontoya


EQMontoya
veterán

nah, jó 8 mindenkinek, húzok alunni... de nehéz lesz 11kor kelni, hehhe :D

Same rules apply!

(#2582) tiv83us


tiv83us
veterán

Imadom a paromat. Hajnal 3:45-kor csorompol a telefonom, kiugrok az agybol, azthiszem eg a haz, rohanok a vodor vizert, erre megtalalom a telefonom vibralni meg villogni a kupac soros doboz alatt. Felveszem es erre egy kedves hang kozli, hogy ''veled almodtam mult ejjel es olyan jo volt, csak akartam, hogy tudd''. Emlekeztettem ra, hogy nalam -6 ora a kulonbseg es kinda hajnal 4 sincs, de ez a lelkesseget nem folytotta el. Komolyan konnyebb megepiteni egy 4 savos autopalyat London es NYC kozott, mint asszimilalodni a nokkel :)

ui: Ettol fuggetlenul egyutt orulok az alom altal okozott elmenynek :)

ui2: Jut eszembe, mostanaban ott van most hajnal 3-4 kozott, rarobbantsam a telefont es elmeseljem, hogy ultra soft wc papirrol extra softra valtottam ma...:U ?

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#2583) poffsoft válasza tiv83us (#2582) üzenetére


poffsoft
addikt

ui1: majd élőben lesz az igazi, nem???
ui2: simán :DDD és ecseteld egy fél órácskát azért a különbséget is neki...

#2580: szvsz nincs tigazad, mindenkinek más az értékrendje. És a baj nem az 'áldozatokkal' van, hanem a médejákkal, mert az egy mocsok társaság....
Én is láttam a riposztot, és egy nagy kalap sz@r volt az egész, de ez megszokott a kereskedelmiektől immáron évtizede...

ya, rendőr: ez sem véletlen, de az ember agya felforr, az tény.

Közlekedési balesetnél bedugultunk, (2 halott), kb. 2-2,5 órával a baleset után nyakkendős fakabát forrónyomon megérkezik(elsőként, ismétlem, röpke 2 órával a baleset után....), és biztosítja a helyszínt ('no, nem nézelődni, mer eltapossák a nyomokat! mindenki űjjön azótójába oszt mennyen')
Persze roncsok keresztben az úton, úgyhogy senki sehová, de ő aztán szeren volt.

Ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#2584) tiv83us válasza poffsoft (#2583) üzenetére


tiv83us
veterán

Eloben az igazi?
Azt almodta, hogy elver egy baseball utovel, aztan atmegy rajtam egy ETZ-vel /platostul/, bemumifikal es a fejemet kirakja trofeanak a sminkes tukor fele...:U

ui2=>ui2: En tul jo srac vagyok, hogy ilyesmit elkovessek...

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#2585) poffsoft válasza tiv83us (#2584) üzenetére


poffsoft
addikt

''veled almodtam mult ejjel es olyan jo volt, csak akartam, hogy tudd''

Ettol fuggetlenul egyutt orulok az alom altal okozott elmenynek

Azt almodta, hogy elver egy baseball utovel, aztan atmegy rajtam egy ETZ-vel /platostul/, bemumifikal es a fejemet kirakja trofeanak a sminkes tukor fele...

Vagy mazó pista vagy civilben, vagy nemtom.... :B
A platós kinek jó ? A platónak :F :o


Én komolyaan arra gondoltam, elvitted (álmában) disneyland-ba, és volt üres kocsi a hullámvasúton, és még kóla is volt a kapunál..... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2586) ngabor2


ngabor2
nagyúr

ejj, de semmi hangulatom felkelni (ugye, milyen szokatlan? :D). a szombati alvás azért hiányzik, nem tudom, mikorra hozom be magam időben. asszem beborítok egy kávét, és nekikezdek dógozni.

(#2587) Winner_hun válasza ngabor2 (#2586) üzenetére


Winner_hun
félisten

Én aludtam 15 és fél órát, kelni is csak azért keltem mert anyukám jött ébreszteni hogy megyek-e suliba. Grrr. Bal szemem fáj, az még nem pihente ki a fáradtságot:F Fáj=szúr, vagy nemtudom. De nemjó.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2588) AMD Power


AMD Power
titán

Tud valaki rgy jó cipő boltot? Ahol esetleg lehet venni Reebok cipőket?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#2589) csapos2


csapos2
addikt

Egy - 3 évesnél alig több - kishaver azt énekli itt mellettem, hogy:

....még azt mondják ötven a lábom...

Kifeküdtem.

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#2590) Nimrod


Nimrod
addikt

*ásít* jó reggelt *csipát kitöröl, balra el*

Hö? Parisert visszaküldték a dutyiba? Nagggyon heles. :o

[Szerkesztve]

(#2591) burgatshow válasza Nimrod (#2590) üzenetére


burgatshow
veterán

Én a konyhában seggelek, notebookkal az asztalon és reggelizek. :D Persze közben megy az OT és a csillagkapu. :DDD

[Szerkesztve]

(#2592) Nimrod válasza burgatshow (#2591) üzenetére


Nimrod
addikt

Én meg várok valakit hogy másszon már végre online, utálok várni. :W

(#2593) Ramius


Ramius
őstag

jóreggelt offolók

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#2594) FehérHolló válasza burgatshow (#2591) üzenetére


FehérHolló
veterán

Jó reggelt mindenkinek!

Lehet, hogy kocka vagyok, de nekem ma az volt az első, hogy bekapcsoljam a gépet, azt idetelepedjek elé. Még a felöltözés is alacsonyabb prioritású volt, mert ébredéskor eszembe jutott egy lehetséges megoldás a Matlab-os problémámra. Vizsgaidőszak átka.

Most azt hiszem felöltözés, kaja, tanulás. Majd egyszer még láttok.

Skynet is real. It's called Google.

(#2595) burgatshow válasza FehérHolló (#2594) üzenetére


burgatshow
veterán

Most már én is a tételeimet olvasom át. Holnap emelt infó szóbeli... :W

(#2596) tildy


tildy
nagyúr

Szintén zenész. Holnap automatika ( nagy lóf...sz) vizsga. Semmit nem tanultam még rá, nincs hozzá sok kedvem:(

Éjjel mekkora hülyeséget álmodtam! Valami öreg ruszki ürgével üzeleteltem ( valaki rajtam keresztül vett kalasnyikovot) , majd a végén egy akciófilmbe csöppentem bele (akkor már nálam is kalasnyikov volt) , még Bruce Willis is kapott benne szerepet (nem komálom különösebben az ürgét). Párom is részt vett az akcióban, hogy mit cisnált nem tudom, de hogy hisztizett, mikor át kellett gázolni a vízen, arra határozottan emlékszem;]

Hogy mi votl a cél? Hát biztos nem a világbéke :DDD :DDD

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2597) Ramius válasza tildy (#2596) üzenetére


Ramius
őstag

és brúszvilisz megmentett mindenkit? :D

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#2598) Nimrod válasza tildy (#2596) üzenetére


Nimrod
addikt

Ezt meg kell filmesítenem. :))

(#2599) FehérHolló válasza Nimrod (#2598) üzenetére


FehérHolló
veterán

Majd eljátszuk legokkal, jó?

tildy: Biztos, hogy kiegyensúlyozott az életed? :)


Mindenesetre:
NOP ;varakozas beiktatasa, mert nincs kedvem
NOP
CALL TANULAS


[Szerkesztve]

Skynet is real. It's called Google.

(#2600) ngabor2 válasza AMD Power (#2588) üzenetére


ngabor2
nagyúr

én a petőfi téren az adams-ben vettem. volt reebok is, de én maradtam az adidas mellett.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 40 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.