Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 31 [Agyelszívás és Salivili hipput...] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3151) neduddki válasza rii (#3149) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

''na megyek aludni, mert értelem belőlem ma már nem fog kijönni ..... (-:'' na de rii, ne roncs el aROlad alkoott kepemet, eddig ertlemt meg nem l;attam beloled kigunni:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#3152) Viktor0610 válasza neduddki (#3151) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Lebuktál, mediddlo ;] , mert RedAnt hsz.-keresőjével megnéztem az első hsz.-aid és az elején még normálisan írsz. :D
Ismerem a történeted, de azért megkérdezném, miért és mióta írsz így?

Xiaomi 13T

(#3153) rii válasza neduddki (#3151) üzenetére


rii
nagyúr

megyek is innen, .... csúnya hely ez, furcsa embörök járnak ide .... :P , meghagyom, hogy Benned továbbra is megmaradhassanak a Rólam alkotott képzeteid .... :DDD

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#3154) neduddki válasza Viktor0610 (#3152) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Elirtad az elirast, bibi:- ))) csak ajobb keem csusosz eggyeklf elre:- )))
amugy T ehogy tlaldo meg ea zen koraiimat most nezm 2000-2005-ig osszesne 3 hozzarofogest tana:- )))

udv

neduddki

mod: nem tusdom mioata, hogy mirt aszt t om, igy levelelek ismeroseiimel szaz eve, es egyszerre csak lekeztem eszt hasnlai forumon is, ha amr az emilt szobeli kozlsi formank tartom, akkor a forum is az nem???:- ))) aki megmonda mikortol irok igy az kap egy sert:- )))

[Szerkesztve]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#3155) Viktor0610 válasza neduddki (#3154) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Írásos bizonyítékom van arról, h. nem írtam el az elírást!!! ;]
Nézd csak meg ezt a [link]et!!! :D

Xiaomi 13T

(#3156) neduddki válasza Viktor0610 (#3155) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

AJ bocsanat az msi job bkezre esik tenyleg:- )))
a kerdesre valaasz van-e????

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#3157) Racecam válasza tiv61us (#3138) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Vazze, hogy én ezt nem láthattam!! :O

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#3158) Racecam válasza neduddki (#3156) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Most elmentél aludni, vagy nem mentél? :F

És ErősPista igenis jó! ;)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#3159) Winner_hun


Winner_hun
félisten

dikkizáut már fél egy is elmult

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3160) neduddki válasza Racecam (#3158) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Elmentem:- )))

udv

neduddki

mod: perszepersze most mar asztan kapalozhacc hogy jo pontokat szerezz a magyarock felemlegetesevel:- )))

Arulaj mar el nekem vki, hogy mi a fene az hogy kozsegi hozzaszolas negyedet er??? vhol olvastamd enem ertem... aszittem az nincs szamolva /ertekelve/ csak a szagmai:- )))

[Szerkesztve]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#3161) tiv61us válasza Racecam (#3157) üzenetére


tiv61us
őstag

hat telapo, nem volt semmi
tegnapit nem lattam asszem 6-5 re kikaptunk
jha ha nem mndtam volna ativ 83-al egyutt yankees-esek vagyunk
szoval ma se nagyon neztem, mert a Piramis lekotott meg a hoki, gondoltam majd a veget nezem, ugy is lett
7-ik inning korul leptem be allandora, akkor mentek fel 4-0 -RA,/haromrol/ marmint a Mets, aztan semmi
az utolso eselyt megcsiptuk a 9-ikben, de olyan szinten, hogy mar neyrni is lehetett volna, de azert a 4-4 is OK volt, sot szinte hihetetlen
aztan a 11-ikben egyszer hazaertunk, nekik meg kozuk sem volt hozza :DDD
most meg fox lepodni, de vacsora:) :DDD

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#3162) Racecam válasza neduddki (#3160) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

[link]

tiv61us: És nem lepődtem meg. ;)

u.i.: Ezért is imádom a Baseball-t!!! :)

[Szerkesztve]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#3163) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Áhhh, nem vagyok álmos, mert éjfélkor feküdtem, s délután kettőkor keltem, pedig aludni kéne.

I am having fun staying poor.

(#3164) neduddki válasza Racecam (#3162) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Aha koszi!!! emlexem ez volt anyavajgos tyotyik hogy ki miert milett:- )))

udv

neduddki

p.s. en nem imadom a focit, inkabb a jo autoversenyt:- )))

mod: tiv61us: ejfeli egykor ijjen jkajat enni, ejny benuje meg fogja ulni a gyomrod:- )))

[Szerkesztve]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#3165) tiv61us válasza Racecam (#3162) üzenetére


tiv61us
őstag

komolyan baxott nagy fordulat volt
egy inningen belul
mondjik nekem a csucs a Yankees-Diamondbacks, talan 2002?
az hihetetlen donto volt/ azert aki nem hiszi hogy a basaball izgalmas annak a mai meccset is megmutatnam/
na jojjon a steak:)

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#3166) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Rendkívüli. Minél kevesebet eszem, anál kevesebb piától be tudok rúgni. Ez aztán a egészséges táplálkozás nevében, az egészségem megőrzése mellett a költséghatékonyság mint gazdálkodási tényező figyelembe véve is fontos szempont. Kevesebb kaja, kevesebb pia, kész nyíereség. A spórolt pénzen meg vagy kétszer tudunk inni a haverokkal egymás egészségére. S ez a mai világban...

neduddki: ez így nem ér, mert a hozzászólás-kereső éppen nem működik, így aztán nem sok esély van megtalálni az első hejessirásoss hsz-t, vagyis hogy mióta...na érted. Én próbáltam rákeresni mindenhol és mindenhogy, de nem sok eredménnyel. Sajnos alighanem a sörről lemaradok.

huh, de kész dolog a vaksötétben spiccesen géelni.
Na , jóéjjt mindenkinek, bár alighanem jóreggelt kéne kívánnom, de mindenki ossza be magának.

Magyarország, Magyarország, Magyarország ÉJJÁÁÓÓÓÓ!!! :))

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#3167) tiv83us


tiv83us
veterán

Racecam meg haza sem ert a talirol, de mar a PH!-n amokfut :)
Koszi az estet, jo volt hogy eljottel /meg mindenkinek ugyanez, foleg Teged, Quarkot es Gambitot akartam szemelyesen megismerni :)/.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#3168) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

OVarosan kosozkodetek ma valam, OLOK:- ((((((((((

udv

neduddki

mod: BlacKSouL: az alsok nincsenek is meg, legalbbis mikor en kerestem ra valmikor osztol vannak, es en jul kozepen azert regeltem, hogy ne mindig csakgest kent irogassak

[Szerkesztve]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#3170) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Felébredtünk. Majdnem kipihentük magunkat, és már reggeliztünk is. :)

Mod: Meg kell jegyezzem, hogy követelik tőlem, hogy írjam ide a nevemet, mert rombolom a kedves moderátor imidzsét. Tehát ezt én - azaz Katica - írta.

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#3171) tiv83us válasza Kalandor (#3169) üzenetére


tiv83us
veterán

Tud :)

Katica: Valahogy ereztem, hogy te voltal :P

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#3172) Xpod válasza parandroid (#3170) üzenetére


Xpod
addikt

Ezen az imidzsen már nincs mit rombolni. :D
Mellesleg nem motoszkál benned a kisördög, hogy némi ámokfutást hathatsz végre ''büntetlenül''? :)

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#3173) parandroid válasza Xpod (#3172) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nem tudom...Már mondták, hogy lépjek ki. ;] De nem is tudom. Lehet, hogy bannolnom kellene a modot? :F

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#3174) Xpod válasza parandroid (#3173) üzenetére


Xpod
addikt

Nem mered. :D
Bár e mondatom miatt történtek érdekes dolgok a kecsekméti talin, de bevállalom.

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#3175) ladybug


ladybug
őstag

Jól van, kiléptem. :)

Xpod: Ez nem játék. :((

[Szerkesztve]

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#3176) Xpod válasza ladybug (#3175) üzenetére


Xpod
addikt

És ki akart játaszni. ;] :D

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#3177) neduddki válasza parandroid (#3170) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

??? mi ez???

udv

neduddki

mod: Kalandor: en marha eg aszittem macska teklel szallitani... erre kidetulhogy sort... Te Kalandor nem lenen arra jobb egy hutotaska????:- ))) /na kezdek kiengedni.../

[Szerkesztve]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#3179) parandroid válasza neduddki (#3177) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ne is kérdezd. Rendet kellett kicsit tennem családon belül. ;)
Szerencsére könnyen ment.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#3180) neduddki válasza parandroid (#3179) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Te elovetted a tekintejed, az asszony meg anyujtofat, erre Te eltetted a tekintejedd, az aszzony meg anyjtofat ... erre gondolsz???:- ))))

udv

neduddki

p.s. nyujtofa szabadon hejetesiteto: sepru, piszkavas es egybekkel...:- )))

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#3181) Kokkantas


Kokkantas
aktív tag

Miért nézik hülyének azt az embert, aki azt mondja ,hogy ő már 21 évesen is feleségül venne valakit.?

[Szerkesztve]

(#3182) neduddki válasza Kokkantas (#3181) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Hnay evet huz\tatok le egyuttlakva??? amugy jo hazassag sosincs eleg koran, de a ross zmindeig keson van:- (((
Nkem erre kedvenc docensem mult heti ajtofelirata:
Az első házasság az érzelem diadala az intelligencia felett.
A második házasság a remény diadala a tapasztalat felett.
A harmadik házasság a hülyeség diadala mindenek felett.

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#3183) Gambit válasza parandroid (#3179) üzenetére


Gambit
őstag

Na ja! Pl. le kell szoktatnod a kisebbik gyereket a sörről. :DDD

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#3184) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

Kidus! [link]

Nagyrészt Neked volt igazad (azért csak nagyrészt, mert ezek szerint létezik és használják is), de azért muerte2 véleménye sem rossz! :D

u.i.: Még jó, hogy ebből Gambit kimaradt. (Úgy értem: nekem jó. ;) )

[Szerkesztve]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#3185) Kokkantas válasza neduddki (#3182) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Ide most csak úgy általánosságban írtam, mert a mostani világban ez már furcsának hat. Mert most inkább 27-30 év körül házasodnak. Vagy nem?

(#3186) ladybug válasza Kokkantas (#3181) üzenetére


ladybug
őstag

Nem tudom, de ne foglalkozz ezekkel az emberekkel. Mi relatíve fiatalon házasodtunk össze, de mi egyáltalán nem így éreztük.
Párom 21 volt, én 23.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#3187) Racecam válasza Kokkantas (#3185) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Én 24 éves koromban nősültem először, amit nevezhetünk köztes állapotnak, mégis elváltam. Nem ezen múlik.
Kizárólag azon, hogy ''érettek'' vagytok-e a tartós (nagyon tartós ;) ) kapcsolatra.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#3188) Loretto válasza Racecam (#3187) üzenetére


Loretto
veterán

Hát igen, a puding próbája. Bár pipi azt mondta, hogy addig nem lajunk egyóütt amíg nem vagyunk házasok. Ez nem árukapcoslás, ne tessék félreérteni :)

Soirée...

(#3189) DragonR+ válasza Kokkantas (#3181) üzenetére


DragonR+
aktív tag


Én másképp fogalmaznék:
Aggódnak, féltik, hogy helyes döntést hoz-e.
Mert ha villámházasság lesz, akkor jön a koppanás. :(

Ó, de finom a vadkörte, más nevén a vackor…

(#3190) estie válasza Loretto (#3188) üzenetére


estie
csendes tag

Mielőtt még számító kis dögnek néznétek: azért nem szeretnék előbb összeköltözni, mert akkor semmi varázsa nem lenne a házasságnak. Előtte is együtt élnénk meg utána is. Na de így legalább elmondhatjuk hogy a házassággal kezdődött az igazi közös életünk.

"Aki azt mondja, képtelenség, legalább ne zavarja azt, aki képes rá!"

(#3191) Viktor0610 válasza DragonR+ (#3189) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Fogalmazzunk inkább úgy, ''... jöhet a koppanás.''
Mert ugye, nem törvényszerű.

Xiaomi 13T

(#3192) DragonR+ válasza Viktor0610 (#3191) üzenetére


DragonR+
aktív tag

Igazad van.

Nem voltam elég pontos.
Az én ''szótáramban'' a villámházasság hirtelen elhatározásból elkövetett, rövid ideig tartó házasságot jelent. :B

[Szerkesztve]

Ó, de finom a vadkörte, más nevén a vackor…

(#3193) Gambit válasza estie (#3190) üzenetére


Gambit
őstag

Azért ezt szerintem még gondold át! Nyilván ismered a mondást, hogy lakva lehet megismerni a másikat.

Csak egy személyes történet. Haverom meg a barátnője már vagy 4 éve együtt jártak, mikor összeköltöztek. Pár hónap múlva szakítottak is. Szóval nem árt, ha kipróbáljátok, hogy akkor is működik-e a dolog, ha együtt laktok. Szerintem.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#3194) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Ha valaki körömlakklemosót iszik, az belehal?

I am having fun staying poor.

(#3195) ReJim válasza Drizzt (#3194) üzenetére


ReJim
őstag

valószínű :)
egyébként aceton van benne, tudtommal. (ebbe a típusba, ami itthon van...)
ha sikerült innod, kakor ajánlom mosd át a gyomrodat...

</end.?>

(#3196) Drizzt válasza ReJim (#3195) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Egyik hülye haverom azt akar inni-

I am having fun staying poor.

(#3197) ReJim válasza Drizzt (#3196) üzenetére


ReJim
őstag

nem olcsóbb egy 2literes kocintós? :F meg finomabb is... mármint a körömlakklemosónál. ;]
aceton szerintem méreg. legalábbis nem hat jól a szervezetre, de ezt ngabor2 tudja biztosan megmondani...

</end.?>

(#3198) estie válasza Gambit (#3193) üzenetére


estie
csendes tag

Persze, ismerem a mondást. Szerintem velünk nem lesz ilyen gond, mivel már kb. egy éve minden hétvégén együtt hálunk, és ez előreláthatólag még egy jó darabig így lesz. Na meg nálam elvi kérdés, hogy ha én egyszer férjhez megyek, nem akarok elválni. Akkor sem, ha nem azt kapom, amit vártam. (jóban rosszban ;) )


[Szerkesztve]

"Aki azt mondja, képtelenség, legalább ne zavarja azt, aki képes rá!"

(#3199) Viktor0610 válasza estie (#3198) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Azért nem u.az a szürke hétköznapokon felkelni együtt, mint csak hétvégéken.
Félre ne érts, én pont u.így v.ok Kedvesemmel, csak megjegyeztem.
A házassággal kapcsolatos elved tetszik.

Xiaomi 13T

(#3200) estie válasza Viktor0610 (#3199) üzenetére


estie
csendes tag

''A házassággal kapcsolatos elved tetszik.''

Helyes. Jó lenne ha többen gondolnák így.

"Aki azt mondja, képtelenség, legalább ne zavarja azt, aki képes rá!"

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 31 [Agyelszívás és Salivili hipput...] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.