Hirdetés

2024. május 31., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 31 [Agyelszívás és Salivili hipput...] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1551) #16741888 válasza VladimirR (#1545) üzenetére


#16741888
törölt tag

Tényleg, még, az is lehet hogy nyersolajat találtunk:DDD. Vagy légópincét.:DD
na jó abbahagyom, majd mondom mi volt benne.:D

(#1552) QuarK válasza VladimirR (#1548) üzenetére


QuarK
senior tag

Szerintem tudod Te is... Nem mintha különösebben meghatna; csak (hogy magyarázatodhoz igazodjak, faszkocka mivoltom akadályoz meg benne) nem tudom lebontani okokra, összefüggésekre.

Sanya: Tudom.

(#1553) ngabor2 válasza #16741888 (#1551) üzenetére


ngabor2
nagyúr

vagy csak egy sima barlangot... esetleg a poklot, és rászabadítottad a világra a zördögöket :P

(#1554) NorDezs


NorDezs
senior tag

Ez nagyon ott van [link] nem agyelszívósdi! :))

(#1555) VladimirR válasza QuarK (#1552) üzenetére


VladimirR
nagyúr

mennyire tudtam....

milyen csavart?

[Szerkesztve]

(#1556) QuarK válasza VladimirR (#1555) üzenetére


QuarK
senior tag

azért érzed a csavart? Azt, hogy ha esetleg pont ő gondol másokat kockának

horny: Majdnem leestem a székről...

[Szerkesztve]

Nimrod: Külsős ember véleménye... Mármint, ami a talit illeti, amúgy bennfentes ő is.

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#1557) Nimrod válasza QuarK (#1544) üzenetére


Nimrod
addikt

Na ezt most én nem értem. :F
Én voltam PH!-s autóstalin is, pedig nekem még jogsim sincs, mégsem mondta senki, hogy te mit keresel itt.

(#1558) DigitXT válasza Sanya (#1539) üzenetére


DigitXT
félisten

Egyetértek, de ehhez első körben a topik alcímét kéne levenni...:(

(#1559) Nimrod válasza DigitXT (#1558) üzenetére


Nimrod
addikt

Majd lemegy idővel. Legalábbis, remélem. :U
Engem a köremailek sokkal jobban zavarnak. :(((

(#1560) Nimrod válasza QuarK (#1556) üzenetére


Nimrod
addikt

Magas volt a labda. Külsős... amúgy bennfentes ő is. :F

(#1561) orbano


orbano
félisten

szerintem teljesen jó a színvonal a topikban. kicsit agyelszívunk. most mé különb ez mind a vad szex? (jó tudom miért, de akkor is)
majd megunjuk és megint lesz szex. bár ahogy asszonnyal áll a helyzet... :O

A vér nem válik VAZZE!™

(#1562) QuarK válasza Nimrod (#1560) üzenetére


QuarK
senior tag

hagyjuk... félhangosan méltatlankodtam

(#1563) DigitXT válasza Nimrod (#1559) üzenetére


DigitXT
félisten

Engem a köremailek sokkal jobban zavarnak.
Engem is zavarnak (ha jönnek), de hogy jön ez ide?:)

Mod2orbano: az OFF topik ''agyelszívása'' engem sem zavar: nem olvasom.:D De ha már máshol is megjelenik az ''új dili'', az gáz.:B Btw. nem vmi reklám ez?:F Még egyszer nem olvastam el, csak nyomtam az X-et (agyatlanul).:DDD (Volt úgy, hogy akkor is rákattintottam a linkre, amikor triviális volt, hogy ''baromi mókás'' lesz: lehet, vissza kéne néznem így, és elolvasnom, hátha meglelném értelmét.:)))

[Szerkesztve]

(#1564) orbano válasza Nimrod (#1559) üzenetére


orbano
félisten

mien köremailek?

Winner_hun: hogy csináltál te pikkpakk ennyi agyat? :U

[Szerkesztve]

A vér nem válik VAZZE!™

(#1565) Nimrod válasza orbano (#1564) üzenetére


Nimrod
addikt

Nem itt, de gondolom mindenki kap ismerősöktől, kollegáktól, stb. küldjtovábbötpercenbelülmertmegdöglesz maileket. :U

(#1566) Nimrod válasza orbano (#1564) üzenetére


Nimrod
addikt

Őstehetség. :D

(#1567) Sanya válasza Nimrod (#1565) üzenetére


Sanya
nagyúr

nem, én nem kapok.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#1568) Racecam válasza orbano (#1564) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Vele azért vigyázni kell, mert moddolja őket és utána dobhatod ki! :U

Sanya: Miért van az, hogy ezen nem is csodálkozom? ;]
Kapsz egyáltalán mailt?

[Szerkesztve]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#1569) DigitXT válasza Nimrod (#1565) üzenetére


DigitXT
félisten

Az olyanokat meg kell próbálni oltogatni, jól, hátha bejön.:DDD Pl. ilyesmivel: [link]

(#1570) orbano válasza Racecam (#1568) üzenetére


orbano
félisten

leesett :)

[Szerkesztve]

A vér nem válik VAZZE!™

(#1571) Nimrod válasza DigitXT (#1569) üzenetére


Nimrod
addikt

Ehhh, reménytelen. Most a több megás powerponty doksik még a menők, azzal van tele a céges mailboxom. :(((

(#1572) rii


rii
nagyúr

kb 700 post az előző OT folytatása nyomán sex témában, megint 700 post agyleszívás témában majd 100 post, hogy miért nem jó az egyleszívásos téma ....

na ... megyek is (még nem tudom hova, de innen el) csúnya hely ez .... :P

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#1573) Nimrod válasza orbano (#1564) üzenetére


Nimrod
addikt

Winner_hun: hogy csináltál te pikkpakk ennyi agyat?

Követelem, hogy most azonnal mongyon leeee! :DDD

(#1574) Winner_hun válasza orbano (#1564) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ügyesen;]

klónozom:DDD

[Szerkesztve]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1575) VladimirR válasza DigitXT (#1563) üzenetére


VladimirR
nagyúr

de igen, valoszinuleg reklam
a plk.hu (Bovebben: [link]) domaint megnezve (aminek a brain.plk.hu (Bovebben: [link]) is aldomainje (amin egyebkent 2 fele reklam van, a plk.hu web-, radio-, es gameszerver hosztingja ,illetve a bocifarm.plk.hu (Bovebben: [link]))) nekem nagyon ugy tunik a referenciakbol, hogy egy indulo cegrol van szo (ha mar itt tartunk, szerintetek ez az oldal (Bovebben: [link] mekkora felbontasra van optimalizalva?)
tippemszerint maga az agyleszivas egeszeben a nepszerusites, megismertetes neveben keszult (az otlet ugy tudom, nem sajat, volt ennek mar angol nyelvu megfeleloje)

(#1576) NorDezs


NorDezs
senior tag

A mai termés eddig kb 300db agy :DD
Hihetetlen agyas gyerek leszek, ha így folytatom...

(#1577) VladimirR


VladimirR
nagyúr

ha mar elojottek a korlevelek

Fatima el Abdullah Omar Dzsihad Kalifa Hamasz Dzsamburi 14 éves szoke tosgyökeres stockholmi kislány többszörös áttételes anorákban szenved.
Apukája, Björn Allah bin Vejnemöjnen egyezséget kötött a Világkereskedelmi Kamarával, hogy ha valaki elolvassa ezt az e-mailt és nem törli ki, hanem kinyomtatja és zöld szövegkiemelo filccel megjelöli a szövegben szereplo összes olyan határozatlan nevelot, amely jambikus pentameterben íródott és fonévi igenév elott áll, és ezen kinyomtatott példány felmutatása mellett az ácsi ABC-ben három darab vajaszsemlét vásárol, akkor az egyik zsemle árát a Világkereskedelmi Kamara arra fogja fordítani, hogy minden - tavaszi napéjegyenloségtöl számított elso holdtölte után született - vörösharántcsíkos kiscica fényképét elküldi Fatimának, ezzel járulva hozzá hogy a kislány megnyerhesse az iskolai papírgyujtoversenyt.

HA VAN SZÍVED, NEM TÖRLÖD KI EZT AZ E-MAILT, HANEM TOVÁBBKÜLDÖD LEGALÁBB HARMINCNÉGY BARÁTODNAK! ! !


Monica Lewinsky nem küldte tovább, másnap orálisan ki kellett elégítenie Bill Clintont.
II. János Pál pápa tovább küldte, ezért nem kellett elutaznia Mongóliába. Kovács István öntomunkás továbbküldte, másnap nyert a céllövöldén egy piros alapon fehér pöttyös vattamacit. Szaddám Huszein nem küldte tovább, hát lerohanták Irakot. Kovács Hajnalka erotikus vállalkozó sem küldte tovább, másnap AIDS- et, Hepatitis C-t, szifiliszt kapott egyszerre, az öngyújtójával véletlenül leégette a haját, elesett és eltört huszonhárom csontja, levágta a lábát a villamos, fél szemét kicsapta a saját melltartópántja, az egyik mellébol pedig kiesett szilikon. (ha már itt tarunk: Kovács Róbert matek fizika szakos tanár nem küldte tovább, ezért kihullott a haja, fekélyes lett a bőre, a szeme félig lecsukódott, a hangja pedig fejhangá modulált, és később kirúgták az iskolából, mert molesztált egy kislányt. -a megjegyzést hosszáfűzte:Hb) Vigyázz! ! Tehát küldd tovább, mert nemsokára késo lesz! K.István jelenleg 46 éves, 12 éves kora óta alkoholista. Négy kiskorú gyermeke van, felesége ráadásul roma származású. Családja évek óta próbálja kizsákmányolni, rendszeresen elveszik tőle kemény munkával megkeresett pénzét, mindenféle aljas indokkal, pl. hogy a gyerekek éhesek, fáznak, ruha kell nekik. Most ezzel a levéllel segíthetsz Istvánnak! Küldd el minden ismerősödnek, hisz minden levél után a Kizsákmányolt Alkoholistákért Alapítvány 50 fillért utal István kedvenc vendéglátóipari egységének, a felgyülemlett összeget pedig a férfi az életben maradásához elengedhetetlen kisfröccsre és kisvilmosra költheti. Fogjunk össze, és ne hagyjuk, hogy ennek a szerencsétlen embernek tönkremenjen az élete! És ha már itt tartunk. H. Orsolya 15 éves, túl van három abortuszon, jelenleg heroinistaként dolgozik a déli-pályaudvaron. Fizetéséből alig jut neki ennivalóra, szinte kizárólag ondóval táplálkozik. Az egészségtelen étrend miatt be van vérezve a szemgolyója, ezért minden álláshirdetésre való jelentkezését rendre visszautasítják. Élete így haszontalan, ő pedig egy felesleges ember a társadalomban. S. Tibor 43 éves jól kereső, független, megözvegyült férfi. Ingyen és bérmentve vette a vállára azt a nehéz feladatot, hogy H. Orsolyát benzinmotoros láncfűrésszel feldarabolja, sósavban feloldott tetemének maradékát katolikus szertartás szerint a lakóhelyéhez közeli erdőben eltemeti. Sajnos egy láncfűrész ma már nem olcsó mulatság, ezért kérlek, küldd tovább ezt a levelet ismerőseidnek, így levelenként 70 fillért juttatsz a Kistestű Sorozatgyilkosokért Alapítvány számlájára, ha pedig a pénz összegyűlik, Tibor megkapja az alapítványtól a láncfűrészt. Köszönjük!
G. Károly már a 26. életévében jár, és még mindig nem volt szexuális kapcsolata, tehát még szűz. Kérlek, küldd tovább ezt a levelet ismerőseidnek, s bár ezzel nem segítesz ezen a szerencsétlen pöcsön, legalább ők is megtudják: ilyen is van. Cs. Géza kutyája tegnap a 13.
kerület Pannónia út 23/b, IV. emelet 12.- es ajtó elé rottyantott. A hanyag gazda nem hajlandó a kutyapiszkot feltakarítani, ezért küldd tovább ezt a levelet minden ismerősödnek, hátha valamelyik a közelben lakik és szabadidejében felmossa a szart. Múlt héten egy nyugdíjas járókeretes nénike nem küldte tovább a levelet, így megszakította ezt a Panamából kiinduló 1996 óta tartó láncot. Úgy megvertük, hogy beszart. Ezt jó, ha tudod. Tegnap egy fiatal gimnazista fiú továbbküldte a levelet 23 barátjának, aztán hazaindult az iskola számítógépterméből. Mire a bejárati ajtóig eljutott, 41 iskolatársa részesítette orális szexben. G. Jánosné hanyagul csak egy ismerősének küldte tovább a levelet, hogy nézze meg milyen poénos. Még aznap este (egy 23 cm-es bekapcsolt állapotban lévő vibrátorral a szájában) leszorult az éjjeliszekrénybe és nemsokkal késobb éhenhalt. Ha továbbküldöd a levelet, egyszerűen elmondhatatlan, hogy milyen nagy szerencse fog érni holnap délután 13-17 óra között a 3-as Metró vonalán. Ha viszont nem küldöd tovább, jól megszívod a héten valamelyik nap az tuti!
Sziasztok, Bözsi vagyok, és bűntudatom van, mert nem továbbítottam kb.
50 milliárd körlevelet, amit olyan emberek küldtek, akik tényleg elhiszik, hogy ha továbbküldik, akkor egy szerencsétlen dél-amerikai gyermek, akinek melle nőtt a homlokára, elég pénzt gyűjthet a műtétjére, még mielőtt a szadista, pénzéhes szülei eladnák egy vándorcirkusznak. Te tényleg elhiszed, hogy Bill Gates mindenkinek (neked is) 1000 dolcsit fog adni, ha továbbítod a levelét? Hová süllyedhetünk még? Na nézd csak! ! ! Ha legördítem ezt az oldalt és kívánok egyet, akkor a Playboy összes cicáját megtöcskölhetem tíz évre visszamenőleg! ! ! Micsoda baromság. Lényegében arról van szó, hogy mindenki bekaphatja a bal nagylábujjamat, akinek nincs jobb dolga, mint ostoba láncleveleket továbbítani nekem. Lehet, hogy az éjszaka leple alatt eljön értem a gonosz körlevél-manó és álmomban seggbekúr, csak azért, mert félbeszakítottam egy láncot, amelyet Szent Péter kezdett el Krisztus után 5-ben, és ebbe az országba törpenövésű zarándokokkal érkezett a húsvéti körmenettel. Le van szarva. És mi ez a hány n kör van a rendszerben? Miért jó az nekünk, ha megtudjuk?
Tudjátok mit? Én elmondom: 67210 van és kész! Ennek örüljön mindenki!
A Bonsai cats meg 1: átverés (értsd: photoshop), 2: ha mégse, akkor az kit izgat? 1000 levél nem hat meg senkit sem. És engem sem, úgyhogy köszi, de ebből sem kérek. De ha már továbbítasz valamit, legalább küldjél valami minimálisan szórakoztatót! Az olyan típusú emileket, mint ''küldd ezt tovább a 10 legjobb barátodnak, és akkor ez a nyomorult, szerencsétlen embercsökevény valahogy majd kap két fillért valami mindenható lénytől'', na ezeket már kb. 900-szor láttam! ! ! *** nem érdekel. Mutasd meg, hogy intelligens vagy és gondold végig hogy mihez járulsz hozzá ezekkel a levelekkel. Feltehetőleg a saját népszerűtlenségedhez. És akkor mit csinálj? Ha olyan levelet kapsz, amely életveszéllyel, vagy szerencsétlenséggel fenyeget most és mindörökké, TÖRÖLD LE. Ha vicces, küldd tovább. Ne bosszantsd föl az embereket azzal, hogy bűntudatot ébresztesz bennük valami fogatlan botswanai leprás iránt, akit 27 éve odakötöztek egy döglött elefánthoz, és PONT az az öt forint fogja megmenteni, amit akkor kaphat meg, ha továbbküldöd ezt a levelet, de azonnal. Most pedig küldd tovább ezt a levelet mindenkinek akit ismersz, azért,
hangsúlyozom: AZÉRT, hogy NE, hangsúlyozom ! ! ! ! ! ! ! NE! ! ! ! ! !
nyomja meg soha az életbe többször a ''továbbítás'' gombot a levelezőrendszerben. Ha nem teszed meg, holnap reggelre fogakat növeszt a nadrágod és szétmarcangolja a nemi szervedet.

A levelet Tibike írta a http://www.kuulnyuuz.hu oldalon. :)

(#1578) föccer válasza VladimirR (#1577) üzenetére


föccer
nagyúr

ahhhhhhhhhhh...


neee, ez fájt....

Prsze ezen egyértelműen vicces hangvételű e-maileknek nem dől be az ember, de van néhány igazán furfangos is.....

pl: szállodalánc ingyenesen elszállásol egy hétvégére etcetc.

CSak azt nem értem, hogy miért jó ez.

Lehet Én is indítok egy ilyen levelet, hátha megvilágosodom..... 8-)

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#1579) orbano


orbano
félisten

Mortal Vombat üzenete:
ááááááááztólia
Ambrózia üzenete:
adri vagyok senkineknemszólólánykéntélemnapjaim
Mortal Vombat üzenete:
mé?
Mortal Vombat üzenete:
szójjá valakinek
Ambrózia üzenete:
ok, szóltam a telefonzsinór áztatónak, hogy fejelje le a békapukkangató mérőműszerada ló berendezést, azért, hogy kirendezéssé alakuljon hirtelenjében
Mortal Vombat üzenete:
vajúdtál közben vagy csak lebenyeket daráltál?
Ambrózia üzenete:
tihanyi kolbászmustot reszeltem törökökkel, és epergalibát mariníroztam
Mortal Vombat üzenete:
az undorító
Mortal Vombat üzenete:
én ilyet malomkenyér-őrülettel sem csinálnék max hetedik pénteken
Mortal Vombat üzenete:
de akkor is felváltva
Ambrózia üzenete:
az a baj, hogy a memóriakiadványok mind eltékozlódtak, és mióta betoldották panírral a fenoménokat, azóta sugárban tocsog a fecnizongora
Mortal Vombat üzenete:
ez eszembe juttatja, amikor kéglihajhászokat furikáztunk délkelet-felsőaljzásba, oda-vissza pókmászássak, kereszttűzben. közben pedig barackos nyárimakákók villamosoztak a pókiszonyon


[Szerkesztve]

A vér nem válik VAZZE!™

(#1580) Racecam válasza VladimirR (#1577) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Nos, ez kurva jó.
Megmosolyogtam. :)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#1581) rii válasza VladimirR (#1577) üzenetére


rii
nagyúr

zsír

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#1582) Nimrod válasza föccer (#1578) üzenetére


Nimrod
addikt

Én azon fetrengtem a röhögéstől, amikor pár hete újra felbukkant egy régi körlevél, amely szerint ingyen Ericsson telót lehetett kapni (még a (h)őskorszakból valót). :O

(#1583) orbano válasza föccer (#1578) üzenetére


orbano
félisten

én indítottam wiwen:

Sziasztok!

Agyakat gyűjtök a dalai lámának, hogy átvegye a világ felett az uralmat és elfoglalhassa méltő helyét a világ tetején, Tibetben.
Ha ''Igaz Ember''-nek tartod magad, meglátogatod ezt a linket: http://brain.plk.hu/?orbano és továbbküldöd ezt az emailt minél több embernek (pár darabbal is beérjük, a lényeg, hogy elérje az embereket)!
Ha nam így tesztek, a hatalmas karmatorlódás az emberiség pusztulásához fog vezetni és megint csigák leszünk!!!
Nem kéne...
Üdv és előre is köszi!

Orbán Viktor (Tenzin Gyatso jobbkeze)

A vér nem válik VAZZE!™

(#1584) DigitXT válasza VladimirR (#1575) üzenetére


DigitXT
félisten

valoszinuleg reklam
Akkor nem kéne a PH! felé csengetnie ezért a hihetetlen ''népszerűsítéséért''?:DDD


mekkora felbontasra van optimalizalva?
Optimalizálva?:DDD ROTFL.:R 640x480-ban is marad fehér csík, 512x384-ben meg már kilóg, nem is beszélve az ilyenkor - is - használhatatlan magasságarányáról.:D

(#1585) DigitXT válasza VladimirR (#1577) üzenetére


DigitXT
félisten

Ez így túl hosszú.;) Közepéig jó.:D (Onnan olvashatatlan a szemnek, annyira zsufi.) Vége meg megint egy ollózás.:)) (Anno azt hittem, hogy ilyen jó fej volt az osztálytársam, aki ezt küldte, mármint a ''Bözsis'' rész ''eredetijét''.:B Három évre rá meg elküldte az Ericssonos levelet, tudván, hogy spam, de ''hátha mégis''. LOL.:DDD)

(#1586) tiv61us


tiv61us
őstag

Talaltam egy Boborjan interjut, a ket kedvencem:

''es Boborján még mindig nem szeret banánról álmodni? [Tiberius]
- Nem, nem, nem! Utálom a banánról álmodni! Mer például volt olyan, hogy amikor a banánról álmodtam, akkor megcsúszott a fülem a párnán! Fújj, de idegesítő! Szemét banán!''

''Hogyan lehet megetetni egy síró esernyőtartót úgy, hogy közben a barnamedvék ne radírozzák le a virágok szirmait? [pozska]
- Ez jó kérdés! Megpróbálok válaszolni. Szerintem úgy, hogy a liftaknák olajozását nem szabad szakácsokra bízni, mert akkor az albán rendőrség elbizonytalanodik a tértivevényes küldemények vonatkozásában.''

na joccak, elszivtak az agyamat



"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#1587) DigitXT válasza orbano (#1583) üzenetére


DigitXT
félisten

én indítottam wiwen
És nem fész, hogy kivágnak, mint a történetbeli macskát?:DDD Mondjuk ez így viccesen hangzik, ezért nem hiszem, hogy ''ejlelentgetnének'', meg letiltanának ismerősök, de mivel sajnos oly nagy az Isten állatkertje, van aki már - megoldásképpen - ''zéró toleranciával'' viseltetik az ilyesmi iránt.:))

(#1588) QuarK válasza tiv61us (#1586) üzenetére


QuarK
senior tag

Imádjuk a Boborjánt... Mi a kedvenc ételed? Az ebéééééd

(#1589) KrAt válasza orbano (#1583) üzenetére


KrAt
veterán

LOL :D :))

(#1590) parandroid válasza DigitXT (#1587) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

''És nem fész, hogy kivágnak, mint a történetbeli macskát?''

Iwiw-ről? Jujj, az lenne ám a hűdemilyenrossz...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#1591) Racecam válasza tiv61us (#1586) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Du. 3 óra múlt, hová köszöngetsz? :F
Vagy ott van Emerald, mert akkor értem. ;)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#1592) DigitXT válasza parandroid (#1590) üzenetére


DigitXT
félisten

Én arra használom, amire való: vannak ott ismerőseim adatlapjai. De amúgy szvsz a topik címének meghagyása + az agyatlankodás támogatása a hűdemilyenrossz.;) Btw. akkor sem indítanék lánclevelet, ha hűdemilyenvicces lenne.:) Sehol.:R

Mod #1547-ben az idézőjelem úgy látszik legyűrte az f-et.:DDD De mivel a (mostani?) OFF TOPIC-okat nem valsz, hogy sokan ''archívban'' olvasnák vissza, mindegy...:)

[Szerkesztve]

(#1593) Skipp válasza VladimirR (#1577) üzenetére


Skipp
senior tag

Az nincs meg véletlenül (vagy szándékosan), amelyikben az msn fizetőssé tétele szerepel? Úgy elolvasnám mégegyszer. :)

Légy pontos! Mérj mikromiliméterben, jelölj krétával, vágj baltával!

(#1594) VladimirR válasza QuarK (#1588) üzenetére


VladimirR
nagyúr

ceklaval

(#1595) QuarK válasza Skipp (#1593) üzenetére


QuarK
senior tag

[link]

VladimirR: Tudtam, hogy valamit kihagyok.

[Szerkesztve]

(#1596) tiv61us válasza Racecam (#1591) üzenetére


tiv61us
őstag

a helyzet az, hogy va kis dolgom / nem pisi/ az elkovetkezo 5-6 oraban
de majd jovok
/mondtam, hogy Hetfo!/

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#1597) parandroid válasza DigitXT (#1592) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

A megváltozott közösségi igényekhez igazodva a topik címe megváltozott.

Írhattam volna azt is, hogy vége a gyereknapnak. ;]

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#1598) Winner_hun


Winner_hun
félisten

hmmm 2-3 perc alatt 30 agy;] 7ik hely powa;]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1599) KrAt válasza Winner_hun (#1598) üzenetére


KrAt
veterán

Őrült :P ;]
Az én agyam annyian birtokolják, hogy nekem semmi se maradt :O Meg is látszik rajtam :D

mod: Sztem birtokolja a PH!-s az első 10 helyet :D Hajrá :D

[Szerkesztve]

(#1600) DigitXT válasza parandroid (#1597) üzenetére


DigitXT
félisten

:C Aztán nehogy kettőnkre (Sanya, és én, aki támogattam az ötletet:DDD) süssék rá, hogy mi voltunk a ''megváltozott közösségi igény''.:)) Bár, ha jól emléxem, már korábban is szóbakerült a cím megváltoztatása, csak ki votl tolva a határidő.:D

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 31 [Agyelszívás és Salivili hipput...] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.