Hirdetés

2024. május 31., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 31 [Agyelszívás és Salivili hipput...] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1301) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

Mond meg peterkeT-nek légyszí, hogy kiteheti majd a tiszta csizmácskáját (term. a megfelelő időben) az ablakba, nem leszek hálátlan! ;)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#1302) piqla válasza tiv61us (#1295) üzenetére


piqla
őstag

Vizumot nehezen akarodzik adni turistaknak, de Green card lotteryn evi 50 ezer KAP letelepedesi engedelyt :F
Valahol olvastam, hogy aki kimegy egyetemre, ala kell irnia egy szerzodest, hogy otthon, a hazajaban kamatoztatja a tudasat. Bezzeg aki kitunore diplomazik, ott tartjak :D
Egyebkent amit irtal, akkor annak nincs mitol tartani aki:
-jo kiallasu
-diplomas
-biztos, jol fizeto munkahellyel rendelkezik?

Tehat ha en mondjuk bemegyek az utcarol hatizsakkal, hogy csokolom, szeretnek kimenni 3 honapra, akkor elhajtanak?:D

Remelem tiv83 most nem tett blacklistre engem, na nem mintha az elmult 340 napban olyan mely kapcsolatot apoltunk volna.
De azert megsem lenne jo.

Szereted az állatokat?

(#1303) tiv83us válasza piqla (#1302) üzenetére


tiv83us
veterán

Nem vagy black listen, szo sincs rola :) Es ha jol emlekszem, azert segitettem anno visszaszerezni a PH-s nicked is, szal' annyira szar ember nem lehetek :D:)

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#1304) Agostino válasza VladimirR (#1296) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Igen, ez imigyen hangozhatott el valóban, de mentségemre legyen mondva nagyon régen láttam már a filmet. : ))

Azt nem tudod véletlenül mi volt a varázsszó, amire Cooper azt hitte, hogy békénhagyják?

Tudtátok, hogy ?Voltaire? innen 3 háztömbnyire kapott szifiliszt?

Ne nézz a szemeibe, ne nézz a szemeibe!! X D

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#1305) tiv61us válasza piqla (#1302) üzenetére


tiv61us
őstag

ez a vicc, hog nem, egyszeruen kovethetetlen
szemelyes benyomas alapjan dontetnek de nem art azert ha van hattered, de ha elhiszik neked, hogy te tenyleg uristaskodni akarsz,a kkor megkapod
egyet akarnak elekerulni, hogy melozni geyre ki, meg hogy kint maradj
en pl. tisztan a fellepesemnek koszonhettem, se bankszamlam se melohelyem/szabaduszo ujsagiro voltam/ sem nevemen levo ingatlan nem volt
aztan beszelgetunk es megadtak
kovethetetlen

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#1306) ladybug válasza Kidus (#1205) üzenetére


ladybug
őstag

Kidusom, a nyúl féltékeny. Határozottan az a benyomásom.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#1307) Viktor0610 válasza Racecam (#1301) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Velem mi lesz? :U

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#1308) Xpod válasza ladybug (#1306) üzenetére


Xpod
addikt

Féltékeny a nyúl? Tepsibe tepsifülessel, vagy fazékba fincsi boros pörköltnek.

Viktor0610 #1307 a zacsiknak mióta van csizmájuk? ;] :D
Rececam #1301 én is kitehetem? nekem 4 is van ;]

[Szerkesztve]

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#1309) Bash válasza parandroid (#1275) üzenetére


Bash
őstag

Csodálkozol? Majdnem akkora a fejed, mint nyaktól lefelé a maradék tested. ;]

http://bashtravel.com/

(#1310) Kidus válasza ladybug (#1306) üzenetére


Kidus
őstag

Nade mire fel? Kire? Miert?
Allandoan simizzuk, o meg cserebe ad sok puszit, ez eddig ok is.
De hogy felszokik az agyra, es direkt olyat csinal, amit tudja, hogy nem szabad, es utana mar keszul is be az akvariumba, mert tudja, hogy az lesz.... ez nem mehet igy :)

Assuming Control

(#1311) tiv83us válasza tiv61us (#1305) üzenetére


tiv83us
veterán

Jo, Te boven azelott diszidaltal., hogy a mocskos lepedofeju arabok /igen, ez ertelemben rasszista vagyok/ ledontottek a tornyainkat. Ezutan en is mashogy allnek a vilaghoz Amerika helyeben. /Tudom, ehhez Magyarorszagnak semmi koze - kiveve, hogy Csurka megmondta a frankot/.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#1312) Racecam válasza Viktor0610 (#1307) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Te is megkapod a magadét ne félj! ;)

Xpod: Te már most kiteheted! :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#1313) Racecam válasza Kidus (#1310) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Nem lehet, hogy ilyenkor már un Titeket, csak csesztek visszarakni magatoktól? :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#1314) tiv61us válasza tiv83us (#1311) üzenetére


tiv61us
őstag

Akkoriban sem kapta meg mindenki. Mar, hogy behivtak jelezte, hogy meg akarnak nezni./akkor meg nem volt mindenkinenek kotelezo interju/
de igaz, 09.11. ota meg nehezebb, bar nem ertem miert? nem magyarorszagrol indulktak
most meg ugye targyaljak a vendegmunkas torvenyt, most ezzel is nehezebb, mindenki tudja, hogy 12-15 millio fekete munkas van....
szoval nehez, lassan amerika megtelik
meg a kulpol is szar
Bush sem az igazi
nehez ugy
Csurkat meg haggyuk, a legnagyobb kotsogses volt amit masnap reggel mondott, 2 hetig lesutott szemmel jartam

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#1315) ladybug válasza Kidus (#1310) üzenetére


ladybug
őstag

Szerintem...A nyúl nőnemű, ha jól tudom. Na, most, szerintem már ivarérett lett. A lakásban ugye az egyetlen hímnemű egyed Tiv. És mivel te pedig még egy nőnemű egyed vagy, és vajh' mit szoktatok az ágyban (is) csinálni, ezt (a bogyózást) Te kapod, mint jelet, hogy nem kívánt egyed vagy az ő szemében. A simogatás meg ugye bármikor jöhet, sőt Te érezd megtiszteltetésnek, hogy megsimizheted.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#1316) Kidus válasza ladybug (#1315) üzenetére


Kidus
őstag

A nyúl fiú :P
( Megmaszott mindent par napja, amit ert ) :D

Racecam: ezt kizarnam, mikor kivesszuk, elso dolga hogy felugrik, aztan megy mashova kielni a mozgasigenyet.

Assuming Control

(#1317) Xpod


Xpod
addikt

Brühühü engem nem akar senki megsimizni...

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#1318) ladybug válasza Kidus (#1316) üzenetére


ladybug
őstag

Az nem jelent semmit, hogy megmászott. A mi lánykutyánk is megmászott mindent, ha olyanja volt. Biztos, hogy fiú? Akkor meg Tivnek jelzés.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#1319) Viktor0610 válasza Xpod (#1308) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Esténként leveszem a zacsit, azt teszem ki az ablakba zokni gyanánt.
Több fér bele és a Télapó sem kerüli el esetleges szagok iránti félelme végett... :))

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#1320) tiv83us válasza tiv61us (#1314) üzenetére


tiv83us
veterán

Csurka utan legszivesebben letagadtam volan azt is, hogy valaha Magyarorszagon is jartam. De tenyleg hagyjuk.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#1321) piqla válasza tiv83us (#1303) üzenetére


piqla
őstag

Tavol alljon tolem, hogy en ilyet gondoljak rolad :)
Orvendezem, hogy nincsen harag, rad emelem szlovak sorom.

tiv61: Akkor lutri tenyezot kell belekalkulalni, ertem.
Amugy miert tartanak annyira attol, hogy kint dolgozzon valaki? Kalifornia mezogazdasaga is a bevandorlokon alapszik, ha azokat visszatoloncolnak, osszeomlana az egesz... Jo, nyilvan kimennenek sokan a jobb eletkorulmenyek miatt, jobb nyugdij meg minden kutyafule (!), na de mondjuk egy X diplomas embertol is tartanak? Ha untatlak, szolj nyugodtan, csak az az orszag baromira erdekel :)
Es meg szabad kerdeznem, hogy manapsag miket csinalsz?
Tenyleg, annyit beszeltunk mar rola, de allandoan csak osszeutkozesekbe kerultunk. Az ott elo amerikai szarmazasu ismeroseitek miket gondolnak Magyarorszagrol? Illetve miket gondoltak, mielott megismertek volna titeket/mas magyarokat?
Szoljatok, ha huzzak a sunyiba :)

Szereted az állatokat?

(#1322) Kidus válasza ladybug (#1318) üzenetére


Kidus
őstag

Akkor ha a nyuszi kint van, tivet zarjam ki a szobabol? ;]

Assuming Control

(#1323) VladimirR válasza Kidus (#1316) üzenetére


VladimirR
nagyúr

mindent?

(#1324) Xpod válasza Kidus (#1322) üzenetére


Xpod
addikt

Vagy tedd addig Őt az akváriumba addig. ;] :D

[Szerkesztve]

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#1325) QuarK válasza VladimirR (#933) üzenetére


QuarK
senior tag

Inkább az a kérdés, Te mit fel nem forgattál annak érdekében, hogy behozd a hátrányod, és így elhúzz... :P

(#1326) ladybug válasza Kidus (#1322) üzenetére


ladybug
őstag

Nem, ezzel azt akarom mondani, hogy a nyúl keresi a helyét a családban. És még igencsak ő irányít benneteket. Mutassátok meg neki, hogy a ranglétrán hol a helye.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#1327) rii válasza ladybug (#1326) üzenetére


rii
nagyúr

így tényleg kondárban végzi

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#1328) Xpod válasza ladybug (#1326) üzenetére


Xpod
addikt

A nyúl mit keres a létrán? :F Fazékban a helye. :)

[Szerkesztve]

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#1329) Kidus válasza ladybug (#1326) üzenetére


Kidus
őstag

Hat en megmutattam, elmondtam neki, hogy gondolkozzon el magan, es betettem a helyere.
De nem hasznalt :)

Assuming Control

(#1330) Racecam válasza Xpod (#1324) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Lefektetem a gyerekeket és lelövöd a poént. :(((
Ebből azt szűrtem le, hogy állandóan itt kell lennem. :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#1331) Xpod válasza Racecam (#1330) üzenetére


Xpod
addikt

Vagy a gyerekágy mellé is kell egy számítógép. :D

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#1332) ladybug válasza Kidus (#1329) üzenetére


ladybug
őstag

Türelem és következetesség. Ne gyengülj el, ha rádnéz azokkal a kis gomb szemeivel.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#1333) tiv61us válasza piqla (#1321) üzenetére


tiv61us
őstag

Hu vazze errol tanulmanyt lehetne irni, ami kerdeseket feltettel.
De tenyleg pl. a vendegmunkas kerdesrol tudnek 4 oldalt, rendszeresen nezem a szenatust, hallgatom a velemenyeket, nagyon szetszortak.
Ez most tenyleg nem megy, es ne vedd elhajtasnak, majd osszeszedem a fo erveket pro es kontra, de nem most.
De hogy valaszoljak is valamire, az amerikaiak zome szereti europat, mivel az oseik zommel innen szarmaznak. Szinte mindenki tudja, hogy nemet volt az akarkim, vagy Ir, vagy akarmi es buszkek ra, de szinte csak nevrol tudjak, mert ugye par generacio lement. Sokan persze nem is tudjak hol van magyarorszag, ki tudja az szereti, mondjuk aki nem tudja az is, ez itt filing.
Jajj Hungary bjutiful, de ha megkerdeznem hol van?
annyi nepseg van itt nem lehet ezt igy megmondani, ha beilleszkedsz , akkor elfogadnak, azt azert merem mondani a kozepeuropaiakat megbecsulik, gyorsan tanulnak angolul, jol dolgoznak
de nem kerultem ki a kerdest, majd beszlehetunk a vendegmunkasokrol is de, mara ennyi, lassan vacsi:)

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#1334) parandroid válasza Kidus (#1329) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Kidus drága, attól, hogy neked fiúként adták el, még nem lesznek golyói. Nyúlj már alá, légyszi és tapogasd ki. :U Az pedig hogy mindent megmászik, nem jelent semmit. Láttad az iménti linkemet az NWHL-ről? Emancipáció van.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#1335) Kidus válasza parandroid (#1334) üzenetére


Kidus
őstag

Mar megneztuk, pont aznap, tuti fiu :)

Assuming Control

(#1336) parandroid válasza Racecam (#1330) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Valamit rosszul csináluk. Mi ügyesen beosztjuk. Valaki a gyerekkel van, a másik Ph!-zik. Bár most éppen hárman ülünk az apróbbikkal az ágyban és úgy Ph!-zunk. :D

Lassan vehetek még egy notit... :U

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#1337) Xpod válasza parandroid (#1334) üzenetére


Xpod
addikt

Elég ha hátára fordítja és kicsit széthúzza a lábait. Mármint a nyúlét :) . Nem kell ott tapogatni.

PeterkeT #1336 már a legkisebből is kockát csinálok. Hova jut ez a világ. :D

[Szerkesztve]

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#1338) parandroid válasza Xpod (#1337) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Azt te csak hiszed. Egyyébként mi akárhogy néztük, egy darab golyót nem találtunk, nemhogy kettőt...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#1339) Racecam válasza Kidus (#1329) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Kidus állítsd le a nyulad, vagy ne engedd a géphez, mert így sosem érem utol! [link] :U
Nem agyelszívás!!

peterkeT: Sohasem lehet elég korán kezdeni! (Mostanáig a kissebbek itt nyomkodták a frissítés gombot, hogy hány agyat sikerült a papának elszívnia? :U )

[Szerkesztve]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#1340) orbano válasza parandroid (#1334) üzenetére


orbano
félisten

tesóm szukája is folyton szexualizálja az anyját...

Racecam: jövök ám én is felfele :))

[link]

[Szerkesztve]

A vér nem válik VAZZE!™

(#1341) rii válasza parandroid (#1338) üzenetére


rii
nagyúr

beslőheréjű vagy mi ..... (-: van emlős, akinek a testében van .....

----------------
orbano: jövő héten minden [link] mellé oda kell írni, hogy nem, nem agyelszívás, és még akkor isa gyanakodva fogom fölé vinni az egerem, mint most is .... :P

egyszer nekem a kisebbik kan kutyám támogatta meg hátulról a másik kan kutyámat ... kérdeztem is tőle: ''.......Morzsa, ezt most komolyan gondolod?.........'' de Pityu morgása hamar kizökkentette a megkezdett műveletből ....

[Szerkesztve]

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#1342) Xpod válasza parandroid (#1338) üzenetére


Xpod
addikt

Nem tudom, az öcsém tenyésztette őket, azokat elég volt megfordítani már akkor látszott.

Bár egyszer előfordult hogy a bak nyúlnak kikiáltott nyúl levágásához készültünk és ez a szerencslétlen, hogy elkerülje végzetét másnapra megellett. :D

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#1343) Racecam válasza Xpod (#1342) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Bak volt az, csak okos! ;)

Van abban valami amit mondasz, a szülést én sem vállalnám! ;)

[Szerkesztve]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#1344) Xpod válasza Racecam (#1343) üzenetére


Xpod
addikt

Ha elkezd szoptani még megértem :D , de hogy kicsinyeket hozzon a világra. :F

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#1345) rii válasza Racecam (#1343) üzenetére


rii
nagyúr

jó hogy mondod, majdel'felejtettem ... holnaptól megyek én is GYEDre ..... :U szólnom kell melóhelyen

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#1346) Xpod válasza rii (#1345) üzenetére


Xpod
addikt

Szülsz is, vagy csak szoptatsz? :D

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#1347) rii válasza Xpod (#1346) üzenetére


rii
nagyúr

a szop(t)atás már régóta megy nekem, az nem nagy cucc .... :DDD most a szülésen a sor ..... az kemény dió .... :D

bár egyszer - mint azt már oly sokszor leírtam, megettem egy ültő helyemben 26 db vadász (ét) csokoládét .... nem mondom el mi jött rá 4 óra múlva .... de 2 napig járni is alig tudtam .... szóval, megy nekem a szülés is .... (-:

[Szerkesztve]

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#1348) Xpod válasza rii (#1347) üzenetére


Xpod
addikt

Aki elsőre dióval próbálkozik annak elhiszem. :D Én a helyedben zabszemmel, vagy mogyoróval kezdenék. :D

Valaki mondja meg miért szeretnek a bogarak a TFT-n mászkálni? Mostmár nagyon kezd idegesíteni, de szétnyomni meg nem akarom őket, mert akkor meg a monitort takaríthatom. :(((

[Szerkesztve]

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#1349) opr


opr
veterán

hudeszar a kedvem :O
mondjatok valmai vidámat plz... valamit amin lehet röhögni vagy mittomén.. némi hangulatváltáshoz vezet...

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#1350) Racecam válasza opr (#1349) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Olvass visza! + [link]

[Szerkesztve]

Com'è diverso il mondo visto da qui

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 31 [Agyelszívás és Salivili hipput...] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.