Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 31 [Agyelszívás és Salivili hipput...] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1801) lorcsi válasza rii (#1791) üzenetére


lorcsi
veterán

pl. 52, megfelel? :))

(#1802) ladybug


ladybug
őstag

Gyűjtöm össze az óvodai jeleteket. Estére kész vagyok. :D

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#1803) Panther-D


Panther-D
PH! technikus

Nah, végre kész az új ''cucc'' :) Már csak Parci visszaigazolását várom, hogy minden OK, és akkor aktiválom. :)

Panthernek írj ► http://prohardver.hu/tag/panther.html ◄ ne nekem!

(#1804) Racecam válasza ladybug (#1802) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Remélem az enyém is megvan!! ;)

Panther-D: Már megint titokzatoskodsz! :U

[Szerkesztve]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#1805) föccer válasza Panther-D (#1803) üzenetére


föccer
nagyúr

Nagyon szorgalmasok vagyotok mostanság :)

Mi lesz az?

Vagy 3-an már minden megy mint a karikacsapás?

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#1806) barnam_ válasza ladybug (#1802) üzenetére


barnam_
nagyúr

Asszem nekem szemüveg volt. Érdekes, hogy utána szemüveges is lettem 11 éves korom körül.
De arra nem emlékszem, hogy mi választottuk a jelet, vagy az óvónénik. :D

(#1807) Winner_hun válasza Panther-D (#1803) üzenetére


Winner_hun
félisten

Kicsit bővebben?:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1808) Sipi válasza Panther-D (#1803) üzenetére


Sipi
addikt

Mondd, ugye ez egy automatikus elemző? A hsz-ek helyesírási, stilisztikai elemzése után felméri az írója szellemi színvonalát, és 60 IQ alatt bannol? Na jó, egye fene, legyen 20.
Ugye? Ugye?

Sipi

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#1809) erdey_a


erdey_a
őstag

Mijaz hogy tilos az agyelszívás?
És ha megteszem? :P

Vérboci

(#1810) Sipi válasza erdey_a (#1809) üzenetére


Sipi
addikt

Reflektív deflexiós mezonvező védi a péhát. Ha megteszed, azonnal visszafele sül el, és szétégeti a neuronjaidat.

Sipi

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#1811) föccer válasza Sipi (#1808) üzenetére


föccer
nagyúr

Drasztikusan csökkenteni akarod a PH! fórumtagjai számát? mit csinálna szegény neduddki?

A pedagógus vér látom nem hagy nyugodni..:)


Szerintem életkor meghatározó fjúcsör kellne ide. 14 év alatt nem lehetne hozzászólni, vagy csak a mese topikhoz. <ha nincs ilyen topik, akkor csinálni kellene nekik>...

szek:

erdey_a : Akkor elszívjuk a Te agyadat is. Így az IQ-d 20 alá csökken => Automata BAN :)

[Szerkesztve]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#1812) Kokkantas válasza Panther-D (#1803) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Vegyész vagy???

Milyen új dolog lesz mááán?


C++-t kéne tanulnom de nemmegy. :(

[Szerkesztve]

(#1813) Winner_hun válasza föccer (#1811) üzenetére


Winner_hun
félisten

és denehéz beregelni, meg hamis adatojkat megadni:U

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1814) KrAt válasza ladybug (#1802) üzenetére


KrAt
veterán

Enyim asszem körte volt. :)

Panther-D: és mikorra várható (időben) a ''cucc''? :)

(#1815) Sipi válasza föccer (#1811) üzenetére


Sipi
addikt

Nono, neduddgi hsz-ei mástészta, benne írói véna buzog.
De igazad van, húzzuk meg az IQ-határt nullában. Ez alatt azért mégsem kéne... Még így is marad elég - aki ez alá esik, úgysem tud olvasni. Homokozni van sok szép hely, még ingyérlapátot is adnak.

Jut eszembe, elvették a rangomat. Semmibe veszik a szófosásaimat egy hardver-oldalon! Kiháborító! Semmi demokrácia! Utálat! Ezentúl nem nézhetek a piacolók szemébe...

Télleg, Házigazdák! Az elvették a rangomat című rinyafosó-topikban nem lehetne a már említett ingyen homokozólapátokat osztogatni?

Sipi

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#1816) Panther válasza KrAt (#1814) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Órákon belül.


...De ha jobban belegondolok, ti ebből nem is fogtok látni semmit sem ;] :P

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#1817) Gh0sT válasza Panther (#1816) üzenetére


Gh0sT
addikt

''...De ha jobban belegondolok, ti ebből nem is fogtok látni semmit sem''

Mert soha többet nem fognak PH!-zni? :U

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#1818) QuarK válasza Panther (#1816) üzenetére


QuarK
senior tag

Megint kezded :D

I can feel the wind on my face

(#1819) KrAt válasza Panther (#1816) üzenetére


KrAt
veterán

Nem mondod, hogy vmi speckó, moderátoroknak való cuccot csináltál, és itt hagyod, hogy izguljunk? :P:D

(#1820) VladimirR válasza Panther-D (#1803) üzenetére


VladimirR
nagyúr

ipkereso?

(#1821) MarKoo válasza KrAt (#1819) üzenetére


MarKoo
őstag

Majd elmondom. (jópénzért..) :P ;] Nah jó semmi anyagiaskodás. :D

(#1822) Panther válasza KrAt (#1819) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Nem, igazából csak házigazdáknak van. És se a fórumhoz, se a felhasználókhoz nincs köze. :D (Ezt jól bekajáltátok :DDD)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#1823) ngabor2 válasza MarKoo (#1821) üzenetére


ngabor2
nagyúr

no, majd szombaton kiszedjük belőled ;]

(#1824) VladimirR válasza Sipi (#1808) üzenetére


VladimirR
nagyúr

ahh, ez tul dutrva megoldas - eleg, ha kinul egy kez a monitorbol, es pofanbas....veri az illetot

(#1825) Sipi válasza VladimirR (#1824) üzenetére


Sipi
addikt

Egyezzünk ki egy hosszan tartó elektrosokkban!
Különben sem pofánb., ver, izé, az illetőt, hanem megkérjük, hogy ne tegye.
Egyébként az ötletedet PHP-ban vagy ASP-ben tudod könnyebben leprogramozni? :)

Sipi

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#1826) opr


opr
veterán

el tudná mondani nekem v.ki, hogy a móricz-ról h jutok el a millenárisba? :DDD
holnap el kéne menni megnézni a bl-döntőt, csak az a baj h nem tudok 3 lényegtelen apróságot...
1.hol van a millenáris tér(park:F)
2.hogy jutok oda
3.mikor kezdődik a meccs :D
nameg azt h mennyi lesz a sör, de asszem ezt majd a helyszínen kiderítem hihetetlen képességeimmel :D
thx :R

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#1827) Woodslave válasza opr (#1826) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Mamutt mögött 4-6 os lenne a legegyszerűbb ha nem lenne feltúrva.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1828) opr válasza Woodslave (#1827) üzenetére


opr
veterán

thx :)

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#1829) -=Lord Tom=- válasza föccer (#1811) üzenetére


-=Lord Tom=-
senior tag

Én nem értek egyet ezzel a 14 év alattal... Mert attól még, hogy valaki fiatal, lehet normális tagja egy hardverfórum-közösségnek, és lehet hogy ért hozzá(bizonyos szintig), tud segíteni másoknak. Ha meg nem akkoris, amennyiben elég kultúrált szerintem semmi akadálya a fórumozásának.
Szóval ez nálad előítélet, amit lehet, hogy tapasztalat váltott ki, de akkor is igazságtalanság valakit csupán az életkora miatt tiltani. Mert a 30 évesek között is van egy pár bunkó ember akit senki se látna szívesen itt a PH!-n. Szóval, nem lehet megszűrni sajnos a tagokat... :(
De abban igazad van hogy meg kellene válogatni az embereket egy kicsit, csak nem igazán lehetséges feladat...

(egy kis kukacoskodás: az a fjúcsör nem fícsör akart lenni? :B )

[Szerkesztve]

(#1830) Panther-D válasza Woodslave (#1827) üzenetére


Panther-D
PH! technikus

18 / 118 / 61-es villamosok is átviszik a Móriczról a Moszkvára, onnan pedig 1 perc séta a Mammut + még 2 perc a Millenáris Park. :)

MOD: És azok tudtommal nincsenek feltúrva se.

Panthernek írj ► http://prohardver.hu/tag/panther.html ◄ ne nekem!

(#1831) Panther-D válasza QuarK (#1818) üzenetére


Panther-D
PH! technikus

Na jó, hogy nektek is legyen valami: elrontottam Volkovy kedvenc játékát (''nem létező hsz-re válasz''-bug javítva).

Panthernek írj ► http://prohardver.hu/tag/panther.html ◄ ne nekem!

(#1832) Szőrös  válasza Woodslave (#1827) üzenetére


Szőrös 
veterán

61es egyszerübb meg gyorsabb a többi macera .

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#1833) QuarK válasza Panther-D (#1831) üzenetére


QuarK
senior tag

Igen, már emlékszem, van, izé, volt ilyen is. :)

(#1834) Woodslave


Woodslave
nagyúr

ja.ja télleg :U De a jószándék megvolt bennem :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1835) burgatshow


burgatshow
veterán

Na akkor a beígért beszámoló féleség szóval:

Szerdán reggel 6-kor indultunk el Gödöllő világvárosából busszal ki a 2006-os romániai Európa bajnokságra Constanta-ba. Szerda este megszálltunk Nagyváradon, ami magába foglalt egy vacsorát, egy éjszakát és egy reggelit. A szállás és a kaja xar volt, de legalább felvehettük a vízszintes pozíciót, ami tömény 18 óra buszozás után nagyon is kellemesen jött. A román utak nagyon nagyon gázosak, volt olyan óránk, amikor kábé 20 km-ert mentünk. Mindenhol kátyúk (volt ahol 1m^2-es 30 cm mély is volt, szóval nem volt rossz. Különösen akkor volt jó, amikor mentünk át a hegyeken... :((( Maga az ország egyébként nem csúnya, de borzasztó volt látni, hogy mindenhol lakóparkok/gyárak/épületek/utak százai hevertek félkészen, befejezetlenül.

Csütörtök délután körülbelül fél órás késéssel megérkeztünk a szállodába, ami papíron 3 csillagos volt, gyakorlatilag alulról súrolta a kettőt szerintem. Na mindegy, édesapámmal voltam egy szobába. Este nyolckor volt a vacsora (a kaja itt se volt jobb a nagyváradi után, de legalább kevés volt). Leadtuk a nevezéseket, kiosztottuk a kiosztani valót majd nyugovóra tértünk.

Péntek reggel fél hétkor volt keltés, gyorsan dobtam egy zuhanyt meg megborotválkoztam, és utánna mentünk le reggelizni hét órára. 3/4 8-kor indultak a rendezvényre bérelt buszok (legalább Renault-ok voltak szal annyira nem volt gázos de azért szombat/vasárnap már a saját buszunkkal mentünk ki a csarnokra ami bő 15 perces távolságra volt a szállodától). Kiértünk elfoglaltuk törzshelyünket a kilátón és kezdődött a verseny. Én előszőr fél 9-kor szerepeltem a formagyakorlat kategóriámban, ahol a harmadik helyet sikerült elérnem II. Danos kategóriába, ahol összesen 9 induló volt. Ja igen: azt hozzá kell tennem, hogy kint Romániába +1 óra van az itthonihoz képest, szóval agyilag teljesen meg voltam makkanva, de így utólag már tök mindegy ezen filózni.

A kategóriám párhozamosan ment le edzőtársammal Szandrával :DDD :DDD :DDD, szóval apám összevissza rángatta a kamerát mikor melyikünket véve.

Még aznap du. lement a speciál technikai törésem is, ahol összesen 23 induló volt velem együtt, szóval izgalmas volt. Lement az első kör, a 23-ból összesen 4-en maradtunk holtversenyben: két lengyel srác, egy román és jómagam. Oké, semmi gond, edzők oda, az 5 technikából sorsolással egyet ki, majd azt megemel 10 cm-rel. Az induló magasság volt 260 cm, tehát +10-el 270-re növekedett. Én voltam az első, hála az Istennek, sikeresen elrúgtam, a román kiesett így maradtunk hárman a lengyelekkel. Újabb sorsolás, ezúttal egy másik technika újabb 10 cm-es emelés, egyik lengyel kiesett. Újabb sorsolás ami egy harmadik technika volt (távolsági törés) ahol Éljen Magyarország felkiáltással megszólaltattam a magyar himnuszt az eredményhirdetésen.

A pénteki napnak este fél 10-kor lett vége. Fel a buszokra, vissza a szállodába vacsi és ágy. Altatni nem kellett... :)

A szombat reggelem hasonló volt a péntekihez. Én szombaton nem szerepeltem, így csak a drukker rang illetett meg engem.

Szombat este a vacsora után volt egy kis szabadidőnk, így lementünk a tengerpartra este, ahol 1-2 sört elfogyasztva szétfotóztam az agyam és meg kell valjam, nagyon jól esett. Már nagyon hiányzott a fotózás így kiélhettem a vágyaimat. Egyik csapattársammal éjfélig beszélgettünk aztán fél 1 felé nyugovóra tértünk. :) :B

Vasárnap reggel is a szokásos módon indult. Ezen a napon ment le az összes csapat kategória kezdve a küzdelmekkel át a spec. és erőtörésen. Igaz mindháromban kikaptunk, de legalább csapat küzdelemben az olaszokat kivertük és a ruhámon tudhattam némi lengyel vért is... :DD

Este díjkiosztó majd fel a buszra és magyar idő szerint fél 8-kor elindultunk haza. Tegnap este fél 6-kor léptem be a szobámba, és nagyon örültem, hogy újra magyar levegőt szívhatok. Hazafelé amúgy a busszal nem álltunk meg sehol csak a kötelező mosdó illetve tankolási szünetekre. 20 óra volt haza az út.

Az edzőm nagyon elégedett volt, hiszen a magyar csapat összesen 7 bronz, 2 ezüst és 2 arany éremmel tért vissza, amiből 1 arany, 1 ezüst és 1 bronz a gödöllői csapaté lett. :)

Szóval így történt nagyjából az elmúlt 6 napom. Tegnap este szintén nem kellett altatni. :)

Pár kép:

[kép] [link]
Csütörtök: vacsi előtti kis átmozgatás :B

[kép] [link]
A szállodánk

[kép] [link]
A forma bronzom (mellettem az angol induló)

[kép] [link]
Szandra, edzőm és én (balról jobbra :B)

[kép] [link]
Fotózás start: szombat esti naplemente

[kép] [link]
Fotózás: hold fák között

[kép] [link]
Fotózás: hold és udvara a tengerparton

[kép] [link]
Jómagam, Szandra, édesapám és az edzőnk vasárnap ebéd után

[kép] [link]
Jól elkapott pillanat még mindig vasárnap de.

[kép] [link]
Hiába nem én lennék :DDD

[kép] [link]
Balra Maseratti jobbra Porsche 911 Cabrio. Ezek mellett láttunk még Subarut, Ferrarit, Lamborghinit is...

[kép] [link]
A magyar csapat végeredménye

[kép] [link]
A gödöllői csapat végeredménye

(#1836) VladimirR


VladimirR
nagyúr

Balra Maseratti jobbra Porsche 911 Cabrio - a hatterben dachia :DDD

[Szerkesztve]

(#1837) piqla válasza burgatshow (#1835) üzenetére


piqla
őstag

Sziasztok ma is!
tomdraga, eloszor is :C
Ladybug: az enyem nem erdekel, mi? :O

Szereted az állatokat?

(#1838) QuarK válasza burgatshow (#1835) üzenetére


QuarK
senior tag

Milyen nyomorék feje van már az angol fószernak :DDD

Kedvenc részem: ''és a ruhámon tudhattam némi lengyel vért is...'' ;]

(#1839) burgatshow válasza VladimirR (#1836) üzenetére


burgatshow
veterán

Ha valamiből sok volt akkor az a Dacia.... :)))

Olyan Daciákat láttam kint, amit még soha a büdös életben előtte soha... :F

QuarK: Bizony, 15 cm hosszú volt míg a mosógép meg nem gyilkolta... :DDD

[Szerkesztve]

(#1840) Racecam válasza erdey_a (#1809) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Na, próbáld meg, próbáld meg!! ;]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#1841) föccer válasza -=Lord Tom=- (#1829) üzenetére


föccer
nagyúr

fjúcsör vagy fícsör nekem egyre megy. Amenyit Én a programozáshoz értek tőlem aztán fakapát is lehetne :)

Ami az életkorokat illeti nem azt szerettem volna érzékeltetni, hogy minden 14 éves gyerek láma, lúzer, bunkó, tapló....... etc., hanem, hogy van egy érezhető szellemi határ, amit néhány fórumtag egyszerűen nem képes elérni. Sajnos ezek többsége életkor jellegűnek tűnik <nekem>.

Tőlem lehet valaki 12 évesen is akármilyen hasznos, és lehet 32 évesen is olyan, hogy inkább be se nézek a topikjába.

Nincs bajom azzal, ha valaki nem ismeri a fórumot. Minap is volt egy srác, aki első hsz-ével egy piacos topikban kérdezett egy ilyet. [link] Nem küldtem el egyből a jó fenébe, hanem írtam neki egy privit, amiben ajánlottam néhány topikot, meg megmondtam neki, hogy hol találja a keresőt...


t|-|om!: Grat a verseny teljestményért. Jók lettek a képek <főleg az ugrálós az állat. Eddig azt hitteem, hogy csak norisz tud ilyet :)>

[Szerkesztve]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#1842) -=Lord Tom=- válasza föccer (#1841) üzenetére


-=Lord Tom=-
senior tag

Hanem, hogy van egy érezhető szellemi határ, amit néhány fórumtag egyszerűen nem képes elérni. Ezzel, látod tökéletesen egyetértek.
Sajnos ezek többsége életkor jellegűnek tűnik <nekem>. hááát nem is tudom, szerintem 5 év múlva se fogják elérni azt a határt, vagy ha elérik, akkor sem azért mert, annyit idősödtek, hanem mert megszokták, hogy mi illik itt a PH!-n és mi nem...

(Egyébként zárjuk le a tmát, mert szerintem nagyjából egyezik a véleményünk, és szerintem igazunk is van :DDD )

(#1843) VladimirR válasza föccer (#1841) üzenetére


VladimirR
nagyúr

csaknorrisz nem csak ilyet tud, o leginkabb a forgorugasra (roundhouse kick) specializalodott, amint az az alabbi kep is mutatja
[kép]
a kep azert nem animalt, mert chuck norris tul gyorsan mozog az emberi szem szamara, es es azert nem forog, mert meg senki nem latta chuck norris hatat....soha

forras: Bovebben: [link] (egy warcraft 3 ala keszulo starcraft mod honlapjanak aprilis elsejei bejegyzesere nyilt forumtema) - aki ismeri e ket (de leginkabb az sc) jatekot, az mindenkepp nezze meg

(#1844) Racecam válasza VladimirR (#1843) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Csákk trikója gyanúsan sárga, mire is emlékeztet ez engem? :U
Te, ez agyelszívás!!
(Beraktad a kép mögé a linket, ne is tagadd!!)

Mondom ne! Alánéztem!

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#1845) burgatshow válasza VladimirR (#1843) üzenetére


burgatshow
veterán

Ez egy Gubiryo sogi a Tae Kwon-Do-ból... :DDD

(#1846) Pacák válasza VladimirR (#1843) üzenetére


Pacák
senior tag

Meg akarosz ölni? :DDD
Vadul rávetettem magamat a linkre, mert Starcraft és ezt látnom kell. Erre tessék - a munkahelyi gépben a szerencsétlen TNT Vanta majd összecsinálja magát az animált gif -ektől, annyira beszaggat. Mindegy, úgy kell neki. ;]

Nuclear launch detected

(#1847) LOTR válasza VladimirR (#1836) üzenetére


LOTR
addikt

vazze ezen akadt meg az én szemem is DACIA rulz :DDD

One Ring to rule them all

(#1849) Winner_hun válasza Kalandor (#1848) üzenetére


Winner_hun
félisten

pü ment, remélem segíthettem;)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1850) VladimirR válasza Kalandor (#1848) üzenetére


VladimirR
nagyúr

hajnalban elrepult

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 31 [Agyelszívás és Salivili hipput...] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.