Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 25 [Jubileumi Kiadás] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1351) kymco válasza ngabor2 (#1341) üzenetére


kymco
veterán

Egyetértek.... :)

www.refujvaros.hu

(#1352) Solad válasza Boxer001 (#1350) üzenetére


Solad
őstag

Nemtom... holnap megnezem es kiderul.. gondoltam megkerdem hatha latta mar valaki es elmondja milyen volt :D

Amugy meg nincs a balettal semmi baj szvsz:D En sem vagyok oda erte de bizim benne hogy ez kicsit mas lesz mint ami az embernek a balett szorol eszebe jut

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#1353) Boxer001 válasza Solad (#1352) üzenetére


Boxer001
veterán

Most őszintén leírom, hogy mit gondolok én a balettról. :D
Kétes nemi hovatartozású ''férfiak'' testre simuló idétlen ruhában ugrálnak női partnerükkel.
Ez az én véleményem. :)

[Szerkesztve]

(#1354) Solad válasza Boxer001 (#1353) üzenetére


Solad
őstag

Jajj mennyire nem ertettem en soha ezt a hozzaallast:B:DDD Attol hogy egy ferfi tancol attol meg nem lesz buzi....
En evekig gyorskorcsolyaztam es testre simulo ruhaban versenyeztem. akkor homok vagyok? :D:P

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#1355) Robaj válasza Solad (#1354) üzenetére


Robaj
addikt

Szalagavatón palotást jártam cicanadrágban:)):B

(#1356) Boxer001 válasza Solad (#1354) üzenetére


Boxer001
veterán

Azt én nem tudom, hogy te az vagy-e. ;]:P:DDD
Figy, gyorskorcsolya? Jó kis sport az...gondolom mivel hogy gyorskorcsolya, ezért nem lehetne deszkás ruhában suhanni. Kell a passzos cucc oda. A baletthoz is kell, csak azt én nem veszem semmibe...illetve konkrétan engem irritál, hogy ha látok egy férfit balett cipőben, ruhában...Ha egy nő balettozik, az már más tészta...Ok, tudom, kell a partner is hozzá, meg hogy ez ''művészet''...Ok, legyen az, a lényeg, hogy az én életemből kimarad. :D
És hidd el, táncosok közt igencsak akadnak homokok...nincs én nekem semmi bajom ezzel, csak ne érintkezzem semmilyen formában velük. :D

(#1357) Solad válasza Robaj (#1355) üzenetére


Solad
őstag

fenykep van?:D

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#1358) tildy válasza Robaj (#1355) üzenetére


tildy
nagyúr

Na de a palotásnál ott van felette amente vagy mi, nem látszik , hogy annyira passzol az a gatya mindenhol:U;]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1359) Solad válasza Boxer001 (#1356) üzenetére


Solad
őstag

jaja a sok breakes is mind buzi;]:P:DD:DD:DD


na jo bocsi ez geci volt :D:D (semmi bajoma breakesekkel)

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#1360) Boxer001 válasza Solad (#1359) üzenetére


Boxer001
veterán

ezt egyáltalán nem vágom, ezt a brékes dolgot

(#1361) Solad válasza Boxer001 (#1360) üzenetére


Solad
őstag

semmi csak kotozkodos es cinikus kedvemben vagyok.. de remelem nincs harag..:DDD

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#1362) brownus válasza Solad (#1354) üzenetére


brownus
veterán

ugye, hogy azok szoktak ilyeneket mondani akik nincsenek megelégedve a férfiasságukkal és nincs elég önbizalmuk?:D;] aztán ha vki ilyet 'mer' csinálni az már buzi:U

elárulok Nektek vmit:) háromlány tesóm van! és néha:U - persze nagy matchboxos voltam- de hát néha azért került a kezembe 1-1 barbi baba:DDD mégse lettem homokos. inkább türelmes ember lettem:)
persze elégtételt vettem hugicámon mert én meg rajta gyakoroltam a karate fogásokat:)
szerencséjére csak 1 éven keresztül:)

(#1363) Boxer001 válasza Solad (#1361) üzenetére


Boxer001
veterán

semmilyen haragról nincs szó, csak nem értem, hogy a passzos cuccokhoz hogy jönnek a brékesek, vagy újabban már balett ruhában nyomják? Mert akkor bocsi

(#1364) Boxer001 válasza brownus (#1362) üzenetére


Boxer001
veterán

ugye, hogy azok szoktak ilyeneket mondani akik nincsenek megelégedve a férfiasságukkal és nincs elég önbizalmuk? aztán ha vki ilyet 'mer' csinálni az már buzi

Nem, ilyeneket azok mondanak, akiknek ilyen érzeteket ad ez...nem tudom honnan veszed ezt a baromságot.

(#1365) brownus válasza Boxer001 (#1363) üzenetére


brownus
veterán

ahogy elképzelem őket balettruhában:DD ez qrva jó:D vagy a görkoris/deszkásokat az utcán ilyenben nyomulnának:D


szerk: az agyamból:U ott vannak a smájli!! nem vagyok én pszichológus:)

[Szerkesztve]

(#1366) Solad válasza Boxer001 (#1363) üzenetére


Solad
őstag

ezt nem a pszzos cuccokhoz mondtam hanem ahhoz hogy a tancosok kozott sok a meleg

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#1367) Boxer001 válasza Solad (#1366) üzenetére


Boxer001
veterán

mindegy, ez az én véleményem...meg sztem sok férfitársamé is, sztem.
Nem azt állítottam, hogy a táncosok=homokosok, szó nincs erről.

(#1368) Solad válasza Boxer001 (#1367) üzenetére


Solad
őstag

tisztaban vagyok vele hogy nem allitottad ezt, irtam is hogy cinizmus es egy kis kotekedes...

Amugy nem tudom mibol fakadhat a ferfitarsadalom nagyreszenek ezen velemenye.. otlet?

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#1369) Boxer001 válasza Solad (#1368) üzenetére


Boxer001
veterán

Talán abból, hogy ezt nem feltétlen veszik férfiasnak.
Lehet, hogy ez rossz gondolkodás, biztos nem igazán jó, de valahogy akkor is alapjában véve így gondolkodnak sztem a férfiak.

(#1370) Solad válasza Boxer001 (#1369) üzenetére


Solad
őstag

Nemeleht hogy van nemi koze a fejlett mozgaskulturara valo irigyseghez?

akkor nem erted mire akartam kilyukadni vagy rosszul fogalmaztam....Nem azt mondtam hogy ezeket az idiotakat irigli az ember hanem azt hogy a fejlett mozgaskulturat (ami van, ez tagadhatatlan. es lassuk be hogy e nok egy nagy retege szamara ez vonzo.)

[Szerkesztve]

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#1371) Boxer001 válasza Solad (#1370) üzenetére


Boxer001
veterán

Ezt nem hiszem el...:((( :D
Milyen irígység? Szted én irígylem ezeket az ugrabugráló idiótákat? :D ne nevettess már :DDD :DDD :DDD

na...látom szerkeztetted.
de nyugi, ugyanaz a véleményem. :D
Amelyik nőnek ez tetszik, annak tetszik. Amelyiknek meg nem, annak meg lehet én tetszem. :DDD

[Szerkesztve]

(#1372) Panther válasza Solad (#1370) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Nem hinném. Én inkább Boxer meglátását tartom helyesnek.

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#1373) Boxer001 válasza Panther (#1372) üzenetére


Boxer001
veterán

Végre!!! :R :R :R :C

(#1374) rii


rii
nagyúr

Szólj be, tartsd a hátadat - est
Kellemes szórakozást!

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#1375) brownus válasza Solad (#1370) üzenetére


brownus
veterán

jajaja, meg a kidolgozott izomzat. asszem a csupasz pisztolyban volt az egyik rész végén amikor a dagi beállt a balettosok közé:) lehet így 2x annyi ideig tartana egy-egy előadás:)

(#1377) Boxer001 válasza Kalandor (#1376) üzenetére


Boxer001
veterán

Asszem én inkább választok valami más alternatívát, ami a lelkemet kitartóvá, ellenállóvá, keménnyé teszi. :DDD

(#1378) Loretto


Loretto
veterán

Jaj megint a bolhából elefánt... Mint ha nem lenne mindegy kik balettoznak kik nem.
Ma megyek én is táncolni csak épp rock and rollt (ill Estie úgy tudja ;] )
Bár a balett engem sem hoz lázba igazán, de tuti hogy igencsak nagy melo lehet összehozni egy darabot.

Soirée...

(#1379) Robaj válasza tildy (#1358) üzenetére


Robaj
addikt

Hát passzolt mindenhol, egy 150 kilós csávó alig bírta magára felhúzni.:)
Nekem simán feljött, viszont az elől lévő dolog nagyon kidudorodott:))
Ezt az 1ik csajszi akivel táncoltam szóvátette, gyorsan be mosdóba és hátracsap, elég gáz volt:DDD

(#1380) ngabor2 válasza Robaj (#1379) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Hát, igen... elég kellemetlen lehet :U Bővebben: link

Fentről nem úgy látszik, mint előlről :DDD De szerintem a csávóknak ez egy ''örök élmény'' marad, amit nem biztos, hogy az unokáuknak büszkén fognak mutogatni :D

[Szerkesztve]

(#1381) pussy_cat válasza Robaj (#1379) üzenetére


pussy_cat
tag

Jól nézhettél ki :))

Nem vagyok öreg, csak rutinos!

(#1382) Robaj válasza ngabor2 (#1380) üzenetére


Robaj
addikt

:DDD

Azé nem volt ennyire szörnyű, vagy igen?:DD

(#1383) fokukac válasza Robaj (#1379) üzenetére


fokukac
nagyúr

palotás rulez... ;)

én is táncoltam olyat a szalagavatón.

nemmellesleg táncoltunk skóttáncot is, skótszoknyában ott virultunk.
És nem vettünk alsógatyát a skótszoknya alá... :D para is volt, mert eléggé csúszott a cipő, egy esés, és annyi... :D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1384) tildy


tildy
nagyúr

na de a palotás öltözék az iylen:
Bővebben: link
Oké , oké cicanadrág, de nem nagyon látszik ott ki semmi...

Mi a hülye 3.14csacsajok miatt angol/bécsi keringőztünk...Pedig én is palotást akartam:O:O:O

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1385) Solad válasza Kalandor (#1376) üzenetére


Solad
őstag

hogyne tenne azza.. ki kell valahogy birni hogy mindenki buzinak nezi oket :D:D:D

Boxer: Azert megsem kellene belefulladni :D jo8vagyat!

[Szerkesztve]

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#1386) Boxer001 válasza Solad (#1385) üzenetére


Boxer001
veterán

:DDD :DDD
épp most ebédelek, majdnem belefulladtam a kajába :DDD
húú..én se vagyok függő, gép előtt eszem. :U

Köszi Solad! Igyekszem :DD

[Szerkesztve]

(#1388) tildy válasza Kalandor (#1387) üzenetére


tildy
nagyúr

Szvsz egyértelmű:U;]
fokukac: persze , hogy a 2.;]

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1389) Solad válasza Kalandor (#1387) üzenetére


Solad
őstag

nem engem kell meggyozni...

Valahogy ugy erzem, hogy te azt vetted le a hozzaszolasombol hogy lenezem a balettozo ferfiakat. Ez nem igy van azt a homoszexualitasos dolgot csak poennak szantam.

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#1390) fokukac válasza tildy (#1388) üzenetére


fokukac
nagyúr

na akkor melyik? :D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1391) Markgx10 válasza Kalandor (#1387) üzenetére


Markgx10
őstag

Szerintem meg buzisak, ennyi. Nem mindegyik gép előtt ülő néz ki így, ahogyan az a kisgyerek a képen. Ez az én véleményem...

(#1392) Boxer001 válasza Markgx10 (#1391) üzenetére


Boxer001
veterán

így van, buzisak és kész.
hiába linkel ő izmosabb balettos csákót. ennyi.

[Szerkesztve]

(#1393) Markgx10 válasza Boxer001 (#1392) üzenetére


Markgx10
őstag

Hát annál a gyereknél, nem nehéz izmosabbat linkelni :D

(#1395) brownus


brownus
veterán

de kész vagytok:D
én még mindig leterhelve a tömény ebédemtől küzdök az elalvás ellen.mér nincs ásítós smájli????

(#1396) busman


busman
addikt

A 2 -es elég langyi...:DDD

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#1397) VladimirR


VladimirR
nagyúr

ehh, itt mindenki ennyire homofob? ez nem ugy megy, hogy megneztek egy balettot, es ''megbuzultok'' (mar elnezest)
vagy ennyire nem vagytok tisztaban a sajat szexualitasotokkal, vagy valoban eselyut lattok az atallasra....

(#1398) Markgx10 válasza Kalandor (#1394) üzenetére


Markgx10
őstag

De szerintem a melegek között (így írom már, nehogy besértődjön valaki) is sok az izmos tehát attól, hogy valaki izmos, nem jelenti azt hogy nem buzis. De mondom ez csak a privát véleményem
Üdv:

Márk

(#1399) tildy válasza brownus (#1395) üzenetére


tildy
nagyúr

ngabor2 nagyon eltűnt. csak nem őt etted meg?:F (ő akart szarvasos avatart...)

vladimirR :itt erről szó sem volt... Csak arról, hogy az ilyen öltözéket túl b**snak, esetleg túl nőiesnek találják...Senki nem mondta, hogy a balettozók b***k.

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1400) Sianis


Sianis
addikt

Miért lennének buzisak? Nem járnak nőiesen, nem csinálnak úgy feltétlenül, mint a most divatos kis köcsögök, hogy szőke haj, kék kontakt lenecs, popsi emelő csípőnadrág, hasonlók. A balett is csak egy tánc, furcsa is lenne, hogyha egy csajnak kéne emelgetni egy másikat 1,5 - 2 órán keresztül, szerinted milyen kondiban lenne? gusztustalan nőietlen lenne nem? No akkor meg miről beszélünk, mikor egy szálkás izomzatú férfi úgymond ''légiesen'' táncol? Irigykedtek vazzeg? :) Akkor inkább mond azt, hogy jó lenne úgy kinézni, és nem azt, hogy fúj hogy néz ki, mert szerintem egy ső sem vetné ki őket az ágyból...téged meg? Ugye ne mondjam...no de nem kell megsértődni, a balett műveszet, miért ne csinálhatná egy férfi is, nők is lehetnek katonák nem?

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 25 [Jubileumi Kiadás] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.