Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 25 [Jubileumi Kiadás] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1651) erdey_a


erdey_a
őstag

Hopsz! A Tanú megy Duna tévén!
Elhúztam nézni. Jóccakát!

Vérboci

(#1652) Xpod válasza sharpapa (#1644) üzenetére


Xpod
addikt

Nyálom a hángod mirő marattam le? :)
Úgy látom ma a gyúrás az egyik téma. Én max tésztát szoktam vol gyúrni. :)

[Szerkesztve]

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#1653) Grafiqs válasza Markgx10 (#1639) üzenetére


Grafiqs
őstag

Ad1.: Tudom, hogy igazam van ehhez már hozzászoktam.
Ad2.: Ha még lesz erőd, lehetőséged visszaütni.

ps.: ;]

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#1654) Pacák válasza Xpod (#1652) üzenetére


Pacák
senior tag

Le tetszett maradni. Dezsőt már régen kinyírták. :D

Még fürdetés előtt, az meg már történelem, a gyermek is alszik már azóta. :)

Nuclear launch detected

(#1655) sharpapa válasza Xpod (#1652) üzenetére


sharpapa
aktív tag

Ütig zúzzák egymást mint az oviban.A testépítők köcsögök! Nem te vagy az, meg a többi köcsög átlagember! Te meg Buzi vagy!Nem, a balettosok a buzik! Mittoménmár. Mire elolvasok 4 hsz-t, addig írnak még 5-öt.

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#1656) fLeSs válasza rii (#1631) üzenetére


fLeSs
nagyúr

koksz van.
szerek = tápkiegek, de ezt egy átlagember nem tudja felfogni, és halálos szereknek nézi
lerohad a farka = ez egy nagy baromság, mitől rohadna le? netán pestist injekcíóznak magukba? :D
felfújás = ezt akár te is kifejthetnéd, hogy hogyan lehet egy embert felfújni? :D az izomzat az hús, és nem levegő. és az izomzat a kajából lesz, nem gyógyszerektől.
gyengeség = ez elég relatív, én elég kezdőcske vagyok a magam kb. 3/4 éves edzésmúltjával, de pl. 150 kilóval guggolok, felemelek 16-szor 120 kilót és hasonlók, te erre képes vagy? ;) sztem itt a gyúrósokon kívül ha vkinek a vállára felrax 100 kilót, összecsuklik mint egy papírzacskó (kivéve ha van vmi komolyabb sportmúltja)

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#1657) Manitou válasza sharpapa (#1655) üzenetére


Manitou
addikt

:D Buzi e vagy? :DDD:D

(#1658) Xpod válasza sharpapa (#1655) üzenetére


Xpod
addikt

Erről egy IQ fighter zene jutott eszembe:

Nem iszod a tejet buzi-e vagy?
Fehér a cipőd buzi-e vagy?......
:D

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#1659) Moddingfan válasza zsiga667 (#1636) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Biztos van,akinek erről szól, de nem mindenki ilyen, hidd el. Én 3 éve edzek. Előtte 130 kiló voltam, ennek oka az volt, hogy egy gyerekkorban kialakuló orthopediai probléma miatt sokáig nem tudtam járni és utána sem ment a mozgás zökkenőmentesen. Rendbe szedtem magam, megerősödtem, majd abbahagytam az eddig űzött sportot (foci, kapus voltam) és elkezdtem edzeni,hogy legyen egy kis önbizalmam és főleg önbecsülésem, és megtetszett ez a sport. Nem szedek semmit, nem koxolok, azért edzek, mert szeretem és segít megteremteni az önbecsülésem és nem vagyok ezzel egyedül, hidd el. Nem villogok, nem fittizek és nem cseszegetem, aki nem gyúr, és más se cseszegessen engem. Ezek után még mindig azt hiszed, hogy ez a sport csak a hiúságról szólhat?

u.i.: Ez a hsz mindenkinek szól, aki érintett.

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#1660) sharpapa válasza fLeSs (#1656) üzenetére


sharpapa
aktív tag

''gyengeség = ez elég relatív, én elég kezdőcske vagyok a magam kb. 3/4 éves edzésmúltjával, de pl. 150 kilóval guggolok, felemelek 16-szor 120 kilót és hasonlók, te erre képes vagy? sztem itt a gyúrósokon kívül ha vkinek a vállára felrax 100 kilót, összecsuklik mint egy papírzacskó (kivéve ha van vmi komolyabb sportmúltja)''

No tehát ismerek edzésen egy srácot, aki 16 éves, 5 éve tornázik, és ezt simán utánad csinálja.:P

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#1661) rii válasza God Vazzeg (#1648) üzenetére


rii
nagyúr

pont ez a bajom ezzel, hogy a külsőre mentek ...

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#1662) kymco válasza erdey_a (#1623) üzenetére


kymco
veterán

Nálunk az eljegyzés két évvel előzte meg az esküvőt, és nagyon ott volt a helyén.... Szép emlék :).

www.refujvaros.hu

(#1663) Markgx10 válasza zsiga667 (#1649) üzenetére


Markgx10
őstag

Köszönöm, megyek is meginni az újabb fehérje-turmixomat :D Egyébként rendszeresen járok vért adni, és gyakran csináltatok nagy vérképet is és lám tökéletesen egészséges vagyok (persze csak a vérderedmény szerint :D) :Y Azért csak lenne a vizsgált kb. 70 értékből egy-kettő aminek nagyon nem kellene stimmelnie, ha gáz lenne ezekkel a tápkiegekkel. Ma is ez a 6-ik turmix amit lenyomok. Üdv:

Márk

(#1664) VladimirR válasza sharpapa (#1655) üzenetére


VladimirR
nagyúr

kezd vegre normalis iranyba elmenni a topic, ertelmes vita kezd kialakulni....ha ugysem birod kovetni, varj hajnalig, addigra kidolnek az emberek, majd akkor elolvasod

Grafi: mar megint mi a baj? most egesz normalisan vitazom

(#1665) Markgx10 válasza Grafiqs (#1653) üzenetére


Markgx10
őstag

:D A sok év boksz megedzett annyira, hogy egy ütéstől nem fogok padlót (kivéve ha Növényi Norbert üti :Y ) :D

(#1666) fLeSs válasza sharpapa (#1660) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Óriási, ő 5 éve csinálja, én meg 1 éve sem csinálom. :P
Ráadásul nekem nem is célom az erőnövelés, teljesen az izomtömegnövelés ''elvei'' szerint edzek.
De mutass még a topikban ilyen erős embert, mint a te edzéses srácod.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#1667) Xpod


Xpod
addikt

Csak kérdem ez a gyúrás téma nem férne el a külön topicjába?

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#1668) sharpapa válasza Xpod (#1658) üzenetére


sharpapa
aktív tag

Ismerős nemrég volt egy Belga koncerten, ahhol annyit csináltak, hogy: Ku.va anyád! Ku.va anyád! Ku.va anyád! Ku.va anyád! Ku.va anyád!-a vicces hogy ezt mind ütemre, és képzeld el, hogy az a köcsög mennyit kap ezért. Mennyen ahova gondolom.

Maniotu-val egy rugón jár a zagyatok.

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#1669) Janesz


Janesz
őstag

írni akartam valamit de rájöttem felesleges...
aki nem súlyzózik és fogalma sincs erről a sportról annak felesleges is magyarázni bármit is...
éljen abban a tudatban,hogy ezek károsak és fúvató hatásúak...mégis ő fog hamarabb megdögleni a műbeles virslitől...
ha meg úgy menne ez a gyúrás,hogy nem a középső polcról kérsz tápkieget hanem a felsőről és ezáltal még nagyobbra nősz akkor nemtom miért jár már évek óta az edzeni akit érdekel is ez és van is pénze és mégis keszeg??

(#1670) fLeSs válasza Xpod (#1667) üzenetére


fLeSs
nagyúr

mért, esetleg ez nem az offtopik?

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#1671) Xpod válasza sharpapa (#1668) üzenetére


Xpod
addikt

Az öcsém egy darabig kb2 hónap halgatta a számait. Asszem az összes albuma meg volt neki, fogyott a hely gépen és egyszer csak letörölte nagy részét. Kb 3-4 szám maradt meg asszem.

fLeSs: de az, viszont én csak kérdeztem. Az ok: az utolsó pár hsz már a ki mennyit nyom, meg hogy nyom kérdéskört járja körbe. A gyúrásról pedig asszem van topic ez elférne ott is, nem?
Csak kérdezem.

[Szerkesztve]

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#1672) Janesz válasza rii (#1661) üzenetére


Janesz
őstag

sajnos a súlyzós edzés kellemetlen velejárója az izmosodás...ez ellen nem tudunk mit tenni...:D

(#1673) sharpapa válasza fLeSs (#1666) üzenetére


sharpapa
aktív tag

Az edzőm? Nála erősebbet gyúrósok között is ritkán látok, más dolog hogy ő viszont 15 évig nyomta, Csollány Szilveszterrel versenyzett egy csapatban.

Sztem mostmár elég lessz ebből, gyúrs topicba nem tolom be a képem...

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#1674) Markgx10 válasza Xpod (#1667) üzenetére


Markgx10
őstag

Nem mert ott off miatt kivágnának :D Ez off téma idevaló :DDD

(#1675) kymco válasza ladybug (#1593) üzenetére


kymco
veterán

Örülök a jó híreidnek :)

www.refujvaros.hu

(#1676) sharpapa válasza fLeSs (#1670) üzenetére


sharpapa
aktív tag

OFF, de ha már egyszer külön topic-ja van nekije akkor tényleg illendő lenne oda menni....

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#1677) God Vazzeg válasza rii (#1661) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Dehát könyörgöm, ha ez egy ilyen sport...

(#1678) Moddingfan válasza sharpapa (#1673) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Pedig jó fejek vannak ám ott :D, hidd el.

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#1679) LOTR válasza Janesz (#1669) üzenetére


LOTR
addikt

ne szóld már le mindig a virslit, mert mindig elmegy tőle a kedvem, de mivel a mikrós füstli 1 perc alatt kész, néha nincs a reggelire több időm, és azt kell enni :D

One Ring to rule them all

(#1680) Markgx10 válasza sharpapa (#1673) üzenetére


Markgx10
őstag

Basszus ez nem igaz, ez olyan mint az én bátyám nagyobbat üt. :D Mindenki magával példálózzon. Nekem is volt két versenyző tornász osztálytársam, hatalmas erővel, meg izmokkal én meg mind a kettőt összecsomagoltam, akár egyszerre is mert verekedni meg nem tudtak :D De jól spárgáztak :DDD

(#1681) Janesz válasza sharpapa (#1660) üzenetére


Janesz
őstag

ezt kétlem...nagy szavak ezek...haver is azt hitte piti dolog 130kg-mal guggolni oszt becsokizott rendesen pedig 15 éve versenyszerűen bicajozik...

(#1682) ladybug válasza kymco (#1675) üzenetére


ladybug
őstag

Köszönöm. :) Még nem volt eshetőségem gratulálni az avatarodhoz. Gratula. Nagyon jól mutat.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#1683) zsiga667 válasza fLeSs (#1646) üzenetére


zsiga667
addikt

Hát pl. dehogynem. ;) Méghozzá teljesen hétköznapi folyamat a szervezetben az aminosavlebontás, aminek a végtermékeiből többek között zsírt is tud előállítani a szervezet.

A tápkieg cuccokat nem igazán ismerem, tehát ebben elfogadom a véleményed.

(#1684) LOTR válasza Xpod (#1671) üzenetére


LOTR
addikt

nem ennek a vitának semmi helye a gyúrós topicban

One Ring to rule them all

(#1685) God Vazzeg válasza Markgx10 (#1665) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Megtaníthatsz normálisan ütni majd, mert mindig ívben ütök... Má rászoktam hogy állra nyomok horgot, de akkor meg mindig figyelni kell hogy a páciens hova esik, mert volt már ebből bajom :D

(#1686) VladimirR válasza fLeSs (#1670) üzenetére


VladimirR
nagyúr

de igen, viszont itt nem lehet masfel sornal hosszab post, foleg olyan nem, amiben nem joreggelt/joejszakat kivansz, vagy nem azt meseled, hogy eppen mit eszel

p.s.: reg volt ilyen jo az OT

(#1687) Xpod válasza kymco (#1675) üzenetére


Xpod
addikt

Tényleg, most veszem csak észre az új avatarod. Tök jó.

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#1688) sharpapa válasza Markgx10 (#1680) üzenetére


sharpapa
aktív tag

Basszus ez igaz hidd el, de hát a tornászok nem verekedni tanulnak. Magamat nem tom felhozni, mivel én csak fél éve tornázok, de a magam 65 kilóját gyűrűn meg birom tartani.Edzőteremben még nem jártam, nemtom mit hogy birok kinyomni.

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#1689) fLeSs válasza zsiga667 (#1683) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Ha ez így lenne, akkor már igencsak elhíztam volna. ;)
Én pont az ellentetjéről tudok.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#1690) Markgx10 válasza God Vazzeg (#1685) üzenetére


Markgx10
őstag

:D Pedig jó az a parasztlengő (főleg ha akkora ember üti mint te), azzal csak az a baj, hogy amíg meglendíted a kezed az állad szabadon marad és ha valaki gyorsabb kihasználhatja. De ha nem tudja akkor vége :D
Na jóvan úgy látom alakul az: Offtopic vs. Gyúrósok ide! topic már jó sokan itt vagyunk :D

[Szerkesztve]

(#1691) Boxer001 válasza Markgx10 (#1690) üzenetére


Boxer001
veterán

vagyok :D

(#1692) zsiga667 válasza Moddingfan (#1659) üzenetére


zsiga667
addikt

Köszönöm, ez korrekt válasz volt. :R

(#1693) escie


escie
őstag

na, ~6 év hosszúhaj után mostmár csak ~3mm. fura érzés, hosszabb a borostám, mint a hajam:D. de asszem tetszik. kíváncsi leszek a haverok arcára, mikor meglátnak. ;]
--
véradáshoz mi kell? illetve mit kérdeznek ott tőlem? éhgyomorral kell menni? tippeket trükköket mondjatok légyszi, ha már voltatok ilyen szeánszon...

[Szerkesztve]

I'm back, baby!

(#1694) kymco válasza ladybug (#1682) üzenetére


kymco
veterán

Köszönöm :) (Xpod-nak is....)

[Szerkesztve]

www.refujvaros.hu

(#1695) Moddingfan


Moddingfan
senior tag

zsiga667→ figyelmedbe ajánlom az 1657-es válaszomat, nem reagáltál, pedig érdekeset írtam, sztem el kellene olvasnod, hátha másként látsz ezt-azt :)

Bocs, nem láttam, hogy írtál, egyébként köszönöm.

[Szerkesztve]

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#1696) God Vazzeg válasza Markgx10 (#1690) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ááá.. Ez úgy van, hogy a parasztarc jó behajol hogy beugasson, oszt két mondat közt összeesik, majd mikor magához tér, nagyon fáj az állkapcsa és a füle :D

(#1697) sharpapa


sharpapa
aktív tag

Na szerintem én lépek (de nem szarba), jóéjt, meg offolást mindenkinek.[kép]

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#1698) Grafiqs válasza VladimirR (#1686) üzenetére


Grafiqs
őstag

Igen asszem nekem is 15 postba kellett volna szednem, hátha elolvassa (eddig csak fless) valaki.

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#1699) fLeSs válasza escie (#1693) üzenetére


fLeSs
nagyúr

én katonaság alatt voltam (szabadnap járt érte :D), tudtommal elég, ha egészséges vagy. levesznek tőled fél lityó vért, kapsz csokit meg üdítőt, aztán viszlát.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#1700) etilin válasza escie (#1693) üzenetére


etilin
aktív tag

Nekem is fura volt hét év 50cm-es haj után a három centis. Haveroknak mond hogy lefujta a szél:F

Ej, God Vazzeg és egyéb sokak hun vannak, he?

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 25 [Jubileumi Kiadás] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.