Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 25 [Jubileumi Kiadás] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#801) ngabor2 válasza rdi (#799) üzenetére


ngabor2
nagyúr

most nekem egy forró zuhany pont jó volt, megszűnt az orrdugulás. Az egyik oldali eldugulást orrsövényferdülés is okozhatja. Mondjuk az állítólag normális, hogy az ember hol az egyik, hol a másik orrlukán lélegzik. A magyarázatra már nem emlékszem, de ha megfigyeled, elég sokszor valóban csak az egyik oldal működik.

(#802) parandroid válasza Viktor0610 (#798) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem is. Ehhez meg sem kellett volna nézned a Sztaki szótárat, elég lett volna, ha megkérdezel. :D Ez most így sikerült. Mindenesetre javítottam.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#803) zsiga667


zsiga667
addikt

Asszem belépek én is a jóreggeltkívánós, offtopicot telebloggolós idióták népes táborába, de csak hogy Vladi, Grafi, meg az a kimondhatatlan nevű moderátor nehogy jól érezzék magukat. :D

Naszóval, pálinkás jóreggelt mindenkinek. :DD

(#804) ngabor2


ngabor2
nagyúr

Ismételt, szokásos heti műsorajánlat, talán időben. 12:25, Kossuth rádió, 30 perc alatt a föld körül. Online is lehet hallgatni a neten. Jó szórakozást.

(#805) Viktor0610 válasza parandroid (#802) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem kötekedni akartam (bár néhányan ezt hiszik rólam :D ), csak hiányos angoltudásom végett a committed szó kapcsán a SZTAKI oldalára jutottam (hála a helyi menü kiegészítésnek), és nem találta egy t-vel.

Veled az a ''baj'', h. téged nem tudlak betenni a helyi menümbe... ;)

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html

(#806) rdi válasza ngabor2 (#801) üzenetére


rdi
veterán

Én is így tudom, korral jár, de azért kellemetlen tud lenni ha nem szelel :D

Fej! Tor! Potroh!

(#807) ladybug


ladybug
őstag

Szépséges napot Drágáim. Remélem a tegnapi bulizók már kijózanodtak.:D
Micsoda éjszakai energiadömping volt itt. Buli, majdnem verekedés... Izgi.

Meg Loretto hsz-e.:D Jót nevettem rajta. Kicsit más stílusban írtál, mint szoktál.

Ma takarítás volt nálunk délelőtt. A leányom ügyesen segített nekem, így gyorsabban végeztünk, és még jól is szórakoztunk. Apát meg körülporszívóztuk, körültörölgettük, de fel sem vette. Ő PH-zott.:DDD

neongorack: Jobbulást a papádnak.

[Szerkesztve]

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#808) neongorack


neongorack
senior tag

Nahh végre hazaértem miután 20 percet vártam a buszra....

Egyébként sincs olyan hű de fényes kedvem, mert papám kórházba van, mert leesett a fáról Szerdán!Az orvosok egy vérrögöt találtak két csigolyája közt így ha túléli akkor se biztos (nagyon kevés rá az esély), hogy tud majd járni: :O:O:O
Nem akarok még egy embert elveszíteni akit szeretek.....!:(:O

Most 5 kilóval húzatják a gerincét, hogy ugorjon vissza a csigolya és szívódjon fel a vérrög!:OHa felszívódik akkor van rá esély, hogy túlélje!
Útálom a szeretteimet ilyennek látni:O
Miért pont én?Miért?Miért velem történik ilyen?:O
Próbálok arra gondolni,hogy minden rendben lesz és túléli......

(#809) Pacák válasza ladybug (#807) üzenetére


Pacák
senior tag

Velem meg itt van Máté és segít PH! -zni. :DDD

Nuclear launch detected

(#810) ladybug válasza Pacák (#809) üzenetére


ladybug
őstag

Édesek lehettek.:C Anya készítsen képet. Látni szeretném.:)

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#811) parandroid válasza neongorack (#808) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nem veled történt. Papával történt. Neki most rosszabb, mint neked, és nem arra van szüksége, hogy szomorkodjanak körülötte, hanem hogy segítsenek neki. Úgyhogy nyomás be hozzá látogatóba, és felvidítani, hogy minél kevésbé legyen neki rossz - annál könnyebben gyógyul. ;) Volt már erről szó régebben ugyanitt: az a lényeg, hogy a beteg ne érezze azt, hogy lemondtak róla, hanem hogy továbbra is ugyanúgy szeressék és vidáman vegyék körül, mint addig. Ez a legnagyobb segítség.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#812) Pacák válasza ladybug (#810) üzenetére


Pacák
senior tag

Ilyen fotónk szerencsére már van. :)

Jelenleg nem lenne fotóalbumba való a kinézetem, mert kétnapos borostám van, melegítőben és kócosan babázok, amíg megpróbálom az elmaradt olvasnivalókat átnézni/fórumozni. :)

Elaludt. Na tessék, ha ezt tudom, akkor előbb leülök vele a gép elé. :) Végigpanaszkodta a napot szegénykém. :(

[Szerkesztve]

Nuclear launch detected

(#813) Bubu79 válasza Viktor0610 (#800) üzenetére


Bubu79
addikt

Nnna, visszatértem ( Terminator rulez!:DDD )
Nem, nem baj, nem vettem nagyon zokon - de azé' CSITT;] :D

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#814) ladybug válasza Pacák (#812) üzenetére


ladybug
őstag

Pedig így igazán élethű (borostásan, melegítőben, kócosan). :)

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#815) neongorack válasza parandroid (#811) üzenetére


neongorack
senior tag

Hát ő nem azt érzi!Tegnap is nevetett azon amit üzentem neki!Ezt meg csak ide írtam le...Csak azért szomorú vagyok szerintem jogosan.
Muteromnak is tökre szar kedve van,meg is tudom érteni, de én montam neki, hogy meg fog gyógyulni...és, hogy ne aggódjon annyira!

szerk: Próbálok vidulni ;)


[Szerkesztve]

(#816) Bubu79 válasza neongorack (#815) üzenetére


Bubu79
addikt

Tunkolj kenyeret pálinkába, az majd feldob:D Nem szép dolog vasárnap búslakodni:)
Pfű... Bocsi, most olvastam vissza:(:(:( Sajnálom ami papáddal történt... Jobbulást kívánok neki:R

[Szerkesztve]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#817) mayerlaci


mayerlaci
senior tag

Neon:Ilyenkor döbben rá az ember hogy mennyit jelent neki 1 személy ha a mindennapi életbe nem is annyira törödött vele (Nem feltételezem csak most irom)
de azért ilyenkor akárhogyis felerősödik benne az érzés hogy menniyt jelent neki.

(#818) Bubu79 válasza mayerlaci (#817) üzenetére


Bubu79
addikt

A CSITT használatának mennyi a jogdíja? Lásd #813 :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#819) mayerlaci válasza Bubu79 (#818) üzenetére


mayerlaci
senior tag

hááát az ugy volt:)

Részletekért forduljon msn-emhez vagy freemail-omhoz.

Amugy csak akkor irhatod ha eléirod by mayerlaci :) najo nem

Ki is találta ki?

(#820) Bubu79 válasza parandroid (#811) üzenetére


Bubu79
addikt

Igazad van, rajtam sem segítettBővebben: link
Igaz, hogy akkor jólesett, de csak még mélyebben elkeseredtem tőle. Bár az is igaz, hogy néhány nap után berágtam arra a kollégára, aki minden alkalommal, amikor találkoztunk, csak poénkodott... Érdemes megpróbálni egyensúlyt keresni a két dolog között, bár tudom, hogy nem könnyű:(

CSITT by mayerlaci:R:DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#821) ladybug válasza mayerlaci (#819) üzenetére


ladybug
őstag

Sipi:)

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#822) Bubu79 válasza ladybug (#821) üzenetére


Bubu79
addikt

Akkor: CSITT by Sipi:R:)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#823) Solad


Solad
őstag

Tudom, hogy virtualis lincseles szenvedo alany leszek azert amit most fogok leirni, de akkoris megteszem:
JÓREGGELT...

szegeny egyetemistak.... olyan faradtak az egeszhetes bulizastol hogy vasarnap kettoig kell aludniuk :D

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#824) Bash válasza ladybug (#807) üzenetére


Bash
őstag

Kijózanodás? Kikérem magamnak, szó sem volt semmiféle italozásról, kb. másfél éve nem járt alkohol a szervezetemben, meg egyébként is én voltam a sofőr. A verekedéssel kapcsolatban pedig: megint nem a férfiakkal volt a gond, hülyepicsa-jelenségnek lehettünk szemtanúi.

http://bashtravel.com/

(#825) Solad válasza Bash (#824) üzenetére


Solad
őstag

Ketrecharc powa :D

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#826) ladybug válasza Bash (#824) üzenetére


ladybug
őstag

Igen, általánosítottam. Bocsi. A lényeg, hogy nem történt komolyabb incodens, és legalább nem kell fej- és gyomorfájássak küszködnöd.
Szép napot Neked.:)
Bővebben: link

Solad: Szia Neked is.:)

[Szerkesztve]

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#827) Solad válasza ladybug (#826) üzenetére


Solad
őstag

Mostanaban keveset linkelsz a holgyikes topicba:( nem lesz ez igy jo :D

Szerk:

megyek linkelek is egy adagot...

[Szerkesztve]

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#828) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Upsz, kaptam egy megrovást a kenyéradó gazdámtól... :DDD ;] :P

Szerk: Megpróbálom jóvá tenni a hibámat:

VladimirR egy isten, mindenki Őt imádja! :R

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#829) Bubu79 válasza parandroid (#828) üzenetére


Bubu79
addikt

Csak nem Parcira gondolsz?:F
Hopsza,lemaradtam a MOD-ról:B

[Szerkesztve]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#830) tiv83us válasza parandroid (#828) üzenetére


tiv83us
veterán

Latom gyulnek a skalpok... /Neked eppen mit kellett mar jovatenned? :D/

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#831) parandroid válasza tiv83us (#830) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Átküldöm MSN-en. Belinkelném, de kapnék a fejemre megint... :D

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#832) zsiga667 válasza parandroid (#828) üzenetére


zsiga667
addikt

Te is Vladi zsebében vagy? :F
:DDD

(#833) tildy


tildy
nagyúr

Hogy én mennyire nem komálom 800*600-on olvasnia ph-t:(
Legszívesebben karóra kötném azokat (na jó mégsem, de egy virtuális seggrepacsit szívesen küldök), akik így meg úgy nyomatták, hogy óó miylen jó lap az asus a7n8x deluxe E, én meg elhittem nekik. Amióta megvan , csak szívok vele. Mai napi és heti produkciója éppen az , hogy megfagy kb fél óra használat utána winnek a taskbarjá, majd újabb fél óra után maga a gép is:(

Utálom. Azt meg még jobban, hogy fogalmam sincs adriver hiba-e vag yszoftveres, vagy hardveres ... Utálom, kééész.

Egyébként legyetek jók, meg happy sunday.

Peterket: annak idején küldtem mailt... Szeretném ha tekintettel lennél rá... Mert reagálni nem reagáltál..

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#834) parandroid válasza tildy (#833) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nem kaptam mélt tőled, biztosan átjött? :F

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#835) Bubu79 válasza tildy (#833) üzenetére


Bubu79
addikt

Nem kötözködöm!;) ( Chaintech alaplap :D )
Bővebben: link
Ezt csak vígasztalásul küldöm Neked, hidd el másnak sem fenékig tejfel a cuccosa:)

[Szerkesztve]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#836) tildy válasza parandroid (#834) üzenetére


tildy
nagyúr

Biztosan.Még jó két három hete...

Bubu79 : a chaintech szvsz. az egyik leggázabbul sikerült lapját sikerült kifognod.A bios pedig itt bvan hozzá, támogatja a sempront:
Bővebben: link
Ja és válaszoltama topicban is...
Nekem nem votl sose komoly gondom egyik ct lapommal sem.Nem is vagyok hajlandó más lapot venni, csak chaintechet. Gyors, jóó, és semmi baj nem volt velük. (jó én nem is húztam...)



[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#837) parandroid válasza tildy (#836) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Pedig nincs a mélboxomban tőled levél. Ez valahol el kellett, hogy vesszen. Küldd el még egyszer, plíz...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#838) Batman válasza mayerlaci (#819) üzenetére


Batman
őstag

Nezd végig az előző, vagy azelötti OT-t ki használta először és rá fogsz jönni.:U

peterkeT: nézd meg az msn-es mail címedet is.;)

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#839) parandroid válasza Batman (#838) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

A Hotmail-es címemen minden levél automatikusan junk-ba megy, onnét pedig 7 nap múlva törlődik. Ha tildy oda küldte, akkor az a levél már rég nincs meg. Az csak MSN miatt, spam-eknek és gyanús regisztrációknak való cím. ;)

Tildy, a freeweb-es címre küldted a mailt, vagy a hotmail-esre?

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#840) tildy válasza parandroid (#839) üzenetére


tildy
nagyúr

freewebes.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#841) Batman válasza parandroid (#839) üzenetére


Batman
őstag

Jó kifogás ki akarsz bújni a felelőség alól amiért nem válaszolsz az emberek leveleire.Te.....;]

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#842) Bubu79 válasza tildy (#836) üzenetére


Bubu79
addikt

Már megoldottam;)

Bővebben: link
Bővebben: link:R
Csak azért írtam, hogy rávilágítsak, nem csak Neked gyűlik meg a bajod a hardverrel:)

[Szerkesztve]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#843) parandroid válasza tildy (#840) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

A freewebes címem (meg még egy másik) át van irányítva az ISP-mtől kapott e-mail címemre, azt meg outlook-kal használom.

Ha a freewebes címre küldtél mélit, akkor két dolog történhetett:

- Freeweb betojt, és eldobta a levelet,
- Véletlenül töröltem olvasatlanul - de ilyet nem szoktam csinálni, annyira nem kapok sok levelet, hogy ne vegyem észre valamelyiket.

Szerk: Biztos, ami biztos, küldd át még egyszer...

Batman: igen, az a Hotmail-cím pontosan arra való. :D Akinek azt adom meg, az már sejthet valamit. Nem akarsz egyébként inkább e-mailben tovább beszélgetni [tlnptr(kukac)hotmail(pont)com]? ;]

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#844) Sipi


Sipi
addikt

Valamelyik aranykezű hölgy nem akar eljönni hozzám sütni-főzni? :)
Atomálmos vagyok, én már nem bírok. A topless nem fontos, úgyis aludni fogok. :D

Zsiga, NEM RÁD gondoltam! :D

Sipi

[Szerkesztve]

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#845) Sipi válasza Batman (#841) üzenetére


Sipi
addikt

Nana, ne gyere ezzel! Nem akartál hozni, vaze...
Szegény Vladi, tudnád, mennyit szenvedett. Főleg, amikor kinyílt. :)

(OK, Vlad, már kapom is! :) )

Sipi

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#846) zsiga667 válasza Sipi (#844) üzenetére


zsiga667
addikt

Felkeltetek végre? :D

Szerk.: Kabbe. ;]

[Szerkesztve]

(#847) parandroid válasza Sipi (#844) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Diszkriminálunk, diszkriminálunk? :DDD

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#848) Sipi válasza zsiga667 (#846) üzenetére


Sipi
addikt

Mi ez a többes szám? Csak Vladi aludt. Papírzacsi... Nem bírta.
Winrarral :) hajnalig voltunk, aztán gyorsan Doomoztam egyet, míg az úriember kifeküdte az ernyőt és felkelt. :)

PeterkeT: nem, válogatunk. :)

Mod: én ugyan nem... Ja, Bálint nagyon keresi az ernyőjét. Nem ''nálad'' maradt? :DD

Sipi

[Szerkesztve]

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#849) zsiga667 válasza Sipi (#848) üzenetére


zsiga667
addikt

LOL :D
Az ernyőt a zacskóban keressétek... :DD

(#850) Sipi válasza zsiga667 (#849) üzenetére


Sipi
addikt

Ott IS volt egy. Kilógott a fogója. :D
Elaludt, így könnyebben kijött. Legalábbis nem ordított közben :D

Sipi

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 25 [Jubileumi Kiadás] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.