Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 13 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#2651) MUŁĐER válasza divot (#2649) üzenetére


MUŁĐER
addikt

hát,amilyen munkát végeztek....meg is látszik;]
(jó kis nepáli haska mi?;])

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#2652) MUŁĐER válasza _Volkovy_ (#2650) üzenetére


MUŁĐER
addikt

ön nyert.
nyereménye: [L]http://www.kiva.net/~chickman/content/pictures/beavisbush-buttheadcheny.jpg[/L]

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#2653) MUŁĐER


MUŁĐER
addikt

[L]http://www.kiva.net/~chickman/content/pictures/eye_test.jpg[/L] banyek ez mekkora!:Y mostmár tényleg abbahagyom

meg méz ez:):):):):) [L]http://www.kiva.net/~chickman/content/pictures/fat_friends.jpg[/L]

[Szerkesztve]

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#2654) _Volkovy_ válasza MUŁĐER (#2641) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Apám a kép láttán megkérdezte,hogy ezen mit kell nézni.
Huuuhhh..
Istenem sose legyek 40 éves,ha ilyen személyiségváltozáson megyek addig keresztül.:Y

(#2655) Tithian


Tithian
őstag

Nyomtam ma egy ''eredeti'' magic lapot ennek mintájára:
[L]http://fototar.origo.hu/common/include/image.jsp?ID=215278&SIZE=2[/L]

Kíváncsi vagyok, a bíró mit szólna, ha meglátná egy versenyen :)
(Vajon ismeri-e valaki?)

</örök nyugalom> Mottó: "Te nem vagy én, ezért ..."

(#2656) MUŁĐER válasza _Volkovy_ (#2654) üzenetére


MUŁĐER
addikt

jézusom:Y:Y:Y
ez kész:Y
be kéne ültetni a faterodat egy kis hardcore elé, ha ott is megkérdezi,akkor komoly bajok vannak:Y

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#2657) _Volkovy_ válasza MUŁĐER (#2656) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Annyira azért nem súlyos a helyzet,de először tökre meglepődtem.

(#2658) MUŁĐER válasza _Volkovy_ (#2657) üzenetére


MUŁĐER
addikt

hát nem csodálom...vagy azt gondolta lehet,hogy mi itt ilyen kockafejek vagyunk,és csak számcsókról dumálunk,és kereste a gépet a képen,de nem találta:D

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#2659) MUŁĐER


MUŁĐER
addikt

na,közkincsé teszem a forrásomat
[L]http://www.kiva.net/~chickman/content/pictures/[/L]
csak bírjátok rekeszizommal:D

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#2660) faster válasza _Volkovy_ (#2654) üzenetére


faster
nagyúr

Hát nem azé, de szerintem is elég béna kép, persze a kategóriáján belül, ha már nős képeket osztályozni kell. Fotosoppal összedobált.

(#2661) F-ECT$ válasza Cathfaern (#2589) üzenetére


F-ECT$
titán

#2602 :F

Dive ever, work never.

(#2662) TexT-BoY


TexT-BoY
addikt

srácok mondana valaki egy jó Online Iródaszer stb. ''üzletet''?:DD
kéne nekem 1 ilyen de angyon:)
füzet meg egyéb cuc kéne sulikezdésre...:)

(táskát is neten vettem és nagyon jóóó és 1k-val kevesebb mint a botba:D)

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#2663) Integra válasza fokukac (#2637) üzenetére


Integra
titán

képzeld el mikor egy ilyen igazi kínai tenyésztett súlyemelő nő elkapna egy körre...
menekülhetsz, rúgkapálhatsz, vasdoronggal verheted, véged van.. :DD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2664) Integra válasza TexT-BoY (#2662) üzenetére


Integra
titán

office depot
más nem jut eszembe

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2665) TexT-BoY válasza Integra (#2664) üzenetére


TexT-BoY
addikt

pls URL-t:)
és olyan kéne ahol nem kell 30 cucot rendelni

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#2666) tildy válasza TexT-BoY (#2662) üzenetére


tildy
nagyúr

tesco, auchan, cora...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2667) TexT-BoY válasza tildy (#2666) üzenetére


TexT-BoY
addikt

messzevan
és nem van kedvem osanos körzöt alkalmazni... :) (remélem +értessz de azért kössszi)

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#2668) Integra válasza TexT-BoY (#2665) üzenetére


Integra
titán

[L]http://www.officedepot.hu/[/L]
arra nem merek megesküdni hogy itt egy darabot is tudsz rendelni...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2669) Sianis


Sianis
addikt

istenem de jó, itt nincs politika...köszönöm...:o

(#2670) tildy válasza TexT-BoY (#2667) üzenetére


tildy
nagyúr

Vannak ott is jó cuccok...áááá elhappolták az albinkat.Vasárnap irtuk volna alá, erre nem elvitte valaki elolunk?Pedig mar le volt foglalva:(

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2671) Integra válasza Sianis (#2669) üzenetére


Integra
titán

welcome, just chill:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2672) Integra válasza tildy (#2670) üzenetére


Integra
titán

albinkat??? ez mit jelent?:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2673) TexT-BoY válasza tildy (#2670) üzenetére


TexT-BoY
addikt

mitörtént?:)
mesély:D
itt még van neked aLbi:D

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#2674) kamikaze boci válasza Integra (#2672) üzenetére


kamikaze boci
őstag

Albérlet.

egyéb állatfajták

(#2675) Integra válasza kamikaze boci (#2674) üzenetére


Integra
titán

ah soooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo:))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2676) F-ECT$ válasza F-ECT$ (#2661) üzenetére


F-ECT$
titán

Hol vagy Cathfaern? :O

Dive ever, work never.

(#2677) Integra válasza F-ECT$ (#2676) üzenetére


Integra
titán

ezt már akartam kérdezni, mit jelent a nickje?
valamijen figura valami történetből?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2678) Cathfaern válasza F-ECT$ (#2676) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Sorry, itt vagyok :) Akartam válaszolni, rá is nyomtam a válasz gombra (még tegnap), de megírni már elfelejtettem :B Tehát:
Én itt Szombathelyen tanultam (local búvárklubban). Én csupán a kezdő szintig vittem, de ennek az az oka, hogy nem fogott meg a dolog. Illetve megfogott, de az élmény/macera arányt túl rossznak találtam :D (valszeg az a gond, hogy egyszer sem voltam tengerben palackkal). A felszerelésből szerintem csak a búvármaszk/pipát és a békatalpat érdemes megvenni (kezdésnek). A többi jóval drágább, meg azt mindenhol lehet bérelni. Valszeg amiket felsoroltam azokat is, de egyrészt azokat tudod használni palack nélküli búvárkodáshoz is, másrészt nagyon nem mindegy, hogy pl. a maszk mennyire jól illeszkedik az arcodra, vagy hogy a békatalp feltöri-e a lábad vagy sem...a mellény/palack esetében ilyen tényezőkkel nem nagyon kell számolni, szvsz.

Integra: nem, ez teljesen saját gyártású és egyedi nick :) Egyébként van egy kinek mi a nickje topic, ott többet is megtudhatsz róla.

(#2679) Integra válasza Cathfaern (#2678) üzenetére


Integra
titán

húúúúúúúú, most átkell olvasnom az egész topicot?:))
inkább linkeld már be a válaszodat
bocsánatot kérek az irdatlan lustaságomért... :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2680) F-ECT$ válasza Cathfaern (#2678) üzenetére


F-ECT$
titán

Én mint írtam a Vörös tengerbe merültem, és az bizony eléggé megfogott. Mivel akkor merültem először, ezért arra kelett mennem, amerre az oktató mutatta, és innen jött az 5let, hogy inkább +tanulok búvárkodni, és legközelebb majd arra megyek, amerre én szeretnék :)
Én itt Pesten szeretnék tanulni, szóval a Szombathelyi klub nem játszik.
A felszerelésből először én is csak azokat veszem meg, amiket írtál, utána még jöhet a ruha, és a mellény+polip.(Végülis ez utóbbi kettőn múlik 99%-ban, hogy túléled-e :D )

Írtad, hogy sok a macera. Mire gondolsz?

Dive ever, work never.

(#2681) Cathfaern válasza Integra (#2679) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

A megfelelő topic #125-ös hsz-e az :)

(#2682) F-ECT$ válasza Cathfaern (#2678) üzenetére


F-ECT$
titán

''pl. a maszk mennyire jól illeszkedik az arcodra'' - ezt már én is tapaszatltam. mivel a második merüléskor a 3. maszk volt csak jó rám...

Dive ever, work never.

(#2683) Cathfaern válasza F-ECT$ (#2680) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Nem akarok vitatkozni, de palack nélkül cs*szh*ted a mellényedet és a polipodat is :D Btw. azt gondoltam, hogy szhelyi klub nem jó neked, de azt kérdezted, hogy hol tanultam :P

A ''sok macera''-val nem foglalkozz. Csak én vagyok egy lusta dög (ugyebár kezdődig az egész azzal, hogy le kell jutni a tengerig...:D)

(#2684) F-ECT$ válasza Cathfaern (#2683) üzenetére


F-ECT$
titán

Igazad van, de a palackot + töltőjét már nehéz felvinni a repülőre, míg a mellény elfér. Másrészt szerintem annak az esélye nagyobb, hogy a kölcsönzői mellény kiszakad / elromlik a ''felfújós része'', mint annak, hogy elromlik a palack, arról nem is beszélve, hogy levegőt kérhetsz a társadtól, de ha a mellényed kidurran, akkor senki sem fog utolérni a tengerfenékig.
A klubról csak azért írtam, hogy nem játszik, hogy ne írj róla többet, mert felesleges :)
A ''sok macera'' miatt is örülök, hogy rátaláltam a búvárkodásra, mivel így talán lesz kedvem eljárni az uszodába edzeni, mert egyelőre nem sportolok semmit, és kezdek elhízni. (177cm/78kg, de a versenysúlyom kb 72 lenne.) A másik pedig, hogy a tengerig nem kell eljutni, mert itt van pl a Hévizi barlang, vagy ha mégis tenger, akkor vannak 4-5 napos túrák Horvátországba kb 50e-ért...

Dive ever, work never.

(#2685) tildy válasza Integra (#2672) üzenetére


tildy
nagyúr

Kinéztunk bp. szel utcaban egy albit.Mar le volt beszelve, hogy vasarnap irjuk a szerzodest, es fizetjuk az elso havi kauciot.Ma hivott a no, hogy valaki goyrsan kifizette a 2 ho kauciot, igy neki adja ki.Pedig nekunk igerte.Ilyen igenyes lakast meg eletemben nem lattam, es csak 50E ft lett volna....

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2686) Integra válasza tildy (#2685) üzenetére


Integra
titán

biztosan van még más hasonló lakás is
csak megint állhattok neki keresni:(

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2687) tildy válasza Integra (#2686) üzenetére


tildy
nagyúr

Ja van ketto.Egyiket tuti nekunk adna a csaj, akinel neztuk, csak se huto, se semmi szinte.es korfolyosora nez...
A masik az ors mellett van valahol, de meg kene keresni a teloszamot, mert igy fejbol nem tudom...ÉS azt sem hova raktam el.Na az is bejott nagyon nekem, kar hogy a paromnak nem annyira...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2688) Integra válasza tildy (#2687) üzenetére


Integra
titán

nem zajos az örs melletti pecó?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2689) Cathfaern válasza F-ECT$ (#2684) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

(tudom, tudom csak poénkodtam). Btw. barlang búrvárkodáshoz minimum középfok (nem így hívják, de a lényeg, hogy az alap nem elég) + barlangbúvárkodási engedély kell (illetve elég az utóbbi, de ahhoz meg kell az előbbi :))

(#2690) tildy válasza Integra (#2688) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem teljesen az őrs mellett volt igazándiból, hanem kicsit lentebb...Elég csendes volt.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2691) fokukac válasza tildy (#2690) üzenetére


fokukac
nagyúr

Az Örstől pár köpésre még szép helyek is vannak...
(pl. Bátorkeszi utca környéke. ha bekötött szemmel odavinnének, és ott raknának ki, meg nem mondanád, hogy 500 méterre vagy az ÖRstől.)


Egyébként csak nem földim leszel? :) (zuglói)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#2692) Integra válasza Cathfaern (#2689) üzenetére


Integra
titán

jaja, barlangi búvárkodásnál asszem minimum két csillag kell, de lehet hogy három.
egy magyar barlangbúvár tartja a mai napig a merülési rekordot ha jól tudom.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2693) fokukac válasza Integra (#2692) üzenetére


fokukac
nagyúr

AZtán meg sziklarobbantással kell kimenekíteni őket 2-3 nap kemény munkával... :(

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#2694) Integra válasza fokukac (#2693) üzenetére


Integra
titán

ő egyébként pontosan mentőbúvár volt:) absz profi srác
csak volt egy balesete, éppen a nehézmélybúvár cuccot adták rá egy uszályon, mikor egy másik hajó nekik ütközött és az egyik térde 180 fokban kifordult...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2695) fokukac válasza Integra (#2694) üzenetére


fokukac
nagyúr

én meg konkrétan a baradla-barlangba beszorult srácról írtam, aki 6 napig volt bent, és ennyi ideig volt ő az első hír a híadóban, hogy ''már csak 2 méterre vannak tőle''

de minden évben több ilyen barlangbúvár meghal. Miért kell ezeknek olyan helyre menni? :o

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#2696) tildy válasza Integra (#2688) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem teljesen az őrs mellett volt igazándiból, hanem kicsit lentebb...Elég csendes volt.

A másik albi a wesselényinél van, az nekem kevésbé tetszik, de most már a tököm kivan az albikereséssel.Pedig 2 napja tök boldog voltam, erre semmit nem ér , hogy vasárnap irtunk volna ala, kiadta a no:(

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2697) fokukac válasza tildy (#2696) üzenetére


fokukac
nagyúr

merre van a lefelé? :U

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#2698) tildy válasza fokukac (#2697) üzenetére


tildy
nagyúr

AZ obi környékén.1 hév megállónyira.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2699) twollah válasza tildy (#2698) üzenetére


twollah
nagyúr

Az azert eleg messze van az Orstol.
Gyalog...

[Szerkesztve]

(#2700) fokukac válasza tildy (#2698) üzenetére


fokukac
nagyúr

melyik oldal? Kőbánya v. Zugló?

Nem mindegy. mármint a lakosokat tekintve. én az Árkád mögötti házban laktam másfél évig albérletben, mert nem bírtam otthon...

ott a környék házaiban az őslakosság a kőbányai alkoholista volt proletárokból állt, akik nem dolgoznak, de egész nap isznak a kocsmaként szolgáló kisbolt előtt...
komolyan rémisztő alakok laktak a házunkban, szociológiai tanulmányút volt odamenni...

És érdekes, ha átmész a túloldalra, a zuglói lakótelepre, ott sokkal kulturáltabb minden, egyszerűen azért, mert ott más a lakosság.

Pleased to meet you - hope you guess my name

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 13 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.