Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Nyák transzplantáció (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) _cirmos_


_cirmos_
őstag

Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem. Sajnos történt egy kis baleset... A legfőbb gyanúsított egy remek ''VOLCANO'' tipusú, 300W-os tápegység. A merénylő végzett az alaplappal és megégette a winchester nyákját is. A többi dolog úgy néz ki túlélte, és az alaplap garanciális. A vinyó nem képvisel túl nagy értéket, de a rajta lévő adatokat macerás és/vagy lehetetlen lenne újra megszerezni. A terv az, hogy egy azonos tipusú nyákra cserélve a megégett darabot újra működésbe hozom szegénykémet. Szóval ha vkinek van egy rossz maxtor 40gb 5400rpm ata100 vinyója, aminek pontos modell-száma 40D040H2 és nem a nyák ment rajta tönkre akkor az please jelentkezzen.... A becsületes megtalálót sok-sok üveg sörrel jutalmaznám! Előre is köszöm.

Mivel nem biztos a táp bűnössége, írjatok nekem mért történhetett ez a tragédia :( A vinyó rack-ben volt, és nem raktam alá ventit (régen volt...). Lehet hogy ezért sült meg szegénykém? Vagy nem? Vagy mégis?

A pontos konfig:
asus a7n8x rev2.0
athlon xp 2000+ @ 3200+
zalman cnps-7000a-alcu
sapphire radeon 9100 128mb 250/200 @ 300/260
2*512 mb ddr400 geil ultra series 2,5-8-4-4

Mivel nincs gépem ezért ritkán kerülök net-közelbe, de azért majd nézegetem a topicot hogy tudjak válaszolni esetleg... Előre is köszi mindenkinek!

(#2) Gismo válasza _cirmos_ (#1) üzenetére


Gismo
addikt

VOLCANO táp? Azt meg honnan? Mien házban volt?
Keresd XC-Bikert.

(#3) Gismo


Gismo
addikt

feel

(#4) xcbiker


xcbiker
addikt

06702471926 v. xc-biker@freemail.hu

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Nyák transzplantáció (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.