Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3001) FLATRONW válasza ImpersonatoR (#2994) üzenetére


FLATRONW
őstag

Nem jön minden driverrel ilyen gyorsulás. Az Nvidia minden egyes driver leírásába beleírja a gyorsulást, de azt is beleírják, hogy ez a 327-es whql-hez van viszonyítva. Tehát a jelenlegi driver nem gyorsult semmit az egy héttel ezelőtti whql-hez képest.

(#3002) conqver válasza SzlobiG (#2998) üzenetére


conqver
aktív tag

:N :N A királynak nincs annyi zsetonja :DDD

Shadow&Dust.....

(#3003) akoska07


akoska07
nagyúr

GTX 780 -ra fel ;]
[link]
Ingyen posta,2db ingyen játék.

Embertelen akciók vannak-lesznek.

Akinek GTX 780 van annak nem arra kell koncentrálnia hogyan cserélje GTX 780Ti-ra,hanem hogyan vegyen mellé még egyet jó áron. :K

Vagy az SLI-t bővíteni Tri SLI-re. ;]

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#3004) Laci2277


Laci2277
senior tag

Hoppá, elég durva áresés! :Y

(#3005) SzlobiG válasza akoska07 (#3003) üzenetére


SzlobiG
félisten

Az oké hogy uk-ban ilyen akciók vannak, de itthon mikor lesznek?

(#3004) Laci2277: Az igen, nem szoltam. :Y

[ Szerkesztve ]

(#3006) BeLucZ válasza Laci2277 (#3004) üzenetére


BeLucZ
addikt

wow :Y hát ennyiért megéri a kicsike, szívhatják a fogukat azok akik nem rég vettek 170ért 780ast :D

(#3007) norb55: megértelek, valószínűleg a helyedben qurva mérges lennék

[ Szerkesztve ]

(#3007) norb55 válasza Laci2277 (#3004) üzenetére


norb55
senior tag

még jó hogy most vettem ezt a tipust 3 napja 172.000 :(([

BeLucZ: Sziven csapott, rendessen:
Nem vagyok mérges, ez van, benne van a pakliba ez a rizikó, aki ilyennel szorakozik . ;)

SzlobiG Így kell bukni 30K-t 3nap alatt :D :D

[ Szerkesztve ]

(#3008) SzlobiG válasza norb55 (#3007) üzenetére


SzlobiG
félisten

Aki nem tud várni így jár. :D

(#3009) BeLucZ válasza norb55 (#3007) üzenetére


BeLucZ
addikt

mondjuk nem általános 780 áresésről beszélünk még csak ez a típus de vszinüleg követi majd a többi is, de hát bosszantó lehet na, együtt érzek :)

(#3010) akoska07 válasza norb55 (#3007) üzenetére


akoska07
nagyúr

Nem tudom láttad-e a hozzászólásaimat amiben én is csak huztam magam,hogy kell vmi kell vmi.
De tudtam,hogy várni kell és ezt hangoztattam is több helyen,ki kell várni.

Sajnálom ,hogy neked így sikerült.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#3011) norb55


norb55
senior tag

Ne sajnáljatok már :D csak a hülyét szokták sajnánlni, bár én most elég nagy hülye voltam, de elment volna máshova is az az összeg. Szal mindig, csak pozitívan az életet :D

akoska07 Az oké hogy csökkenti az árakat, ebbe tisztába voltam, de nem számítottam csak 10K-s csökkentésre átlagossan, nem 30K-ra :D

[ Szerkesztve ]

(#3012) Tirexi válasza keIdor (#2969) üzenetére


Tirexi
addikt

Erre eddig is volt program. :) [link]

(#3013) keIdor válasza Tirexi (#3012) üzenetére


keIdor
titán

Tudom, de én hagytam folyamatos világításon, úgyhogy felesleges volt. Persze így kipróbáltam. :)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#3014) SzlobiG válasza norb55 (#3011) üzenetére


SzlobiG
félisten

Akkor én nem sajnállak, de csak azért mert aztmondtad, hogy a hülyéket sajnálják. :D

Nézd a jó oldalát most vehetsz még egyet jó áron és mehet a 3way sli. :D

(#3015) Landon válasza Laci2277 (#3004) üzenetére


Landon
őstag

Ez nekem kicsit gyanús. Ráadásul pont ASUS-nál. :F Lehet ez valami bentragadt 1db készleten aztán a következőnek már normál ára lesz.

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#3016) BeLucZ válasza Landon (#3015) üzenetére


BeLucZ
addikt

jah lehet leadnád a rendelést, másnap jönne a mail hogy boccccs mégsincs ennyiért :D

(#3017) Landon válasza BeLucZ (#3016) üzenetére


Landon
őstag

Hát az be is ba*zna de ezt meg se tehetnék. Ennyiért vettem nekem ott a visszaigazoló email ezzel az árral onnantól kezdve tehetnek nekem egy szívességet... :D De ez az ár qrva gyanús akkor is. Erre holnap szerintem valaki rá is rabol aztán a következő már normális áron lesz.

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#3018) gbors válasza BeLucZ (#3016) üzenetére


gbors
nagyúr

ez pont annyival lett olcsóbb (meg az MSI 770 is), mint a beharangozott árcsökkentés, úgyhogy nem reménytelen.

@Landon: pontosan ezért a visszaigazoló E-mailekbe beleírják, hogy ajánlatnak nem minősül.

[ Szerkesztve ]

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#3019) norb55 válasza SzlobiG (#3014) üzenetére


norb55
senior tag

Nem fér be a 3 kari a gépembe, hangkártya elfoglalja:D

Most egy jó kis monitorra sporolok, olyan 2560×1440-es körülire:D . mostmár a kabát, megvan csak a bélést kell megvennem hozzá télire:D:D

Landon : mért gyanús? 140K a mai világba is elég sok lovetta. Mellesleg már a kezdetektől ez lenne a reális ára a 780-nak.

[ Szerkesztve ]

(#3020) Landon válasza gbors (#3018) üzenetére


Landon
őstag

Na erre már nem emlékeztem de legközelebb majd megnézem. :K

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#3021) akoska07


akoska07
nagyúr

Srácok, ha jól emlékszem csúcskártya(k) ilyen olcsón még nem jött(ek) ki ,mint ahogy most jönnek.

Amíg ezek ilyen áron jönnek addig az alatta lévő kategóriákat is le kell árazni.

Ezzel most a felhasználók járnak jól,vagyis mi.

Mióta figyelem a szgépes alkatrészeket (az sem most kezdődött) még ilyen jól járhattak a vásárlók,mint most. Ez a harc ami folyik ez most nekünk kedvez. Ilyen jó ár/érték arányú kártyák nem nagyon voltak még a piacon mint most (főleg az árazások után).Meglátjuk hogyan tudjuk majd kihasználni a végeredményt,de rosszul nem jöhetünk ki belőle. :))

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#3022) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Battlefield 4-et is az MSAA eszi meg ... még 2xMSAA mellett is receg a kép, anélkül mint a vaj, 50%-al több fps. Amúgy sem hiányzik 1440p-ben az MSAA nekem, ki is kapcsoltam. Érdekes, hogy multiban meg sem kottyan neki az MSAA, de a single zavaró... :D

(#3023) WaterWawe válasza ForRedGlory (#3022) üzenetére


WaterWawe
őstag

Na végre valami jó hír. Nekem a bétában hiányzott a multiból az MSAA 1080p-ben, remélem majd az új kártyáknak nem okoz fennakadást.

(#3024) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Egyébként hogy is van ezzel a multi monitorral(NV Surround) NV vga esetében? Probléma nélkül használhatok 3 monitort is akár egy 780 SLI mellett, vagy van valami kikötés?

Don't Tread On Me

(#3025) Tirexi válasza MPowerPH (#3024) üzenetére


Tirexi
addikt

Igen simán megy. :D
SLI-vel is.

[ Szerkesztve ]

(#3026) Landon


Landon
őstag

Na kipróbáltam én is BF4-et. Csak egy pár szó a grafikáról és a teljesítményről: teljesen kimaxolva, 1080p, 4xMSAA - átlag szerintem meg van a 70-80FPS kinti téren, bár csak odáig vittem gyorsan ameddig késsel kell egyenként az ellent kiiktatni. Egy-két helyen viszont indokolatlanul leesik az FPS 50 környékére ami mutatja, hogy lesz még mit javítani. :K

Grafikától viszont egyáltalán nem vagyok elájulva annyira mint sokan. Lehet túl sokat vártam. Szvsz Crysis 3 még mindíg a top.

[ Szerkesztve ]

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#3027) Def26 válasza Laci2277 (#3004) üzenetére


Def26
félisten

GTX770 is leesett ipon -ban 85k -ra. [link]
Nagyon örülök, hogy ilyen gyorsan reagált a Magyar piac is. :)

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#3028) tom 007


tom 007
tag

Érdekes az áresés az Asus GTX 780 30 ezerrel lett olcsóbb az általam kinézett ref hűtéses
MSI GTX 780 pedig drágább lett 4 ezer ft-al [link]
Mikor fognak az árak kategórián belül nagyjából azonos szinten mozogni?
Ki vesz GTX 780-at 170ezerért mikor van 139ezerért is?

"Sosem aggódom a jövőért. Mindig túl korán eljön." Albert Einstein

(#3029) Tirexi válasza tom 007 (#3028) üzenetére


Tirexi
addikt

Hol találtál te 140-ért ref 780-at? :D
Linket!

(#3030) mcwolf79:
Ezt én is láttam de ilyen nagy böcek belül keringetős hülyeség nem kell. Vagy ref vagy semmi. :K

[ Szerkesztve ]

(#3030) mcwolf79 válasza Tirexi (#3029) üzenetére


mcwolf79
veterán

[ASUS GTX 780] 140k bruttó
jól van ,még reggel van :U

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#3031) ForRedGlory válasza mcwolf79 (#3030) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ez nem ref.

(#3032) tom 007 válasza Tirexi (#3029) üzenetére


tom 007
tag

Ref hűtésűt nem találtam és nem is állitottam hogy van 140-ért :N
Ennyivel jobban tartja a ref hűtésű az árát?
Egyébként némelyik gyártó máris reagált a csökkentésre pl:[link],csak még a forint ár nem változott az iponnál:[link],ennyi volt az árcsökkentés előtt is :(((

"Sosem aggódom a jövőért. Mindig túl korán eljön." Albert Einstein

(#3033) ForRedGlory válasza Tirexi (#3029) üzenetére


ForRedGlory
félisten

El kellene gondolkozni a 3way SLI-n, de azt megint le kellene vizezni :DDD Plusz semmi értelme nem lenne, bár B4-ből kiindulva még hozna is a konyhára 1440p-ben.

(#3034) Tirexi válasza ForRedGlory (#3033) üzenetére


Tirexi
addikt

Persze akkor mindjárt 4db-ot. Ha már lúd legyen kövér nem igaz? :DDD
Felesleges a kettőnél több VGA. :K
Egyszerűen nem éri meg azért a pár plusz FPS-ért.
Ha még azt mondanám, hogy a plusz VGA hoz mindenhol +100%-ot akkor oké. De így, hogy valamikor csak 50%-on mennek a magok...

(#3035) ForRedGlory válasza Tirexi (#3034) üzenetére


ForRedGlory
félisten

B4-ben 1440p-ban a 3. kártya olyan 20%-ot hozhatna szerintem. Hiányzik is az az fps MSAA mellett állítólag. ;]

[ Szerkesztve ]

(#3036) BlackSoft válasza Tirexi (#3034) üzenetére


BlackSoft
addikt

Tudom, hogy csak vicc volt, de 4-way SLI-t nem támogat a 780 ;]

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#3037) SzlobiG válasza ForRedGlory (#3035) üzenetére


SzlobiG
félisten

Lehet az a +20fps fog több fraget hozni szal szerintem rendeld is megfele. ;]

(#3038) Tirexi válasza ForRedGlory (#3035) üzenetére


Tirexi
addikt

Az MSAA itt a ludas nem a VGA. Egyszerűen sz@r az optimalizálása... A TXAA sokkal jobb dolog.

(#3039) Rexcor válasza Tirexi (#3038) üzenetére


Rexcor
őstag

Csak a TXAA-val az a gond hogy ocsmány ronda és elmosott lesz tőle a játék. :D Inkább FXAA-t választanék ha e között és TXAA között kellene választanom.

(#3040) Tirexi válasza Rexcor (#3039) üzenetére


Tirexi
addikt

Akkor már SweetFX. :DDD

(#3041) ForRedGlory válasza SzlobiG (#3037) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Még hülye azért nem vagyok :D

Eskü 3way lenne, ha tényleg hozna a konyhára ennyit: 1. kártya 100%, 2. kártya + 70%, 3. kártya + 40%.

(#3042) tom 007


tom 007
tag

Na eddig tartott a 140ezer ft-os GTX 780:[link]
még az emlékét is eltörölték :(((

"Sosem aggódom a jövőért. Mindig túl korán eljön." Albert Einstein

(#3043) mcwolf79 válasza tom 007 (#3042) üzenetére


mcwolf79
veterán

Ha valaki ekkor ennyiért berendelte,akkor annak gondolom kötelesek annyiért adni?

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#3044) -Solt- válasza tom 007 (#3042) üzenetére


-Solt-
veterán

Valószínűleg valamelyik kinti nagykerből volt... lesz az még annyi, nyugi! :)

(#3043) mcwolf79: Nem, nem kötelesek, mint ahogy te sem vagy köteles átvenni, ha nem annyiért adják mint amennyiért berendelted. Ettől függetlenül az Ipon nem szokott ilyenekkel szórakozni... közvetlen kapcsolatban vannak a nagykereskedőkkel, és az ő áraikról kalkulálják a saját áraikat. Ha ennyiért kínálták, akkor valamelyik nagykerben volt ennyiért...

[ Szerkesztve ]

www.smart-bus.hu

(#3045) keIdor válasza ForRedGlory (#3033) üzenetére


keIdor
titán

Resolution upscale 200% és mehet az 5K nekünk. :DDD 5120x2880-ban renderelne.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#3046) #35434496


#35434496
törölt tag

Szerintetek mikor lehet elérhető áron 4k monitort venni? Jelenleg amit találtam az 900k+

(#3047) Tirexi válasza #35434496 (#3046) üzenetére


Tirexi
addikt

1-2 év még... :))

[ Szerkesztve ]

(#3048) BlackSoft válasza Tirexi (#3047) üzenetére


BlackSoft
addikt

Szerintem annál is több... 1-2 év múlva biztosan olcsóbb lesz, de 400alatt biztosan nem lehet majd hozzájutni.
Olyan árakra, mint a mostani 1080p/1440p monitorok várni kell 4évet legalább

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#3049) keIdor válasza BlackSoft (#3048) üzenetére


keIdor
titán

1 éve még 6.000.000 volt egy 4K TV, most 1.000.000 körül már lesz TV, 400k szerintem már jövő ilyenkorra is lesz TV/monitor, úgyhogy Tirexi mellett azt mondom a 2 év reális lehet és lesz 100-200k között már.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#3050) BlackSoft válasza keIdor (#3049) üzenetére


BlackSoft
addikt

Végülis egyikünk sem jós, tehát majd meglátjuk, de szerintem ilyen "korán" nem lesz elérhető áron...

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.