Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2741) Jack Oneill válasza gbors (#2740) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Koszonom szepen 😀

(#2742) Phobion


Phobion
őstag

Sziasztok

Úgy láttam, hogy nincs ajánló a topik elején. Melyik 1660 Super márkát érdemes megvenni? Hardverapróról ti mernétek venni 40-50ért használt 1660 S kártyákat?

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#2743) Dark KillerX válasza Phobion (#2742) üzenetére


Dark KillerX
addikt

Én most vettem pont 3 ventis Gigabyte Gaming Supert , azt mondhatom halk és hűs :R

(#2744) Jack Oneill válasza gbors (#2740) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Maradok itt 😀 Masra kellett a penz (gyerkoc, stb) jo nekem a (amennyit játszom) 1660 super.

[ Szerkesztve ]

(#2745) Dark KillerX


Dark KillerX
addikt

Kis összehasonlítás

MSI Gaming X 1660 "sima" OC Fx 6300 @ 4500Mhz-en :DDD

Vs Gigabyte Gaming Super 1660 ~ Ryzen 2700 / 3,9Ghz-en

[ Szerkesztve ]

(#2746) Jack Oneill


Jack Oneill
veterán

Szerintetek van ertelme 3-4, maximum 5 fokert allitgatni afterburnerben a ventillator gorbet? Természetesen hangosabb is lesz kicsit, mast szerintem itt a topikban meg bantana is a hangja 😀
Ha gyarin hagyom a venti szabalyozast, akkor most a melegben, panelban, jol szellozo gephazban 72-73-74 fok jatek alatt es 67%rpm a max.
Ha sajatot allitok be, akkor 69-70-71 fok es max 77%rpm.
Kerdezem, van ertelme szarakodni vele ilyen kis kulonbsegnel? Raadasul hangosabb is lesz.

[ Szerkesztve ]

(#2747) Grave_444 válasza Jack Oneill (#2746) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Szerintem nincs, ha a hotspot rendben van.
Paszta, UV volt már? Az segíthetne rajta.

(#2748) Jack Oneill válasza Grave_444 (#2747) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Fel eves kb a kari. Gondolkoztam, hogy majd lesz egy paszta, parna csere.
A Hotspot maximuma ebben a melegben, gyari venti kezelessel 85 fok. Sajat venti profillal 80 fok. De ugy tudom, a hot spot mindig magasabb sokkal.
Megvazert ne felejtsuk el, ez egy MSI ventus OC

[ Szerkesztve ]

(#2749) Jack Oneill válasza Jack Oneill (#2748) üzenetére


Jack Oneill
veterán

De hozzateszem, csak ebben a melegben. Panelban, ha nem megy a klima, akkor 29 fokos a lakas. majd egyszer lehet, elviszem ahhoza szakihoz, akit itt ajanlottatok a topikban. Kicsit felek egyedul nekiallni.

(#2750) asynur válasza Jack Oneill (#2749) üzenetére


asynur
tag

Fél éves karit szvsz. nem nagyon érdemes még piszkálni. 30 fokos szobában meg tényleg nem kell csodálkozni ha kicsit magasabb a GPU hőmérséklete, a 85°C is rendeben van még amúgy, 93°C a max. ha jól nézem ezen a kártyán (és valószínűleg nem a hotspot max értéke van megadva).
Ventivel persze lehet játszani, de azt neked kell eldönteni mi zavar jobban a hangosabb vagy a melegebb kártya.

(#2751) Dark KillerX


Dark KillerX
addikt

Sziasztok!

Hosszú évek után vettem újból Gigabyte vga-t egy Gaming Super 1660-at , és a kérdésem az lenne , hogy az mennyire normális hogy a 3 ventiből az első kettő pörög a 3 -ik csak 1-1 mp-vel később kapcsol be. :U

Hangja normális viszont :R

(#2752) Jack Oneill válasza asynur (#2750) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Okés, köszönöm mindenkinek!
Kicsit több, mint fél éves azért, viszont nem használtam, vásárlás után természetesen próbáltam, egy-két játék, de családi elfoglaltság miatt (friss gyerkőc) :D :D hanyagoltam a játékot egy darabig. Mostanság kezdek visszaszokni :D

[ Szerkesztve ]

(#2753) Jack Oneill válasza Jack Oneill (#2752) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Itt biztos a meleg szoba játszik szerepet, mert most lehűlt az idő, nyitva az ablak, már 68-69-70 fok játék közben. Szerintem ez teljesen ok.

(#2754) Jack Oneill válasza Jack Oneill (#2753) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Kicsit moddingoltam a házon. A házam egy Zalman i3 ( nem az edge, ami üvegalőlap, hanem rácsos, mesh előlapos). Viszont a belső tér és ventik között volt egy fém rács, ami ugyan lyukacsos volt, de lefogta kicsit a légáramlatot. Na én ezt a fém rácsot lemezvágó ollóval szépen kivágtam. Azóta VGA átlag-5 fok terhelés alatt, CPU szintén.

(#2755) Lui76 válasza Dark KillerX (#2745) üzenetére


Lui76
őstag

Ez azt jelenti ,hogy az fx8320-amat nem érdemes cserélni ?
Vagy mekkora Ryzen ( használtból) lenne értékelhető többlet már?

www.kezmuveskeramia.hu

(#2756) Jackie_Chan


Jackie_Chan
senior tag

Üdv Srácok!

Nemrégen vettem egy Gainward GeForce® GTX 1660 Ti Pegasus OC kártyát!
Játékra abszolút nem használnám,nekem arra kellett,hogy az UHD BD-ket akadás nélkül tudjam nézni!
Érdeklődnék,hogy ez a kártya tudja e a fanstop opciót. Magyarul ha nincs terhelés alatt a ventit lekapcsolja. Sehol nem találtam erre vonatkozóan semmi és jelenleg nem áll le.
Ha igen hol tudom ezt bekapcsolni?

"Az nem hozhat változást aki nem tűnik ki a tömegből!" "Sic Parvis Magna-Minden nagy dolog kicsiként kezdte" "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani."

(#2757) Pehi válasza Jackie_Chan (#2756) üzenetére


Pehi
senior tag

Szia. Nem tudja, de így is halk szerintem, és semmi baja nem lesz.

(#2758) Jackie_Chan válasza Pehi (#2757) üzenetére


Jackie_Chan
senior tag

Köszi a választ! :R

"Az nem hozhat változást aki nem tűnik ki a tömegből!" "Sic Parvis Magna-Minden nagy dolog kicsiként kezdte" "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani."

(#2759) etele1.0


etele1.0
tag

üdv
egy 1660ti videokártyát melyik legkisebb 1151 procit maxolja ki?

fullHDultra

(#2760) Grave_444 válasza etele1.0 (#2759) üzenetére


Grave_444
nagyúr

I7 6700.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.