Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) pali923 válasza farkas-j (#50) üzenetére


pali923
tag

Sajnos ezt a választ kaptam egy másik fórumban:

Ez sajnos egy altalanosabb problema (pl oregebb okostelefonoknal is elofordul ahol mar volt bongeszo, de evek ota nem volt frissites az eszkozhoz hogy bizonyos vagy semmilyen HTTPS oldalt nem nyit meg), meg ha tamogatta is a lejatszo a HTTPS protokollt, de tobb eve nem volt hozza firmware frissites akkor szinte biztosan gondja lesz hogy ellenorizze a web oldalak hitelesitesehez hasznalt tanusitvanyokat, a nelkul pedig nem tud csatlakozni. Esetleg megprobalhatsz kapcsolatba lepni a gyartoval es beszerezni a legfrissebb firmware-t az eszkozhoz es bizni benne hogy az nem tobb eves. Ha eleve nem tamogatta a HTTPS-t akkor azzal nem tudsz mit kezdeni.

Ha esetleg valaki meg tudná mondani, melyik az a firmware változat, ami vagy a legújabb, vagy kezelni tudja ezt a problémát, nagyon megköszönném. Feltéve, hogy van ilyen...

A helyzet reménytelen, de nem komoly.

(#52) pali923 válasza farkas-j (#50) üzenetére


pali923
tag

.

[ Szerkesztve ]

A helyzet reménytelen, de nem komoly.

(#53) farkas-j válasza pali923 (#51) üzenetére


farkas-j
őstag

Köszi az infót! :(((

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#54) hallga válasza farkas-j (#48) üzenetére


hallga
csendes tag

Nem olyan egyszerű az élet.....
Kb 1-2 hete erősen zavarban vagyok. 4-5 (letöltött)film jön szembe,aminek nincs hangja a lejátszás közben,nemúgy,ha ugyanazt a hordozót (32GB Sandisk pendrive) a laptopban használom.Ott megy hibátlanul.
Más.Videaról töltök le filmet (stb.hu,aztán 9xbuddy),elmentem valahová,és ott teljesen váratlanul "1 fájl" leírással szerepel,ha itt elindítom,rendben megy,ha átküldöm a pendrive-ra,nem is látja a IAMM.

(#55) Pluto válasza pali923 (#49) üzenetére


Pluto
friss újonc

Szia...

Megprobalnam a cim vegere berakni a :443/-at hatha azzal hajlando lesz elfogadni.

Mellesleg erdekelne nem akarja e valaki eladni a sajatjat, en momentan igen, de igen megkedveltem a darabot es vennek megegyet, de sehol de sehol nem lehet kapni...

Elore is koszi mindenkinek...

Esetleg meg internet radiora is cserelnem !!!

koszi a figyelmet ...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.