Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC, mini PC, barebone, szerver  »  Notit az euban hol? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) shev7


shev7
veterán

Tudja vki, hogy kishazánktól nem túl távol hol lehet olcsón használt esetleg új notikat venni?

Esetleg vmi link mint a notebook.lap.hu?

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#2) apa74


apa74
csendes tag

Hát én a kies Németországot ajánlanám. Nézz rá az ebay.de-re ott kb orientálódhatsz. Ha újat akarsz érdemes nézegetni a helyi hard discounterek (Penny, Aldi, Lidl) honlapjait, elég jo ajánlatok szoktak lenni néha. Vagy hát a jol bevált MediaMarkt. Összehasonlitásképpen 2 hete vettem egy Acer TravelMate291LMI-M11-et (Centrino, DVDRW, 60GB, 512MB, 1400x1050, ATI Mobility Radeon 9700) 1399EUR-ért. A depo.hu-n shared VGA-val 1024x768-as LCDvel 412000Ft.

Hát ennyi.

(#3) Legolas válasza shev7 (#1) üzenetére


Legolas
senior tag

Notit az EU-ban hol?
Pl.: Budapesten

Asus K8N, A64 3000+, 2* 512 Mb PC3200 Infineon, HIS RADEON X800 Pro, Hyundai B91D, NEC 3571

(#4) karib válasza Legolas (#3) üzenetére


karib
addikt

Ott a pont :)

Távoli vásárlásnál amúgy arra érdemes nagyon odafigyelni, hogy valós világgaranciás noteszt vegyél, ami itthon is szervizeltethető gond esetén, nem kell ''hazaküldeni''. Ez nagyon nem triviális, a világgaranciák is eltérnek. Szerintem egy IBM, Toshiba géppel nem lesz gond, de Asusszal már úgy tudom, hogy magad intézed a holland központtal a garanciát. Tehát rá kell kérdezni, hogy konkrétan Mo-ra vonatkozik-e a garancia. Már ha érdekel ilyesmi, de notesz gar nélkül elég meleg dolog.

Department of Redundancy Department

(#5) shev7 válasza karib (#4) üzenetére


shev7
veterán

Köszönöm az ötleteket.

Legolas szerinted ez Európa? :)

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#6) MrSummer válasza shev7 (#5) üzenetére


MrSummer
aktív tag

Persze fikázd még picit szeretett hazánkat... :((
De ha még1x becsmérelni mered az otthonod (ami az enyém is) átnyúlok a monitoron megöllek lábba

Anulu Öhö-ö-ö-ö

(#7) tildy válasza karib (#4) üzenetére


tildy
nagyúr

Fujitsunak is érvényes otthon a garija.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#8) shev7 válasza MrSummer (#6) üzenetére


shev7
veterán

csak nyugalom

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#9) rdi


rdi
veterán

Hollandia, mert kisebb az ÁFA + amúgy is ocsóbb. Andorra, mert nincs is áfa. Ausztria mer gyakran vannak kva jó akciók.

vagy Románia, mer vissza kapod az áfát. :))

[Szerkesztve]

Fej! Tor! Potroh!

(#10) shev7 válasza rdi (#9) üzenetére


shev7
veterán

de a vámot akkor ki kell fizetnem, nem?

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#11) Luxurka


Luxurka
tag

Tényleg valakinek van már tapasztalata ''csempészésben''? Persze ez nem a szeszvezetékes kategória :)
Mondjuk a reptéren nem mernék kockáztatni notebookot, de kocsival miért ne?

Én mondjuk anliában vagyok, innen érdemes vinni valamit?

(#12) donjon


donjon
csendes tag

Sziasztok!

Nemtud valaki egy osztrák oldalt,ahol hasztnált laptopok vannak?

"Én vagyok a hát te ki vagy" :)

(#13) rdi válasza shev7 (#10) üzenetére


rdi
veterán

Hát, ha ezt egy vámos +kérdezi? akkor +érdemli, hogy kifizesd a vámot.

Fej! Tor! Potroh!

(#14) Avicularia válasza Luxurka (#11) üzenetére


Avicularia
veterán

mivel elseje óta úniós tagok vagyunk ,jövedéki terméken kivűl azt és annyit hozol amennyit bírsz ,és amennyi pénzed van ,asszem 30,000 euróig
nem kell csempészni :)

(#15) shev7 válasza Avicularia (#14) üzenetére


shev7
veterán

De itt Romániáról volt szó :)

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#16) Avicularia válasza shev7 (#15) üzenetére


Avicularia
veterán

ha megnézed én luxurka kérdésére irtam ,ö pedig angliában van ,ami tudtommal eu ország :)
nem figyelsz :) :t :C

(#17) Ludovicus válasza donjon (#12) üzenetére


Ludovicus
aktív tag

Látogass el ide:

http://www.notebooks.at

Bár egy kicsit egysíkú a kínálat...

(#18) donjon válasza Ludovicus (#17) üzenetére


donjon
csendes tag

köszi!

"Én vagyok a hát te ki vagy" :)

(#19) Luxurka válasza Avicularia (#14) üzenetére


Luxurka
tag

aha, majd jobban körbenézek :)
Elég furcsa ország, az Oxford street-en kartondoboz tetjén csücsül a 3x'' plazmatévé :) hát nem merném megvenni.
Viszont Apple van dögivel.
Ami még tök jó, hogy full multimédiás pc, rendes PC-s házban, erősítővel, rádió tv, ja és persze plazma.....
Csak csorog a nyálam.

(#20) karib válasza Ludovicus (#17) üzenetére


karib
addikt

Igen, sajnos többnyire low-end HP-Cpq cuccok... Nem tudom, honnan kerülnek ezek elő, de könnyen meglehet, hogy garanciába visszaküldött és megjavított készülékek - ami viszont legalábbis nem jót sejtet a jövőre nézve.

Department of Redundancy Department

(#21) hungeek válasza tildy (#7) üzenetére


hungeek
senior tag

és az Acer-nek is Mo-ra kiterjedő world wide garija van elvileg.

(#22) titko


titko
tag

Németországban pl az ALDI-ban most a következő ajánlat van:
2.6 Ghz proci (intel celeron)
ATI Radeon 9000 IGP VGA
256 MB DDR RAM
40 GB vinyó
DVD/CD író
7 a 2-ben kártyaolvasó
stb...... 999€

(#23) consono válasza hungeek (#21) üzenetére


consono
nagyúr

Az Acer világgarijával csak az az egy probléma, hogy nem tudod érvényesíteni... Legaláb is eddig
a magyar márkaképviselet nem vállalta el a javításokat. Most, hogy új márkaképviselet van
(Ramiris) lehet, hogy változnak a dolgok...

"In God we trust. All others must bring data"

Útvonal

Fórumok  »  PC, mini PC, barebone, szerver  »  Notit az euban hol? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.