Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  NOTEBOOK / NETBOOK / Mac beárazás (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:48

LOGOUT.hu

NOTEBOOK / NETBOOK / Mac beárazás
Kérés előtt olvasd el az alább található összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#651) bela5 válasza SAIKON (#650) üzenetére


bela5
aktív tag

nagyon szívesen,máskor is...

(#652) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Sziasztok!

Lenne egy Dell Inspiron 1520, amit szeretném, ha beáraznátok:

-15,4"
-processzor: T7500
-memória: 4GB DDR2 667MHz
-videó: GeForce 8600M GT
-DVD-RW 8x DL
-160GB 5400rpm
-Windows Vista Home Premium 32 bit
-wifi: b/g/n + bluetooth
-9 cellás akkumulátor (~80%-os állapotban)
-magyar billentyűzet, magyarországi vásárlás
-esztétikai állapota hibátlan, sehol egy karc, kivéve a bal csuklótámaszt, ahol minimális kopás van (alig lehet észrevenni)
-eredeti doboz, lemezek, töltő, stb.
-alig több, mint egy éves, még szűk 2 év garancia
-fekete fedlap
-nagyon keveset volt hurcolva, főleg asztalon volt használva

Köszönöm előre is! Ha kell még róla infó, hogy pontosan be tudjátok árazni, szóljatok és beírom. Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#653) bela5 válasza ^Clown (#652) üzenetére


bela5
aktív tag

Megadtál minden infót....Mostanában mint már te is észrevetted a 2magos procik mennek,és ebben a gépben is ahogy látom ez van. Így jó eséllyel adhatod el, olyan 95-100-105ezerért.

Ha bármi kérdésed van,vagy bármily hozzáfűznivalód van akkor írd meg nyugodtan.

[ Szerkesztve ]

(#654) ^Clown válasza bela5 (#653) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Hát, szerintem ezt egy kicsit elnézted, már ne haragudj :) Tényleg nem b.szogatásból, de nézd már meg, hogy 100K-ért milyen gépek mennek el, és az enyém milyen...

Az egyik legjobb dedikált videokártya, az egyik legerősebb T szériás (kétmagos) proci, 4GB ram, szinte szalonállapotban. És ráadásul Dell, ami garantálja a minőséget és a jó supportot. És még két év garanciával. Soroljam még?

Tényleg nem akartalak megbántani, meg semmi ilyesmi, de szerintem hihetetlenül alábecsülted az árat.

(#655) bela5 válasza ^Clown (#652) üzenetére


bela5
aktív tag

Szia!

Itt is egy 110-es
Igazad van tényleg elnéztem egy kicsit,mert megnéztem és ami alapján beéraztam az nem a te notid, nagyon sajnálom,remélem nem haragszol. :F Tényleg többet ér mint 100,de fennt ennyiért adják. Igaz nem tudom mennyiért vetted,de a vételárból vonj le olyan 30-35ezret.Ám igaz nem tudom mennyiért vetted,de azért csak annyit vonj le ,hogy neked is megérje...

Üdv!
Bela5
Remélem nem haragszol..

(#656) Mymelody


Mymelody
aktív tag

Sziasztok, megválok régebbi Amilo A1650G laptopomtól. Sempron3400+, 512Ram,80GB

Mennyit kérjek érte, tudtok mondani vmit?

Cheers

(#657) bela5 válasza Mymelody (#656) üzenetére


bela5
aktív tag

szerintem olyan 60-ezer.Többet szerintem nem nagyon ér.

(#658) bela5 válasza bela5 (#657) üzenetére


bela5
aktív tag

de ha tévedtem,akkor az illetékesek csak kijavítanak.... :B

(#659) Mymelody válasza bela5 (#657) üzenetére


Mymelody
aktív tag

az nem lenne rossz ár, többiek mit mondtok?

Cheers

(#660) ^Clown válasza bela5 (#655) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Szia!

Dehogy, nincs semmi gond :) Sőt, köszi, hogy próbáltál segíteni! Nagyjából tudom, hogy mennyit ér, de azt is tudom, hogy annyit nem adna érte senki. Áron alul meg nem szívesen válok meg tőle, mert nagyon jó kis masina. Ilyen a világ :)

(#661) bela5 válasza ^Clown (#660) üzenetére


bela5
aktív tag

Jah...Sok sikert az eladásához...

(#662) T-unit válasza ^Clown (#654) üzenetére


T-unit
őstag

XPS-ek mennek itt apróba kb. 230-260k körül garival ha megnézed.Mivel erre is van még bőven gari,és legalább rendes magyar billes, egy 200k-t mondok,annyit csak érne másnak is.
Mymelody : 50k.

[ Szerkesztve ]

üdv.

(#663) Mymelody válasza T-unit (#662) üzenetére


Mymelody
aktív tag

50ezer? az reálisnak tűnik. Köszi!
Azt nem írtam hogy gyári XP van hozzá. Gondolom az árba belekalkuláltátok

Cheers

(#664) T-unit válasza Mymelody (#663) üzenetére


T-unit
őstag

Nem,mivel korábban nem írtad,de dobjon rajta +5k-t,kb. ugyanaz az árkat.,szívesen. ;)

üdv.

(#665) ^Clown válasza T-unit (#662) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Én is erre az árra gondoltam. Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget!

(#666) grex4


grex4
aktív tag

hello,
az iránt érdeklődnék hogy mennyit érhet ez a notebook:

Hewlett-Packard HP Compaq 6715b (GR609ES#ABB)
Processzor: AMD Turion64 X2 TL56 1.8GHz / AMD M690T chipset
Memória: 2048MB DDRII
Merevlemez: 160GB 5400rpm
Optikai meghajtó: DVD-RW Combo + Lightscribe
Kijelző: 15.4" WXGA (1280x800pixel / 16M szín) Antiglare VWA TFT kijelzõ
Grafikus vezérlő: ATi Radeon Xpress 1250 maximum 512MB megosztott videomemória
Broadcom NetLink 10/100/1000 (Gigabit) UTP hálózati kártya
WLAN Wi-Fi 802.11 a/b/g, opcionális, bluetooth+WWAN
ADI 1981HD sound (3D Sound Blaster Pro kompatibilis)

1db tápegység csatlakozó
• 1db Kensington biztonsági csatlakozó
• 1db dokkoló csatlakozás (az alján)
• 1db utazó akkumulátor csatlakozó
• 1db PCMCIA foglalat (vagy SmartCard Reader opció)
• 4db USB2.0 port
• 1db modem csatlakozó (RJ-11)
• 1db UTP hálózati csatlakozó (RJ-45)
• 1db VGA kimenet
• 1db S-video kimenet (NTSC/PAL kompatibilis)
• 1db firewire (IEEE 1394)
• 1db sztereo hangkimenet
• 1db mikrofon hangbemenet
+4az1be kártyaolvasó, érintésérzékeny gyorsgombok, HP DuraFinish ház (karc és kopásállóbb borítás).

2.7kg, 6cellás aksi (100%), A billentyűzete angol!
2008áprilisában vásárolt, több mint 1 hónap garancia van még rá. Esztétikai állapota hibátlan, karcmentes. Asztalon használt, aksija kb 2-2.5órát bir.
előre is köc

[ Szerkesztve ]

üdv

(#667) grex4


grex4
aktív tag

jameg dos-t tok csak adni hozzá. senki?

üdv

(#668) bela5 válasza grex4 (#666) üzenetére


bela5
aktív tag

:)) Szia! :))

Boccs a kései bejegyzéseh,de nem volt internetem,most már megcsinálták.De visszatérve a notidhoz...Képzeld nekem is ugyanez a gépem összetétele,csak Acer-ben,csak a videokari egy kicsit más.Én akkor 160-ért vettem,de te olyan 180-190-ért vehetted. A 190-ből vonj le 40-et,és adj hozzá 5 ezret a gari miatt ,meg a dos miatt. Így az ár olyan 145ezer lesz...De ez mé mindíg sok,mert ennyiért mindenki jobb gépet tud venni. Ennyiért tuti nem tudod eladni. Ezért olyan 130-145-ezer között add el. :K

(#669) grex4 válasza bela5 (#668) üzenetére


grex4
aktív tag

köszi

üdv

(#670) grex4 válasza bela5 (#668) üzenetére


grex4
aktív tag

hello, aza helyzet h a noti a notebookstore-ba lett véve és 140000.ért, és asis. szal a 140es ára valószinűtlen. 110-120at megér-e ettől függetlenül vagy hogyan módosul az értéke? és ha eladnám mekkora azaz ár amin gyorsan elvinnék? tekintva h mégis 6715b és turionos.
köcce előre is.

[ Szerkesztve ]

üdv

(#671) bela5 válasza grex4 (#670) üzenetére


bela5
aktív tag

Aham..Nekem most lett egy hete egy éves a notim...(Kis szülinapos)
Nah szóval én még 160-körül vettem. De akkor igazad van add el olyan 120-ért. Amivel bajban vagyok ,hogy az átlag notikhoz képes brutál vidikarija van.Ha megnézel egy ugyanilyen procival szerelt notit látod,hogy 120-ért kapot. De gagyi vidikarival. Ami benne van a tiédbe ,asztaliban is megtudnád venni. Alaplapi initegráltat nem árulnak asztaliban.
Hogy úgy vigyékk,mint a cukrot akkor 105-ezer,de ez túl bőkezű lenne,nagy értékvesztéssel.Amit én ajánlok így ,ezek tudatában, add el tényleg 120-125-ért.
Nah tul.képpen így nehéz,hogy nem tudom az eredeti árat. De ezek tudatában már könnyű dolgom volt. :K

(#672) grex4 válasza bela5 (#671) üzenetére


grex4
aktív tag

hali, ezis integrált, de ahhoz képest télleg erős. (elvileg az x3100hez képest 25%al erősebb) 2007es gameket primán viszi 1024be persze kompromisszumokkal. meg szentem a 140k-s vételhez képest occsó volt, sima semtronosak mennek 100-140körül manapság is. szal ezt vigan eltom maj passzolni 110körül.

[ Szerkesztve ]

üdv

(#673) bela5 válasza grex4 (#672) üzenetére


bela5
aktív tag

Egy integrálnál tényleg sokkal erősebb. Nekem is viszi az őj játékokat ,bár nekem is olyan 1024-ben. Ami a lényeg,hogy aki megveszi 110-ért az jó vételt fog kötni, az tuti. Sok sikert az eladáshoz!

(#674) ady209


ady209
csendes tag

Sziasztok!
Milyen összegért szabad megvenni ezt a gépet?
HP nx9105
15,4"
AMD Athlon 64bites 3000+
512MB RAM
NVIDIA GeForce4 440 Go 64MB
80 Gb HDD
DVDíró
Bluetouth, Infra, Wifi,
Aksi kb 3 órás
2,5 éves, tökéletes esztétikai állapotban
DE! Hálókártya nem működik
[link]
Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#675) bela5 válasza ady209 (#674) üzenetére


bela5
aktív tag

Korához képest jól néz ki,és tényleg megelőzte korát.Jó procija van,a videokártyája vetekszik a mostaniakkal.A hálókártya ha nem működik,tudsz venni másika PCIMCIAs-at.,már majd 5ezerért. Íg szerintem olyan 60-70ezer.Inkbb ilyan 62...

(#676) Sanyabá


Sanyabá
senior tag

Erre kérnék egy beárazást!

Dell Gamer Laptop - Dell Inspiron 1720
kép

Kijelző: 17" WXGA+
Processzor: T8300 core 2 duo 2,4 Ghz (800MHz FSB/3MB Cache)
RAM: 4 GB DDR2 667 Mhz
Video kari: GeForce 8600M GT 512 MB
HDD: 500 GB(2 x 250 Gb)
ODD: 8X DVD +/- RW

- Integrált 2.0 Megapixel Web Camera
- Integrált Bluetooth
- 8-in-1 Multimedia Memory Card Olvasó
- Teljes billentyűzet (alfa numerikus és numerikus is)
- Integrált Wireless Hotspot Catcher
- FireWire
- Broadband Ready Network Card
- Internet Ready Modem
- Touchpad
- beépített hangfalak és mikrofon
Portok:
- 5 x USB 2.0
- 1 x Integrált 10/100 LAN (RJ45)
- 1 x 56K Modem (RJ11)
- 1 x FireWire IEEE1394a
- 1 x VGA
- 1 x & S-Video
- 1 x ExpressCard 54mm Slot
- Mikrofon/Fejhallgató kimenet

-9 cellás litium akkumulátor (terheléstől függően akár 3,5 órát is bír)
-2,5 fél év DELL garancia

A tanulás gyökere keserű,de a gyümölcse édes.

(#677) bela5 válasza Sanyabá (#676) üzenetére


bela5
aktív tag

Szia!

Nagyon jó laptopod van. A kép hiányzik,és nem írtad meg,hogy mennyi idős a noti.
De szerintem jó összetétele van, és a márkája még dob rá egyet.Átlag 220ezre kategória Ha gyorsan meg akarsz tőle szabadulni akkor kérj érte olyan 155-öt..de megér egy olyan 170-185-öt is.

(#678) Sanyabá válasza bela5 (#677) üzenetére


Sanyabá
senior tag

Szia!

Nem az enyém ,én akarom megvenni.Azt hiszem 1éves a gép.Kivűl fekete,belül szürke.

A tanulás gyökere keserű,de a gyümölcse édes.

(#679) bela5 válasza Sanyabá (#678) üzenetére


bela5
aktív tag

Aham...És még foontos ,hogy kitől veszed...Mert ha öcsi,közeli ismerős akkoor 180, Ha valaki az utcáról akkor vedd meg tőle ha engedi és laikus 160-ért.

[ Szerkesztve ]

(#680) Sanyabá válasza bela5 (#679) üzenetére


Sanyabá
senior tag

Itt a neten hírdette,és 230-ra tartja.Én 200-at ígértem,de annyiért nem akarja adni.Én meg többet
nem adok érte.

A tanulás gyökere keserű,de a gyümölcse édes.

(#681) bela5 válasza Sanyabá (#680) üzenetére


bela5
aktív tag

oh ez rablás
ha rám hallgatsz nehogy megvedd
Ha kell venni nézz itt acert: Nekem is acerom van, és egy éve meg sem pisszen!

(#682) Sanyabá válasza bela5 (#681) üzenetére


Sanyabá
senior tag

Nekem HP Compaq 6715b van:

VISTA BASIC op. rendszerrel, 15,4" AMD Sempron 64bit 2,2 GHz, 120Gb HDD, 2,5 Gb Ram DDR2, ATI radeon x1250 hypermemory videovezérlő (akár 1024 MB osztott), HD Audio, Ethernet, 4x 2.0 USB, DVD író supermulti,ujjlenyomatolvasó, vezeték nélküli egér.56K modem, VGA monitor kimenet, FireWire I-link IEEE1394, Gigabit LAN (10/100/1000), S-Video TV kimenet, PCMCIA kártyahely, USB 2.0 (4db), Wireless LAN 802.11a/b/g, Docking port
Hozzáadott szoftverek:
Intervideo WinDVD, HP Quick Launch Button Software, HP ProtectTools Security Manager, HP Wireless Assistant, Synaptics Touchpad Driver, HP Backup and Recovery Manager, Roxio Easy Media Creator 9, HP OpenView Radia Management Agent, HP QuickLook

Nyilván ettől csak jobbra cserélném.

A tanulás gyökere keserű,de a gyümölcse édes.

(#683) ady209 válasza bela5 (#675) üzenetére


ady209
csendes tag

Köszi a gyors választ!

(#684) eduso


eduso
csendes tag

Szerintetek mennyiért adható el:

Dell Vostro 1510

Intel® Core 2 Duo T5870, 2048 MB, DDR2 667MHz, merevlemez 160 GB, 5400 rpm, DVD+-RW Dual Layer, Kijelző 15.40 inch, matt WXGA 1280x800, (fényforrás nem tükröződik vissza, fényerő: 219 cd/m2 !), VGA: Intel® GM X3100, integrált max. 358 MB, Hálózati kártya: 10/100Mbps, WLAN a/b/g, Modem: 56Kbps, Portok: 4xUSB 2.0, VGA, Bluetooth, Express Card, Kártyaolvasó, 6 cellás 4400 mAh akkumulátor- kb. 3,5 óra üzemidő, Billentyűzet: magyar

3 év kiszállásos, háztól házig garancia (szervíz kijön). Leejtéstűrő masszív fémváz (Mg-Alu).

(#685) eduso válasza eduso (#684) üzenetére


eduso
csendes tag

3 hetes a gép, de sokat gépelek, és sajnos nem tudom megszokni, hogy legfeljebb kb. közepes a billentyűzete (mint a legtöbb olcsóbb gépnek, pedig ez üzleti kategória elvileg).

(#686) bela5 válasza eduso (#684) üzenetére


bela5
aktív tag

Szia!
Amit tehetsz,hogy visszaviszed,elvileg van rá valamennyi idő,hogy visszaveszik,de szerintem már lekésted. Illetve az eladás....Olyan 200-ezerért vehetted...Jó 220-ért.de szerintem nem érte meg,de te tudod. Nah a lényeg,hogy 3htes az nem sok,de aki megveszi az az árát nézni,nem az idejét. Persze az ár után a kor is fontos,de mindíg első az ár. Nah a lényeg.220-ért már szerintem jobbat vehettél vola, ezért ami én javaslok , az olyan (üzleti kategóória ide,vagy oda) Olyan 180-190 ezer,de ha ennyiért meghírdeted, szerintem kevesen fognak rá vállalkozni. De fő a reménység. :K

(#687) Sanyabá válasza bela5 (#686) üzenetére


Sanyabá
senior tag

Olvasd el a 676-os hsz, és viszonyithatsz is ahhoz.Szerintem is 150-170ezer. :K

A tanulás gyökere keserű,de a gyümölcse édes.

(#688) eduso válasza bela5 (#686) üzenetére


eduso
csendes tag

szia bela5,

Köszönöm a gyors választ! (Apropó, fizet neked valaki ezért-- na jó, vicc volt :)

Egyetértek, nem érte meg az árát. Gyakorlatilag egy Inspiron, más házban (fém), és magasabb szervízszolgáltatással (next business day-- ez kb. 24 órán belül a szervízes kiszállását jelenti), kb. ennyit jelent az 'üzleti'. Már sajnálom nagyon, mert pl Asus X59 vagy F5-ös, esetleg HP 6730 (..10) hasonló paraméterekkel olcsóbb lett volna, és legalább olyan jó. Most 160.000,- ért hirdetem, nem nagyon van kereslet, gondolom a gazdasági hangulat miatt sem. A prohardver mellett még hol javasoltok hirdetni (slando, expressz)?

Visszavétel-- na ez érdekes, az ötödik napon jeleztem, cserélni szeretnék.. a billentyűzet mellett a hűtésvezérlés sem tetszik (túl hamar kapcsol be a ventillátor, 55 foknál), ventillátort cseréltek, meg alaplapot is (..!).
Cserére nem hajlandó a bolt, pedig árban kb. ugyanaz lenne, a gép pedig kb. 2%-ot amortizálódott (nagyon vigyázok a dolgaimra..). A vicc az, hogy három nap eltelt azzal, amíg XP-t és az összes hardver-szoftvert rátudtam varázsolni, és az ötödik napon szóltam.

(#689) bela5 válasza eduso (#688) üzenetére


bela5
aktív tag

Szia!

Igen ,és pontosan ezért is hozák ki a netbook-okat,mert sok embernek, Pl.: egyetemistáknak, fontos ,hogy legyen valami amit el tudnak vinni,meg tudjanak valamin dolgozni,de recesszió idején senki nem tud (az átlag) megvenni egy 160 ezres notit egyik napról a másikra.Igaz ez a gazdasági helyzetnek tudható be. Ami a lényeg...Legtöbben a vaterán,meg a teszveszen vannak,de ezeket nem ajánlom mert fizetős és a sikeres aukció után egy jó kis összeget be kell fizetned a Sanomának. Nah ajánlom ilyen oldalnak a startapró, azt hiszem ez nem fizető, van még a www.88.hu, akkkor ha csak annyit beírsz a google-ba ,hogy aukció, agy apróhízdetés akkor kiad ezer meg ezer ilyen oldalt. Ha nem kell gyorsan pénz ne add be bizományba egy boltba se,mert tuti,hogy átvernek majd vele. Ez abból látszik,hogy beveszik Pl. 150-ért 180-ért meg eladják,szólval szerintem ezt a lehetőséget ejteni kellen. Még amit tudok ajánlani,hogy fotózd le minden oldalról és rakd fel. Ami kép nem fér fel azt link -ként tüntesd fel a hírdetésben... www.kepfeltoltes.hu , itt ingyenesen fe tudsz tölteni képet, és minden kép kap egy liket, ezt majd szúrd be a szövegbe. Tudod az emberek a sok képre mennek. Akkor hírdethetsz még az expresszen. És szerintem még az őjság sem jó ötlet.És nagy betűkkel írd oda a garancia idejét,mert az még nagyon nagy pozitívum. Képet (az elsőt amit felraksz) ,úgy készíts,hogy kirakod a dobozt, elé a notit, a noti két oldalára a hozzátartozó kábeleket, elé pedig a lemezeket. A többi legyen az oldaláról, a hátuljáról,aljáról,tehát minden szögből csinálj képet vga,vagy 1megapixeles felbontásban. Nem kell nagyon nagy kép,nem a részleteket nézik,hanem mindenki a képpel megpróbálja már az ölébe képzelni a gépedet. :)) Ezenkívül ha van rá egy kis pénzed ki is emeltetheted az első pár hétre ,hogy elől legyen a hírdetés. Jah és ne feljtsd el a következőt beírni, hogy a géped "színte bontatlan állapotű" Írd be,hogy se karc,se semmi nincs rajta, illetve ,hogy csak az asztalon használtad...(Az mind1,hogy mi a valósság,nem azt fogják nézni,de vevőcsalogató).És ezért nekem nem fizet senki, csak azért csinálom,mert vagy 1 éve amikor én akartam venni notit,nekem is nagyon sokan segítettek,ami akkor nagyon jól jött,illetve képbe leszek az aktuális informatikai témákban. Jah és csinálhatod még azt is,hogy veszel Pl.egy egeret meg egy táskát, az árárt hozzárakod a meghírdetett árhoz és beleírhatod,hogy őj egérrel meg táskával adod. Ha van akkor dellt vegyél. Egy dolog maradt ki,hogy ha aukciós oldalon hírdeted majd akkor semmi képpen se lehetsen rá licitálni ,hanem licit nélkül csak egy villámárral lehetsen elvinni. Jah és odaírhatod,hogy milyen játékok futnak rajta.
Nagyjából ennyi,ha bármi kérdésed van, akkor csak írd meg nyugodtan ,akár privátban is! :))

(#690) bela5 válasza Sanyabá (#687) üzenetére


bela5
aktív tag

Elolvastam,de az áraink kb.egyeznek. És azért írtam egy kicsit magasabb árat,hogy a vevő és az eladó is jól járjon. Mint tudjuk majd 220-ezerért vette, és aki ilyet akar venni ,és ráadásul ha tőle veszi akkor jobbán jár majd 40ezerrel.

[ Szerkesztve ]

(#691) bela5 válasza eduso (#688) üzenetére


bela5
aktív tag

Így már kár vitázni a bolttal,de ha veszel akkor szerintem mindenképpen acer vegyél.
Jah és a vásárlással kapcsolatban (kizárólag privátban) szívesen nyújtok segítséget! :K
De nem csak neked,hanem bárkinek a fórumon.

(#692) bela5 válasza Sanyabá (#682) üzenetére


bela5
aktív tag

Ez a (fenntebb írt noti) sem olyan rossz én olyan 90-és 105 között helyezném el.

(#693) Chili7


Chili7
őstag

Hali!

Szerintetek mennyiért lehetne eladni ezt az Acer Aspire 5045wlmi notebookot?

15.4" WXGA 16:9 GlareType
2000 MHz, 1MB L2 cache, 35W Mobile AMD Turion64 ML37(64bit)
1024MB DDR333/PC2700 (bővíthető)
120GB
8x DVD+-RW DL drive
ATi Mobility Radeon® X1300/128-512mb

3 éves lesz áprilisban, addig van rá garancia. Serülésmentes.

köszi

(#694) bela5 válasza bela5 (#692) üzenetére


bela5
aktív tag

Ám inkább olyan 70...

(#695) bela5 válasza Chili7 (#693) üzenetére


bela5
aktív tag

Szia!

Korához képest még mindíg versenyképes...Egyetlen negatívum a 3év. Szerintem nem ér 80-at, de megér 50-et. Olyan 50,és 60 ezer közé raknám.

(#696) bela5 válasza bela5 (#695) üzenetére


bela5
aktív tag

Lehet kicsit kevésenk találod,de ha szétnézel aukciós oldalakon a kb. ilyen kategóriáju,de mostani(Kb.1-éves) notikat adják 70-ért.

(#697) encoding válasza harry3 (#448) üzenetére


encoding
csendes tag

Hello Encoding Vagyok!én a helyedben nemvennék használt gépet.akármilyen jó állapotban van. ne hogy csalódás érjen4 :N :(

(#698) GoldenBear


GoldenBear
csendes tag

Hello
Szerintetek ez a laptop mennyit ér?
Karcmentes állapotban?
[link]

[ Szerkesztve ]

(#699) bela5 válasza GoldenBear (#698) üzenetére


bela5
aktív tag

Szia!

Baj,hogy nem írtad oda hány éves...Ahogy megsaccolom olyan 2-4év között lehet. A lényeg:Sok lg robbant már fel, és 15" os a kijelzője. Ezek csak ellenérvek. Nem tudom akaersz-e hozzá xp-t adni.
Xp-vel: 50E.Ft.
nélkül:40E.Ft.

Ha bármi kérdésed van ,hozzáfűzni valód akkor mindenképpen írj.
Ha tanács kell ezügyben akkor is írj.

(#700) GoldenBear válasza bela5 (#699) üzenetére


GoldenBear
csendes tag

A korát jól saccoltad meg, 2 éves köszönöm szépen a beárazást. Xp-vel lenne amúgy.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  NOTEBOOK / NETBOOK / Mac beárazás (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.