Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  NOTEBOOK / NETBOOK / Mac beárazás (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:48

LOGOUT.hu

NOTEBOOK / NETBOOK / Mac beárazás
Kérés előtt olvasd el az alább található összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) bela5 válasza GoldenBear (#700) üzenetére


bela5
aktív tag

Akkor jó amit írtam.
Szívesen

(#702) GBotond


GBotond
tag

Sziasztok!

Van egy Compaq Evo 610C, P4m 2.2 Ghz, 768 MB RAM, 40 GB HDD,
angol billentyűzet, gyári angol WinXP Pro helyreállító (nem telepítő) lemezzel,
14 colos képernyő 1024x768-as felbontással, pixelhiba nélkül. Az aksi rossz,
tartozik hozzá egy Gigabyte PCMCIA wifi, b szabványú.
Mit gondoltok, mennyiért lehetne eladni?

Köszi

GB

(#703) Misi1979


Misi1979
őstag

Üdv, beárazás kellene az alábbi notira:

Toshiba Satellite
T2400 @1.83
2GB @667
80GB HDD
GMA450 256 MB
15.4" 1280x800
Dual Layer DVD/RW, Wifi, Bluetooth, 3xUSB, Firewire, SD/MMC olvasó, XP, média gombok, PCMCIA-egér (bluetooth)
6 cellás akku

Köszi előre is!

[ Szerkesztve ]

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#704) bela5 válasza GBotond (#702) üzenetére


bela5
aktív tag

Hali!

:DD Írjatok,csak írjatok.... :DD

Ha van rá lehetőséged ,ne belföldön add el,mert szerintem nem fognak rajongani az angol billentyűzetért,de inkább tévedjek. Az összetétel, most inkább elmondom miért lesz alacsony az ára: Elsőnek az angol bill, nincs benne wifi,hanem csak külön kell ügyeskedni vele,és rossz az akku.
Ami jó,hogy erős a proci, van benne ram is.
Az ára ha a piacot nézem,és ,hogy legyen is rá vevő: Kb.:35 ezer.
Ha a tényleges összetételt akkor:40-45 ezer
Összehasonlítási alap,hogy miért ne menj ennél feljebb: Ha megnézed a piacot használt amilo prot 2magosan simán vehetsz 50E. -ért.

(#705) bela5 válasza Misi1979 (#703) üzenetére


bela5
aktív tag

Szia!

Grat nagyon tuti géped van, nem is tudom miért adod el, igaz nem az én dolgom.
Komolyan minden hozzáfűzni való nélkül az ára : Kb.: 105-90 között helyzném el.

(#706) bela5


bela5
aktív tag

Ha bármi hozzáfűznivalótok van,vagy egyszerűen csak tanács kellene ,állok rendelkezésetekre!!

(#707) Misi1979 válasza bela5 (#705) üzenetére


Misi1979
őstag

:) nem adom el, csak tartoznak nekem.. és hogy nagyjából mennyiért számoljam be. Nem vagyok laptopguru..köszi a segítséged!

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#708) bela5 válasza Misi1979 (#703) üzenetére


bela5
aktív tag

Ha beszámításról van szó akkor ....A kecske is jól járjon,meg a káposzta is megmaradjon-t kell alkalmazni. Vedd be tőle olyan 95-100 között, az reális, tekintve ,hogy használt.

(#709) #85804288


#85804288
törölt tag

Helló!

Szeretném, ha beáraznátok nekem az alábbi laptopot:

Asus a6rp
képernyő: 15.4" WXGA
processzor: 1,6 GHz Celeron M240
videokártya: ATI Radeon Xpress 200M
memória: 1GB DDR
merevlemez: 100GB
Dual Layer DVD/RW
wlan, bluetooth, infra
PCMCIA foglalat, memóriakártya olvasó
utp, modem, vga, printer, 4xusb csatlakozó
+tápegység

A gép 2,5 éves, erősen kopott.

Segítségeteket előre is köszönöm.

(#710) bela5 válasza #85804288 (#709) üzenetére


bela5
aktív tag

Szia!

A gép nagyon jó,csak a kopott állapot a rossz....
Szerintem olyan 25-32E. Ft. között lehet ha tényleg nagyon kopott.
Ha nem annyira akkor 30-38E. között.

Ha bármi kérdésed,hozzáfűznivalód lenne, akkor csak írj!

(#711) Warek


Warek
tag

Sziasztok!

Mennyit érhet a következő gépem Dell Inspiron 6400.
Intel T5600 (1.83)
1 GB memória
120 gb vinyó
Intel 945 gma videókártya
dvd író
A szokásos portok. Állapota használt, 2,5 éves, garancia még augusztusig.

(#712) bela5 válasza Warek (#711) üzenetére


bela5
aktív tag

Hali!

Szerintem olyan 70-90között.
Emachinest már tudsz venni,ugyanilyne felszeretséggel 90-ért.

(#713) Warek válasza bela5 (#712) üzenetére


Warek
tag

90 jó lesz nekem is ha tudsz rá valakit akit érdekel szólj nyugodtan neki :) .

(#714) bela5 válasza Warek (#713) üzenetére


bela5
aktív tag

oké...Szólok akinek tudok,de szerintem nehezen fog elmenni,mert ilyen gazdasági helyzetben nem sokan akarnak notit venni.

(#715) Warek válasza bela5 (#714) üzenetére


Warek
tag

Nekem nem sűrgős az eladás ha nem megy 90t el akkor megtartom a szüleimnek. Netezni jó lesz nekik.

(#716) bela5 válasza Warek (#715) üzenetére


bela5
aktív tag

Egy ilyen jó gépet nem kapsz ennyiért,szerintem nekik tartsd meg. Meg fogja érni,ha nem vagy rászorúlva 90ezerre.

(#717) Dressi


Dressi
csendes tag

ÜDV! Egy gyors beárazásban szeretném a segítségeteket kérni. A masina egy Sony vaio vgn-s2xp lenne ( [link] ). Németben lett vásárolva kb 4-5 éves lehet. Én szeretném megvenni, csak sejtelmem sincs mennyit érhet mostanság. A linkelt géptől annyival különbözik, hogy ebben 1 giga memo van, és német bill kiosztás. Köszi :R

szerk: ja még annyi hogy a kijelző közepén van egy pixelhiba, az alján meg 2 ponton világosabb a monitor. gondolom ott, ahol a megvilágítás van.

[ Szerkesztve ]

(#718) bela5 válasza Dressi (#717) üzenetére


bela5
aktív tag

Szia!

A gép korát leszámítva szerintem most is jó kategóriába tartozik. Most szerintem olyan 35-50-ig. De 50E. a max.
Nem tudom,hogy mennyi pénzed van ,de akkor én a helyedben megfontolnám:[link]

(#719) Dressi válasza bela5 (#718) üzenetére


Dressi
csendes tag

Köszi a gyors választ. Megfontolandó az az u9200-es is jó árban van. A vaio-t meg most tesztelgetem. Első körben az aksira leszek kíváncsi, ha esetleg ez mellett döntenék és aksit is kéne cserélni, akkor körülbelül mi a maximális ár amit még érdemes adni érte? Nézegettem az utángyártott aksikat, ilyen 25 körül mozognak ha jól néztem.

(#720) bela5 válasza Dressi (#719) üzenetére


bela5
aktív tag

Akkor maradj a Fusinál, jobban megéri. A Vaio bármelyik percben tönkremehet

(#721) t3v3h


t3v3h
csendes tag

Hi,

Eladnám a gépem, a segítségetek kérném a beárazáshoz.

Köszi,
t

- Dell XPS M1210
- Core2Duo T7200 2.0GHz/4MB/667MHz
- 1GB DDR2 667MHz (2x512),
- 12.1" WXGA (1280x800) TL TFT +Webcam
- 100GB 7200rpm HDD
- Win XP Prof HUN
- NVIDIA Go7400 256MB
- 8xDVD+/-RW DL
- 2 aksi: 9 + 6 cellás
- Hun Keyb.
- Modem
- Bluetooth
- Intel ProWLAN 3945 802.11a/b/g,
- Mic/FireWire/4xUSB
- táska

(#722) bela5 válasza t3v3h (#721) üzenetére


bela5
aktív tag

szia

Feltéve ha magyar a billentyűzete akkor szerintem olyan 120-140E. Ft.

(#723) t3v3h válasza bela5 (#722) üzenetére


t3v3h
csendes tag

ok, köszi.

(#724) kopi.dll


kopi.dll
tag

Sziasztok!

Árat szeretnék tudni egy Clevo D270s tipusú géphez.

1.99Ghz celeron
40Gb HDD
225 RAm
Dvd player/CD író
Firewire
2 USB
infra
15,1" TFT

A gép használt állapotban van, az akksi kb.15 perc.

Válaszokat elöre is köszi.
kopi

[ Szerkesztve ]

kopi.dll

(#725) bela5 válasza kopi.dll (#724) üzenetére


bela5
aktív tag

Szia!

Sokszor elmondom itt a fórumban ,hogy ezeket a gépeket nagyon áron alul lehet eladni.
Hogy miért is?
-Itt van a válság-sok embert elküldtek,tehát kevesebb ember akar magának laptopot.
-A 15,1" kijelző már a mőlt szellemét képviseli. Mostanában már nem nagyon lehet venni újonnan ekkora gépeket.
-Az aksi meg meg sem éri. A gépet el tudod adni Kb.:40-ért ,az aksi meg a felébe kerül, tehát aki megveszi annak majd 60-ba kerül.

De nem kiselőadűst ,hanem árat kértél.Akkor térjünk vissza...
A géped korához képest nagy procival van megáldva.Ám ahogy elnézem nem egy elterjedt tipus.A használtgépek között Kb. olyan 39-45-ig adom az árát.
Ha tévedek a többiek majd megcáfolnak.

(#726) diegoam


diegoam
csendes tag

Sziasztok,

Lenne egy használt ASUS F3JC-AP203 típusú laptop, melyet a munkahelyemtől megvehetnék.
CPU Core T5500, DDR2 667 512 M, HDD 120 GB 5400R. Azért került a "süllyesztőbe" mert néhányszor elment a kép, valami érintkezési hibája lehet, de most úgy 1,5 évig használták, egyszer kétszer ment el a kép, de ha ki-becsukták visszajött.
Szerintetek mennyi lenne érte a reális ár?

köszi

(#727) kopi.dll válasza bela5 (#725) üzenetére


kopi.dll
tag

szia

Köszi a szociálpolitikai kiselőadásod és az árat is:))))!
Boldog lennék ha ennyiért elvinnék a gépet!

üdv
kopi

kopi.dll

(#728) bela5 válasza diegoam (#726) üzenetére


bela5
aktív tag

Szia!

Mint írtad elmegy néha a kijelző.Ez eléggé nagy baj is lehet. Nah most ha az a baj amire gondolok, és az esetek majd 88%-ban ez történik,hogy egy ilyen kábel van megrepedve ,vagy elszakadva. Ez Kb. olyan 7000-13000ig javítják. Telefonoknál is szokott ez lenni(amiket össze lehet zárni) csak ott ez 2000Ft.-ból megvan. A laikus szem ezt nem nagyon látja,de te hivatkozhatsz arra,hogy eléggé nagy hiba, kitalálsz egy nagy számot és megmondod,hogy ha akarod is használni ennyi lesz a költség. Így kevesebbért is hozzájuthatsz. Amikor vették Kb. olyan 200.000Ft.ba kerülhetett. Most az ára így olyan 80körül van ilyen állapotban. Mond nekik,hogy 75-ért viszed. Ha nemet mondanak menj el olyan 110-115ig.
ha megvetted irány a szervíz....De előtte kérdezd meg mennyibe kerülne. Javaslom: Asus szervízvonal....

(#729) diegoam válasza bela5 (#728) üzenetére


diegoam
csendes tag

Szia!

Köszönöm a választ!

Nem sok ez? Utánanézve ennek a modellnek, már nem forgalmazzák tavaly/tavalyelőtt óta, helytől függően. Ez olyan 5-6 éves gép, azzal a rejtélyes hibával amit írtam. 100000 körül azért már lehet venni új gépeket is, azt nem írtam, de csak otthoni használatra lenne szüleimnek venném meg, akik max. internet + némi szövegszerkesztés + telefonálás + fényképnézegetésre , semmi komoly dologra nem használnák. Erre a célra tudnék új gépet venni ennyiért.
Szerinted?

(#730) bela5 válasza diegoam (#729) üzenetére


bela5
aktív tag

Mondhatsz kevesebbet is,de elmondom,hogy miért mondtam olyan szerinted sokat:
-Nézz körl a piacon ,s így látod,hogy ami 90 körül van az majdnem mind FuSi.
A fujitsu siemens körül amőgyis voltak problémák ,ráadásul azoknál (fórumozók szerint) nagyobb a hibaszázalék. Occó,és tömegtermékek. Mivel olcsó,olcsó a máanyag amiből készült olcsó minden. De ha ezek kellenek akkor tudnék neked mást is ajánlani.
Írj privit és megbeszéljük.

(#731) bela5 válasza bela5 (#730) üzenetére


bela5
aktív tag

Akkor ami még reális az még olyan 60....

(#732) R.I.P


R.I.P
csendes tag

Sziasztok!

Nekem is volna itt egy noti, amit már fel is tettem ide:

[link]

Azt gondoltam, ez egy reális ár, de nagyon kíváncsi lennék a véleményetekre (szociálpolitikai kiselőadás is jöhet) :)

Kellemes vasárnapot!

ASUS A6JA (2006)

(#733) bela5 válasza R.I.P (#732) üzenetére


bela5
aktív tag

Szia!

Látom téged is érdekel a szociálpolitikai kiselőadás...Nah vágjunk bele. Mint most is látjuk jönnek a megszorítások ,sok embert elküldene,nincs pénz...Így mint írtam fent is szűkül a vásárlói kör. Nézd meg te is. Ami egy éve még majd 100-ezer Ft. volt (Pl. FSC.Amilo pro.) most már 40-ezerért utánad dobják. De miért is? Egyre jobban elértéktelenitődik a pénz. Látom pénzhiányod van,de ha esetleg valaki elakarná adni a gépét akkor azt mondanám,hogy várjon még egy évet, mert akkor talán jobb lesz a helyzet. De nézzük a notidat….
Tényleg nagyon erős gép, de ennyiért szerintem nagyon kevés vevő lesz rá. Tudod akinek már van ennyi pénze-e célra az nem használt notit fog venni. Nem tudom hol vetted az angol bill miatt de ez is egy nagy visszahúzó erő. Az összeállítás jó. Az egy gombbal tuningolhatóságon nem tudom mit is értenek, nem volt még szerencsém kipróbálni,de szerintem csak az energiasémán változtathat. Nah mind one, a gép mindent fentit leszámítva nagyon jó. De szerintem még is csökkenteni kellene az árát olyan 290-285-re.Ez az én meglátásom. Ha körülnézel a piacon a használtpiacon észreveszed,hogy tényleg ennyi.

(#734) R.I.P válasza bela5 (#733) üzenetére


R.I.P
csendes tag

Köszönöm a véleményt, valahogy hasonlóan gondolkodom a szociálpolitikai helyzetről. A gépet a pénz miatt adom el, de csak amiatt sürgős a dolog, hogy ketyeg a gari, ami viszi lejjebb az értékét. Még az a verzió is megvan, hogy nem megy el, és szépen lassan visszapakolom az éhező hitelkártyámra az árát és megtartom ;) Meg hogy nyerek a lottón, öröklök egy edig ismeretlen milliomos nagybácsitól stb. :D

VIccet félretéve köszönöm a tanácsot, szem előtt tartom a döntéshozatalban :K

ASUS A6JA (2006)

(#735) bela5 válasza R.I.P (#734) üzenetére


bela5
aktív tag

Sok sikert...

(#736) dsi


dsi
csendes tag

Hali!

Az alábbi HP Compaq 6315b típusú laptop szerintetek mennyit érhet mostanában?

Adatai:
- AMD Turion X2 TL-56 1.8Ghz
- ATI Radeon Xpress1250,
- 2Gb DDR2 RAM,
- 15.4" anti-glare WXGA LCD,
- Windows XP Pro,
- 80 Gb HDD,
- meg a többi: WIFI, 4 USB, ujjlenyomatolvasó, 3D Driveguard, Bluetooth, HP programok... dobozában, karcmentesen, újszerű állapotban...

Garancia sajnos egy-másfél hónapja lejárt már. Még valami, a Windows angol nyelvű, illetve angol billentyű van benne...

Köszi!
dsi

[ Szerkesztve ]

(#737) bela5 válasza dsi (#736) üzenetére


bela5
aktív tag

Szia!

Nagyon jó a géped,csak nagyon-nagy visszahúzó erő az angol bill.és az op.rendszer. Sajnos ez akár 10-15ezerrel is visszahúzhatja az árát.Nem csak a fórumon,de a normál életben is ha kérdezik mindíg azt mondom,hogy azért húzza vissza ennyire az árat,mert gondoljunk bele...Vidéken vagyunk ,és Pl. újságíró a foglalkozásunk. Mindíg egy külön bill.-t kellene magunkkal vinni ,hogy tudjunk nagy betűket írni. Ezért kell az árát kedvezőbbé tenni. Így nem javaslok mást,mint : 85-110ezer.
Az alacsony árat a fenti akutális helyzet is befolyásolja.

(#738) dsi válasza bela5 (#737) üzenetére


dsi
csendes tag

Köszi a gyors választ! Így árazok akkor én is...

Rákérdeztem, le tudnák cserélni ezt az angol billentyűt magyarra, kb 10e Ft, kicsit sokallom.

Nekem nem volt fontos, megszoktam rég, angol billentyűzetet ugyanúgy tudom magyarként is használni... :)

(#739) bela5 válasza dsi (#738) üzenetére


bela5
aktív tag

Szerintem megérné...
De te tudod...
Sok sikert az eladásához.

(#740) kissala007


kissala007
újonc

Helló!

Szeretném, ha beáraznátok nekem az alábbi laptopot:
Szeptemberi laptop.
Toshiba Satellite L305D-S5881 15.4" Widescreen Laptop
AMD Turion x2 RM70 2.0 ghz-és proci (Dual Core),
3 Gb memoria 800MHz-és bus,
200 Gb-as winchester,
Ati Radeon HD 3100 videokártya 256 mb-os.
beepített webkamera, mikrofon, 3 db usb, 5 in 1 kártyaolvasó
Angol 32bites Windows Vistaval eredeti.
Nagyon jó állapotban, karcmentesen.
Amcsiban vettem ezért angol a billentyűzet,de az összes magyar karakter megtalálható rajta.
Sajnos gari nincs rá,mert amcsiból van.

(#741) kissala007


kissala007
újonc

Ja és az aksi alig használt.Néha néha használtam vonaton,everest szerint 100%os(0%os elhasználódás).

(#742) bela5 válasza kissala007 (#740) üzenetére


bela5
aktív tag

Szia!

Nagyon jó a géped...De az angol nyelvű bill. azért lecsökkeni az árát, és az,hogy nincs rajta gari.Ha ez nem lenne azt mondanám,hogy olyan 110, de emiatt ezt nem mondhatom. Ára Kb.: 89-99-ig.

(#743) kissala007 válasza bela5 (#742) üzenetére


kissala007
újonc

Köszi az infot.Én is kb ennyire gondoltam,majd meglátjuk.Még 2hetem van eladni...Mert aztán ismét megyek amcsiba és venni akarok egy jobbat
Szerinted hol próbálkozzam?Vaterán gyorsan elmenne?

[ Szerkesztve ]

(#744) bela5 válasza kissala007 (#743) üzenetére


bela5
aktív tag

Amit ajánlok:
-Vatera(Itt sokan hírdetnek,és fizetni is kell,ha jól tudom)
-TeszVesz(Itt már nem akkora a laptopkínálat,de szerintem népszerűbb a vateránál.
-www.88.hu(Ingyenes,és szerintem nem rossz)
-Apronet.hu(Ezt tuti megtalálják a keresőgépek is,de arról nem nagyon tudok semmit,hogy mennyit kellene fizetni,ha egyáltalán kellene.
-www.startapro.hu- Itt már hírdettem,de szerintem egyáltalán nem népszerű kis oldal.

Ami fontos,hogy ne póstázd soha...Ez az egy amit még jótanácsként mondhatok. És csak Kp.-ben fizetsenek

(#745) kissala007 válasza bela5 (#744) üzenetére


kissala007
újonc

Köszi!
Már csak azt nem tudom,hogy ha felrakom vaterára,vagy teszveszre és eladom valahol máshol,akkor kell e fizetnem a vaterán az eladásért(jutalékot),mert ugyebár így bárki mondhatja,hogy nem ott adta el...Lehet törölni árut vaterán,meg a teszveszen csak úgy?
Remélem értitek,hogy miről beszélek.

(#746) bela5 válasza kissala007 (#745) üzenetére


bela5
aktív tag

Tudomásom szerint lehet. Am. Milyen géped akarsz venni?

(#747) kissala007 válasza bela5 (#746) üzenetére


kissala007
újonc

Mivel megint megyek ki amcsiba ezért kint akarok venni valami fasza kis laptopot,ami jó lesz nekem 2-3évig,mert lehet idén utoljára megyek ki.És kint olcsóbbak a gépek.Dell,Hp,Toshiba ezekre gondoltam.
Csak most már megpróbálok világ garanciásat venni.Csak az a baj,hogy kint külön fizetni kell az extra gariért.Majd meglátjuk mi lesz.Előbb adjam el ezt.:)

(#748) bela5 válasza kissala007 (#747) üzenetére


bela5
aktív tag

Írj... Privit és találok neked egy neked kellő gépet
De komolyan, nagyon szívesen segítek... Ha tudom mire és mihez kell, megtalálom a te gépedet. Csak lényeg ,hogy írj privit.

(#749) kissala007 válasza bela5 (#748) üzenetére


kissala007
újonc

Nagyon szépen köszönöm!
Két hét múlva megyek de nem akarom egyből megvenni.Ki akarok várni egy jó akciót,vagy hasonlót.
Keresni foglak szerintem.Köszi a segítséget.

(#750) bela5 válasza kissala007 (#749) üzenetére


bela5
aktív tag

Nagyon szívesen,majd írj, és segítek

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  NOTEBOOK / NETBOOK / Mac beárazás (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.