Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  NOTEBOOK / NETBOOK / Mac beárazás (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:48

LOGOUT.hu

NOTEBOOK / NETBOOK / Mac beárazás
Kérés előtt olvasd el az alább található összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#601) varsam válasza bela5 (#596) üzenetére


varsam
őstag

Köszi szépen a választ!

(#602) GejzaR


GejzaR
tag

Szerintetek ez mennyit ér ebben az állapotában?
ASUS

(#603) bela5 válasza GejzaR (#602) üzenetére


bela5
aktív tag

:) Szia! :)

Ahogy olvastam, nem nagyon vagy bíztos benne,hogy mennyit ér a notid. Ez rendben is van,de egy kicsit belejavítanék a dolgokba...
Az,hogy nem máködik a touchpad az szerintem eléggé nagy baj. Ha esetleg viszed valahov akkor szerintem nem azzal fogsz szerencsétlenkedni,hogy most bedugdosd az egeret. Tehát szeintem ez elég nagy baj, még ha egeret is adsz hozzá.Az meg csak még ráadódik,hogy 15"-os a képernyő, és nem 15,4"-os. Ha körülnézel akkor az újaknak csak 15,4" ez van, a 15" helyett. Most nem szídni,meg lealázni akarlak téged sem a notid,de ez az igazság. A vidikarija egy laptophoz képest nem rossz...
Tehtá az ára amit te meghatároztál 70-ezer szerintem egy kicsit sok. én a notidat, 46-56 ezer forintban határoznám meg. Lehet kicsit lennt van az ár,de szerintem ennyi. Ha 60-ért meghírdeted akkor még te köszönd meg a vevőnek ,hogy elviszi tőled..

Szerintem pontos voltam, de ha mégsem, vagy kérdése,illetve hozzáfűzni valód lenne akkor feltétlenül írd meg!

(#604) bela5 válasza GejzaR (#602) üzenetére


bela5
aktív tag

:) Szia! :)

Ahogy olvastam, nem nagyon vagy bíztos benne,hogy mennyit ér a notid. Ez rendben is van,de egy kicsit belejavítanék a dolgokba...
Az,hogy nem máködik a touchpad az szerintem eléggé nagy baj. Ha esetleg viszed valahov akkor szerintem nem azzal fogsz szerencsétlenkedni,hogy most bedugdosd az egeret. Tehát szeintem ez elég nagy baj, még ha egeret is adsz hozzá.Az meg csak még ráadódik,hogy 15"-os a képernyő, és nem 15,4"-os. Ha körülnézel akkor az újaknak csak 15,4" ez van, a 15" helyett. Most nem szídni,meg lealázni akarlak téged sem a notid,de ez az igazság. A vidikarija egy laptophoz képest nem rossz...
Tehtá az ára amit te meghatároztál 70-ezer szerintem egy kicsit sok. én a notidat, 46-56 ezer forintban határoznám meg. Lehet kicsit lennt van az ár,de szerintem ennyi. Ha 60-ért meghírdeted akkor még te köszönd meg a vevőnek ,hogy elviszi tőled..

Szerintem pontos voltam, de ha mégsem, vagy kérdése,illetve hozzáfűzni valód lenne akkor feltétlenül írd meg!

(#605) bela5 válasza GejzaR (#602) üzenetére


bela5
aktív tag

:) Szia! :)

Ahogy olvastam, nem nagyon vagy bíztos benne,hogy mennyit ér a notid. Ez rendben is van,de egy kicsit belejavítanék a dolgokba...
Az,hogy nem máködik a touchpad az szerintem eléggé nagy baj. Ha esetleg viszed valahov akkor szerintem nem azzal fogsz szerencsétlenkedni,hogy most bedugdosd az egeret. Tehát szeintem ez elég nagy baj, még ha egeret is adsz hozzá.Az meg csak még ráadódik,hogy 15"-os a képernyő, és nem 15,4"-os. Ha körülnézel akkor az újaknak csak 15,4" ez van, a 15" helyett. Most nem szídni,meg lealázni akarlak téged sem a notid,de ez az igazság. A vidikarija egy laptophoz képest nem rossz...
Tehtá az ára amit te meghatároztál 70-ezer szerintem egy kicsit sok. én a notidat,tekintve ,hogy még a dvd-je sem jó: 46-53 ezer forintban határoznám meg. Lehet kicsit lennt van az ár,de szerintem ennyi. Ha 60-ért meghírdeted akkor még te köszönd meg a vevőnek ,hogy elviszi tőled..

Szerintem pontos voltam, de ha mégsem, vagy kérdése,illetve hozzáfűzni valód lenne akkor feltétlenül írd meg!

[ Szerkesztve ]

(#606) GejzaR válasza bela5 (#605) üzenetére


GejzaR
tag

Szia,
Köszi a beárazást egyáltalán nem sértődtem meg :)
Még annyi, hogy nem tudom pontosan mekkora a TFT 15" vagy 15,1" vagy 15,4" a lényeg, hogy 15-ös de a felbontása viszon szerintem nagyon jó, mert 1400x1050!!!
Gondolom így se érne többet 60-nál, ugye?
Ha jó lenne a touchpad(mert lehet, hogy megcsináltatom), akkor mennyit dobna az áron?
köszi a helpet!

(#607) bela5 válasza GejzaR (#606) üzenetére


bela5
aktív tag

A felbontás annyira nem nagyon számít,hanem maga a gép formája, mondván,hogy a géped alakja a képernyőhöz igazodik...
Ha pedig megcsináltatod a touchpadot, az egy ilyen "régi" laptophoz képest már nem nagyon dob az áron. Számításaim szerint olyan 2 ezer max. Az lenne a legjobb ha inkább a dvd-jét is megcsináltatnád... Akkor adhatnád el olyan 60-ért...

(#608) mAtech


mAtech
aktív tag

Üdv!
Szerintetek mennyit érhet a következő noti.
Asus A6B00L.
- Intel Celeron M 370 (1,5 GHZ)
- 15,4 WXGA TFT
- 8x-os DVD-író
- Wireless IEEE
- 60 GB HDD
- 256 MB ram (333Mhz. Még van egy üres hely neki. Tehát bővíthető)
- 0,35M pixel kamera
Hogy mikor lett véve azt nem tudom, mert a tulaj is úgy vette kb.fél-1 éve.
Op. rendszer nincs hozzá!

Szerintetek?

Ha nem vigyázunk a természetre, ő se fog mi ránk...; De hát ugye aki akar az a betonba is beleköt...

(#609) bela5 válasza mAtech (#608) üzenetére


bela5
aktív tag

Mivel a gép nem egy mai darab...Bár annak idején tuti sokba került,de most nem egy mostani konfig. Én azt ajánlom,hogy 40-50 ezer forint.
Ha adnál hozzá még valamit akkor annak az árát adogasd hozzá Kb. 45 ezerhez.

(#610) mAtech válasza bela5 (#609) üzenetére


mAtech
aktív tag

bela5 köszi a választ. Akkor még gondolkodom a megvételén:)

Ha nem vigyázunk a természetre, ő se fog mi ránk...; De hát ugye aki akar az a betonba is beleköt...

(#611) Norbiiii


Norbiiii
tag

Sziasztok, segítsetek légyszi egy kicsit! Mennyit érhet ez a laptop? (Compag nc6120)?

Használt Pentium M Centrino™ 1730 MHz / 1240 Mb / 120 Gb / dvd-cdrw / 15"
* Intel Pentium M740 (533 MHz FSB, 2 Mb L2)
* 1730 MHz frekvencia
* 1240Mb DDR/333MHz memória
* 120 Gb merevlemez
* 8x DVD-CDRW meghajtó
* 15" kijelző (1024x768)
* vga Intel(R) 915GM/GMS,910GML Express Chipset 128 MB
* AC'97 Sound Blaster Pro hangvezérlő
* 10/100 mbps hálózati kártya
* Intel Pro/Wireless 2200BG 802.11 b/g adapter
* FireWire csatlakozás (IEEE 1394)
* 56 kbps modem
* 2 x PCMCIA csatlakozó
* 4 x USB 2.0
* 6 az 1-ben kártyaolvasó
* TouchPad
* 6 cellás (4000 mAh) Lithium-ion akkumulátor 0perces
* 2.7 kg

Segítséget előre is köszönöm! Üdv

(#612) kadettmester


kadettmester
tag

Hy! Kérnék egy beárazást! Használt gépről van szó. Mennyit szabad érte adni?

Fujitsu-Siemens Amilo Pa 1538
-Turion64 TL-52 X2 1.6 GHz
-80 GB SATA 5400 RPM
-1 GB DDR2
-8x DVD író (RW Dual Layer)
-15.4" WXGA, 1280 x 800 pixel
-NVIDIA GeForce Go 7400 512 Mb Ram
-Li-Ion, 4400 mAh

1x IEEE1394, 4x USB 2.0, 1x S-Video, 1x DVI-I, Memóriakártya Olvasó
10/100 mbps LAN, 56K modem.

Köszi előre is!

(#613) bela5 válasza Norbiiii (#611) üzenetére


bela5
aktív tag

Szia! Akkor én segítek neked egy kicsit.

Ahogy látom a laptopod,nem egy mai. De akkor ez is nagyon a toppon volt. Nem azt mondom,hogy most már nem ,de azért vesztett sokat az akkori értékéből. Sajnos nem írtad le mennyi idős,de akkor megtippelem ,hogy olya 2éves lehet. Ami a legrosszabb ,hogy 0perces, tehát semmilyen az akkuja. A kijelzője sem valami mai,mert 15"-os. Mint már írtam fenntebb is ,hogy mostanában a 15,4"-os notik vannak a boltokban. Sajnálatos,de akkor is veszít az árából,mert így a mérete is megváltozik. Ám a processzora nem egy rossz darab,és a memóriát tekintve a mostaniak is irigyelhetnék.

De a géped ára így is csak 60-65 Ezer Ft.

(#614) bela5 válasza kadettmester (#612) üzenetére


bela5
aktív tag

Szia!

Ez a noti nagyon szuper még most is. Tekintve azt,hogy akkor ezt (nem tuti,de most ezt találtam) 160-ért lehetett megvenni.Tehát ez most sem tekinthető rossznak. Kezdjük a processzorral. Ez eléggé jó,mert 64 bites és 2 magos is. A memória sem rossz,ám ha vistát tesznek rá szerintem lehetne nagyobb is...

De nem ez a lényeg, mint írtam a géped jó,de változnak az idők,és a korok így a laptopod szerintem 100-110.ezernél alig ér többet

[ Szerkesztve ]

(#615) kadettmester válasza bela5 (#614) üzenetére


kadettmester
tag

Köszönöm! :R Igazán köszönöm!

(#616) T-unit válasza kadettmester (#612) üzenetére


T-unit
őstag

Az a gép max. 90k,mivel 100k-ba újonnan kap ember renew hp gépeket ami 1 fokkal jobb.

üdv.

(#617) bela5 válasza T-unit (#616) üzenetére


bela5
aktív tag

csakhogy nekünk a fusit mint márkát ,és az ő gépét kell figyelni. 100K.-ért nem tudom,hol kapsz 2maggal ellátott, 1gb ramma, és amiben egy ilyen jó vidikari van...
Tehát szerintem amit írtam az szerintem teljesen reális.

(#618) T-unit válasza bela5 (#617) üzenetére


T-unit
őstag

Azért az "ilyen jó vidikari" picit túlzás. :)
Amúgy HPQ 6715b (GB834) [link] Tény ezen se futnak el új játékok csak 1-2 régi ugyanúgy mint azon a 7400-on.És mégiscsak 1év gari,de mindenki azt vesz és annyiért amit akar. ;)

üdv.

(#619) Norbiiii válasza bela5 (#613) üzenetére


Norbiiii
tag

Köszönöm szépen a válaszod, én is ekkora értéknek tartottam a masinát!
Minden jót,üdv.

(#620) ptesza


ptesza
senior tag

Sziasztok.

Nemsokára eladó sorba kerül 1 ACER 1672 WLMI.
Inel P4 3Ghz processzor
15.4 WXGA
Ati radeon 9700/64mb
60 Gb Hdd
DvD RW
512 DDR
802.11b/g
Card Reader :SD/MMC/SM/xd/Ms Pro/

Az akksi rossz, de egyébként jól néz ki.

Egy irányárral kisegítene valaki?

Köszi&Üdv Ptesza

(#621) ptesza


ptesza
senior tag

Ja van hozzá xp-is.

(#622) bela5 válasza ptesza (#620) üzenetére


bela5
aktív tag

Az akkumulátor hiba nagyon sokat levesz az árból...Minimum 10 ezret. Másikat venni nem érdemes. Tekintve ,hogy a géped 15"-os ez is szerintem egy visszahúzó ok. Ami jó ,hogy nagy a procija. Szerintem egy olyan 60 ezer jó lehet érte,de amiért rossz az akkuja szerintem egy olyan 50-55 Ft. reális érte. Az meg ,hogy van xp-je szerintem max egy olyan 5ezret érhet plusszba.

(#623) ptesza válasza bela5 (#622) üzenetére


ptesza
senior tag

Köszi.

Valami ilyesmire számítottam. Egyébként 15.4 a kijelzője,ha ez számít.

(#624) bela5 válasza ptesza (#623) üzenetére


bela5
aktív tag

Mostmár nem nagyon számít. Rakj akor hozzá egy ezrest. de tényleg nem számít már.

(#625) ptesza válasza bela5 (#624) üzenetére


ptesza
senior tag

Köszi mégegyszer.

Csak azért írtam ,mert hátha elolvastad. Mondjuk nem vennék olyan notit aminek 1024*768 felbontása van. Én erre gondoltam.

Köszi&Üdv Ptesza

(#626) bela5 válasza ptesza (#625) üzenetére


bela5
aktív tag

OKé...Csak én ilyenkor utánnanézek a gépemen a beárazandó notinak, és ekkor láttam,hogy 15,4"...De tényleg.
Semmi gond...Én is egyetértek ,én sem vennék egy ekkora febontású notit...

(#627) balage841021


balage841021
csendes tag

szeretném megtudni hogy mennyit érhet ez a laptop:
Gateway ML6227q. Rövid leirása: Mobil celeron 1.6ghz, intel GMA 950 GPU, 2,5gb ram, 80gb hdd, dvd-iró, lan,wifi, Svideo,vga, 4in1 card reader,modem
hibái: A tapipad mellett kicsit kopottas, aksija 5-10percig birja már csak, a töltője az adapter résznél megvan törve a kábel(kis barkács és megint a régi).

Fontos lenne nagyon.

Én 38-40ft kérnék érte

Előre is köszönöm.

hétköznap este 7 és 10 között vagyok itt. Hétvégén kicsit többet.

(#628) T-unit válasza balage841021 (#627) üzenetére


T-unit
őstag

Ilyen állapotban jól gondolod,max. annyit érdemes elkérni érte.

üdv.

(#629) Norbiiii


Norbiiii
tag

Sziasztok,egy ilyen laptop került hozzám és értékesíteni szeretném, kérnék egy kis segitséget a beárazáshoz!

Ő lenne az: [link]

Tudni kell róla hogy 2009.02.02.-én vásárolták,a Euronics üzletekbe szól a garancia, ami 2 év!

Esetleg valakinek nem kell??

Köszi előre is a segitséget,üdv :R

(#630) shteer


shteer
titán

Fujitsu Siemens Amilo K7600
akksi keveset bír

:R

..szerintem jónak tűnik

(#631) oviktor


oviktor
tag

Hello!
Szeretnék árazást kérni a következő konfigokra:

Toshiba Satellite Pro M70
cpu: intel pentium m 2.0ghz
kijelző: 15,4 (1280x800)
ram: 2gb ddr2 667mhz
hdd: 80gb
vga: ATI Radeon X700 (256mb saját memória)
1db PC-kártya bővítés (Type II)
1db ExpreesCard bővítés
egyéb: harman/kardon hangrendszer, lan, wifi,dvd iró, bluetooth,3x usb,vga kimenet, tv kimenet, media gombok, kártya olvasó,
akku 1,5-2óra között birja
tökéletes állapotban

ASUS A6R-5085
cpu: intel celeron m 1.7ghz
kijelző: 15 (1024x768)
ram: 1,5gb ddr2 667mhz
hdd: 60gb
vga: ATI Radeon X200
1db PC-kártya bővítés (Type II)
egyéb: kártyaolvasó, infra, lan, wifi, dvd iró, 4x usb, vga kimenet
akku 1,5 óra körül birja
tökéletes állapotban

Viktor

(#632) oviktor válasza oviktor (#631) üzenetére


oviktor
tag

A Toshiba-nál kimaradt, Gyári Windows XP Professional SP2 van hozzá és Recovery Szoftverek. :)

[ Szerkesztve ]

Viktor

(#633) bela5 válasza Norbiiii (#629) üzenetére


bela5
aktív tag

A gép összettele 5-ös. Ám van ami lerontja ,mégpedig a videokártya. Sajnos neki csak 64mb. dedikélt mem.-je van. Ha egy kicsit izmosabb lenne, el lehetne adni 120-ért is. De így nem ér többet olyan 105-110-Ft.

(#634) bela5 válasza oviktor (#631) üzenetére


bela5
aktív tag

A Toshibában igaz nem rossz a videokártya,de a proci kicsit halovány a most menő 2 magosokhoz képest. Dícséretes a jó hangszóró,de ezt mind lerontja a proci. A Toshiba így olyan 100ezret ér.Sz meg még jobb,hogy színte új állapotban van.

(#635) bela5 válasza oviktor (#631) üzenetére


bela5
aktív tag

Az Asus már nem ennyire fényes. Sajnos a 15" a kis felbontásáva, nem akarom nagyon ledegradálni,de már elavult.Lehet jó állapotban van de nem ér többet.olyan 50-60 ezernél.
Ha akarod még egy 5 ezret rápakolhatsz.

(#636) bela5 válasza bela5 (#635) üzenetére


bela5
aktív tag

De ha egybe akarod akkor kérl értük olyan 150-165 ezret.

(#637) oviktor válasza bela5 (#636) üzenetére


oviktor
tag

Köszönöm szépen a válaszokat :)

Viktor

(#638) Norbiiii válasza bela5 (#633) üzenetére


Norbiiii
tag

Köszi a választ,majd meglátjuk mennyiért megy el,üdv :R

(#639) shteer válasza shteer (#630) üzenetére


shteer
titán

Egyéb infók:

[I]Alján Win XP Home matrica.

Teteje picit kopott, akksi 4-5 perces, gyakran megjelenik egy függőleges piros csík a kijelző bal oldalán - valszeg a kábel mert birizgálásra eltűnik, egyik zsanérnál hajszálrepedés.[/I]

:R

..szerintem jónak tűnik

(#640) T-unit válasza shteer (#639) üzenetére


T-unit
őstag

Magyarán szegényke megviselt.Egy 30-35k-t mondok így rá.

üdv.

(#641) bela5 válasza T-unit (#640) üzenetére


bela5
aktív tag

Szerintem sem ér a fenti árnál többet.
Szerontem nagyon leviszi az árát az a hajszálrepedés
Ha van rajta matrica az azt is jelenti,hogy adsz hozzá op.rendszert is?

[ Szerkesztve ]

(#642) Fringilla


Fringilla
újonc

Sziasztok!

Egy Asus F3Sr notebook-kal kapcsolatban érdekelne, mennyit kérhetek érte.
2008 májusában vettem, Angliából hoztam be, így a Vista Home Premium és a billentyűzet is angol.

A paraméterei:
2GHz Intel Core 2 Duo T7300 proci
3 GB DDR2 RAM
15,4" WXGA 1280x800
250 GB HDD
HD-DVD író
1.3 MP kamera
ATI Mobility Radeon HD2400
DVI
S-Video
E-SATA
3 USB
8 in 1 kártyaolvasó
WLAN a/b/g
LAN
USB Bluetooth Dongle

Microsoft Bluetooth Notebook Mouse 5000
Belkin Táska
Eredeti csomagolás megvan, kiegészítők, minden.

Használatban volt, itt-ott a billentyűkön kopás van, a matricákat már ledolgoztam az elejéről, de tökéletesen működik, vigyáztam rá, nagy becsben tartom.

Irreális 175-öt kérni érte így egyben, mindenestől?

Köszi
Fringilla

(#643) T-unit válasza Fringilla (#642) üzenetére


T-unit
őstag

175k-ér apróba Dell Studio 1535-ök mennek amik azért jobbak.De nem vagy messze, sztem egy 155-160k-t érhet talán.

üdv.

(#644) Fringilla válasza T-unit (#643) üzenetére


Fringilla
újonc

Igen, megnéztem és igazad van. Nagyon köszönöm a segítséget.

Üdv!

(#645) okib4100


okib4100
aktív tag

Bonzsur,

Ezen gépezet kb. árára lennék kíváncsi. Jutányosan jutottam hozzá, így nem bánom ha jóval 100 alatt megy el, de reális árat szeretném tudni

Márka: Lenovo Thinkpad z60t
Típus: EJG-2511 (Pentium M 750, 512 MB, 60GB HDD, 14in 1280x768, GMA900, gblan, wlan, modem)
Extrák: Bluetooth, FireWire, SD olvasó, ujjlenyomat olvasó
Akksi: szeptemberben vásárolt négy cellás, plusz van hozzá kb 2 hetes ODD helyére csúsztatható 2,7 AH-os azt hiszem 3 cellás.
OS: XPP HUN recovery diskekkel
A gép hiányosságai: nincs hozzá ODD, az egyik USB csatlakozó körüli műanyag ragasztva van.
Életkora: lassan 2 év.

2009. március 8.-án 0.00 órakor a fórum használatát befejeztem.

(#646) T-unit válasza okib4100 (#645) üzenetére


T-unit
őstag

Garis,hibátlan r60-ok mennek ugy 75-80k körül, szóval ilyen állapotban egy 50-55k-t mondok.

üdv.

(#647) okib4100 válasza T-unit (#646) üzenetére


okib4100
aktív tag

Én 60-ra gondoltam eredetileg, tehát kb jól saccoltam. Aztán meglássuk.
Mindenesetre köszönöm.

2009. március 8.-án 0.00 órakor a fórum használatát befejeztem.

(#648) SAIKON


SAIKON
tag

Üdv!

Erre szeretnék egy árkalkulációt:

IBM T43 - 2669-CTO
Pentium M Processor 750 (1.86GHz/2MB/533MHz), 1GB (PC2-4200 DDR2 SDRAM 533MHz), chipset: Intel 915PM, 60GB, ATI Mobility RADEON x300 64 MB, 14.1" TFT in 1400x1050; CD-RW/DVD, UltraNav, wifi 802.11a/b/g and Bluetooth, 56K V.92 designed modem, IRport, APS, 6 Cell Lithium-Ion, 2.2kg, GBethernet, Security chip, ujjlenyomat olvasó.
Magyar billentyűzet
1 hónapja volt 3 éves
Privaci filter használatából adódóan a kijelzőn láthatóak surlódás nyomok, karcnak nem nevezném.
Az akku 1,5h körüli.
Töltővel.
Használt állapotú.
Tökéletesen működik.

(#649) bela5 válasza SAIKON (#648) üzenetére


bela5
aktív tag

A géped mivel 3 éves szerintem alap az,hogy vannak rajta karcok.
Mivel a géped most is megálná a helyét a 95-100ezres kategóriában, nem ér annyit.Mivel használt én levonnék olyan 30-25 ezret. Így az ajánlott ár: 95-30=65 ezer

(#650) SAIKON válasza bela5 (#649) üzenetére


SAIKON
tag

Köszönöm a gyors választ!

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  NOTEBOOK / NETBOOK / Mac beárazás (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.