Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Nokia 6630 vs se p900 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Crow


Crow
tag

Üdv!

Telót készülök venni és nem tudok dönteni, hogy melyiket válasszam a kettő közül.
Várom a tapasztalaitokat ezekkel kapcsolatban:
Melyik gyorsabb, megbízhatóbb, masszívabb, milyen a szoftveres támogatottságuk.......
Az utóbbi különösen érdekelne, mert úgy láttam, a nokiahoz sokkal több progi létezik.
Várom a véleményiteket, tapasztalataitokat, főleg, ha mindkét készülékkel volt már személyes tapasztalata.
:F

Crow

(#2) Pompi válasza Crow (#1) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Esélyes, hogy mindenki a sajátját dícséri majd. Tény, hogy mindkettőnek vannak erényei a másikkal szemben.
Addig amíg nem jön ennél értelmesebb hsz ;) itt van pár topic, ha esetleg még nem láttad volna:
Nokia 6630 topic [link]
Sony Ericsson P széria [link]

Feel Good Inc.

(#3) Crow válasza Pompi (#2) üzenetére


Crow
tag

Egyetértek veled, éppen ezért írtam, hogy leginkább olyan emberektől várnék hozzászólást, akik kezében megfordult már mindkét teló.
Már korábban is beleolvastam a témákba, amiket belinkeltél, de azért kössz.

Crow

(#4) Viktor0610 válasza Crow (#3) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem még a Mobiltechnológiák, Szolgáltatók, Egyéb mobil témakörökben is nyitnod kéne a kérdésnek topikot, hátha többen válaszolnak neked... ;]

Megközelítés 1.
Vegyél SE P900-at, ha a telcsinek inkább az ''irodai'' (naptár, jegyzet, stb...) részét használod.
Vegyél Nokia 6630-at, ha az előbbi állítás nem igaz rád.

Megközelítés 2.
Vegyél SE P900-at, ha nem számít a bonyolultabb kezelhetőség (ma -tegnap- volt szerencsém egy ilyen telcsihez, nem találtam, amit kerestem).
Vegyél Nokia 6630-at, ha az előbbi állítás nem igaz rád.

Megközelítés 3.
Vegyél SE P900-at, ha nem fontos a 3G nyújtotta (majdan szélesebb körben is elérhető) adatsebesség a WAP/net használatakor.
Vegyél Nokia 6630-at, ha előbbi állítás nem igaz rád.

Samsung Galaxy A54

(#5) Loretto


Loretto
veterán

Pompi linkelte a két telo topicját, szerintem onnan elég infot lehet összeszedni, továbbá kérdésed itt is elférhetne [link].
Zárom a topicot.

Soirée...

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Nokia 6630 vs se p900 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.