Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Nforce2-es alaplapba ati vagy nvidia??? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) furtos5


furtos5
csendes tag

Azt szeretném megtudni hogy nForce-s alaplapnak nem lesz baja az ATI VGA-val??? Vagy inkább vegyek bele Nvidia-t???

(#2) L3zl13


L3zl13
nagyúr

Kb ez a 100. ilyen téma. És a válasz mindig az volt, hogy nincs probléma a nForce+Ati párosításból.

Aki hülye, haljon meg!

(#3) Flashcash válasza furtos5 (#1) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

én az nvidia helyében olyan lapot termelnék hogy alapból kiégesse az ilyen kártyákat és kiírja hogy ''VGA Hardware Error'' :D

-Nekem Nforce lapban egy All-in-Wonder 9000 Radeon tökéletesen működött.

(#4) L3zl13


L3zl13
nagyúr

Szerintem az nVidia úgy gondolta, hogy legalább egy jó terméke legyen, ha már a kártyái nem sikerültek úgy mint szerették volna.
Valószínű, hogy sokan előbb mondtak volna le az nForce-ról mint az Ati kártyáról.

Aki hülye, haljon meg!

(#5) delta9 válasza L3zl13 (#4) üzenetére


delta9
senior tag

:)) De gonosz :))

(#6) modder


modder
aktív tag

OFF(on)

gondoltam nem indítok új topicot ez kérdésben:

nos: mi a véleményetek az ati kártyák driver problémáiról, hallottam, hogy radeon 9800-assal is voltak driver problémák. érdemes atit venni? nincs módom hibázni ha egy új gépet akarok.

és ati vs nvidia? melyik a jobb? szebb? stabilabb? ha most azt a pár 100 pontot nem nézzük 3D mark-on?

OFF(off)

azért írtam mert már úgyis megválaszoltátok az előbbi kérdést

(#7) L3zl13


L3zl13
nagyúr

Egy-egy játékkal ill driver verzióval szokott gond lenni, de olyat még nem hallottam, hogy egyátalán nem sikerült volna belőni a kártyát. Szóval lehet, hogy nem megy pöccre, de azért be lehet állítani.
Mondjuk nekem nem volt ilyen gondom az Ati kártyámmal.

Aki hülye, haljon meg!

(#8) robekri válasza furtos5 (#1) üzenetére


robekri
addikt

Nyugi!

Nekem epox8rda+ és hozzá egy ati 8500 (300@300) és megy, mint a barom!

Üdv.:Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#9) [lAyCsI] válasza modder (#6) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

az ATi-nak szebb/jobb a képminősége mint nVidiás társainak
az újabb Ati-s driverekkel sincsenek már egetverő problémák,
bugok előfordulhatnak itt is ott is, ez elkerülhetetlen
stabilitás? videókártyánál? nem kell őket péppé húzni:)

-= No way back from Here =-

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Nforce2-es alaplapba ati vagy nvidia??? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.