Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ithomas


ithomas
őstag

Hello!


Ez a program egy,a Netlimiterhez hasonló forgalomkorlátozó,minden programhoz és processhez meg lehet adni hogy max mennyivel menjen az up illetve download!
Ezenkívül prioritást is rendelhetünk a programokhoz,így a böngésző magas prioritás mellett,nem lassul le ha mondjuk közbe egyéb fileokat töltögetünk!

Nem tudom hányan ismerik ezt a programot,ránézésre nagyon profinak és használhatónak tünik,de nekem sajna akadt vele egy elég nagy problémám...
Én a StrongDC-t szeretném 12k-ra limitálni(ami a szabályok szerint is megengedett),
de ha a programba beállitom a totál up értékhez a 12k-t,akkor lefullad az egész dc feltöltésem 0-ra!
Nem értem hogy miért van ez,szóval ha van valaki aki használja a programot akkor jó lenne ha írna némi infót!
Amúgy hatalmas előnye a proginak hogy a DC++ és variánsai NEM szúrják ki,ezért nem rugnak ki feleslegesen hubokról stb!
Nekem sajna a cfos speed nem sokat ért,ezért lenne jó valahogy megberhelni a dolgot! :)
Mielőtt még valaki leugatna,dc-nél limitálni CSAK A SZABÁLYOK SZERINT SZABAD!

[link]

Real eyes realize real lies!

(#2) Gh0sT válasza ithomas (#1) üzenetére


Gh0sT
addikt

Miért nem korlátozol Strongban?

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#3) sasa311 válasza ithomas (#1) üzenetére


sasa311
veterán

STRDC -ben alapból van korlátozás. Ha annyira korlátozod le, amennyire a szabályok engedik, akkor nem rúgnak ki érte..

Privát vélemény: Utálom, mikor valaki lekorlátozza a feltöltését..... :((( Akkor nem kell DC-zni, az nem erről szól. Az persze nem jó, hogyha 3K-val jön a cucc... :(

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#4) parandroid válasza ithomas (#1) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

DC-topik: [link]
DC-problémák: [link]

Kérlek a fenti két téma vaéamelyikében tedd fel a kérdésed. Ezt a topikot zártam.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.