Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Nero6 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) termaltake


termaltake
csendes tag

:(

(#2) balkó válasza termaltake (#1) üzenetére


balkó
aktív tag

Kemény világ ez: a szoftverekért fizetni kell, legálisan próbaverziót szokás letölteni,. Meglepő? :)

(#3) e-biza válasza termaltake (#1) üzenetére


e-biza
őstag

volt más verzio is a nero-bol? márint free edition soha nem volt.

Liƒє is too short. - http://www.lowcostdomain.eu

(#5) termaltake


termaltake
csendes tag

Hmm....:DD

(#6) termaltake


termaltake
csendes tag

Nekem az eddigi összes Nerohoz jó volt az 5.5_ös serial,de most semmi.
:O

(#7) haris válasza termaltake (#6) üzenetére


haris
őstag

küldtem vmit

(#8) I. Richard


I. Richard
senior tag

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem:

Igaz az, hogyha az ember a NERO-t kalóz seriallal használja, akkor a progi SZÁNDÉKOSAN elrontaja a CD-k bizonyos hányadát????

(#9) Torino válasza I. Richard (#8) üzenetére


Torino
csendes tag

Baromság!!!

Beírsz egy rendes szériaszámot, a program vagy elfogadja vagy nem!
De ha hibás számot adtál meg, maximum Demo verzióban fut a program, egészen addig amíg le
nem jár! A lemezeidet meg maximum hibás adatok miatt, vagy a nyerslemezed miatt vagy a
meghajtód miatt baszod el.

Vannak erre megfelelô oldalak, ahonnan lelehet tölteni a megfelelô szériaszámokat!

Torino

(#10) Jester.c


Jester.c
aktív tag

És ha megvan nekem az original 5.xxx, akkor a 6osat legálisan használhatom?

Nem, mi?

jesterc.hu

(#11) neduddki válasza I. Richard (#8) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Ijjet ajo oreg cdrwinnek volt szoaksa csinalni!:-))) A nero ha elfogagya akko rincs gond!!!

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#12) Savatage


Savatage
csendes tag

Volt egy ingyenes upgrade akció dec31-ig.
Ha elküldted a legális nero-d adatait akkor a 6.x-et ingyen használhattad.
(Természetesen csak a legális verziókra vonatkozik mindez és csak a full -ra nem az express -re)

(#13) neduddki válasza Jester.c (#10) üzenetére


neduddki
nagyúr

H!I

En aszt a valaszt kaptam, hogy sajnons nem:-((((

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#14) neduddki válasza Savatage (#12) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

A .... .... ... eszt nem tuttam!!!! a fene:-(((((((((((((

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#15) Torino


Torino
csendes tag

Itt egy cím, mindenki saját felelôsségére látogassa, aztán nem rászokni az illegalitásra!
Kipróbáljátok a programokat full verzióban, aztán törölni! :)
[Közismert crack-kereső címének hűlt helye...]

Az oldalon belül középen van egy search gomb, elé beírod a program nevét, amihez
szériaszámot keresel, és ô kidobja azoknak az oldalaknak a nevét, ahonnan te ezt letöltheted!
Több segítség nincs!

[Szerkesztve]

(#16) toeri válasza Jester.c (#10) üzenetére


toeri
aktív tag

Nem. Nekem is megvan. Sőt az oldalukon azt ígérték, hogy aki valami dátum után (az 5.5 kijövetele előtti egy hónapban) vette, az ingyen upgradelhet. Amikor rákérdeztem, válaszra sem méltattak. :) Dobozosan és Web-en keresztül is marha drága. :(((
(Illetve régebben adták ingyen is bizonyos pörkölőkkel, mostanában nem tudom, melyikkel adják, -ha adják- mert az LG4081-hez valami egzotikusat adtak) :((

Üdv, toeri

(#17) toeri válasza Savatage (#12) üzenetére


toeri
aktív tag

OFF Ugyanezt ígérték az 5.0->5.5 átállásnál is, aztán semmi. :((( ON?

Üdv, toeri

(#18) Torino


Torino
csendes tag

A MediaMarktba most 20 misi egy 6-os NERO!

Nem biztos, hogy mindenkinek van erre ennyi pénze.

(#19) toeri válasza Torino (#18) üzenetére


toeri
aktív tag

Na az a sok.

Az OEM verzió, amikor én vettem az 5-öst (sajnos nem olyan drive-ot vettem, amihez ingyen adtak volna) :( 5eFt volt. Az nálam belefért, bár később volt feleannyiért is. (Piros papírtokban a lemez, a tokon ragasztva a serial.)

Üdv, toeri

(#20) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Lenne egy kis szépséghiba a Nero 60023 magyar verzió van meg.
Állítólag ez már írás közben mutatja a pillanatnyi sebességet.
Nálam ezt nem jelzi.
A teminal.hu -n láttam egy tesztet amin épp működik.
De az 5 verzióba is elő lehetett csalogatni csak regedit-be kellett valamit állítani.
Le tudne ezt valaki írni?
Egyébként nem nagy eresztés a Nero 6 szerintem.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#21) hazard


hazard
csendes tag

Nem rég' telepítettem a Nero 6.3.0.2. Ultra Edition-t. Azután letöltöttem a magyarítását, amit rá is küldtem, de nem sikerült a mutatvány:(
A nero6302hun.exe-t bemásoltam az ahead/nero-ba, majd elkezdtem futtatni, de rövid elemzés után kiírja, hogy ''Először a Nero-t telepítsük!''. Próbálkoztam már többféle dologgal, még a Nero-t is újratepítettem, de a magyarítás csak nem sikerül, mindig ez az ablak jelenik meg. Megnéztem a Nero-ban hátha mégis lefutott a magyarítás, de csak az angol nyelvet lehet kiválasztani a beállításoknál:((( Van vkinek hasonló tapasztalata, esetleg kulcsa a probléma feloldásához?

Azt gondoltam, hogy szellemes, tájékozott, jó kvalitásokkal bíró fickó vagyok. Azután elkezdtem olvasgatni a PH fórumait és összeomlottam lelkileg...

(#22) Cefa


Cefa
senior tag

:))

Keresel valakit aki lagziba jáccik annak ez míííndent megér érted míííndent

(#23) mr_ricsi válasza hazard (#21) üzenetére


mr_ricsi
veterán

Szerintem ne másold be a nero könyvtárába, hanem a c:\ gyökérből indítsd.

Sokkal kellemesebb úgy hibát keresni, ha tudod, hogy másban kell!

(#25) fogtunder válasza hazard (#21) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Minek a magyarítás? Szerintem csak zavaróak a fordítások. Aki rendesen akar írni, úgyis megtanulja, mi mit jelent, aki meg nem, annak ott az express. Persze ez mind szvsz.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#26) fogtunder


fogtunder
nagyúr

Egyébként Nero-ból soha nem volt ingyenes verzió, mindig kellett hozzá serial valahonnan. Egyébként a serialok feketelistára rakásában lehet valami, mert nekem egy ideig rontott cd-ket, mikor nem ahhoz a frissítéshez való serialt adtam meg neki, hanem kicsit korábbit. Bár az meg lehet, hogy az MSI író sara volt.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#27) hazard válasza mr_ricsi (#23) üzenetére


hazard
csendes tag

Na, ezt még nem is próbáltam... Hátha bejön:P

Azt gondoltam, hogy szellemes, tájékozott, jó kvalitásokkal bíró fickó vagyok. Azután elkezdtem olvasgatni a PH fórumait és összeomlottam lelkileg...

(#28) Snakeiboy


Snakeiboy
aktív tag

Nekem meg olyan gondom van hogy a 6.3.0.0-as nero image driveja tonkre vagyja a 2000 es XP rendszeremet. ME allat tokeletesen mukodik. Tudna valaki segiteni hogy mit tegyek. Azt csinalja ha aktivalom az image drivet es restaltalom a gepet egy kek kepernyot dob ki es azt irja hogy megvaltozot a boot reszen valami es nem tudja futtatni a rendszert es ellenorizem le viruskeresovel vagy gyozodjek meg rola hogy nem e ment el a HDD. Es igy nem tudom inditani rendszert. akkor az inditasi menupontbol az elozo bealitasokkal es a rendszer fut image drive sehol. Esetleg probalkozzam ujabb vezioval????

Miert?????

(#29) zsiga667 válasza Snakeiboy (#28) üzenetére


zsiga667
addikt

Pl. ne használd az image drive-ot. Helyette ajánlom a Daemon-Tools-t.
[L]http://www.daemon-tools.cc/portal/download.php[/L]

[Szerkesztve]

(#30) bitfarkas válasza Kalandor (#24) üzenetére


bitfarkas
őstag

Mindkét lemeztípus mínuszos volt?

(#31) Snakeiboy válasza zsiga667 (#29) üzenetére


Snakeiboy
aktív tag

Ez mind szep es jo de sajna sok mindenek nrg ben van fen a gepen es a daemon nem ismeri sajnos :(

Miert?????

(#32) zsiga667 válasza Snakeiboy (#31) üzenetére


zsiga667
addikt

A legfrissebb Daemon-Tools ISMERI az .nrg formátumot.

(#33) Snakeiboy válasza zsiga667 (#32) üzenetére


Snakeiboy
aktív tag

Tudnal adni egy cimet ahonnan lehuzhatnam?????

Miert?????

(#34) zsiga667 válasza Snakeiboy (#33) üzenetére


zsiga667
addikt

re #29

(#35) Snakeiboy válasza zsiga667 (#34) üzenetére


Snakeiboy
aktív tag

Koszi. Es bocsi hogy nem vettem eszre.

Miert?????

(#37) zsiga667 válasza Kalandor (#36) üzenetére


zsiga667
addikt

OFF
Vegyé' Sony-t me' yoooó és gyors és fekete... :D
ON

(#38) Steven


Steven
addikt

Kéne nekem sürgös segítség! De első sorban a kur**** kib***** édesanyukáját a nero nak .... tegnap épp nagy dvd írás közepette a nero expressel be akartam illeszteni 3 giga mp3 at dvd re de véletlenül át helelyztem erre a hülye fasz nemtudom hányszor másolta egy az egy mapábol mappába érthetőbeen valahogy dososan igy nészki az e:copy mp3copy mp3copy mp3....... ezt anyíszor megcsinálta h. a xp xp a gyökér könyvtára rákatintva csak 0 bytenak látja csak a neroban tudok belépni az utolso mappába van vagy 100 mappa és csak nero 4látja a 3giga mp3 at onnan viszont nemtudom kiszedni mert azt írija ki h. valami túl hosszú , a windows explerer se tud ennyi mappát kezelni és a totalcommander se dos emuláció alatt se kezeli valami kezeli egyáltalán? Ja és letörölni sem lehet !!!!! Full bekattant:((( leformatálni meg nics kedvem 80 gigát meg az mp3mak is kellenének

[Szerkesztve]

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#39) Skylark válasza Steven (#38) üzenetére


Skylark
tag

Így még nem jártam szerencsére.
Ha kicsit lehiggadtál, próbáld meg érthetően leírni.

(#40) Skylark válasza Steven (#38) üzenetére


Skylark
tag

Ha a Nero látja a fileokat , próbáld meg dvd-ről dvdre kihúzni, persze a megfelelő helyre.

(#41) Steven válasza Skylark (#40) üzenetére


Steven
addikt

Megprobáltam ki írni image be h. hátha onnan ki tudom másolni . De elrontja . Nero az egyedüli ami látja ugy 1000dik mappa mélyén mi van de kezelni ahogy elnézem ő se tudja , mint írtam semmit nem lehet vele csinálni még letörölni se csak ugy van 3 giga a merevlemezen amit egyedül a nero lát .Gondolkoztam azon h. particion magic-cal fat32 ber átrakom mert h. abba nincsenek jogok hozzárendelve fileokhoz, de még az is kiakadt tőle :(((

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#42) Steven válasza Steven (#41) üzenetére


Steven
addikt

Valakinek valami ötlete van h. mi kezel ennyi mappát , vagy probálkozzak fat32 vel.... :F:F

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#43) westlake válasza Steven (#38) üzenetére


westlake
félisten

ez nagyon durva:)

Play nice!

(#44) erdoke válasza Steven (#38) üzenetére


erdoke
titán

Esetleg vmi ISO kezelő progi, mondjuk WinISO, UltraISO?

A legjobb aláírás a héten

(#45) westlake válasza erdoke (#44) üzenetére


westlake
félisten

szerintem neki nem isoban mentodott el a cucc...

Play nice!

(#46) Steven válasza westlake (#45) üzenetére


Steven
addikt

Nem! :(((
Ugy néz ki a dolog h. van egy mp3 nevü mappa abba van egy copy mp3 mappa és abba van egy copy mp3 mappa és abba is van egy stb stb.... :O
Ügyes fiú ez a nero :C csak azt nemtom h. hogy sikerült ez neki és én h. tudom ezt vissza csinálni:(


[Szerkesztve]

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#47) Skylark


Skylark
tag

..jobb híján próbáld meg a Fat32-t..

(#48) Steven válasza Skylark (#47) üzenetére


Steven
addikt

Ja haza megyek kiprobálom ,ha csak nem akad ki megin a particion magic. Tegnap este éjfél körül má szét bas***t az ideg ugyhogy nem volt kedvem vele többet ba****kodni.:( örülnék annak a 3 giga mp3 nak ha vissza kapnám :(

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#49) westlake válasza Steven (#46) üzenetére


westlake
félisten

ertem en...
masik gepben probaltad a vinyot?

Play nice!

(#50) Steven válasza westlake (#49) üzenetére


Steven
addikt

Még nem de nemhiszem h. ez lenne a gond minden más tökéletessen működik itt ahogy elnézem abszolult file kezelési problémák vannak.... Viszont ha fat 32 nem jön be kiprobálom végül is miért ne hátha valamelyik havernál wink2 v. másik winfos xp jobb...

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Nero6 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.