Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) neongorack


neongorack
senior tag

hajnali vergődés...körülfog a sötét és a füst, még mindig, ahogy már rengetegszer, úgy most is, röpködnek a gondolatok, a fájó érzések, nembírom nélküle, már most sem, mi lesz velem ősszel? Nembaj, ne érdekeljen, nem számít én a jövőben fogok élni, abban a jövőben amiben újra ölelhetem, újra csókolhatom, újra elötte állhatok és abba a két gyönyörű feketén csillogó szemébe mondhatom: szeretlek....
Minden nap úgy kelek fel, azzal a tudattal, hogy nem sok idő van vissza, minden nap látom magam előtt ahogy azt mondja, hogy szia...akkor, ott...egy forgalmas reptéren. Még meg sem történt de már kínoz szüntelen.

Most ebben a percben lenne rád a legnagyobb szükségem, mert kezdem azt érezni, hogy teljesen elhagyom magam, alig kapok levegőt, fulladozok szinte, de még tartom magam, mert nemszabad, nemlehet....érzem hogy legbelül üvöltök, üvölt, ordít a lelkem és folyik szét minden, ahogy a könnyeim folynak végig arcomon...zuhanok

hajnali kettő...semmi mozgás, csak én ülök itt és próbálom szavakká formálni az érzéseimet/gondolataimat. inkább kevesebb, mint több sikerrel, még írni sem tudok, teljesen leblokkoltam....levegő után kapkodok, de nem megy.

Mellette akarok ébredni, érezni, hogy ott van és átölelhetem, szoríthatom magamhoz, nemakarom elveszíteni, mert Ő az....egyre biztosabbvagyokbenne....

megpróbálok aludni, mert 2 és fél óra múlva felkéne kelnem, hogy dolgozni menjek, de minek is? Ott is csak folyton ezen kattog az agyam, tökmind1 ki szól hozzám, mintha meg sem hallanám, szerintem látszik is rajtam, hogy elvagyok varázsolva, hogy valahol teljesen máshol vagyok fejben...valahol...vele.

És hogy akkor az elején, miért hittem én ennyire ebbe az egészbe? Mikor kérdezted, hogy miért? hogy honnan tudom, hogy miért voltam ennyire optimistán naiv? mert volt egy megérzésem és látod, mégiscsak megérte hinni benne, bennünk.
szeretlek, feltétel nélkül szeretlek.

.:: Incubus - Drive ::.

(#352) neongorack


neongorack
senior tag

Egy csodálatos heten vagyok túl...egy hét szabadság, távol a várostól, a melótól, a gondoktól, problémáktól, csak vele....
...megfulladok annyira szorít a hiánya, már most, úgyérzem képtelenvagyok lefeküdni az ágyamba azzal a tudattal, hogy nem fekszik mellettem, hogy nem őt fogom megpillanatni elsőként mikor kinyitom reggel a szemem. Annyira kegyetlenül nehéz...
...reggel csak az ébresztő fog fogadni 4:41 kor, hogy menjek dolgozni, de még ez sem annyira kegyetlenül rossz, mert tudom, hogy amint vége újra láthatom és karjaim közt érezhetem...márcsak 5 nap, 5 kínkeserves nap és elmegy...elhaggya az országot egy hosszabb időre, 5 napom van még rá, hogy minden egyes másodpercben amikor csak lehet, tudtára adjam, hogy Ő a mindenem, hogy szeretem és csak vele akarok lenni, közeleg a szombat, úgy érzem magam, mint akit akasztani fognak, egyik pillanatban erősnek, fogaimat összeszorítva nézek a tükörbe és csak azt mondogatom, hogy kibírom kibírom, de a másikban már gyenge vagyok és a földre roskadva zokogok némán, könnyeimet potyogtatva.

Nemakarom elengedni, pedig nincs más választásom, amúgy is önző dolog volna...fáj, már most úgyérzem, hogy belerokkanok, grwáááááá.......
ordítani tudnék akár egy gyerek akit imádott játékától fosztanak meg. Nemtudom mi tévő legyek, aludnomkéne, mert nemfogok tudni felkelni, de valahogy nemérdekel, semmi sem érdekel, zsibbadok.
Vár az üres ágyam, de nemmegy...nem...

Rég éreztem már ilyet, ennyire erős vonzalmat és szerelmet akárki iránt, még talán azt is meg merném kockáztatni, hogy még sohasem és pont ezért annyira nehéz. Keresnék még munkát is meg albérletet csak azért, hogy vele mehessek, most azonnal lefoglalnék egy repjegyet és mennék, de nemtehetem, sem anyagi, sem munka szempontjából és végső sorban egy minimális nyelvtudás sem ártana, ami van ugyan, csak nem német....
áhh...ezeken a magányos sötét éjszakákon, hajnalokon fogok bekattanni teljesen. Éreztem, hogy el fog jönni az a perc, pillanat, időszak, mikor ismét a blogomhoz fogok fordulni azért, hogy talán??? egy kicsit könnyítsek a lelkemen, talán...
...bár nem igazán könnyebbülök, akármennyire is azt szeretném.

...lehajtom fejem és csak reménykedek, hogy rövid időn belül belezuhanok a sötétlila köddel átitatott álomvilágba ahol legalább nem ezen ropognak elmém egymásbakaroló fogaskerekei...

.:: Pale 3 & 12 Rounds - Just Another Day ::. 3:42-4:27

(#353) neongorack


neongorack
senior tag

Annyi minden van amit el szeretnek mondani,megannyi melyroljovo gondolat,erzes amit neki cimeztek,de oly keves az ido ra, mire feleszmelnek mar nem lesz itt es ez a retteges az ami az oruletbe kerget, az a globalis felelem es gorcs ami atjarja egesz testemet. Nemtudom elkepzelni nelkule a napjaimat, igazabol bele sem merek gondolni, nem is akarom,hogy bele kelljen gondolni,de sajnos muszaj. Felek , hogy a folytonos sirankozasommal eluldozom vagy csak szimplan elege lesz belole...paranoid lettem ettol az egesztol.

Bar visszamehetnenk Keszthelyre, barcsak augusztus 21 lenne ismet...bar....! Ujraelnem minden egyes felhotlen oromteli pillanatat az egesz hetnek,sot az egesz kapcsolatunkat minden egyes percet, meg a masok alltal megkeseritetteket is.... nemszamit hogy vidam vagy akar szomoru ameddig vele elhetem meg. Sarokba lettem szoritva, nemlatok realis megoldast,hogy vajon mikent kene atveszelnem ezt az egeszet, par dolog maradt a "talan" listan amibe foggal korommel kapaszkodom,ezek az apro halovany remenysugarak azok amik probalnak egybetartani,hogy ne zuhanjak szet teljesen...

Minden napom vegetalas, kuzdok magam ellen, az erzeseim ellen,probalom nyugtatni magam,de lehetetlen. "az eleje nehez lesz" hat ha meg csak az lenne nehez... ahhj,belepusztulok mar most...

Az idojaras is kezd a kedvemhez,a hangulatomhoz hasonlitani, borus Keddre ebredtem, lengedezik a szel es ugyerzi az ember, hogy barmelyik pillanatban leszakadhat az eg, persze csak cseppenkent szepen finoman, kinkeservesen, lassu halalkent erkezne meg minden egyes cseppje a foldre, nemakar esni... mintha tudna, hogy muszaj lenne, de csak nem akar eleredni...
Lassan megkezdodik a vegetnemero szurkeseg ami csak fokozza ezt a lehetetlen allapotot....

sajnalom, kerlek ne haragudj ram, minden egyes leirt szavamert bocsanatot kerek mit ha olvasol konny szokik abba a ket gyonyoru, fekete szemedbe....neharagudj ram,maskepp nem megy, muszaj....kell, hogy kiirjam magambol. szeretlek, mindennel s mindenkinel jobban, es igen onzosegem kezd elfajulni,mert ha nem is mondom a szemedbe, de kimondatlanul is konyorgom neked neman szotlanul minsen egyes nap. Ne haggy itt egyedul a sotet semmi kozepen, kerlek ne :'(

(#354) neongorack


neongorack
senior tag

177 nap választ el a boldogságomtól és 900km tőle...most csak egy idézet,mert...mert...

" ...Szeretném ha ez nem érne véget egyhamar
Látom rajtad te is így gondolod nem egy
kanyar
Örök életre szerződtünk hiszem vagyis
merem
Hogy megtaláltam benned akire vágyom a
másik felem
Napról-napra erősebben lüktet ez a szív
Bízom benne az érzés összeköt akár egy híd
Annyi apró öröm ér büszkén kürtölöm a
világnak
Jobb ember lett belőlem virágot a virágnak
Támasz erőt adó őszinte a szempár
Ha messze kerülök is tőle megvár erős egy
vár
A mi szerelmünk ölelj át a puha ágyban
Így szép az élet párban erre vártam
Könnyek öröm bánat tűzön-vízen át
Egymás mellett alszunk el csókolom a
csöpp kis szád
Reggel ébredünk új napra ragyog be a fény
Az idők végezetéig csak ketten te meg én... "

.:: Hősök - Szeretném ::.

[ Szerkesztve ]

(#355) neongorack


neongorack
senior tag

Naplemente után:

Mikor a horizontra ér, elönt a félelem, mert tudom jól, hogy innen kezdődik az igazán neheze, lehunnya szemét, az utolsó csücske is elbújik és rövid időn belül körülölel a sötétség, amibe menekültem mindig, de most valahogy inkább kápálóznék. Vissza a fénybe, de nemlehetséges, ismét egy hosszú éjszakával nézek farkasszemet, s míg ő büszkén áll velem szemben, szinte még az orrát is a magasba emelve tudatja velem, hogy egy semmi vagyok amit vacsorára fog felfalni addig én csak állok és remeg minden egyes porcikám, rettegés vesz körül, ami ellen küzdenem kéne, próbálok is, de mind hiába. Nem megy akkor nem megy, sajnos nincs apelláta, tudom mindenki mondja, hogy muszáj meg kell, de mit kezdjek vele? ismerem magam, tudom milyen vagyok és végre elkéne fogadni, hogy, ha ők lennének a helyemben az én tudatommal az én testemben az én érzéseimmel és az én gondolataimmal összezárva nap, mint nap akkor ők sem tudnának mit kezdeni ezzel. Még ha úgy is látszik néha, holott rohadtul nincs így...egy két mosoly? próbálok álarcként bújni mögéjük, hogy senki ne lássa azt ami valójában lejátszódik bennem.
Nem akarok ezzel rosszat, neked meg pláne nem, nem akarlak bántani, sosem akartalak és ezután sem foglak, de könyörgöm....inkább csak szimplán be kéne fognom és a saját testem rabjává válni, hogy a külvilág mit sem sejtsen az egészről, mintha nem is történt volna semmi és csak élném az unalmasan szürke hétköznapjaimat, mert nélküle nem létezik egy szín se.

Hajnal, ébredés:
Kinyitom a szemem, egy álom után ami mind1 is hogy milyen, mert úgysem nagyon emlékszem rá, csak, hogy álmodtam, abszolút lényegtelen, aztán az első szempillarebbentések után észreveszem, hogy nem fekszik mellettem, aztán tudatosul bennem, hogy elment, még egy sóhaj erejéig a párnára hajtom fejemet, de nem lehet, mert dolgoznom kell, pedig aludnék még, áldott tudatlan elmeállapotba ringatnám testemet szüntelen, teljesen lehibernálva az elmém azon részét amely próbálja feldolgozni, hogy messze van. Meggyújtok egy cigit miközbe próbálom összekaparni magam, de már sietnem kell, így félig már fel is öltöztem, kapkodok a telefonom után, hogy vajon írt-e aztán leesik, hogy hajnali 5 kor Ő még javában alszik, aztán kicsit megnyugtat a tény, közben bevillan az a kép, mikor oly aranyosan, nyöszörögve helyeszkedik mellettem hozzámbújva, persze alszik és mit sem sejt arról, hogy nyitott szemmel fekszem...
kezd elfogyni a fonal, egyre kuszábban írok...nagylevegő...

Tisztában vagyok vele, hogy én vagyok a világon a legszerencsésebb ember, legalább is annak érzem magam, mert tudom, hogy szeret, hogy gondol rám, hogy fontos vagyok számára és ez próbál erőt adni, vagyis merítenék belőle...de talán nem is oltaná a szomjat, amint megiszok egy pohárral azon nyombanmég szomjasabb leszek, nem elég.
Persze tudom, hogy nincs más választásom, meg kell próbálnom beérni ennyivel és csak idő kérdése, hogy mikor tudom már csillapítani azt a végtelen hiányt amit érzek...
...azt a sötét, ködös ürességet ami itt van belül, üvegajtó választ el tőle, egy dupla üvegajtó, masszív és hatalmas, szinte plafonig érő, igaz nincs mellette fal, csak a nagy üresség peremén áll árván...
...rátapasztom a kezem s másik oldalról ő is az övét, látszik rajt a lehelletünk, megérinteném....megcsókolnám.
Van egy megérzésem, miszerint nyitva van, de se kilincset se zárat nem találok saját oldalamról...kívülről nyitható csak, könny szökik szemembe, próbálok az ég felé nézni merev tekintettel, de szemem visszahúz...csak őt bámulom és már képtelen vagyok visszatartani azokat az apró parányi cseppeket amik minden egyes földetéréskor szétrobbannak a fekete aszfalton, mintha hallanám. Belenézek ismét abba a gyönyörű éjfekete szempárba és érzem, tudom, hogy vágyakozással teli, fáj, ugyan úgy mint ahogy engem is gyötör...

Végtelenség:
Hallom az óraketyegést, ahogy az a szép hosszú vékony mutató erősen, szinte ütés szerűen csapódik odébb a következő másodpercet jelezve, hallom ugyan, de nem látom, nem érzékelem, megállt volna? de hisz ketyeg? Velem van a baj? Miért nem múlik az idő...s amint ezt kimondom, a számon kifújt füst megáll a levegőben, kezdek rádöbbenni, hogy még vánszorgásnak sem nevezhető az a folyamat ami nap mint nap végbemegy. Nem telik az idő...Nehéz...Kívülről látszik arcomon az a beletörődöttség, az a csalódottság, de sokkal több rejlik emögött...

heartBeat:
Mellkasom lüktetése szinte visszhangzik az üres szoba falairól, érzem ki akar törni, át akarja szakítani a bordáimat s a felszínre bukkanva szeretne még jobban dobogni...börtönrácsokként tartják odabent, de érzem, beleremegek minden dobbanásba és csak csodálkozva nézek, hogy képes fizikálisan megnyilvánulni egy érzés, egy nagyon erős, többszörösen összetett bonyolult érzés, egyik pontjában sem egyszerű, de akkoris, hogy lehetséges ez? ...nem érkezik válasz.
megszokhattam volna, de ehez is képtelenség hozzászokni...a boldogság nevű drog rabja lettem, elvonási tünetek csupán? Hová tart ez az egész? Látom az alagút végét, de csak a szemem sarkából, képtelen vagyok odanézni teljes egészében, hogy végre megtudjam az igazságot. Vihar közeleg...az előbb mintha feltámadt volna a szél, de csak fél füllel hallottam, talán egy kicsit szükségem is lenne rá...kételkedem, lehet, hogy mégsem annyira jó ötlet várni ezt? Kiderül...félek.
Tartom magam, jobban mint valaha, mert ezt kaptam parancsba, és valahol legbelül én is tudom, hogy ez volna a helyes, de... de....

tudnék még mit írni, de képtelenvagyok, pedig annyi gondolat motoszkál itt belül, de abba kell hagynom, talán ezúttal megtartom magamnak, örlődöm...

.::Hősök - Utolsó Vasárnap::.

(#356) neongorack


neongorack
senior tag

Publikálatlanul némán

(#357) neongorack válasza neongorack (#356) üzenetére


neongorack
senior tag

forget it, whatever...banned sentences? locked door

(#358) neongorack válasza neongorack (#357) üzenetére


neongorack
senior tag

...W' dumbly disappear off the face of the earth...

azthiszem mindenkinek jobb lesz így... goodbye

.:: Káva - Agy Skit (Produced by Szimat) ::.

(#359) neongorack válasza neongorack (#358) üzenetére


neongorack
senior tag

Bezártam egy dobozba az életem, kiengedni onnan? Képtelenség... jobb? hehh....vicces. szabadulni akar kifelé, de nemengedem, inkább megfulladok. Eljön az a pillanat is...

...elástam magam. Innen kimászni, ha akarnék se tudnék. Végeztem.

(#360) neongorack


neongorack
senior tag

"... haggyadmá hogy a holnap jobb lesz, elevenen széttépnek téged, neked itt már régen véged van buktad haggyad má ..."

(#361) neongorack


neongorack
senior tag

4 nap telt el...én éveknek érzem, szörnyű fájdalommal teli éveknek, próbálnék, de nem megy, leírni sem, nem hogy kimondani.
Egy senki vagyok nélküle, haloványa árnyéka önmagamnak, mostmár könyörögnék, szánalmasan, méltóságomtól megfosztva, térdre roskadva a zuhogó esőben, könyörögnék.
Mint akit életfogytig tartó büntetésre ítéltek és már az első hét után megbánja még azt is amit el sem követett...
a számomra eddig fontosnak hitt dolgoktól is megválnék, ha azon múlna, bármit beáldoznék a boldogságomért, érte, mert értelmet ad a nyomorúságos életemnek, Ő a mindenem és most lelkemtől megfosztva egy kopár sivata maradt csak bennem, egy csontváz, némi hússal és porral...nem több. Sőt talán még ennyinek sem érzem magam. Önbecsülésem most még azt a minimális szintet sem éri el ami eddig volt, minden valaha létezett dolgomtól ami miatt embernek éreztem magam egy kicsit is, el lettem szakítva, egy nulla vagyok és úgy is érzem magam. Nemakarok addig felébredni míg vissza nem jön...míg meg nem látom az ajtóba és rám nem mosolyog, míg azt nem mondja: "Szeretlek"

Belehaltam, ha nem is fizikálisan, de lelkileg abszolút, ha lehetne 1 kívánságom, csak 1....
...nemérdekel már semmi más, semmi hétköznapi vagy tárgyilagos dolog....SEMMI.

..Csak Ő...!
I can't stop my tears....Endless affliction....
" love U so "

.:: How to Destroy Angels - The Space In Between ::.

(#362) neongorack


neongorack
senior tag

my broken black wings...pain...

.:: Cassius I Love You So - Skream Remix ::.

(#363) neongorack


neongorack
senior tag

" Mentality minimál, némelyik kriminál,
Addig minden oké, amíg van ami illuminál
A morál:véna orál, a legtöbb kortárs port ás
Ha nincs zsé, van pohár, mert elérhető a borár
Két pofára dől a lé a fukár kofára
Elköltöd a költhetetlent zöldségre, kólára
Az adósság megnő akkorára, hogy nem futja kajára a corába
Szokásaid a veszted, a magad korában
Reggel a TV meg kávé, zene a fülben amíg utaztat a verdád meg a BKV
Ha beüt az est, hol van a női test? Függőségek sorozata önarcképet fest
Nem kell sokat keresni, ott ahol mindenki árul
A cigi már nem vicces, mert egész bábel kábul (egész bábel kábul)

Kába bábok, az élet nem egy játékszer, ha sokat játszol vele, akkor idő
előtt elvérzel
A szenvedély mi hajt, majd ez hozza meg a bajt
Ne játszd itt raj-t, szállj ki, itt van a rajt

(miujság van hogy vagy?Hát vótam már jobban is, igaz az nagyon sokba
került)

Szenvedély mi hajt
Nincs korhoz kötve, kor nem szelektál
Ne játszd itt a rajt, az élet nem egy játékszer

Lasztika, vicsorgó arcplasztika itt a fasz ki van, egésznap csak
taktika, hogy kerüljön a pracliba, kerékkel a kanyarban elszállsz
Miközben pörög a B- kategóriás lakossági house (GÁZ)
Ez trendi,mint a trendo, mint régen a nintendo
Nyugtatós szülőknek köszi: emós mindenhol
Csak nehogy te is rajta maradj a szereken, szaros szerepen, nincsen itt
se por sem szerelem
Hisz terjed a Hollywood-i nátha, szintit a szájba, mindegy csak szállj ma..
Itt van a kártyás influenza, vadítja a kórlapot a körkorkép
Na hát nincs megállás, indulsz el a lejtőn
Alap hogy már minden junky kő port tép
Na figyelj, nem figyelsz oda, mert halad a kor, minden azon múlik, amit
te belerakol
Egy feles, aztán jöhet még egy másik, borvirágtól duzzadt arc lett a szokás itt
Hisz, ahol csak ennyit bír a vese, arrafele a kemény fasz is csak mese
Ezért vigyázz haver mert gyorsan lecsúszol Johnny leszel, az aki a detoxba dzsúszol

Kába bábok, az élet nem egy játékszer, ha sokat játszol vele, akkor idő
előtt elvérzel
A szenvedély mi hajt, majd ez hozza meg a bajt
Ne játszd itt rajt, szállj ki, itt van a rajt
Szenvedély mi hajt
Nincs korhoz kötve, kor nem szelektál
Ne játszd itt a rajt, az élet nem egy játékszer

Mariuhána nem legál / Nincs korhoz kötve, a kór nem szelektál. Veled szembeszáll / ha jön egy szembe szél, nézz tükörbe: a szem beszél. Mariuhána nem legál./ hogy ne akard a fucked up fakabát lakatát Veled szembe száll / Hogy tudj mondani nemet, az egész rajtad áll "

(#364) neongorack


neongorack
senior tag

U can't see when my tears fallin' down...

(#365) neongorack


neongorack
senior tag

Bezárkózva...ködös álmokkal fedve a feldolgozhatatlan valóságot, nap, mint nap. Kínzó öntudatra ébredve, csak próbálja elhitetni, hogy nem menekülhetek, hogy nem takarhatom le szemeimet s nem fordulhatok el az elöl ami valójában van. Minden nap egy hazugság, egy burkolt muszájvigyor, egy maszk, pedig lebleül érzem, hogy ordít a felismerés, miért?
Ismét elérkeztem a valódi kérdéshez, hogy juthattam én idáig már megint? Mindig el kell játszanom ugyan ezt? mindig? Valóban ennyire lehetetlenné teszi a "sors" számomra a ténylegesen egyértelmű felhőtlen boldogságot? Kérdem én: élet ez így? kétlem...

Vegetálás csupán, kapálózva túlélni minden egyes nap nyolcvanhatezernégyszáz másodpercét és nincs standby gomb, se switch off, se exit. Az elején talán még halovány foltokban bíztam, reménykedtem talán, hogy tényleg idővel jobb lesz, de mára már teljesen biztos vagyok benne, hogy ez egy végeláthatatlan lejtő, hatalmas szakadékokkal, az élni akaró kényszer mechanizmusom apró darabkái tartanak még életben, legalábbis fizikai formában, mert a lelkem már rég összetört, apró szilánkokra taposták, verték szét kalapáccsal egy fikarcnyi bűntudat nélkül, mert az élet képes erre, nagy ívben leszarja, hogy melyik pillanatban üt tarkón a beszámithatatlanság és próbálom majd kirángatni a Mátrix csatlakozót a fejemből, csak sajnos ez nem az a történet, itt csak a rettegésbentartó "valóság" van és egy sötét szoba füstköddel övezve...

...nemfogok hozzászokni a nyomorhoz, akárki is ítélte ezt így nekem, bekaphatja, mert képtelen vagyok rá, lehetetlenség a szarhoz hozzászokni és kurvára nem is akarok, sosem akartam, csak rá lettem kényszerítve, ahogy jelen esetben is. Fekete és szürke minden. Elfogytak a színek, ellopták a szivárványt....
...hasztalanná váltam, nincs miért *****, s jobb volna mihamarabb végetvetni ennek. Önhibámon kívül adódóan, csak ebben reménykedhetek.

.:: Alex Care - Relax my Bel0ved ::.

(#366) neongorack


neongorack
senior tag

...csak a zene maradt társ a magányos szürkeségben, feledtet, emlékeztet, rádöbbent, elgondolkodtat, megnyugtat, megért, összeszed, darabokra tör, zúz, vág, mélybe taszít, felemel, felpörget, káoszt teremt....a zene minden.

.:: Venetian Snares - Öngyilkos Vasárnap ::.

[ Szerkesztve ]

(#367) neongorack


neongorack
senior tag

En mostmar semmit nemertek, felelemme valt bennem a sok kerdojel,csak azt tudom h en mit akarok de azt nagyon,nem maradt mas konkretum...rettegek mert tonkretesznek az elmemben lakozo tipikus "mi van ha" kerdesek. Kenyszer krealmany ez az egesz mibe beletaszitott a sors bar nemhiszek benne megis mintha uldozne, vajon emlekszik meg? ott jarok a fejeben ugy ahogy O az enyemben minden egyes masodpercben? naivan mondogatom csak: biztos, biztos. Akkor lep eletbe az a bizonyos kerdes azok a franya "mivan ha" mondatok... undorito,utalom oket,bar tudnam mar kihessegetni mindet vegleg,inkabb legyek vegtelenul naiv egy hatalmas koppanasig,aztan majd akkor raerek eszmelni ebbol az egeszbol,de neeeem miertis volna igy, mert az tul egyszeru volna. En csak egy normalis eletre vagyom es neha meg ezt is tul nagy keresnek erzem ahoz,hogy teljesulhessen. megnyomoritanak a szurke hetkoznapok es az elmem megallas nelkul porog,kattog....egy vegelathatatlannak tuno elcseszett ciklusnak tunik minden, egy szinek nelkuli vilagban.....

(#368) neongorack


neongorack
senior tag

Ezekszerint nem, a válasz nem.... ennél "jobb" már akarva se lehetne..... hehh....tényleg rossz bolygóra születtem.

.:: Alexisonfire - It Was Fear Of Myself That Made Me Odd ::.

[ Szerkesztve ]

(#369) neongorack


neongorack
senior tag

GYŰLÖLÖM A "HIÉNÁÁKAT" brrgrr...pfejj, köpökrátok férgek, hányok a fajtádtól, ti pondrók. rajzanak a döghúsra? mer ez kb olyan... szeressük, hűűdenagyon. Szaromisénle, nekem már megszólalni sincs jogom, csupán fölöslegesen hergelem magam.... ehh :DDD

(#370) neongorack


neongorack
senior tag

ismét egyedül a sötétségbe, nyújtom a kezem, de már elment a busz, körvonalazódik az őrület, leszállt a köd, szürkévé vállt újra minden, nélküled semmi vagyok....mire feleszméltem volna, már elment, sosem elég, mert kell...semmi más, csak Ő.

(#371) neongorack


neongorack
senior tag

Vannak olykor kilátástalannak tűnő helyzetek az életben vagy hosszabb időintervallumot átölelő sötét, mindent beborító ködök amik behomályosítják a boldogságunkat, ezekben a helyzetekben kéne 100%ig türelmesnek lenni és ésszerű nyugodt magaviselettel gondolkodni, ami persze sajnos nem mindig kivitelezhető anélkül, hogy ne erőszakolnánk meg a tudatunkat, ne raknánk az érzelmeinkre pórázt és ne fognánk vissza égető vágyainkat.
Ezektől talán mintha "normális"abbnak tűnünk majd, de teljesen fel fogunk emésztődni ott legeslegbelül,amit megépítettünk, felhúztunk, azt a kastélyt, vagy netán egy erődítménynek mondható virtuális épületet, nos elkezd majd atomjaira hullani, az idő martaléka lesz előbb utóbb, s karba tett kézzel kell majd végignéznünk bukását, ahogy a romok lassan teljesen maguk alá temetnek és a reménynek már csak halvány fénye is alig-alig fog pislákolni, akkor tesszük össze két kezünket és megtört lélekkel, könnyes szemekkel fogunk fohászkodni valakihez vagy valamihez, vagy csak úgy a nagy semmibe, mert folyton feltesszük a kérdést, miért pont én? Miért pont velem történik meg mind ez...
...undorító és sajnos nem kevés energiát igénylő kényszerprocedúrának leszünk szereplői amiből nehéz kiutat találni, csak egy kis kötélre várunk, aztán jobb esetben kapunk egy foszladozó madzagot amibe bele kéne kapaszkodnunk minden erőnkkel és remélni, hogy kitart majd addig amíg a meredek sziklafalon és szűk hasadékon keresztül végre ismét a felszínre jutunk ahol napfény és virágzó növények várnak majd ránk.
Egy ilyen utat nehéz megjárni, senki sem akarja persze, de néhány embernek muszáj, tudom elszomorító, de el kell nyomnunk félelmeinket és bízni, merni egy kicsit naivnak lenni, mert anélkül nagy eséllyel elbukunk.

Mit is mondhatnék még egy ilyen "bevezető" után? próbálom össze kaparni gondolataimat és rendszerezni kissé, de egy folyamatos káosz közepette ez majdnem, hogy a lehetetlennel egyenlő. -Nagy levegő-
Tartom magam, talán jobban is mint eddig, persze ez nem azt jelenti, hogy nem érzem magam annak aminek, ezt most nem szeretném bővebben kifejteni, visszaveszek még ennél is jobban a tárgyilagos dolgaimból, még kevesebb konkrétum, mert magamnak írom s én tudni fogom ha újra elolvasom, hogy miről is volt szó. többszáz szóval tudnám jellemezni a jelenlegi helyzetet, érzelmeimet, gondolataimat, félelmeimet, mindent...
...ismerem magam, ebből adódóan tudom, hogy mik is a félelmeim amiktől nehezen tudok szabadulni, öhh....szabadulni? Hülyeségeket írok, szabadulni nem, csak ideiglenesen visszaszorítani abba a kis fekete dobozba, minek űrtartalma végtelen, csupán külső fizikális formájában tekintendő kis terjedelműnek, sajnos végtelen...korlátot kéne szabni neki, hisz ez az én tudatomban létezik csupán, a lelkemben.
Érdekes, hogy megpróbálok alakot adni ezeknek az amúgy megfoghatatlan dolgoknak, talán, hogy tudni véljem, mivel is kell megküzdenem, mivel kell farkasszemet néznem és legyőznöm azt a valamit.
Amióta tudatomnál vagyok, mindig is küzdöttem, mások ellen, az igazságtalanság ellen, a rossz dolgok ellen, de legfőképpen magam ellen, félreértés ne essék nemhiszem, hogy skizofrén lennék, ennek ellenére ki merem jelenteni, hogy két énem van, vagy akár több is...
...ha jellemeznem kéne akkor az egyik biztosan az ésszerű dolgokat helyezné előtérbe, a realitást favorizálná, míg a másik az érzelmeim hatalmas tárháza, aki gondolkodás nélkül szeretne, futna, rohanna, szaladna anélkül, hogy egy fél percet szánna arra, hogy átgondolja a dolgokat s talán Ő az aki fantáziadús és naiv, persze ezzel nincs gond, de mikor a két fél egymásnak ütközik, ellentmondás által létrehozott hatalmas villámokat szórva próbálják meg háborújukkal megnehezíteni avagy teljesen tönkretenni az ítélőképességem mellett még az életemet is...olyankor nehéz egy normális döntést is meghozni, nem hogy többet egyszerre.
-15 perces nem éppen füstmentes hatásszünet-
Utálom a szürkeséget, utálom az őszt, a telet, nem mondom, megvan a szépsége, de a jelen pillanatban semmi szépet nem látok benne, talán mert nem is akarok, persze fordulna a kocka, ha másként alakultak volna a dolgok, de ez mire ne lenne igaz?
Nemakarok hatalmas sablonszövegeket írni, de néha azon kapom magam, hogy akaratom ellenére ez bekövetkezett, de hol is lennénk a sablonok nélkül, nos ezaz a tipikus muszáj rossz amit írni kell, nem érdemes de kell, mert ugyan úgy az életünk részévé vált már kevesebb vagy több százalékban.

A minap végigfutottam fejben a blogomat és ugyan arra jutottam csak mint amire eddig, magamból kiindulva álltalában nem akkor írok, ha minden szép és jó, ha minden felhőtlenül boldog és időm sincs arra, hogy összegezzem a szarságaimat. Pedig mennyivel jobb is lenne olyanokat visszaolvasni, hogy " Ma is vigyorogva ébredtem és a nap is szépen sütött és már akkor tudtam, hogy semmi sem törheti le a kedvem "
Nos ez van, szeretni ugyan nem kell, beletörődni viszont az adott pillanatban elkerülhetetlen. Vannak az olyan emberek akik azt mondják az egészre, hogy örülj, hogy nincs halálos betegséged vagy hogy minden végtagod a helyén van és nagyjából egészségesnek is mondhatod magad, van munkád és van autód is, most kövezzen meg akárki, de nekem nem ez kell a boldogságomhoz és persze örülök az imént leírtaknak, de szerintem senki nem úgy kel fel minden egyes nap, hogy dejó megvan mindkét lábam, dejó nem szenvedek gyógyíthatatlan betegségben. Bár lehet, hogy én vagyok csak ennyire nagyravágyó, de ez nekem nem okoz boldogságot, talán csupán azért, mert hozzászoktam és természetesnek tartom, hogy egészséges vagyok. Én úgy látom, hogy fél karral is lehet az ember felhőtlenül boldog, de ha valakinek a lelke van megcsonkítva az már sokkal nagyobb gond lehet. Mind1 is, teljesen eltértem a tárgytól, ilyen vagyok, elkalandozom és nehezen találok vissza az előző gondolatmenetemre.

Holnap ismét munka, ismét szürke hétköznapok sora és nemakarok belekattanni, isten ments, nehéz....mondhatnám úgyis, hogy nem éppen könnyű. Küzdelem küzdelem hátán és néha imádkozom egy OFF gombért ami az elmémet kapcsolja ki, a lehető legkisebb szintre redukálni az összes lehetséges agyi kapacitásomat, talán úgy jobban bírnám.

Annyira kell az az egy valami, annyira függővé váltam már, hogy nembírok szabadulni, de hisz már olyan sokszor megemlítettem itt...ez az én drogom és nehéz csökkenteni az adagokat...sajnos itt az elvonó fogalma nem éppen pozitív jelentéstartalommal bír, sokkal inkább csak a gyötrelem ami körülövezi az egészet. Néha órák telnek el úgy, hogy csak én és a gondolataim vagyunk, elzárkózva a külvilág elöl nagyon messze...egy nem éppen kellemes helyen " "

.:: KG - Life ::.

(#372) neongorack


neongorack
senior tag

Hazugság vagy rémálom? ezt a kört én állom, gigantikus lüktetés látszódik a vénámon
Hátranézni képtelen, rozsdás sineken száguldó vonaton ülök, de az féktelen
Tükörben a végtelen? Nem hiszek benne, előre tekintve lépek be a mennybe
A sötétség netovábbja, rossz helyen járok,meddig kell itt lennem, míg nem rámtaláltok
Egy elbaszott átok lenne majd a végzetem, ha a Föld a paradicsom én miért nem élvezem?
apropó alma, ha van isten miért nem mutatja meg meddig ér hatalma
Rombolás, pusztulás, földrengés meg tűzvész, copperfield is hatalmas, de nem ekkora bűvész.

Nem annak született ami lett végül belőle, próba csak a cseresznye nem török én előre
Sem a grafikonon felfele úgy mint a talajvíz,ez egyre sablonosabb szar állagú tányér gríz.
Önkritikám a reálisságot ugyan meghazudtoló, nyakamban a gyűrű, de nem vagyok Frodó
Sem épeszű, sem láthatatlan, soraim tele hibával, számomra áthidalhatatlan...
Lezárni ezt tézis csupán, esetleg ha egy darab fával basztok azonnal kupán.

W?

(#373) neongorack válasza neongorack (#372) üzenetére


neongorack
senior tag

...Amíg ti köpködve röhögtök gerinctelen férgek addig én vigyorogva tárazok,
fordul majd a kocka és előbb utóbb rábasztok,
újathúztok velem az ujjam már a ravaszon,
nemláttok a hazugságtól végítélet:szevasztok.
megúszod szárazon?
Ki nevet a végén? ez nem az a játék,
majd ha a sírod fölött imádkoznak anyádék,
mert ők is csak annyira ismertek, mint amennyire én akartalak téged,
9milis csövével találod szemben magad, ezt most tőlem kapod pedig nem is kérted.
Volt rá indítéka nem kevés embernek,
mégis én lettem azzá aki téged felmentett,
no ha nem is a bűnödtől szabadítottalak,
az élet nevű játéktól eltaszítottalak...

W?

[ Szerkesztve ]

(#374) neongorack


neongorack
senior tag

bizsergetően félelmetes, nyugodt mégis zaklatott, ellentmondásos, fáradt...üvöltve kínlódó...
nehéz....merre járhatnak azok a kimondatlan szavak melyek után vágyakozom szüntelen, elnyelte őket a tér, felfalta az idő? merre vagytok? a köd a valódi szürkeség, ahogy tejfölbe borul minden, nem látok, mégis mennem kell....csak remélni merem, hogy oda fogok megérkezni ahová tartanék...

...közelít a plafon, össze akar nyomni? nemkapok levegőt...üvöltve suttogom némán, kellesz.
emészt a sötétség.

szeretlek.

.:: Massive Attack - Everywhen ::.

(#375) neongorack


neongorack
senior tag

talán a füsttel próbálom elrejteni a valóságot, védelmi mechanizmus...talán.
fúj a szél és ha nem lehetne hallani a város zaját akkor is ordítana a csend, magam vagyok ismét, ez számomra mindig egy felismerés, a pupilla tág és beszivárog rajta a sötétségbe burkolt tény ami csupán a valóság tükörképe, mégis olyan mintha külső szemlélőként látnám...belassult káosz az egész, lehullott a maszk, s mögötte is csak egy újabb álarc néz vissza a tükörből, hazugság az egész, ezúttal öntudatlanul.

vértől fekete tollak hevernek a padlón mindenütt...hullanak szüntelen, a távolban zár csattanás, egyből ezt követően egy fémesen csengő visszahangos zaj, kulcs...ormótlan acélkulcs zöreje ahogy többször visszapatt a parkettáról, megtöri a csendet. Pár másodpercig tart az egész, aztán ismét csak a sötétség marad, vakon, némán, tollakkal körülvéve, elfogyott a szárnyam. Áldozattá lett a "hóhér"....

.:: Essemm - Szép lány ::.

(#376) neongorack


neongorack
senior tag

utálom az értékrendbeli különbségeket....
....Somebody save me.... NOW :'(

.:: 3 Doors Down - Landing in London ::.

(#377) neongorack


neongorack
senior tag

S mikor segítségért kiált az ember, pont akkor fordít hátat neki mindenki...
...vannak olyan dolgok miket talán örökre a titok homálya fog fedni és ez nem is nagy baj...így helyes...így kell lennie.
Néha félek egyetlennek lenni, a titok örzőjének...

Csak a képzeletem szüleménye, el kell hinnem, el kell fogadnom s nem sóvárognom valótlan után többé már, mert a jövő homokja kifolyik ujjaim közül egy szempillantás alatt s akkor hová fogok majd menekülni? Ki fogja meghallani kiáltásom a sötétségben? ...senki...

magam leszek egy múlt, jelen és jövő nélküli helyen.......nem tehetem ezt....

.:: MJT & Wreckage Machinery - Colours ::.

(#378) neongorack


neongorack
senior tag

én egy kapcsolatot másképp definiálnék... megint rossz szótárat hoztam ki a könyvtárból? viccesnek tűnik igaz? hát számomra annyira nem, inkább nevetségesen szánalmas és már nemtudok mit kezdeni....ezek ellenére nemakarom, hogy vége legyen, pedig vannak megérzéseim. megint én voltam ennyire naiv? szokás szerint....

HAHÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ, ITTVAGYOK..... húsvérembervagyok, asszem....még....
ahh....

(#379) neongorack


neongorack
senior tag

mindenki csak akkor eszmél mikor már KÉSŐŐŐŐŐŐŐ.......

.:: Bring Me the Horizon - Fuck ::.

(#380) neongorack


neongorack
senior tag

mert ha elhiszem az élméletet, hogy egy szék csupán és péntek este kihúzom a csatlakozót a tarkómból és megszűnik minden, öntudatlan állapotba kerülve csupán alapjárati fordulaton kattog az agyam, nem mutat semmiféle aktivitást, vagy épp ellenkezőleg? olya mértékű aktivitást mutat ami nem engedi, hogy olyan dolgokon túráztassam magam feleslegesen ami kurvára valótlan?

Egy rakás szerencsétlenségnek érzem magam, egy hulladéknak egy környezettudatos képzeletbeli világba, ahol bizony zúzzák és újrahasznosítják az ilyen selejteket, fals önkritika? a negatívba csúszott tükörkép sem igazán bíztató, de a nemlétező önbecsülésem felülírja az összes esetlegesen normálisnak mondható parancsot, amikor egy kérdést felteszek és válaszolok rá és egyből megkérdőjelezem, akkor már igenis baj van, üvölthetném esztelen: Somebody save me... de nemhallja senki, bezárkóztam ismét, burok vesz körül, egy abszolút támadható burok, akármi történik csak zuhanok, vannak pillanatok mikor hetekre egyhelyben maradok és egyszerűen nem gondolkodom, aztán a feltörekvő hajlamom a rossz és hirtelen meghozott döntésekre is rémisztően nagy gyakoriságot produkál. rendszerstatisztika FAIL...syntax error.

nemtudok már kijelentkezni ebből, mi lesz holnap? nemtudok semmit, nincsenek információim, minimális részegységet képez az a százalék amit biztosra tudnék mondani, vannak kétségeim, kezdek hitetlenné válni, aggasztó a leépülési folyamatom. háhh...
Can U alive? vajon képesvagyok rá? menni fog? mégis ekkora balfasz volnék? miért van ez? miért érzem ezt? miért vesz körül egyretöbb megmagyarázhatatlan történés?

Mit sem mutatva a szűk külvilág felé, nemtudhatják mi zajlik le bennem, én sem fogtam még fel, de zokogva tudnék ordítani bele az éjszakába, mint akinek élve nyúzzák le a húsát minden egyes izomszövetéről egy kampóval... összehasonlíthatatlan a fizikális fájdalom ezzel, pont ezért nem állja meg a helyét lassan már egyik hasonlatom sem, de ez van, én értem, én tudom, én érzem és fáj...talán sosemfájt még ennyire...vagy ha fájt is, más volt...

Félelemben élek, perc nem telik el nélküle, magávalhúz a sötétség és próbálok egy vékony damilba kapaszkodni, de nehéz, sosemvoltkönnyű, sosem lesz? nemakaroknemtudoksosemszeretnékbelegondolni,nemakarokilyetátélni, egy folyamatosan csak repedező szikladarab szélén állok s lenézvén elémtárul a végtelen mélység, egyensúlyozom, de csak potyognak a kavicsdarabok, esik szét minden, felbomlik a tér, pixeleire, atomjaira hullik körülttem MINDEN, hol a kijárat, merre nézzek? segítő kéz? őszinte segítség? nemlátom a kiutat. Akkor fog érkezni mikor már elkönyvelem halálomat s beletörődvén könnyes szemmel engedném el a testem, hogy az enyészet martalékává váljon? nem, az nemlehet, velem nem...nem :'( képtelenvolnék feldolgozni, nem megy.

Ennyit ért volna az eddigi valami? 20 év rothadó gyümölcse, mi már az elején férges volt? ennyi volna csupán? és a happyend? kis üvegcsébe zárt zöld elixír mi mindent megváltoztat és 180°ban megfordít? nincs? sosemvolt?

Úgy ver, hogy belefulladok s pont az nem hallja akinek szól? akiért szól? én vagyok ennyire eltévedve?! hiszem, hogy más világba szántak, csak rossz bélyeg volt a homlokomra nyomva... egy olyan helyen láttam napvilágot mi semmi jót nem tartogatott nekem, ha adott is azt kevés ideig élvezhettem felhőtlenül, tipikus mézesmadzag, ez a " Nesze neked köcsög, látod ezt? Nahh ilyened sosem lesz, mégha VÉRTIZZADSZ AKKORSEM " hehh, mókás mi? nemannyira...

Álomrahajtom fejem s reménykedem, mást már úgysem tehetek.......
reménytelenvagyok

.:: Watch my Dying - Holtsúly ::.

(#381) neongorack válasza neongorack (#380) üzenetére


neongorack
senior tag

" Messzire indultam, tudom
túl sok dolgot csomagoltam
sok nap járok majd távol
régebben még számoltam
ahogyan még többet vittem
kéreggé vált épp ugyanúgy
mint az a sok sár rám száradt
sok lett, túl hosszú az út
értem, de csak alig
hogy semmi se marad így
bírni fogom, amíg
valaki kiszabadít
rég elgörbül tükrök közt
ez az eltorzult tákolmány
túl nőt rég rajtam
most már eldobnám
ferdén lóg és úgy billeg
elgáncsol minden nap, bár
túlélem mindig
megszoktam vagy már
fáradt vagyok, hogy tényleg
úgy őszintén utáljam
még félek tőle, hogy amputáljam
tarok attól, hogy féltem
nem értem, miért nem értem
hogy elsimogatja majd az idő
a haragot fájássá szelídítő
tűz sem éget
szél se szárít
bármit érzek
úgyse számít
azt reméltem
hogy megérte
ez az egyetlen lépés
csak, hogy túljuthassak
magamon végre "

(#382) neongorack


neongorack
senior tag

Kővé válltam, megdermedtem, mert a magányt leküzdeni oly nehéz, fura, de hozzászoktam már, néha olybá tűnik reménytelen.
Elfeledett én képem halovány foszlányai szálingóznak szerte szét a lila ködös álomfelhő irreális alkonyán, hová tűnt? mivé lett? mi valaha mosollyal éltetett?
Válasz, mint szokása nemérkezik sehonnan...
...elfeledtek, semmivé lettem, átléptem azt a meg nem jelölt határvonalat ami saját magamhoz vezetett, régen még tudtam meddig mehetek, de mára már...túl késő.

Nemhallja már senki azt a viszhangos kiáltást, nemlátja már senki azt a mélyből nyúló kezet, nem érzi már senki, azt az elfeledett lelket...ennyi volt csupán, nem több, bele kell törődnöm, nincs már kiút, bezárult az összes kapu, nem maradt több rés min beszűrődhetne fény, többé nem....

Emberi valómból, márcsak a fájdalom maradt meg, de az nagyon....

.:: Hyper & Beatman and Ludmilla - Lights ::.

(#383) neongorack


neongorack
senior tag

Nem lesz úgy ahogy én szerettem volna, előre látom a végeredményét ennek az egésznek és már most sajnálom, hogy nem lehet olyan amilyennek álmodtam. Nemérted ugyan, de csak te kellesz, ne lökj el magadtól kérlek, a sok nyomor ellenére, küzdök mint egy robot, de mégsem látom, hogy lenne eredménye. Az őszinte szavak néha fájnak, én ne tudnám? Sajnos nagyon is, csupán a külső borítás amiben lehet differencia...kellesz és....

...befejezetlen marad ez a homályba borult gondolatmenet, én értek mindent, érzem amit érzek és ha tudnád, ha éreznéd amit én, akkor meglepődnél szerintem. Minden szarság ellenére, a cél amit kitűztem magam elé, nem változott meg semmi, se én, se az érzelmeim, ja és bassza meg mindenki.

nem írok már mást, jobb néha befogni, megtartom magamnak a szépet, a jót, a fájdalmat, a rosszat és minden velejáróját, mert rossz nélkül nincs jó sem? talán elhiszem, de én mindig máshogy tervezem....

Soha, senkit, sehol, semerre, senkiért, semmikor ennyire, tudom nem látszik, de én érzem, burkolva van, nem publikálom minden egyes apró csepp könnyem jelentését, de én érzem amit érzek és tudom azt, hogy mennyit jelentesz számomra.

Tudom, attól még hogy én érzem te nem fogod...jogos. ahh...
...everything whatever......
my life is a neverending dream, sometimes a nightmare.

.:: (RiseFM) live ::.

(#384) neongorack


neongorack
senior tag

734R's 734R's....why? Roar inside my chest... b.m.s.

.:: Watch My Dying - Holtsúly ::.

(#385) neongorack válasza neongorack (#384) üzenetére


neongorack
senior tag

I want...

.:: Massive Attack - Danny the Dog ::.

(#386) neongorack


neongorack
senior tag

amíg zárva tartod addig nem lehet baj, hidd csak el, és indulatból ne mondj soha semmit, vagy akármilyen érzésekkel övezetten...legalábbis negatívan. Ezt tartsd észbe te fasz...
...inkább megpróbálok aludni. Kilómétereket tudnék írni, magamnak címezve, de nem. Hagyom elveszni a felejtőben, mert ez csupán arra érdemes.

Csak annyira jó lett volna ha...csak...egy picit is akár... de majd máskor, muszáj beletörődnöm és megértenem. Tudom, hogy milyen amikor az embernek szar napja van, höhh én ne tudnám? Mind1...attól még nem változott semmi, és nemharagszom senkire.

Jóéjszakát Mi

.:: Mu Ziq - Hasty Boom Alert ::.

(#387) neongorack


neongorack
senior tag

Mert ha ki is mersz ejteni a szádon valamit is akkor úristen nehogy megtedd, ha problémádvan nyeljed csak szűntelen, nehogy eláruld valakinek is, mert úgyis az lesz belőle, hogy te vagy a fasz, meg te reagálod túl, az hogy mit érzel az olyan mint a vélemény, mindenkinek van, de mindenki leszarja a másikét, ezekszerint az érzések is ilyenek?

Guten Morgen Herr W. ébresztő, majdaztán a naivitás legapróbb maradék csíráját is mikor TELJESEN kiölik belőled, akkor mi a f*szhoz fogsz kezdeni ha? Mikor majd már senki nemtud ennél jobban szarrászopatni, szétalázni és tudtodra adni, hogy milyen kurvanagy mértékben leszarják a fejed, huhh? akkor mit kezdesz majd a megtépázott rongyos, szarravaló életeddel? MIRE BAZDMEG?

nahh hát ezaz, hogy semmire, visszakerülsz ugyan oda ahonnan már nem egyszer sikerült magad nagynehezen összekaparnod, kiásnod magad, lelapátolni fejedfölül azt a taknyos, nyálas szarral átitatott földet amit hagytál, hogy rádlapátoljanak. Mikor csak néztél bambán és hagytad, hogy még vagy 10 szer átmenjen rajtad ugyan az a tetves kamion...

Most van az az elbaszott pillanat amikor csak kívánni merem, hogy HOLNAP REGGEL NE KELJEK FEL.... és leszarom, mert én így érzem. Ha ez egykét embernek nemfog tetszeni akkor sem FOGOK HAZUDNI :W

aki aztmondja rám, hogy nemveszem figyelelmbe embertársaimat akik számítanak, HÁT ANNAK EGY nagy ******t a szájába, ismerem magam. Képes vagyok egetrengető dolgokra ha... ha... és most éppen az a ha van, már régóta, és semennyire nem enyhültek az érzéseim sőt, de igazából kurvára fölösleges minden egyes betű amit idepötyögök.

Szép rémálmokat magamnak... :\

.:: Underoath - Returning empty Handed ::.

(#388) neongorack


neongorack
senior tag

The Chaos chapter I :

Szokásos, szürke színű nikotinköd, monitorfény és rengeteg szálon elinduló gombolyag méretű eszmefuttatás káosz szerű kezdete... képzeljünk el 3 mechanikus meghajtást amit fogaskerekek mozgatnak, stílusosan mondjuk 7, a nap huszon négy órájának ezernégyszáznegyven percének nyolcszázhatvannégyezer másodpercében forognak ezek a kerekek, amik az elmémet, a tudatomat hivatottak szimbolizálni ez esetben. Na már most, minden mechanikus gépnek szüksége van valami féle, fajta kenésre, hogy gördülékeny működésével, precízen és pontosan kiszolgálja használójának igényeit, akár extrém igénybevétel esetén is. Vannak azonban olyan pillanatok, mikor hiba merülhet fel, vagy a kenési rendszert vagy a kenőanyagot illetően, ez természetesen előbb utóbb a mozgó alkatrészek nagy mértékű kopásához és mégkésőbb megszorulásához, akár töréséhez vezethet. Nagyjából így érzem most magam, egyedül itthon a sötétben ülve a négy fal közé zárva a gondolataimmal együtt. a 3 nagy és a 4 apróbb fogaskerék közül 3 fő mozgató rész abszolút nem üzemel...megszorult "kenés" hiányában....

Megint egy olyan ponthoz értem ami, mint az ösvény amin próbálom vezetgetni a kis életemet, kérdőjelekkel van teletűzdelve.Ilyenkor mondaná, egy ép elméjű ember, hogy fölöslegesen kattogtatom a megszorult fogaskerekeket, mert ezzel csak mégnagyobb kárt okozok. Sajnos teljesmértékbentisztábavagyokazzal,hogyamitjelenpillanatban csinálok az már-már a mazohizmus kezdő határvonalát kezdi átlépegetni. Öntépázásnak is nevezhetném, most felhoznék pár dolgot a mentségemre, csak hogy képtelen vagyok.

The Chaos chapter II (real mirrorside) :

Sajnos vagy szerencsére ezt is sikerült már átélnem párszor, mikor feleszmél az ember, mondhatni öntudatára ébredve elétárul az a horribilis méretű felismerés amihez idő kell, hogy feldolgozza, ilyenkor elkezd munkálkodni az önkritika és mind ez az önbecsülés megsemmisülésközeli állapotához vezet, ilyenkor KELLENE, állj paranccsal lezárni a folyamatbanlévő algoritmust és lezárni a programot mielőtt végbemenne, bebújni az ágyba és megpróbálni aludni, de sürgősen.

Root/command/system/shut_down/countdown_10min
command_loading...
system&mind_error
Load shutting
command failure....

Ez valahogy így játszódik le, csupán szemléltetésként és itt már nemtudom eldönteni igazából, hogy sírjak vagy nevessek.
Alapvetően a jó dolgok megteremtésére törekszem, mint akárki más, és mint egy elcseszett vígjátékban ez valahogy rosszul sül el és most nagyon irónikus leszek:
Felhúzok egy téglafalat, megvárom míg szépen megköt, de akkor egy váratlan pillanatban megfogom a falbontó kalapácsom és kiütöm a középső téglát, nos ez azt eredményezi, hogy ugyan megrongálódva, de a falam még áll (igen tudom, bele lehet kötni, de aki kötekedni akar, az mejen kocsmába) A következő lépésben elkezdem bevakolni és mikor már végeztem majdnem a felével akkor ismét kalapács és kiütök egy szintén fontos tartóelemet, ezt addig csinálom amíg össze nem borul az egész és mire jutottam a befektetett energiámmal? Nos mire? a nagy büdös semmire... Hol ott én egy házat akartam építeni és csak törmeléket kapok a végére. Ez lennék én, nagy erőfeszítéssel felépítek valami stabilat amit porrárombolok a legegyszerűbb és leggyorsabb módon.

Ezúton szeretnék magamnak írásban is gratulálni, szép munka volt, TE BAROM.

*sigh...
I can't breath... Where is the hope? WHERE?

.:: Watch my Dying - Holtsúly ::.

(#389) neongorack


neongorack
senior tag

STFU#@&#@#&&@{&}&{!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:((( :((( :W :W

.:: Asking Alexandria - Closure ::.

(#390) neongorack


neongorack
senior tag

Csírájábanfolytomelazösszesdolgotamiengemazzáteszakivalójábanvagyok....
NoWay,NoExit,NoFuture...

W.i.t.H. (véletlenülösszehozottértelmesmozaikszó)

.:: Intense - The Touch (Original Mix) ::.

(#391) neongorack válasza neongorack (#390) üzenetére


neongorack
senior tag

egyszerű a képlet, ha te csinálod tűrjem el, ha én csinálom szarvagyok.
Hol ebben a fairplay???? Álomországban járkálok, mint sem ilyen valóságra ébredjek....
Good Night.....

.:: Ephix - That Kinda Girl (Dan Kelly Remix) ::.

(#392) neongorack


neongorack
senior tag

Nem is tudom hol kezdjem, de ezzel mindig így vagyok. Küzdelem, folyamatosan széllel szemben, folyásiránynak ellentétesen haladok. Hová vezet ez? Miért okolom magamat a sok baromság miatt? Nem mintha nem lenne valóság alapja, csak.... áhh.
Fulldoklom, menekülök, próbálom kiírtani magamból a gondolatokat, nem emlékezni, tanácstalanná válltam, bele sem merek gondolni, mit tartogat nekem a jövő, közeli, távoli...
...Kezdem elhagyni magam teljesen, ami persze abszolút nem vall rám, de pánikba estem, figyelemelterelésből állnak a szar szürke hétköznapjaim, mert egyszerűen képtelennek érzem magam akármire is....
Mikor öntudatra ébredek az a legborzalmasabb az egészben, mind közül a legbrutálisabb kínzóeszköz amit ember maga ellen fordíthat tudat alatt.
Egyetlen egy kívánságom volna most, egy....nemtöbb, nem kevesebb...

Van egy látszatnak nevezett ocsmány dolog, ami mögött teljesen felemésztődök, lelkileg, de ugyanúgy fizikailag is. Ismét csak pusztítom önmagam, értelmetlenül. Apró darabokra hullok szét, por és törmelék. A jobbról-balról összetákolt kis viskómból már nem sok maradt, a szigszalag és a ragasztó is rég elfogyott és lassan már....
...már nem fog menni ez az egész :'(

.:: Red - Take it All Away ::.

(#393) neongorack


neongorack
senior tag

Lassan itt a vasárnap, igen igen Születésem évfordulója, csak mert így valahogy jobban hangzik, bár nem igazán dob fel, olyan sok ember számára jelent ez a nap különlegességet, ünneplik, boldogok vagy azt a látszatot keltik, fontosnak érzik egyáltalán "megtartani".
Kövezzen meg bárki, de számomra ez csupán egy ugyan olyan nap az év 365 napjából, mint a többi. Semmi extra, max a FaszBuk ismerőseim kötelező jelleggel fossáposztolják az üzenőfalam ilyen: "Boldogat" "Boldog Születésnapot" és hasonló sablonközhelyekkel, persze ezzel nincs is baj, csupán azt tartom kissé ocsmánynak, hogy ha nem írná ki ez a közösségi oldal, hogy némmá ennek a faszkalapnak ma van szülinapja, akkor kb 10 SMS-ben lezajlana ez az egész. Visszatérve kicsit erre az igyunk, hánnyunk, basszuk szét a ház oldalát féle társadalmilag elfogadott rituális szokásra, háááááát.... húzom a számat. Nem lesz ilyen, igazából sose volt és ezen mindig mindenki kiakad, hogy ÚRISTEN, neked még nem is volt olyan hogy a saját hányásoból kapartak ki egy szórakozóhely mellett reggel 6 kor születésnapodon, WÁÁÁÁ nemvagyember... és igazából erre én nagyon is büszke vagyok.

Kicsit másfelé evezve, ebben a két napban összesen 24 órát dolgoztam, ami persze a mai világban nem sok, főleg ha az ilyen 12-24 es műszakokat nézzük, hál isten az enyém nem ilyen, szimpla 2 műszakos 8 óra, de most értettem meg igazán ezzel a túlórával, hogy mennyire lezsibbaszt egy ilyen és, hogy egyes embereknek napi szinten kell reggel 6 tól este 6 ig tolni az ipart. Hosszútávon nem lehet egy leány álom az biztos, főleg, hogy élni sem marad semmi idő, vagy megint az alvásból veszek el és akkor ismét 3 KV val kezdem a napot másfél órán belül. Érdemesnek gondoltam megosztani erről a rövid tömör véleményemet, később hátha hasznomraválik.

Szintén ma, elmerengtem a "szürke" hétköznapjaimon, miből is áll ez? A nemrégiben említett munka elveszi a nap nagy részét, aztán hazajövök, és igazából SEMMIT az ég adta világon nem csinálok ami említésre méltó lenne, én nem így akarom leélni az életem...és igen tudom ez megint csak nyafogás, de egyedül érzem magam. A gondolataimmal egyre jobban elvagyok, mondhatni elvegetálok, valamikor 2009 közepe vége táján kezdődött ez az egész, hogy magamhoz képest egyre kevesebbet közöltem a külvilág felé. Sajnos azóta mégjobban "elfajult" ez a talán mondhatom fejbezárkózásnak dolog... nem igazán tudom érthetően leírni csak azt tudom, hogy én sosem voltam ilyen, de annyi szarságot basztak már a pofámba, vágtak a fejemhez, hogy az esetek több mint 60% ban inkább befogom, nyelek kettőt, vagy meg sem hallom, szépen csöndben bólogatok és békés reakciómentességet produkálva továbbsiklik az agyam ezeken a többnyire, zavaró, felháborító, ocsmány, vagy csupán más hülyeségéből fakadóan hallott mondatokon. Mindazonáltal kurvára irritál, de mégsem teszek semmit, mert még enélkül is én vagyok a szar sok olyan esetben, ahol abszolút nem érzem jogosnak a velem szembeni vádakat, pedig mindig mérlegelem a szituációt és bizony van, hogy a másik félnek teljesen igaza van, amit persze utána közlök is vele és vagy elnézést kérek, ha olyanról van szó, vagy csupán egy "Igen, valóban igazad volt neharagudj" mondattal kultúráltan reagálok amire hasonlóan moderált és inteligens választ várnék, de nem mindig érkezik. Hát igen, naiv vagyok, még mindig, lehet, hogy másokkal szemben túl nagyok az elvárásaim? Ez sem teljességgel kizárt, bár szerintem ez így lenne a normális, hogy mindenki annyit és olyan formában ad a másiknak amit ő is elvárna tőle. Óóóó és hát van az én legbunkóbb, legparasztabb "sötét oldalam" ami már akkor következik amikor képtelenvagyokelviselnimásokFASZságait és belefulladnék a tolerálásba, nahh olyankor aztán meneküljönmindenki.

A szülinapra visszatérve, szentűl meg vagyok győződve arról, hogy én rossz korba és rossz helyre születtem, vagy mindig ennyire igazságtalan volt az élet? ÉS MINDENHOL???? nemtudomelhinni...
Páran mondanák, hogy mi a francért siránkozok mikor meg van "mindenem", nos...ezzel az egyel csupán az a bibi, hogy senki nem tudhatja, hogy mire is van szükségem igazán, ott legbelül... sajnos van pár dolog a kívánságlistára firkálva, nem feltétlenül tárgyilagos értelmezésben. Nem is folytatom tovább.........siralmas

.:: Tonite Only - We Run The Night (Beatman & Ludmilla Re-Rub) ::.

(#394) neongorack


neongorack
senior tag

Fulemben ordit a parovstelar, semmibe meredo tekintetem elarulja hogy bizony emlekeken kattog az agyam. Emlekkepek, pillanatfoszlanyok, egy-egy visszhanggal kodbe veszo felmondat cikazik az agyamban. Felkelt mar a nap s ontja tavaszi meleget, a fustot hordja magaval a lengedezo szel. Nem erzem magam egyedul es talan kisse megis,de csupan fizikalis ertelemben. Ket apro gumidugo zarja el a kulvilagot, felis meddig audiovizualis elmegy, a dolgozo gepek zajat a zene lagy moraja valtja fel. Nagybogo, gitar, hegedu... Dolgoznak osszhangban egy rendszerezett kaosz kozepette...amulatba ejto ez a maganyosnak tuno pillanat,megis erzem hogy kozelseged nyugalmat sugaroz, meg ilyen hatalmas tavolsagbol is. Hullamzik a viz, partot mos minden hullama, uresseg a telitettsegben hogy csak en allok a parton a felkelo nappal szemkozt nezve. Hirtelen talaltam itt magam szinte csak par masodpercre ragad teljesen magaval ez az erzes, aztan elnyomom a cigim es tudom mennem kell vissza dolgozni. A zene marad, a gondolataim mint szaguldo autok ugy hasitjak az aszfaltot az elmem sztradajan, hova tunt mindenki? Vagy csupan en valltam kodde, uresnek tunik az uzem, en dolgozok csupan, kozben pedig egy teljesen mas helyszinen,idopontba vagyok...mas emberrel,mas hangulatba.

.:: Parov Stelar ::.

(#395) neongorack


neongorack
senior tag

Mikor a zene elmond helyettünk mindent........... :'\

.:: Parov Stelar - Nowhere (feat. Billy Kern) ::.

[ Szerkesztve ]

(#396) neongorack


neongorack
senior tag

Az ilyen nyári estéken tudok elmerengni az életen, a múlton a jelenen, kicsit mintha mindig megváltozna bennem valami, mégis ugyan úgy kelek fel másnap, de talán bölcsebbnek érzem magam. Időközönként kell egy ilyen magányos este mikoris összegzem az elmúlt időszakot és megkérdezem magamtól, hmm most akkor hogyan tovább? Mindenképpen érdekes, elragadó pillanat, sötétségbe burkolózik a nyári este és egy meleg nap után langyosan lenegedő szellő frissíti vagy éppen nyugtatja meg az elmém.

Ilyenkor megállok egy pillanatra és csak kattog pörög az agyam, nyugodtan megfontoltan, annyi mindent tudnék írni mégsem jönnek a szavak....ámulatbaejtően csodálatos ez az egész.

.:: Paul Oakenfold - Home @ space in Ibiza Part2 ::.

(#397) neongorack


neongorack
senior tag

Néha egy szempillantás alatt megbánom az egész életemet.

.:: Nero - In the Way ::.

(#398) neongorack


neongorack
senior tag

az agyam egy gitár, a húrok az idegrendszerem és éppen valami profi nagyon durva szólót szaggat rajta.....
Akárhányszor bemutatok a világnak úgy érzem én nyertem, pedig a valóságban ez korántsem így van............... F**k ***!

.:: Alexisonfire - N0 Transistory ::.

(#399) neongorack


neongorack
senior tag

NEKEM LEGALÁBB VAAAAAAAAAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!! BASSZAMEGMÁR

(#400) neongorack


neongorack
senior tag

Valóban sikerült elérnem azt amit sosem akartam igazán? Ismét összehoztam? Tényleg ennyire nem lehet megérteni engem? gödör effect vagy csupán tévhit az egész?
nemakarom......
abszolút törvényszerű minden pillanatban, hogy a jelenben a múlt után ácsingózunk vagy csak a magány teszi? Ez a jégcsapoktól csilingelő végképződmény, nem találom az utat...
...nyár elején érkezik ismét a tél? 40 fokba borult ég?
Ez nem bizonytalanság....ez elveszettség.

.:: Nneka - Changes ::.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.