Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) neongorack


neongorack
senior tag

Hazaértem...
Mozgalmas és egyszerűen csodálatos napom volt, reggeli 9 es busszal elmentem Hévízre ahol sikeresen lekéstem a következő buszom így nyuszim+muterja lejöttek értem kocsival.
Egész napot együtt töltöttük, és már ennyire kellett, de annyira hiányzik már most, hogy az hihetetlen. =(
Végre kimozdultam, leírhatatlan volt...kicsit olyan mint egy álom.
több mint 31 órája nem aludtam, szal most elég érdekes állapotban vagyok.
Hiányzik :'( várom már a 10 órát, hogy felhívjam, addig valahogy kibírom, kávé+cigi kombó (fő az egészség :F )
Mintha ez a nap megváltoztatott volna mindent, mégjobban imádom, mint eddig és félek, hogy elveszítem =(...
Csodálatos ember, kívül belül csodás....<3
Szeretlek, egyetlen kis gyönyörűséges Nyuszim =) <3

.:: Billy Talent - Surrender ::.

(#302) neongorack


neongorack
senior tag

off...
Miért pont én?????

.:: Kate Havnevik - New Day ::.

(#303) neongorack


neongorack
senior tag

Ismét egy bejegyzés, mintha lenne értelme.... "miért kell mindennek az értelmét keresni"
ígyhát hozzá is kezdek [nemkell a körítés]

Változik minden, mint már oly sokszor írtam és akárhányszor csak leírom, rádöbbenek mégjobban, hogy Jééé tényleg. persze cinikusan, nehogy már valami jó is legyen.
Vissza akarom kapni a régi önmagam, előröl akarom kezdeni.... [-pfff....]
Mivel sajnos egyik sem lehetséges, ezért marad ami most van, ismét ez a szoba, ismét ez a szék, ismét ez a füst, semmi sem változott és mégis minden, najó ez erős kicsit, de tényleg.
Megragadt a hülye tudatom egy ponton és onnan nemtud szabadulni, ez az én rohadtnagy bajom, és mindíg csak ez a : " Jaj hogyan tovább, jaj ez miért, jaj az miért?....bla bla bla "
Annyiszor mondtam már, hogy végre teszek ellene valamit, de még mindíg magammal harcolok....mint mindíg. Erre persze megint jönnének ezek a baráti válaszok, hogy " ne légy már ilyen negatív, ne törődj bele, félre a pesszimizmussal " ismerem, tudom jól, kár is említeni, de sajnos nemtudom, hogy mekkora csodának kéne történnie ahoz, hogy minden ugyan az legyen mint régen, és ezalatt nem a körülöttem lévő embereket értem, hanem magam. Végre szeretném megint úgy tükörbe nézni, hogy nem egy olyan ember néz vissza akit mégcsak kb 1 éve ismerek. Sajnos ezt úgysem értheti más, lehet itt akármilyen psziho analízissel vizsgálgatni az elbaszott tudatomat, de akkoris csak én érthetem. Rámlehet fogni hogy skizofrén, meg hasonló más nyavajákat, de nem.
Sajnálom, de én alapból vagyok ilyen, nem szenvedek semmilyen betegségben.... [ehh...]

Jahh igaz is, az talán érthetőbb lenne... [szánalom ikszdé]
Mondjuk ez is olyan dolog, hogy másnak csak annyi jön le belőlle, hogy össze vissza rinyálok, hogy engem senki nem ért meg, meg hogy jaj nekem milyen hűde szar....
Végülis nem, én úgylátom ezt az egészet -magat vizsgálva- hogy volt egy rühes pont az eddigi életembe mikor teljes fordulatot vett az egész és nemtudom visszafordítani, nemtudom visszacsinálni, ez zavar a legjobban, talán ezért nemtudok önfeledten örülni semminek.
Mintha akkor rámszállt volna egy átok amit nemlehet dispellezni.... [cube :F ]
...mind1, muszáj lesz előbb utóbb valamit tenni ezellen, mert megkattanok mégjobban.
Ami viszont a legfélelmetesebb, hogy nyakunkon az ősz+téli időszak, ami kb kétszer lassabban tellik, mint a nyár, ergo, ha ilyen szar nyaram volt akkor milyen lesz a tél?
Aki rendszeresen olvassa a blogom az tudja, hogy a tavalyi tél, volt az a nyamvadt pont amikor "megkattantam".

Van még időm, de tartok mindentől ami magába foglaltatik a tél fogalomba...
" Majd lesz valahogy, mert olyan még sosem volt, hogy ne lett volna valahogy "
Nos, ha így nézzük akkor ezt is túlfogom élni, csak ez sovány vígasz, én az életet nem túlélni akarom, hanem ÉLNI B*s**aMEG...
Változtatnom kell a dolgaimon, mert ez így nagyon nemjó ( hányszor mondtam én már ezt? ehh)....
Tudom, hogy nagyon káosz jellegű ez a bejegyzés, dehát magamnak írom, én meg kitudok rajta igazodni, már annyire lehet....
Elteszem lassan magam holnapra, az alvás mindíg egy ideiglenes gyógyír marad ezekre a gondokra, ígyhát be is adagolom magamnak...whehe

.:: System of a Down - Kill Rock 'n Roll ::.

(#304) neongorack válasza neongorack (#303) üzenetére


neongorack
senior tag

Megjött az igazi ősz, és fura, de eléggé érdekes nosztalgikus hangulat fogott el, és nem negatív értelemben. Valahogy tökre megjött a kedvem, végre nincs 40° normális időjárás van, nem cseszi a szememet a nap, nemtudom, szeretem a nyarat, de ez kellett már nekem.
Így hát meghozta a kedvemet az ősz :)

.:: Pendulum - Streamline .::

(#305) neongorack


neongorack
senior tag


[Nagyba]

A kép magáért beszél...

.:: Freestylers - Blowin Ya Brainz ::.

[ Szerkesztve ]

(#306) neongorack


neongorack
senior tag

nem hiszem el...
Megkattantam, aludni kéne, mert az bla bla bla....ehh nemtudom mit tegyek, ősz baszki, nájsz.
Mi lesz így velem? Remélem ez is csak pillanatnyi elmezavar nem pedig maradandó. Teljes kettyó, beszélnem kell vkivel, mert ez így rossz dolgokhoz fog vezetni.

.:: a7x - Scream ::. T I L T O T T

(#307) neongorack válasza neongorack (#306) üzenetére


neongorack
senior tag

2 nap bekattantság után, most először végre úgyérzem, hogy lezártam, vége. Nem lesz több szarkedv, fölösleges idegbetegeskedés, lenyugodtam így már tudok tiszta fejjel gondolkodni.
Minden megy tovább, remélhetőleg jó irányba.... ez a mai nap nagyon megviselt lassan nyugovóra térek, aztán meglátjuk mit hoz majd a holnap.
Mondjuk ezt a 2 napot is szívesen átaludtam volna, vagy egyszerűen Shift+Del MyBrain\Memories\today\
csak sajna megtagadja a parancsot, remélem ahogy fejlődik a technika a következő 30 évben feltalálnak majd valami agymosógépet :DDD
Zárom soraimat, holnap utolsó gyakszi nap ezen a héten, legalább ennek tudok örülni.

.:: Ecküpixakombó - kiszámoló ::.

[ Szerkesztve ]

(#308) neongorack


neongorack
senior tag

Ez a nap egyszerűen csodás volt, teljességgel leírhatatlan, nem találok szavakat. ....mikor elszakadtunk a világból, csak ketten voltunk, tudatunk összefonódott, mintha lebegtünk volna.
Félelmetesen csodálatos nap :)
Imádlak egyetlen gyönyörűségem <3

.:: Young Ax - Sometime ::.

(#309) neongorack


neongorack
senior tag

Újra Október....hmm. Ismét Sharkyval beszélgetek és valahogy elkapott a tiltott nosztalgia, ellenkezek ellene, de nem megy, újracsak azok a képek ugranak be. Köd, hideg, 2 fájdalomtól összeroskadt ember ül egy kocsiban és csak mennek, bele a végtelen éjszakába. Érdekes és mondjuk ki, szar idő volt, de ezt is meg kellett élnem ahoz, hogy most itt legyek, talán bölcsebben lássam kicsit a világot és az embereket.
Akkor iszonyúan fájt, mindennél jobban, mostmár csak nézek ki a fejemből, gondolkodok aztán visszaesek a jelenbe és rájövök, hogy faszság ilyeneken törni a fejem, aztán ismét elhalványul és minden megy tovább.
Előbb utóbb rá kellett jönnöm, hogy az az ember akit én anno szerettem az november 9 én számomra megszűnt létezni, csak egy test maradt utána és egy teljesen más felfogás.
És ahogy olyan nagy szeretettel használta ezt a két szót, most én is élnék vele: " ez van "
Ez az abszolút beletörődést és az elnyomott érzelmeket, a küzdeni nem akarást juttatja eszembe. Számomra csak ennyit jelent, semmi mást. A múltban volt ilyen is és persze még sok más ami ugyan fájó volt, de előbb utóbb átvészeltem, jött más ember, más érzések, de akárki akármit mond, ez megmarad az emberben, képekben, zenékben, helyszínekben és megannyi olyan apró dologban ami valaha még fontos volt számára.
Ma csak egy emlék, ami néha rátör, felidézi magában, elmélkedik aztán rádöbben, hogy az már régvolt, minek rágódni rajta.... nem így alakultak a dolgok, de talán ez nem is akkora baj.
Pedig volt úgy, hogy nem tudtam volna máshogy elképzelni az életem.

Kísértett hónapokig, aztán valahogy sikerült elnyomnom, tisztán látnom és elpusztítanom azt ami akkor volt, mikor még köd fedte szemem elöl a valóságot, pedig a valóság akkor maga volt a gyönyör...

.:: Theory of a Deadman - Santa Monica ::.

(#310) neongorack


neongorack
senior tag

Elkúrt D'n'B péntek, nem is akarom bővebben kifejteni, mert legszívesebben elfelejteném az egészet... :( :W [tegnap]

.:: Star Wars - Duel of the Fates (D'n'B remix) ::.

[ Szerkesztve ]

(#311) neongorack


neongorack
senior tag

Úgylátszik egy nap késéssel adtam ki magamból azt a tombolást amit tegnap akartam, pár perce, megkattantam arra a számra amit éjjel nappal hallgatok mostanában, egyszerűen :R
. Kitomboltam magam itthon, egy laza 10-15 perc keretében, de olyannyira, hogy el is fáradtam+lihegés ezerrel :DDD

még most se bírok megállni, igaz ülök, de még mindig tombolok :D
.:: Agybajhajlamra késztető, faltörő, szarrá pörgő szám ::. ->

.:: The Qemists - Stompbox (spor remix) ::.

[ Szerkesztve ]

(#312) neongorack


neongorack
senior tag

Nemtudom miért, de valahogy ez villant be hirtelen a tudatomba, mikor rákattoltam az "új" gombra:
" Élem az álmaim vagy álmodom, hogy élek...."
Ennek ellenére épp The Crystal Method albumot hallgatok, ideje volt végre beszerezni, újat :)

.:: The Crystal Method - She's my Pusher ::.

(#313) neongorack


neongorack
senior tag

Gondolkodtam (mert én olyat is tudok ám XD) és ugyebár nem másoknak írom a blogom, csak és kizárólag magamnak, amint már régebben is leírtam párszor, de kíváncsi lennék rá, hogy kik olvassák rendszeresen vagy csak néha, azokon kívül akiket ismerek.
Szal közvélemény kutatás céljából aki olvassa az írja meg vagy mailbe (hurka1991@gmail.com) vagy privibe a véleményét. Remélem lesz valami reakció :DD

||...és még mindííííg :R :

.:: The Crystal Method - It Hertz ( Full Length ) ::.

(#314) neongorack


neongorack
senior tag

Pénteken meghalt a gépem, vagyis csak azt hittem....

A gépem belső portalanítására adtam a fejem, szétszedtem az egész tápot+gépből egy rakat cuccot, helyreraktam a kábeleket, egyszóval igazi nagytakarítás volt.
Szép is lett, a ventik mostmár úgy pörögnek mint fénykorukban, ezáltal a hűtés+légáramlat is jobb. Na de amiről szó van...
Összerakom a gépet és indítom, boot megszakad, hibaüzi...hmm, mi tévő legyek, próbálkoztam egy rakatnyi dologgal, de csak nem akart beindulni, tápra gyanakodtam és egyből letettem a dologról, gondolván, majd szerzek egy kölcsöntápot, hogy meggyőződjek a hiba valódi okáról.

Teltek a napok, gép nélkül eléggé unalmas volt itthon ülni, ezért végre újra megtapasztaltam a gépnélküliség "örömeit" :D
Közben sikerült szert tennem egy új gyári állapotban lévő, eddig még soha nem használt LG DVD íróra, aminek nagyon örültem, mert nem volt DVD íróm. (szerencsés egy barom vagyok :D )

Ma végre egyik haverom elhozta a tápját, hogy próbáljam ki és ha tudom még ma vigyem vissza. Bekötöm, indítás... semmi (ugyan az a hibaüzi ami eddig volt), lekapom az oldallapot, kiszedem a vinyót, akkor látom, hogy az alaplapból ki van csúszva a HDD kábel... :W :W :W
Hát azt az érzést nem lehet kifejezni semmilyen szmálylival... Olyat röhögtem, de közbe persze örültem, hogy nem kell feleslegesen pénzt költenem a gépre.
Ígyhát kemény 5 nap gépnélküli nap után ismét itt vagyok és virulok ezerrel.

Amúgy az 5 nap alatt volt hogy annyira untam a banánt, hogy szétszedtem apró darabokra a billentyűzetem, és kimostam, egyenként az összes mozdítható műanyag alkatrészét, hát köszönöm szépen mire végeztem azt hittem behalok.
Megérte mondjuk, mert olyan mennyiségű, morzsa+hamu+egyéb trutyi volt a gombok alatt, hogy csodálkoztam a működésén :D

Más: Október 11 (szombat): Nos igen, életem leggyönyörűbb pillanatai közé sorolható, még soha nem éreztem ilyet, fantasztikus volt, egyszerűen leírhatatlan. <3
Imádlak egyetlen kis gyönyörűségem. :B

.:: The Freestylers - In Love With You ( Instrumental ) / There They Go ( Acapella ) ::.

(#315) neongorack


neongorack
senior tag

Haldoklik, semmi nem változott, el sem hiszem, hirtelen az egész gép megbolondult, mind hardverileg, mivel kifagyogat, kikapcsol, elmegy minden+mostmár OP rendszerben sem normális....
Bezár minden programot, hibát észlelt ezért leállt, és ennyi....Mostmár tényleg nemtudom mi tévő legyek, de erősen gyanús, hogy ebből szervíz lesz, jobbat már nemtudok.
Csak annyit mondok mérgemben, hogy: A JÓ ÉDES @!#?' anyját az egész kibe#&@zott PC-s áramkörös mocskos rohadt @#!?jának :(((

.:: Slipknot - All Hope is Gone ::.

(#316) neongorack válasza neongorack (#315) üzenetére


neongorack
senior tag

jelenleg gép nélkül vagyok, próbáltuk haverom gépébe a tápomat és a RAMjaimat, de semmi gáz velük...marad a VGA (amit kizártam mert nemrég vettem), alaplap és a CPU.
Mivel nekem még a jó öreg S478 asom van ezért félő, hogy nemtudok majd új lapot venni :S
Érdekes lesz az biztos, nahh mind1 majd alakul vhogy.
Most jelenleg cuncus laptopjáról vagyok :D, szal ez a napom is jóóóóó :) :)
Nahh léptünk filmet nézni, legközelebb otthonról leszek, ha végre meg lesz csináltatva a gép.

.:: Kivételesen nem megy zene ::.

(#317) neongorack válasza neongorack (#316) üzenetére


neongorack
senior tag

Ma miután hazaértem suliból, gondoltam bekötöm a tápomat, meg bedobom a RAM omat hátha, erre normális boot után fut a rendszer hibátlanul. Negyed 4 óta van bekapcsolva és azóta gameltem folyamatosan, de eddig semmi baja. Hmmm, lehet tényleg igaza van Sharkynak és csak valamelyik kábel van valahol megtörve, habár akkor sem értem.
Mondjuk most a táp kívül van, így nem is tud annyira melegedni, ez a hibaforrás is reálisnak látszik, vasárnapig hagyom így, aztán összerakom, ha összeszerelés után nem müxik, akkor kábelmozgatás ezerrel, ha akkor sem akkor, viszem szervizbe, kész. :)

más: Egyre jobban érzem, hogy minden tökéletes újra, kezdek ismét önmagam lenni oly sok idő után, kezdek ismét megbízni az emberekben és kezdem végre ugyan úgy látni a világot, mint egykor. Szeretlek szívem, mindennél jobban te vagy nekem az egyetlen és még ha néha vitázunk is valami hülyeségen, attól még ugyan úgy érzek irántad, mint eddig...
...napról, napra jobban <3 :B

.:: Sevendust - Reconnect ::.

(#318) neongorack


neongorack
senior tag

I've been thinking of everything
I used to want to be
I've been thinking of everything
Of me, of you and me

This is the story of my life
(These are the lies I have created)
This is the story of my life
(These are the lies I have created)

I'm in the middle of nothing
And it's where I want to be
I'm at the bottom of everything
And I finally start to leave

This is the story of my life
(These are the lies I have created)
This is the story of my life
(These are the lies I have created)
(I've created...)

And I swear to god
I'll find myself
In the end

And I swear to god
I'll find myself
In the end

And I swear to god
I'll find myself
In the end
In the end

And I swear to god
I'll find myself
In the end

In the end [x4]

This is the story of my life
These are the lies I have created
This is the story of my life
Thse are the lies I have created
(I've created)
This is the story of my life
(whispers)
These are the lies I have created....

.:: 30 Seconds to Mars - The Story ::.

[ Szerkesztve ]

(#319) neongorack


neongorack
senior tag

Blog Ajánló:
[Shark's life]

Lassan alvadás van, mert reggel meló én meg mosottsz@r leszek.

.:: Lostprophets - Last Train ::.

[ Szerkesztve ]

(#320) neongorack


neongorack
senior tag

Tegnap este Hősök buli Grabóba.
Nem volt rossz, sőt kellemeset csalódtam, ahoz képest, hogy mikor érkeztünk, még senki nemvolt, elég sok ember összejött a buli kezdetéig.
Pörögtünk, hülyültünk, ordibáltuk a szöveget, táncoltunk.... jó volt.
Ma napom viszont elég szarul kezdődött, korán keltem, nem értem miért, nemtudtam tovább aludni. Anyám szarul lett, fater most viszi be ügyeletre, remélem semmi komoly :(
Cuncusom is hiányzik, annyira megölelném most...
Kicsit elhagyatottnak érzem most magam, olyan fura érzés, meg sem tudom igazán fogalmazni, hogy mit is érzek pontosan, csak azt tudom, hogy rossz.

Hidegvan, nuku fűtés (ehh), szavak se jönnek...

.:: Hősök - Flashback közr. NKS ::.

(#321) neongorack


neongorack
senior tag

Cenzúrázatlanul, szabadon:

Már egy jó ideje nem írtam ide, már nagyon esedékes volt, ezért most neki is látok.
Az elmúlt pár hónapban történt egy s más amit le is fogok írni rövid időn belül :D

-Nagy általánosságban:

Nemrég úgy döntöttem, hogy 3 évnyi tört szerveren való játék után végre megveszem az eredeti World of Warcraftot. Pont a LichKing megjelenése napján tettem meg ezt az elszánt lépést, azóta eredetin játszok és állíthatom ég és föld Tauri hoz képest (Törtszerver), ami egy rakat bug, arról nem is beszélve, hogy laggol ezerrel és a játékélmény sem olyan jó.
whatever... ez csak egy apró szösszenet volt, amit muszáj volt beírni, mert hát nahh :)

Barátnőmmel viszonylag jól megvagyunk bár, mint minden kapcsolatban nálunk is szokott áramszünet lenni. Nahh, de folytatom is tovább...

Ma összefutottam egy régi ismerősömmel és beszélgettünk egy jót a buszon hazafele jövet, úgy visszamenőleg kb 3 év távlatába, és bizony megállapítottuk, hogy egy ember nem azért ember, mert xy diplomája, meg egyéb papírja van arról, hogy ő húúúdemilyen művelt. Ha egy déer el kezdődő nevű ember egy szívtelen, érzéketlen, tuskó robot, aki mellesleg olyan hülyeségeket csinál amit az ember nem nézne ki belőle a doktori végzettsége miatt, az az én szemembe nem ember és bizony feldughatja magának az összes istenverte keretes papírját, mert emberileg semmire nem megy vele.
Inkább becsülök meg egy olyan diploma nélküli szakembert aki, a nem éppen horribilis összegű jövedelméből eltartja a családját és nem egy szakadt, alkoholista, tróger, bunkó pöcs, hanem mind emberi viszonylatban nézve, mind általános műveltség terén sem süllyed le a béka segge alá.
Ezzel persze nem azt akarom mondani, hogy minden orvos egy tapló és minden szakember művelt, értelmes ember, csak azt, hogy egy embert a tulajdonságai alapján kell megítélni és nem az alapján, hogy hány fajta iskolát végzett el...

-Megint más:

Ugye, mint már talán egy régi bejegyzésemben említettem, körülbelül 1 éve iskolát váltottam. Más területen folytatom tanulmányaimat, hivatalos nevén: Gépi forgácsolónak tanulok, és mivel érdekel is a dolog, ezért a hozzáállásom is nagyon sokat változott. Egyre több dicséretet kapok szaktanáraimtól, végre tényleg odateszem magam a dolgok mellé, nem linkeskedem el az egészet. Egy bizonyos szerszámgyártó cég pár emberrel az osztályban, tanulói szerződést kötött (köztük velem is) és ösztöndíjjal támogatják a tanulásunkat. A szakmai vizsgák után (ami persze még odébb van :D) munkalehetőséget biztosít számunkra. Ami így az első szakmai évet figyelembe véve nagyon jó lehetőség és persze mint a nevében is bent van, ösztönöz arra, hogy tanulj, hogy lehessen belőled valaki és vidd is valamire az életben.

Végre úgy érzem megint, hogy sínen vagyok, jelenleg nincs semmi olyan gondom, bánatom amit ne lehetne megoldani. Csak az emberi hülyeség az ami feltud b***ni még mindig :DDD

Amúgy majd megint meg fogom kapni, hogy miért nem írtam arról mikor....bla bla bla, meg mikor ez volt az volt, de istenem, nehogy már más mondja meg nekem, hogy mit írjak a saját blogomba, néhány emberre ráférne ha néha hallaná amit mond, vagy akárcsak elgondolkozna azon, hogy mit is mondott. Most nem csak erről az egyről van szó...
whatever.... Kár is jártatnom a szám, mert úgyis megint én leszek az aki mindig hülye.

-Talán végszó:

Most pénteken végre összefutok egyik régi barátommal (volt osztálytársammal) ami már nagyon esedékes, ahogy így elnézem péntekre sem lesz jobb idő, így hát be kéne ölni valahova egy kávéra beszélgetni....lesz mit :)

Lett volna még mit írnom, de vannak olyan gondolataim amik nem igazán publikusak, nézeteket vagy embereket sértenek meg, így megtartom magamnak.
...jaj jaj jaj, mégvalami: Hamarosan közeleg a Karácsony és az év vége (Szilveszter...ehh :F) Az általam oly annyira kedvelt ünnepsorozat, egyik jobb mint a másik :(
Kíváncsian várom, hogy idén milyen "meglepetéseket" tartogat számomra eme 2 ünnep... :W

-Ténylegzárósor:

-Kisfiam mit kérsz idén Karácsonyra?
-Nyugalmat Ba**+ !! :DDD

.:: Blackman - Do It Now ::.

[ Szerkesztve ]

(#322) neongorack


neongorack
senior tag

Hivatalosan is TÚTÁZÖNDNÁJN (End of 2008)

Ennél csodásabb évkezdést még álmodni se tudtam volna, mint ahogy másoknak az hogy buliznak, jól beisznak és körbehánynak mindent, nekem az jelentette a boldog újévet, hogy azzal tölthettem akit a világon mindennél és mindenkinél jobban szeretek. Számomra ez sokkal többet ért, mint akármilyen fullos buli. Nem szeretem ünnepelni az újévet, hátrahagyjuk a múltat, talán egy korszak is lezáródik ezzel....hmmm. Az idei évkezdés viszont igenis ünneplésre méltó volt, végigpörgettem a fejemben az elmúlt év, évek eseményeit és pár dolgot megfogadtam magamnak csak úgy csendben. Nem értelmetlen betarthatatlan hülyeségeket, hanem igenis reális dolgokat, hogy min fogok változtatni.
Talán egy tükörhöz tudnám hasonlítani amit pontban éjfélkor az ember maga elé állít és meglátja benne saját tulajdonságait, tetteit. Nos ez az első olyan év mikor nincs újévhangulatom, aminek persze rettenetesen örülök, mert számomra annál rosszabb nincs is mikor az ember felkel délután 5 kor és süt a nap, mikor maga az időjárás is érezteti az emberrel, hogy hé haver új évre virradtál, tégy valamit (vagy valami hasonló). Ez is elmaradt most, mondhatni teljes az öröm, illetve akkor lenne az, ha még kedvesemmel fekhetnék az ágyba és nem csak gyönyörű arcának álmos tekintetét idézném vissza, mit 2 és fél órája láttam. Nemrég ment el, de máris hiányzik, úgy mint még soha, nem érzem annyira fáradtnak magam, hogy aludni tudnék, nélküle nem is menne...
Így hát maradok gép előtt és várom míg ő otthon kipiheni magát és gőzerővel figyelem a telefon minden rezzenését, pittyenését.

Most tudom csak igazán megfogalmazni az előző évet: Némaév.
Visszafogott dühvel teli, elfojtott érzelmek éve volt nagy részben, van jó pár dolog amit megbántam és persze kevesebb, de van amit nem :)
....olyan bután hangzik, de mintha csak most ismertem volna meg szívem, olyan különös,de mégis csodálatos érzés. Eddig mintha csak árnyéka lettem volna magamnak, de jelen pillanatban érzem, hogy ezután minden más lesz. Végre végleg hátam mögött hagyom az elmúlt évek nyomasztó árnyát és teljes erőmmel azon leszek, hogy ismét élvezzem az életet. Minden nap azzal a tudattal ébredni, hogy van egy olyan ember aki imád, aki mindig ott lesz velem és nem hagyja, hogy csak egy percre is boldogtalan legyek, fantasztikus érzés.

hmmm....egy dolog viszont mégis lenne amit megfogadnék az újévre, ami tényleg ilyen légből kapott baromság :DDD mégpedig....khmm....Kevesebb wow, több Real Life ;] :D
Zárom soraimat, szerintem mindent leírtam amit akartam így hát, mindenkinek Boldog újévet, és ne csak felszínesen, hanem tényleg önfeledten boldog nyú jírt.

"Mert a világ attól színes, hogy nem fe-ke-te"

.:: Black Eyed Peas - Anxiety (feat. Papa Roach) ::.

(#323) neongorack válasza neongorack (#322) üzenetére


neongorack
senior tag

Jézusom, újév óta nem is irkáltam semmit, pedig már nagyon esedékes. :D
Betegen itthon nyomom az ágyat, rég voltam már ennyire fosul :( , szerencsére leszámítva azt, hogy nem vagyok a toppon egészségügyileg, minden király. Mostanába jól mennek a dolgok, ez a 2009 valahogy nagy változást vitt az életembe, úgyérzem ismét a régi vagyok, a régirégirégi boldog, önfeledten örülni tudó, hülye barom :D.
Szívemmel is nagyon jól megvagyunk, élvezzük egymást, nincs veszekedés, úgy dúl a láv ahogy kell lennie annak rendje és módja szerint :B
Lehetőleg holnapra már jobban leszek egy fokkal, mert pénteken, haveroméknak lesz fellépésük az egyik helyi kocsmában(??) Igazából nem tudom minek nevezzem, valami beülős hely, passzolok.
Lényeg a lényeg, újév óta minden jó, sőt csodás, úgy alakulnak a dolgok, mint még eddig soha, tele vagyok tervekkel a jövőre nézve és élvezem az életet.
Apropó idén töltöm be a 18 at és úgyérzem, hogy azon túl, hogy a felnőtté válás száma ez, kezdek megkomolyodni, mondjuk ez így hülyén hangzik, mert aki ismer az tudja, hogy eddig se voltam egy olyan hű de gyerekes felfogású egyén, de ez most kiteljesedik. Persze legbelül mindig is gyerek maradok :)
Egy szó mint száz, boldogság, nyugodtság, tervek és felhőtlen jókedv jellemzi most az életem, és érzem, hogy ez így is marad. Céltudatosságom eddig soha nem ismert határokat súrol ;)

.:: Ecküpixakombó - Éjszakai fények (km.Tibbah & Brash) ::.

(#324) neongorack


neongorack
senior tag

" ha az egész csík 100%-nak felel meg és a faszom mérete 1 egység akkor a csík mérete és a faszom mérete egyhangúlag meghatározza a köré írható kör geometriai középpontját. tehát kijelenthetjük, hogy: Aki másnak vermet ás, sírásó vagy földmunkás XD "
by: Dj barátom MSN-en

Azt az arckifejezést amit vágtam, egyszerűen kiégett a viccrelém, szindróma...

.:: Porcelain and The Tramps - Fuck Like a Star ::.

(#325) neongorack


neongorack
senior tag

Szenvedés és céltalan bolyongás csupán életem? áááá ugyan, az mind a múlt enyészetévé vált. Homályos köd fedi csupán mely oszlani nem képes, így is átlátni rajta, de minek?
Kérdem én, minek? Hisz oly csodás tervekkel, kitűzött célokkal teli jövő tárt karokkal vár rám.
Csobbanok az örömmel teli küzdelem sivatagába, égetve bőröm, összes eddigi fájdalmamat felemésztve.... csak rám vár.
Soha nem éreztem még ennyire erősnek magam lelkileg, elégszer kimondani úgysem lehet, ismét régi önmagam sorstengere felett...lebegek, lebegek csak, de hirtelen rémálomtól megizzadva felébredek, pupilláim tágra nyílva, csodálkozva, bízva várva látom....
hogy ez a valóság hol rémképeknek helye nincsen, mert ismét felhőtlenül gyönyörű minden.
Szeretlek <3

.:: Bring Me the Horizon - The Sadness will Never End ::.

(#326) neongorack


neongorack
senior tag

Ez az én formám, elbasztam... :W :( Többet ér a barátságunk a rohadt becsületemnél.
Nemtudok így már utólag mit tenni, majd eldönti ő, hogy mi legyen, meg azért megteszem a legtöbbet saját részről, hogy ennek az állapotnak nagyon gyorsan végelegyen :(
ehh...
_______________________________________________________________________
Más:
"Pár horoszkóp (Kos - Bika)

Igaz, nem gyakori párosítás, ami miatt mégis összekerülhetnek, az a Bika érzéki, gyönyöröket kicsit sem megvető lénye. A Bika nagyon tudja élvezni az életet: mesterien főz, süt, otthonából egyedi hangulat árad, szexuális együttlétre bármikor csábítható, és emellett mindig benne van egy jó kis kirándulásban.
Szerelmük nehezen alakul, a Kos ugyanis a szerelemben is gyors, a Bikának viszont először hozzá kell szoknia a másikhoz, és amikor megismerte a Kost, amikor már tudja, hogy megbízhat benne, akkor kezdenek kialakulni benne az érzelmeK.
A Kos már első pIllanattól kezdve vonzódik a dekoratív Bikához, és megpróbálja megszerezni, de a Bika sokSzor nem is tud reagálni a Kos kezdeményezésére, folyamatos fáziseltolódásban van a Koshoz képest.
Szerelmük akkor lehet tartós, ha a Bika nem próbálja magához kötni a Kost, és nem tartja vissza, ha az saját útját szeretné járni.
Ebben az esetben visszatér hozzá. A Kosnak pedig nem szabad mindig magával hurcolnia a Bikát, és folyamatos változásra kényszeríteni, hanem hagynia kell a maga tempójában élni."

Milyen igaz <3

.:: Prodigy - Take Me to the Hospital ::.

[ Szerkesztve ]

(#327) neongorack


neongorack
senior tag

nem tudok már mit tenni, gondolkodtam volna előbb...
Emlékezni vagy elfelejteni? ismerős kérdés, mikor minden szép és jó, akkor vesztem el azt aki nagyon fontos számomra, ez az én formám. Sajnos csak is magamat okolhatom, hogy is lehettem ennyire balf@sz?? áhh, rég fájt már akármi is ennyire, szavak se jönnek, csak emlékek, szépek, rosszak, de közösek, csak ez az ami számít.
Legszívesebben visszapörgetném az időt, sajnos ez lehetetlen...soha semmit nem bántam meg ennyire....késő bánat.

Szívem támogat szerencsére, tudja ő is nagyon jól, hogy én kúrtam el, de sajnos ezen változtatni csak egy ember tud, csak ő tudna megbocsájtani, de nemfog és valahol érzem is hogy jogos...Ha ez így fog tovább menni, akkor bizony tükörbe kell néznem és tudatosítani még jobban magamban, hogy a legjobb barátomat vesztettem el....talán örökre =(

his memory lives in me...

.:: Killakikitt - Újhold ::.

(#328) neongorack


neongorack
senior tag

Rég voltam itt, régen írtam ki magamból azt ami felgyülemlett.
Egyedül maradtam, egyes egyedül. Szívem eldobott magától, egy újabb csalódás egy újabb fájdalom, egy újabb nyomorúságos érzés, egy újabb félelem, egy újabb sötétség, de ezúttal mégis más.
Soha senki iránt nem éreztem ekkora kötődést, soha nem volt bennem ennyi csodálatos gyönyörű érzés és pont ezért oly nehéz ez az egész.
16 kemény együtt töltött fantasztikus hónap, hittem benne, hogy örök lesz, újra visszatért a hitem, mert Ő el tudta velem hitetni, hogy nem hiábavaló az életem, hogy azért születtem meg, hogy egymáséi legyünk, hogy egymást kiegészítve legyünk boldogok.

Zuhanok, csak zuhanok kb 2 hete, nem látom a talajt amiről majd vissza fogok pattanni, amire érkezek. Abszolút nem látok kiutat ebből az egészből, mert szeretem, nem tudom azt mondani, hogy átvert, mert ez nemigaz. Én rontottam el... Miért nem vert pofán és mondta, hogy beszélnünk kell, miért nem állt oda elém, hogy a szemembe mondja azt ami nyomja a kis szívét? Miééért? :O

Még mindig nem bírom feldolgozni, hogy ennek így kellett vége lennie, egyszerűen nem megy, akárhogyan is próbálom. Nem akarok szabadulni ettől a varázslatos érzéstől, mi ugyan megöl, minden gondolata, minden egyes közös percét felelevenítve kínoz, borzasztóan fáj, mintha a szívembe forgatnának több ezernyi apró tőrt.
Néha tényleg úgy érzem, hogy meghaltam, nincs tovább, ennyi volt...
Semmiben és senkiben nem lelelem boldogságomat, 3 éve küzdök egy saját autóért, végre meglett, de abszolút nem izgat, nem tud örömet okozni a tudat, hogy megvan....de nem csak ez, semmi más.

16 hónap, tizenhat, melyben minden csodálatos volt, tényleg maga a tökély, a veszekedésekkel, az ölelésekkel, a közös mozizásokkal, a több órányi telefonbeszélgetésekkel, a végtelen csókokkal, az összes együtt átélt kalanddal együtt így volt tökéletes ahogy volt. És most véget ért. Napról napra csak nagyobb kupac szarnak érzem magam, egy senkinek, aki szeret, de mind hiába.
Próbál küzdeni a sors az ítélet a világ és talán saját maga ellen. Vannak perceim mikor úgy érzem, hogy menni fog, hogy igenis erős vagyok, de sajnos nem tart sokáig....
Minden apró tárgyról, szóról, helyről, fényről, madár csiripelésről, eső cseppről csak Ő jut az eszembe. Amint ezt leírtam megcsörrent a telefonom és tudtam már akkor, hogy az lesz kiírva hogy Rókalány <3.... Igazam volt, amint meghallottam a hangját, azt a gyönyörűen csengő tökéletes lágy hangját, abban a pillanatban elkezdtek potyogni a könnyeim, nem bírtam tovább tartani magam, éreztem, hogy csak remegő hanggal tudok beleszólni a telefonba....

Minden reggel úgy ébredni, hogy nincs már többé...egyszerűen felemészt teljesen. Szívem minden egyes dobbanása csak érte, csak is neki szól, ki akar ugrani a helyéről, de nem a boldogságtól, hanem attól a hiánytól amit más senki nem fog tudni betölteni. Hatalmas lyuk tátong rajta, melynek sötét univerzumában kering ez a 16 hónap.
Az egész kapcsolatunk minden egyes másodpercét fel tudom eleveníteni, állandóan csak az jár a fejemben, minden egyes isteni, szinte már hihetetlennek tűnő perce, de azt, hogy tegnap mit csináltam arra már nem emlékszem.
Valami meghalt bennem, elvették tőlem örökre és kevés rá az esély, hogy valaha még egyszer az életben azt fogja mondani, hogy szeret és velem akar lenni.

Teljesen felemésztem magam öntudatlanul is, talán direkt....? Soha egy érzésem se volt ennyire őszinte, mint a mostani, soha semmiben nem voltam ennyire biztos, soha semmit nem tudtam ennyire, soha nem éreztem ekkora fájdalmat, mint amit most érzek jelen pillanatban. Szűnni nem akaró érzés, mely széttépi testem, szívem, tudatom minden egyes apró molekuláját. Furán hangzik az én számból, de ezúttal tényleg úgy érzem, hogy Ő az....az egyetlen, Ő volt mindig is és Ő is lesz...

Bármit megtennék azért, hogy újra egymáséi legyünk, BÁRMIT, akármit, mindent, nincs olyan dolog amire nem lennék képes érte, egyszerűen nincs. Talán naív vagyok, mert azt érzem, hogy soha senki mellett nem fogja azt érezni amit mellettem. Próbálom elhitetni magammal, hogy csak is velem lehet újra ennyire boldog. A sötét homályos köd mögött ugyanis ott lapul a gonosz kétely...nem látok.....ezúttal nem.
Mindig láttam egy kiutat, egy menekülési lehetőséget, de ezúttal vak vagyok. Be vagyok zárva a saját sötét lelkemben, kulcsra zárták az egyetlen ajtót a kulcs pedig az ő zsebében lapul.

Köszönöm az összes másodpercet amit veled tölthettem, köszönöm, hogy hagytad, hogy szeresselek, köszönök mindent, nem haragszom rád Szívem, tudod jól, hogy képtelen vagyok rá. Harag helyett inkább csak azt kérdem: Miért?
Ismét belezuhantam a rózsaszín ködbe, mely már rég átment kínoktól teli feketébe...akkor is hiszek, hiszek benne, hogy ebben az életben, netán egy másikban egymásra találunk megint és örökké fog tartani. Ez nem érhet így véget, nem, egyszerűen akármennyire is próbálom elhitetni magammal és feldolgozni a tudatommal, a szívem csak azt kalapálja, hogy nem nem és nem. impossible...
Sajnálok mindent, amit valaha is akaratlanul mondtam neked. Sajnálom az összes percet mikor nem öleltelek meg, mikor nem voltam ott veled pedig a legnagyobb szükséged lett volna rám. Ha újra kezdhetném, minden másképp lenne, még csodálatosabb lenne, még édesebb... (kérdem én: ennél is?) de igen, lehet, mert hiszek magunkban.
Tudod hisz én ismerlek, jobban mint bárki és te is ismersz, csak te már nem hiszel bennem....
Szeretlek.... ='(

Endless Love '8'
[8 roses]

.:: Zagar - Wings of Love ::.

[ Szerkesztve ]

(#329) neongorack


neongorack
senior tag

My Last 8 heartbeat :

|| Pain | Fear | Loneliness | Hopeless | Empty | Distress | Agony | No chance whatever ||

Szépen lassan leépülök...elsorvadok, felemésztem magam... örök álmom többé nem zavarja ködös tézis. Felhők felett szárnyalok, elmémet az a bizonyos 371 nap uralja, ugyan úgy, mint szívem minden egyes apró zugát. Megőrültem? Maybe...
Szeretlek, ha te már nem is szeretsz többé. Te akartál mindig is az egyetlen lenni, úgy érzem, hogy sikerült.... örökké.
Forrón izzó parázzsal lett neved örökre a szívembe égetve, mit már eltüntetni képtelenség.
Nincs kiút, akarom egyáltalán, hogy legyen? Nemhiszem.... Meg se akarom próbálni, mert már maga a gondolat is csak még nagyobb fájdalmat okoz, mintha még erősebben nyomnák bele szívembe azt a parazsat, tőrt, szilánkot...csontig hatol. Minden egyes dobbanásra mélyebbre és mélyebbre kerülve, felemészt, de nem bánom. Én abban hiszek, hogy miattad kellett megszületnem, szeretnélek azzal megtisztelni, hogy érted halok meg. Szívem s lelkem arany tálcán nyújtom feléd, a döntés a te kezedben van, volt és lesz is. Zárd magadba, zárd el örökre s csak akkor nyisd ki újra ezüst lakatját, ha erőre van szükséged, ha csak egy kevés hiányzik, ha érzed hogy már nincs remény. Tárd fel, engedd elszabadulni hatalmát, mely a szerelemből táplálkozik. Járja át tested. Ahogy szíved egyre hevesebben kezd verni akkor érezz....Érezd mind azt amit valaha éreztem irántad, az összes pillanatával és csodájával együtt. Keltsen újra életre és ne félj rám gondolni. Just for you.

Szárnyam tollazatát sötétség lepte el, lassan kihullik mind, majd a földre zuhanva összeroskadok és az utolsó leheletemmel a füledbe súgom Szeretlek.
S te tudni fogod, hogy nem csak üres szavak ezek, emlékezni fogsz hirtelen mindenre...
...de mielőtt még akármit is mondhatnál, eltávozok. Kialszik bennem a láng, mely benned él tovább... örökre <3

.:: A Perfect Circle - Passive ::.

(#330) neongorack


neongorack
senior tag

Hajnali gondolatok:

Smoke & Mirror. Száll a füst, mint mindig, ám gondolataim nyugodtak, hogy miért is? Tudom, hogy Ő most az igazak álmát alussza s nyugalmát semmi, de semmi nem törheti meg. Szinte látom ahogy a kis ágyában fekve, szépen betakarózva aranyosan szuszogva álmodik, vajon miről? Egy szebb jövőről vagy tán egy tökéletes múltról? Vajon velem álmodik?
Negyed 3 at üt az óra, holnap be kéne mennem dolgozni, szinte már nem látok a fáradtságtól, de ez mind mellékes, nem tud egyszerűen érdekelni. Amíg én vagyok és érzem a bennem lobogó, szinte már már pusztító erdőtűzre emlékeztető lángokat, mely szívem minden egyes szegletét ellepi addig nem számít semmi csak is Ő.

" Kérlek adj egy esélyt "

Abszolút semmi esélyt nem látok rá, hogy bekövetkezzen, mégis hiszek benne, hogy egy nap úgy fog felhívni, hogy rádöbbent, hogy szüksége van rám. Naivság csupán? Meglehet, de hiszek benne, szívem teljesen felülkerekedett elmémen...

" Believe me pls "

Én nem csak hiszem, én tudom...magamba nézek és látom, hogy meg tudom adni neki mind azt ami azt jelenti: Boldogság
Többet is...Fantasztikus szinte már már mesébe illő pillanatokat.
______________________________________________________________________
Ugyanakkor fáj, minden egyes gondolatom, minden emlék mit valaha is együtt éltük meg, már csak a tudat is, hogy milyen volt, minden reggel azzal a csodás vigyorral ébredni, hogy Ő fog hívni és az első szó amit mond "szeretlek". Azzal a lágy és álomszerű, gyönyörűen csengő hangján.
Jelenleg az első gondolatom ébredés után az, hogy nincs többé... Kifejezni sem lehet, átérezni is képtelenség mit olykor érzek. Kevés lenne ezeregy szó...
Lehet, hogy nem érdemlem meg, hogy szeressen? lehet....
Bár Ő megérdemli, hogy imádjam egy örökké valóságon át, ha kell szenvedek nap mint nap, de érzéseim nem csillapodnak az idő múlásával sem, egyre jobban csak erősödnek míg egyszer csak meg nem áll az a szív mely élteti őket s akkor az örökké élő lélek veszi át szerepét.

Miért kell elengednem azt akit a világon mindennél jobban szeretek, aki nélkül nem érzem magam embernek, aki nélkül nem lehet teljes a nyomorúságos életem? Miért? Igen is céltudatos vagyok, tudom, hogy mit akarok, nagyon is jól, soha nem voltam ennyire biztos benne. SOHA...
Szeretlek, hisz jól tudod, de hogy mennyire? Azt még te sem..... Akármennyire is azt mondod, csak hogy tudod, nem. Fáradt vagyok...Nyugovóra térek, jobb volna többet fel sem kelni. Nélküled nem....

Jóéjt szerelmem, lélekben ott fekszem most is melletted, ölellek amennyire csak tudlak, óvlak mindentől mi gonosz, álmodat nem zavarhatja meg semmi. Szeretlek | 8 Endless 8

.:: RJD2 - June ::.

(#331) neongorack


neongorack
senior tag

" Hogyan jellemezném?Mit szeretek benne?Milyen közös élményeink vannak? Hát ha én ezt mind leírnám...=] Ő a világ legédesebb plüssananásza,aranyos,kedves,bolond,őrült(néha jó,néha rossz értelemben).Szereti a cuncusmacisütifagyikelyhet XD. Szeretem a szemét, a száját, benne a fémet =D, azt amikor aranyosan néz és megölel,meg ahogy rám néz bocsánatkérően(nem lehet rá haragudni -.-'),amikor meglep valamivel,vagy csak ír 1 e-mailt... ;) A legszebb közös élményeink a filmnézések,séta a kilátónkhoz(most már autóval is felmentünk), Balaton,mozik,KV minden csütörtökön,Főtörzs,2008-2009-es szilveszter és még 1000 közös,kedves kis pillanat. ...és igenis az én nyuszimnak van a világon a legszebb haja.cuncusom,én így SZERETLEK.<3 "

Tőle nekem, még régen....

.:: The Sound Bluntz - Billie Jean [Beat Clubb Mix] ::.

(#332) neongorack


neongorack
senior tag

végleg vége....ne érezze senki amit jelenleg érzek.

.:: Celldweller - Switchback (Razorblade Remix) ::.

(#333) neongorack


neongorack
senior tag

Mit tudnék még mondani, úgysem értené senki, senki más csak Ő.
Egyedül vagyok ezen a világon,csak Ő tudja igazán, hogy mit is érzek, mit is gondolok, mit is akarok...Ő....senki más.
Most úgy érzem hogy látok, ismét, ismét naív lennék? nem dehogy, egyetlen egy szikra választ el minket az örökkévalóságtól, kövezzen meg akárki, mondjon bárki bármit, nem érdekel, nem számít más véleménye, csak az Övé. Egyetlen kimondott szóval megváltoztatja a világot, csak meg kell tennie....Mindent eldobva, mindent hátrahagyva magam mögött csak futnék, rohannék...érzem, hogy el fog jönni ez a pillanat hamarosan, már csak egy kevés hiányzik, nagyon kicsi kell már csak és látni fogja. Felnyílik a szeme és tudni fogja, hogy mi a helyes döntés, tudni fogja, hogy nem kell félnie többé boldognak lenni.
Együtt....örökre.

Fáj, hogy nincs itt, fáj, hogy nincs velem, de érzem a jelenlétét, érzem a lelkét, érzem a szerelmét. másfél hét....fohászkodom, könyörgök, hogy úgy jöjjön haza, hogy csak engem akar és nem érdekli már más semmi.
Meg kell, hogy történjen, muszáj...hiszek 2őnkben, hiszek benne, hiszek magamba. Igen, türelmetlen vagyok, mert hiányzik, minden egyes nap egy örökké valóság nélküle, szenvedés....Lelkemet szaggatja, tépi apró cafatokra, menekültem az emlékek elől, de rájöttem, hogy szembe kell néznem velük, mindennel mi valaha történt 2őnk közt.
KÜZDENI FOGOK, igenis küzdeni, amíg bele nem halok, bele nem őrülök...VAN ÉRTELME, nem is kevés, látom ahogy kezében azzal a bizonyos kulccsal ki fogja nyitni azt a lakatot.
Nevetni fogunk, mosolyogni egymásra és tudni, hogy igen, igenis létezik az "örökké".
Mert létezik....vele igen. Jó éjt egyetlen szerelmem. Őrzöm álmod....

.:: Faithless - Music Matters (Axwell Remix) ::.

(#334) neongorack


neongorack
senior tag

Hányszor kell még elkezdenem, hogy végre menjen? Hányszor? mintha nem lenne elég fájdalom...jéghidegen nekifeszül bőrömnek, miért nem fogja, nem viszi? Menekülés? Lehet...hülyeség? nem.... nem az, csak ezt nem fogja megérteni SENKI...
Talán az a maradék remény, az a porszemnyi hit ami tart belülről és nem enged? Vagy Ő az, Ő lenne az ki nem akarja elengedni kezemet soha?
Nem merem felvenni a telefont, imádom, de most jobb ha senkivel nem beszél...velem se :(

Miért kell végigcsinálnom? Ki kötelez erre? Nem én választottam, nem én kértem, de mégis kaptam, Miért? Miért nem mondhatom azt, hogy kösz ennyi elég volt ? Véget akarnék vetni, de nem megy...

Meneküljünk a boldogságba a világ elöl....csak mi ketten, hisz mi tudjuk. Megtaláltuk, nem szabad ereszteni, nem....nem fogom hagyni. Lobog bennem és látom a te 2 csodálatos szemedben is azt a tüzet mi kialudni képtelen, két gyönyörű zöld szemedben, belenézek és egy másik világ tárul elém, egy fantasztikus szinte már már ésszel felfoghatatlan világ, oly sokszor mondtam, hogy szeretlek, sosem bántam meg, őszinte érzések, de hisz tudod.
Te vagy az aki tudja....aki érti....aki felfogja......Miért félsz boldognak lenni? Ne félj szerelmem, amíg engem látsz, amíg élek, amíg marad bennem egy leheletnyi erő, addig....
.......minek a szavak?
......... hisz tudod

Szeretlek ='( '8'

.:: Dub FX - Wandering Love ::.

(#335) neongorack


neongorack
senior tag

Mikor végleg kialszik a fény, mikor örök sötétségbe borul minden, én ott leszek, várni fogok...
várni fogom, hogy végre megszabaduljak mindentől ami szép, mindentől ami csodás, ami fájdalmas, borzalmas, kínzó....
Eldobok mindent és csak zuhanok, többé már nem mozdulok...

Nem vagyok nagyravágyó, nem kértem sokat az élettől, nem kértem soha senkitől sokat, mégis csak azt kaptam amit nem érdemeltem, mert szerintem ezt nem, ennyire nem.
Egy kevés hiányzik már csak, eljön az a perc, mert elfog érzem, nem kell soká várnom és szabad leszek.
Kiszabadulok lelkem sötét börtönéből, megszabadulok mivoltomtól és csak szárnyalok. Ki tudja hová, de nem is érdekel. El innen messzire, a távoli semmibe.

eressz sors.....

.:: Armin Van Buuren Ft. Sharon Den Adel - In And Out of Love ::.

(#336) neongorack


neongorack
senior tag

Ma végre nem vele álmodtam, érdekesen vicces álmom volt, de igazából ez mind lényegtelen.
Nem bírom ki, nem....ujjaim a 8 as gomb fölé tévedve, elkezdenek remegni, bizseregni, tudom, hogy nem lenne szabad de mégis megteszem...Kapcsolódás....kicseng....hívás vége....
Meg ugyan nem tudom magyarázni, de nem is kell, hisz tudja.
Véget ért a normális hangulat, érzem ismét merülök, nincs megállás. A tudat, hogy holnap jön haza összerántja a gyomrom, szívem torkomban dobog és a hányinger kerülget,jobb volna ha kint maradna örökre? Talán....Félreértés ne essék, imádom, minden egyes porcikám csak érte él, csak neki, de a tudat, hogy messze van a várostól, messze van a barom emberektől, megnyugtat....
Nem tömi a fejét senki hülyeségekkel és sajnos én sem látom, de szerencsére "MÁS" sem.... Önző vagyok? Ha ez önzőség akkor igen, nyugodtan fogja rám mindenki, könyveljetek el önzőnek, nem tud érdekelni. Csak egy ember véleménye fontos, csak egy ember szava ér akármit is. az Ő szavainak súlya van, sajnos elég nagy súlya...
Remegek hisz tudom, hamar elmegy ez a nap és holnap szombat, tudom, hogy amint hazaér beszélni akar velem, vagy nem?
A rémálmaim amik 3 napja gyötörnek, csak azok vannak a fejemben, azok a szörnyű álmok, miknek nem szabad bekövetkezniük....nem az nem lehet......

A zene elhalkul szinte, elnyomja szívem minden egyes borda szaggató dobbanása, mi egyre gyorsabb és gyorsabb ha csak rá gondolok...
....nem megy......sajnálom.

.:: Amon Tobin - Mighty Micro People ::.

(#337) neongorack


neongorack
senior tag

...Nekem ez nem megy, ne haragudjon rám senki, sajnálom, de nem, képtelen vagyok...
válaszok:

Igen az lenne.
Lehet, de nem érdekel.
Sajnálom.
Gondoljon mindenki azt amit akar....

nem akarok több ébredést...

.:: Valami olyan zene ami annyira lényegtelen.... ::.

(#338) neongorack


neongorack
senior tag

A Kérdésedre adok egy választ, megpróbálom kifejteni a saját nézőpontom szerint:

Miért is lenne érdemes? Egymásért...1 mondat választ el a boldogságtól, tudom nem lenne szabad kimondanom, de mégis megteszem. Egyetlen egy mondat választ el attól hogy szárnyalj, egyetlen egy...attól, hogy újra felhők fölé emelkedjünk és boldogan éljük tovább "közös" kis életünk, kizárva minden rosszat abból...nem csak minden rosszat hanem mindenkit. Nagyon jól tudod te is egyetlen szerelmem, hogy miről beszélek, amit érzünk egymás iránt az sokkalta több annál.....globálisabb.....gigantikusabb.....hisz tudod.
Érzed te is és tudod, hogy még van másképp, nem rajtam múlik...vagyis rajtam is, de ezt nem kell magyaráznom.
Egy mondatra várok, akarom látni azt a mosolyt, azt az őszinte és felhőtlen boldogságot tükröző mosolyt amit te is vársz tőlem....azt a bizonyos tekintetet.....Kedd és Péntek.
Mintha a sors is közbe akarna szólni, mintha ő is csak azt akarná, hogy lásd végre és ne félj kimondani, apró jelekbe rejtve próbál segíteni, próbálja felnyitni gyönyörű szép zöld szemed.

Ennyi véletlen nem lehet...szinte már már félelmetes....mintha minden meg lenne tervezve.
Elakad szavam....de te mégis megérted mit mondani akarnék, rám kell csak nézned, mélyen a szemeimbe nézni...látni fogod.
....örökké ='(
....8

.:: Dub FX - Society Gates ::.

(#339) neongorack


neongorack
senior tag

Reménytelenül szerelmes és kezd hitetlenné válni...
"Hogy vagy? Fáj......"
Édes csókod égeti számat, mégsem érzem azt amit kéne, csak azt a gyötrelmes kínt....
....ez lenne a végzetem?

.:: Dub FX - Not Cool ::.

(#340) neongorack


neongorack
senior tag

Eljött hát az én időm, be kell lépnem azon a bizonyos ajtón. Nem látok mögé, nem látom mit rejt, de érzem meg kell tennem.
Nem lesz több ébredés...többé nem.
Viszlát világ.....

.:: Underoath - Casting Such A Thin Shadow ::.

(#341) neongorack


neongorack
senior tag

Ott álltam én...
sötétségnek küszöbén, egy lépés választott el, miért nem engedtek? Miért nem hagytok? Miért nem eresztetek el? miért?....?

.:: Underoath - The Impact of Reason ::.

(#342) neongorack


neongorack
senior tag

A rémálomnál csak egy dolog rosszabb.....a valóság....

.:: Justin Timberlake - Cry Me a River ::.

(#343) neongorack


neongorack
senior tag

Halhatatlanná tett a nyomor, a sors s talán saját magam. Nincs veszteni valóm az életben, mindent elvettek tőlem. Bármit megtehetek.....akármit, kérdés hogy akarom e?
Sötétségben a fény....nem találom.
Mint ha a süketet kérnéd arra, hogy halljon, a vakot, hogy lásson, a bénát hogy felálljon, szaladjon.....meaningless.

....lassan véget ér az út, elfogynak kövei, mit aranyból, grafittá tett az idő, feldolgozhatatlan.
Vakká lettem s üressé.....

.:: Hooverphonic - Mad About You ::.

(#344) neongorack válasza neongorack (#343) üzenetére


neongorack
senior tag

_______________________________________________________________
Sok idő telt el az utolsó bejegyzésem óta, ennek sok oka van, valamikor ki is fejtem bővebben, részben az, hogy meghalt a gépem, most is csak kölcsön laptopról vagyok, egyenlőre. Nem volt időm megcsináltatni, valószínűleg alaplapi zárlat így bukta ezerrel, de majd kiderül.

Muszáj írnom, kell, mert elkezdtem gondolkozni, történt valami ami ismét egy új kérdőjellel bővítette az amúgy is eléggé zsúfolt lelkemet. Rengeteg dolog, mit eddig semmisnek tekintettem s most talán mint ha újra gyötörne.... ?? Nem tudom biztosan, de fura, ijesztő, megrémültem...
Kaptam pár visszajelzést emberektől, hogy mostanában nem írok, nos igen, bár egy valaki akire mégsem számítottam, tényleg megrémít, félelemmel tölt el.
Igazából semmi konkrétumot nem szeretnék írni, ne adj isten valami baj származna belőle, kénytelen voltam belépni ide, tudtam, hogy el fog érkezni az a pillanat mikor újra elkezdem írásaimat s azzal is tisztában voltam nagyon jól, hogy ennek oka is lesz. Bízom az időben, bízom a pozitív dolgokban, nem szabad gondolkodnom, csak élnem, boldognak lennem...
...vagy nem? áhh tiszta hülye vagyok, hisz teljességgel kizárt dolgok ezek, abszolút képtelenség az egész, miért is rágom magam rajta...?
Vajon tényleg igazam lenne? Vajon tényleg hihetek egy olyan dologban amire nincs megfelelő magyarázat, az ésszerűség határán kívül esik, s ez rémiszt meg oly annyira....
...lehetséges egyáltalán? Talán ha találnék erre az egészre valami magyarázatot, de ilyen még nem volt velem, nagy valószínűséggel nem is lesz. whatever????
Remélem kialszom magamból ezt az egészet, ha egyáltalán így kell ennek történnie...majd elválik, de akkor is félek, rég nem éreztem már ilyet.

.:: DSP - Társadalomklinika ::.

[ Szerkesztve ]

(#345) neongorack


neongorack
senior tag

Mindenkitől csak annyit várok el amennyit adok, no de mi van akkor ha adnék de cserébe semmi? Hmm, sosem fogom megérteni ezt az egészet, néha úgyérzem, hogy lassan kiölődik belőlem vmi...fura nem? Pedig már azt hittem megint, hogy ez más lesz, mint a többi, a poén az, hogy ezt nem én teszem, tettem tönkre, irónikus? Én már nemtudom, hogy sírjak e vagy nevessek ezen. Megtettem minden tőlem telhetőt, betartottam minden szabályt s mégis én vagyok az "önző" meg én vagyok az akinek soha semmi nem tetszik és még sorolhatnám. Képtelenség megfelelni így...de már nem is akarok, kezdek beletörődni, de mostmeg azt kapom, hogy "régen nem ilyen voltam" , de átgondolni a dolgokat meg magába nézni azt nemtud, de erre is csak az a válasz, hogy ÉN nem ismerem magam, meg, hogy én nem nézek magamba, mert igazából én kúrom el ezt az egészet, mert ő sosem csinál semmi bántót, sosem szólt hozzám úgy ahogy.... Bezzeg mikor olyan hangnemet üt meg, hogy az ember még azért is elnézést kér, hogy megszületett az nembaj....és akkor én nem szeretem, meg én nem foglalkozok vele.
Kép te len va gyok meg ér te ni, ezt az egészet. Mégiscsak neki volna igaza? még viccnek is rossz, mert már oly sokszor magamba néztem és sorra értékeltem a saját tetteimet. Nem ilyen voltam? naná, hogy nem, de ha az ember minden egyes kulturált mondatára,kérésére, kérdésére csak "visszatámadó" jellegű felháborodást kap a pofájába akkor már nem mosolyog annyira, mint az elején. Belefáradtam, nagyon, kegyetlenül és már igazából nem látom értelmét ennek az egésznek. Nem ilyennek képzeltem el a jövőmet, nem hittem, hogy ez fog történni, úgy érzem félreismertem, de nagyon, mélységesen csalódott vagyok, mert még mindig, ezek ellenére is szeretem, de nem tudom, hogy mitévő legyek. Sokáig nem mehet ez így....

.:: Dark Age - My Own Darkness ::.

(#346) neongorack


neongorack
senior tag

Felvezetés nélkül, hosszú csend után, csak úgy a közepébe....

Megfulladok, szorít a kötél, érzem minden egyes apró reccsenését, ahogy szinte már szakadnak el a szálai a fojtástól... levegő után kapkodok, de mind hiába, nem ereszt.
Musical Frozen Wind effect....
Nyugodtnak mondanám, de nem, nem most, máskor, máshol, más érzésekkel s más gondolatokkal nyugodt, felettébb relaxáló lehetne...
Mindig az a fránya lehetne, a feltételes mód netovábbja, mikor hallod a fejedben lévő hatalmas fogaskerék megannyi fogának egyre gyorsabb és gyorsabb kattogását, megállítani volna jó, ha csak egy pillanatra is, de ez nem ilyen egyszerű sajnos. Megannyi apró tényező befolyásolja idegesítő zörejét, dilemma dilemma még még még több dilemma.
Igen ez mind eléggé káosz szerűen hangzik, mert talán egy kissé az is, nem mondom, hogy nem....
...Elérkezett ismét egy olyan pont, mikor ide kellett, hogy jöjjek és kiírjam magamból ezeket, mik talán mások előtt egy nagy gombolyagnak tűnik aminek se eleje se vége, de ki is akarja megérteni ezt az egészet, elég ha én értem s érzem a bennem lejátszódó folyamatot...igaz a miértek megvannak, nem merültek a feledés szürke homályába, csupán említésre sem méltóak, hisz annyira megszokássá vált már....sajnos.

Álmok, szemem előtt lebegő vágyakozás csupán mind, megvalósításukhoz nem vagyok elég, kevésnek érzem magam...próbálom magamra húzni az optimizmus bizarr leplét, de nem megy, akarom én persze, miért ne akarnám, csak hát nem olyan könnyű ez az egész.
Néha már-már úgy érzem, hogy képtelen vagyok hinni, talán ez ilyen párhuzammá vált az optimizmussal...de nem, nem lehet...feldolgozhatatlan volna.
Tucatjával jönnének a szavak, de gátolja valami, egy láthatatlan fojtó erő, "kötél".
Nehéz estéim vannak mostanában, ez a tipikusan, csak éljem túl ezt is este, csak csukjam be a szemem s mikor felébredek enyhül a fájdalom, a kínzó érzés ami sorra hasogatja fel lelkem összes sebének varratát, befoltozni oly nehéz, szinte képtelenség eltüntetni a hegeket mik az évek során szerzett sebekből alakultak apró gyenge foltokká.
Újra meg újra vérző sebbé válnak gyengeségük miatt...ördögi kör ez, már csak a tavaszban bízok, a napban és egy csodában, egy titkolt vágyban ami lehetőséget adna egy szebb holnapra. Talán, utálom a reményt, a reménykedést amely csupán azért létezik, hogy kínozza magát vele az ember ezzel elpusztítván saját létét, megölvén a lelkét...
...lerombolva minden szépet és jót mi valaha történt, átlátszóvá téve minden rózsaszín emléket, minden naiv gondolatot. Megerősítve minden egyes koppanást, csalódást, negatív tézist, pesszimizmust, egyéb történést.
Kiéget csupán, nem éltet, csak életben tart. Egy száradó virághoz tudnám hasonlítani mely víz után kiált, esetenként kap egy-egy cseppet az életet adó nedűből, de a teljes regenerálódáshoz ez más abszolút kevés, végül feladja és megfullad...tönkretesz.

...jobb lenne? nem, nemigazán, esetleg egy fél% ban könnyebb a teher...
mérhetetlenül ironikus...cinikusan nevetséges és teljes mértékben fájó...

.:: Massive Attack + Hope Sandoval - Paradise Circus (Gui Boratto Remix) ::.

(#347) neongorack


neongorack
senior tag

Hajnali láztól megsárgult kósza elmekattogás...

Elvarázsol...megbolondít...naivvá tesz...tudom nemlehet, nem szabad naivnak lennem...
...csak magam ismétlem, ehh...mint egy végtelen lefolyó, csak hullámzik lefelé körbe-körbe, egy soha véget nem érő megakadt lemez. Ugyan azokon a barázdákon táncol körös körül az elmém megakasztott tűje. Nem figyelve suttogását csak monoton hangok hallatszanak, de amint tisztul a kép, már érthetővé válik minden. Pengeélen táncolnak érzéseim, csak egy leheletnyi lepel választ el a teljes....teljes.... ahh. 'whatever'

Szinte biztos vagyok benne, nem álom, látom azt amit látnom kell, ismét csupán rózsaszín köd volna mi ennyire eltorzítja a valóságot? Nem az nemlehet, képtelenség, lehetetlen....
....nembírnám feldolgozni. Reálisnak kell lennie, muszáj, hogy az legyen, MUSZÁJ!!!
Oly' rég nem volt benne részem, hogy tán el is felejtettem, de nem. Függővé tett és hamarosan megszűnnek az elvonási tünetek, ez az én drogom, a porrázúzott lelkem drogja...
...*sóhaj*
Igenis össze kell szednem magam, mert ezúttal érzem, hogy nem hiábavaló a küzdelem, fel kell építenem önmagam újra, DON'T GIVE UP!!!!!!

Ismét itt, ismét csak az a régről jól ismert monitorfény ami világít szűntelen, nem változott volna semmi? Ohh dehogyis nem, hasonló ugyan, de mégis teljes egészében más, szinte már-már a leírhatatlan kategóriába sorolandó, de szokásomhoz hűen én próbálkozok leírni a leírhatatlant, megfogalmazni a megfogalmazhatatlant és megvalósítani a ködöt, az álomszínű ködöt valósággá alakítani, a régóta megszerezhetetlennek hitt drogot a véráramba juttatni és a mámor hatványozottan édes fellege felett szárnyalni. Oly' rég volt....

Engem ez tett függővé, mert hát ki ne tudná nálam jobban, hogy a jót milyen könnyű megszokni s a rossztól milyen nehéz "elszakadni"...Vége a télnek, legalább is naptár szerint, bár én még érzem halovány jelenlétét. Rideg fagyos gonoszságával, sötétségével küzd a nap ellen, de mind hiába. Hamarosan elillan s akkor talán majd én is ismét levegőhöz jutok. Az idő az egyetlen örök riválisom...rohanni szűntelen és várni, kínos csendben hosszú órákat, napokat, heteket....álmatlan hajnalokon küzdeni elmém kattogásával.... 'endless insomnia effect'

*sóhaj....
azok a szemek......végtelen zuhanás minden egyes kósza pillantás mikor tekintetünk egymásnak szegeződik, hátborzongatóan csodálatos.

.:: Fuckstar De Luxe - Do You Feel [Metrik Remix] ::.

(#348) neongorack válasza neongorack (#347) üzenetére


neongorack
senior tag

I want U, need u....

.:: Massive Attack - Paradise Circus (Gui Boratto Remix) ::.

(#349) neongorack


neongorack
senior tag

...én is azt érzem csak fordított helyzetben. mind1 is....kurváramind1.

.:: The Glitch Mob - Nalepa Monday remix ::.

(#350) neongorack


neongorack
senior tag

Önző akarok lenni, most azonnal s később is, csak egy dologban önző...olyan jó volna, kíméletesen egyszerű...de....de nem lehet, kimondanám, könyörögnék érte akár térden állva is, de nemlehet, most nem.
A sötét,rideg, fagyos félelemnek zord gomolygó ködfelhője az ami a lelkem szilánkjai között kezdett áramlani, csak a pillanatra vár, arra az egyre, ami már sokszor lejátszódott a fejemben, szinte láttam a saját szememmel és fájt, borzalmasan kínzott, de erős vagyok, mert annak kell lennem, egyszerűen nincs más választásom. Oneway...

Egyik pillanatban még úgyérzem menni fog a másikban pedig már kapálózok, hogy ne ne ne ne....ha nagyon optimista akarnék (de nemakarok) lenni akkor azt mondanám, hogy ez egy próba lesz, egy gyötrelmes próba.

megannyi gondolat, szavak nélkül, csak meredek magam elé és, és nemtudok semmit....elveszettnek érzem magam.

.:: True Tiger - In The Air (feat. Maverick Sabre - S.P.Y. Remix) ::.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.