Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) neongorack


neongorack
senior tag

A kezdet!

Ezennel megkezdeném én is leírni az olykor jó, boldog,szép, de sokszor depresszióval, csalódottsággal és bánattal teli életem!
Lehet, hogy kicsit érzelgős vagyok, de nem tehetek róla elvégre én is csak emberből vagyok mint ti, ígyhát ezen nincs is semmi meglepő dolog!
Néha jót tesz az embernek ha valakivel megoszthatja gondját, bánatát és persze sikereit is! Hábar az utóbbiból kevesebbet és ritkábban kap az ember.......persze nem mindenki!

A Mai is egy szépen kezdődő nap volt számomra és mivel már nagyon untam, hogy csak a gép előtt gépelek mint egy hülye kint pedig 30 fok van ezért biciklire ültem és elindultam városba!
Azt tudtam hogy 3-ra haveromhoz kell mennem ezért még előtte le akartam vezetni az energiáimat!

Viszonylag ha,mar eljött az a 3 óra és mentem is haverohoz......mert montam neki hogy kéne pár film, meg zene!
..............................................

Most jöttem haza és gondoltam egyet, hogy mielőtt rendszerezném azt a sok cd-met nyitok egy Blogot......
Ígyhát most itt tart a mai napom, de most megyek cd-t rendszerezni, mert soha nem érek a végére.......:U

(#2) neongorack


neongorack
senior tag

Lassan végzek a CD rendszerezéssel....pont most tartok a felénél.....
Beteszem, megnézem mi van rajt,kiveszem és fogom a filcet és ráírom!
Ennyiből állna! Afféle Flextronicsos munka! Hehe!

(#3) neongorack


neongorack
senior tag

Nahh végre végeztem mostpedig megyek filmet nézni, mert végre van bőven választék....:)

(#4) neongorack


neongorack
senior tag

Végelett a filmnek és intéztem egy telefont......Vasárnap megyek kipróbálni a robogót és ha megfelelő akkor megveszem szal most eléggé Happy vagyok....!

Most csak itt ülök gép előtt miközbe döntöm magamba a sárga mérget (Fanta)
Asszem ma is leszek kb fél 2-ig de gépet már korábban lenyomom így is rinyálnak az áramszámla miatt.....habár a nemhiszem, hogy a gép miatt ilyen rohadtsok!

(#5) neongorack


neongorack
senior tag

Én már előre látom, hogy az elkövetkező egy hét alatt be fogok dilizni, de fullosan vagy a másik eset...mély depresszióba fordulok és onnan nincs egyhamar kiút....:(

Lehet, hogy gyengének tartatok emiatt, de egy hét nekem sok, hogy ne lássam azt akit imádok......próbálok minél kevesebbet gondolni rá úgy talán nem fáj annyira, de csak arra tudok gondolni, hogy jövő szombat és újjra ittlesz és megint ölelhetem...Ez valamennyire jobb érzés mintha csak azon rágódnék, hogy mennyire hiányzik....!

Most az előbb beszéltem vele utoljára MSN-en mielőtt elmegy így még fájdalmasabb!Még e se ment, de már hiányzik :O
Csak 1 hét....Csak 1 hét........Csak 1 hét....Csak 1 hét
:O:O

(#6) neongorack


neongorack
senior tag

Tegnap mivel nem volt nethozzáférésem ezért nem írtam, de amúgy egy elég átlagos napom volt, mondhatni, hogy egész nap csak filmeket néztem meg SA-val gameltem, más nemigen volt!

Ma délelőtt már voltam városba is,délután meg megyek robogót tesztelni,aztán ha úgy döntök, hogy megfelel akkor megveszem jövő héten valszeg!
Még nemtudom mi lesz!

(#7) neongorack


neongorack
senior tag

Nahh megyek Honda ''dio -t törni '' :DDD:DDD:DDD
Majd respect és beszámoló, kivéve ha egyből a korház....neeeeem, dehogy csak viccelek......Habár majd meglátjuk :D

(#8) neongorack


neongorack
senior tag

Pfffú ba**ki nagyon húz ez a kis dio!:Y MEg én is eléggé odarántottam neki, csak szar volt az út :(, de tényleg nagyon megy! A Kis torpedó:)
Jövő héten megveszem az fix....jaj de jó lesz már alig várom,de amit még ennél jobban is várok az az, hogy végre hazajöjjön bnőm pedig mégcsak 1 napja hogy elment!
Sokat fogok még nyavalyogni emiatt az tuti...:(
Vagy ha meglesz a robogó akkor utánamegyek :D Na jó nem......pedig legszívesebben azt tenném!
Nahh nem is siránkozok tovább inkább próbálok annak örülni, hogy jövő héten meglesz a robogóm.....ez felvidít!!
Ma még írok sztem hisz úgysincs jobb dolgom :D

(#9) neongorack


neongorack
senior tag

Ma még felugrok tesómékhoz megnézem az új albérletüket amit pasijával vettek ki nem is olyan rég, de még nem jártam ott.....kiv vagyok picit!
Azért sajnálom, hogy tesómat mostanába egyre kevesebbet látom ''itthon'', de hát ez van lassan mindenki elhagyja az otthon-t :DD

Márcsak én maradtam itt......nomeg ősök!

(#10) neongorack


neongorack
senior tag

Semmi csak elcsesztem egy kép belinkelését!

[Szerkesztve]

(#11) neongorack


neongorack
senior tag

Nahh végre megjöttünk tesómtól....szép kis lakás tényleg szép KIS lakás! Na jó két embernek tökéletesen megfelel!
semmi egyéb nem jut eszembe sajna.......Majd talán később:)

(#12) neongorack


neongorack
senior tag

Egyre jobban elhatalmasodik rajtam a hiányérzet pedig mégcsak tegnap ment el, te jó ég mi lesz velem később?Ha minden nap csak 5 ször jutna eszembe hogy még egyhamar nem látom viszont még az is jobb lenne annál, hogy minden másodpercbe eszembejut....
...remélem ő jól érzi magát és nincs olyan sz@r lelkiállapotban mint amilyenbe én vagyok most!
Persze szerencsére ezt még kívülről nem látni rajtam,de olyan szerda felé lehet hogy megmutatkozik a ''semmi kedvem ma is felkelni, hogy csak arra gondoljak.....'' kedvem, de ha netalántán, neadjisten még Kedden is meghúznak a vizsgán aminek a valószínüsége 0,001% akkor aztán begolyózok teljesen...
...Mondjuk azért a mai napba is volt valami szépség ami pár percre elfeledtette velem, hogy hiányzik, de bár lenne több olyan dolog.......
Most nem is olyan rég amikor elkezdtem olvasgatni Gh0sT barátom blogját egyszerűen elbőgtem magam főleg amikor az első hsz-t olvastam......
Tényleg elég fos kedvem van.....remélem lesz jobb is!
De még mindíg jobb hiányolni egy olyasvalakit aki szeret téged és tudod, hogy visszajön minthogy egy olyat hiányolj akit csak te imádsz, de őt nem is érdekeled.......Na ja mindennél van egy rosszabb!:(

(#13) neongorack


neongorack
senior tag

ÁÁÁÁÁ valaki egyfolytába csörget egy nekem eddig ismeretlen számon, de úgy egy percen belül zsinorba 4 szer egymás után! Vajh ki lehet az?Ki szórakozik?
Valahogy nincs kedvem elcseszni az összes pénzem csak, hogy kiderítsem, hogy ki is az és visszahívjam...szal ezt nem nagyon fogom megtudni!

(#14) neongorack


neongorack
senior tag

Nahh sztem mára befejezem PH! tevékenységeim és elkezdem a paranormálisakat:DDD- najó ez csak vicc volt, de tényleg megyk lezuhanyzom, de mára már pápá PH!
Holnap jelentkezem
To Be Con......-najó ez elég sablonos!
By3!

(#15) neongorack


neongorack
senior tag

Ma is megkezdek egy napot ....ezaz még egy nappal kevesebb szombatig.....ennek csak örülni tudok!
Nemtom, hogy ma mit fogok csinálni, de kint rohadtjó idő van.....ki kéne menni....csakhát egyedül nemsokat lehet csinálni....

Jól kezdődött a mai nap is mivel amikor felketlem megint és megint csak hiányt éreztem és ez szombatig nem fog elmúlni wááááá......
Ha még csinálnék valamit még akkor is jobban le tudnám foglalni magam és akkor is kevesebbet gondolnék rá, de nem megy......most van az a ''mindenről ő jut az eszembe '' szitu!
Nahh mind1, majd lesz valahogy, mert úgy még soha nem volt, hogy ne lett volna valahogy!

(#16) neongorack


neongorack
senior tag

Épp most kaptam kedvesemtől egy SMS-t:
''Szia! Most mit csinálsz? Én most kint vagyok a vízparton! Légy jó! CupPp''
Én örülök, hogy jól érzi magát.....de ennek ellenére ezt írtam vissza:
''Én épp itthon gubbasztok majdnem tök sötétbe, szörnyü lelkiállapotba és kezdek befelé fordulni! elég szarul vagyok! soká lesz még szombat addig...........''
............-ez a rész nem lényeges , csak a depresszió első jelei........

Erre is visszaírt: '' Nekem is nagyon hiányzol!De tök jó, mert szombaton elöbb hazamegyünk 1-2 fele ha minden igaz! Tök jó! Szeretlek!''

Akkor is ki fogom bírni.....( akaraterő ):(

(#17) neongorack


neongorack
senior tag

Most rendeltem egy pizzát......remélem hamar megjön mert szétlukad a gyomrom.
Meg, hogy csesznék+ a pizzások felemelték a normál méretű pizzák árát a kis skótok :(((

(#18) neongorack


neongorack
senior tag

Nahh végre hazajöttem utolsó órámról......jó volt ez a rutinóra is, de egy kicsit parázok a holnapi vizsgától...nemtom miért!Kicsit izgulok....!

(#19) neongorack


neongorack
senior tag

1 nap netnélküliség után a ma hajnali feljegyzéseim amiket txt-be írtam:
Egy csajjal ismerkedtem meg a motoros vizsgán és........

Márcsak abban reménykedek, hogy ma reggelt nem kelek fel soha többet!

Az ember is csak élőlény, de elég primitív úgylátom!Az ember épít és rombol is és olyan döntéseket hoz meggondolatlanul amit ő maga se tudja, hogy miért tesz!
Nemtudom elhinni, hogy hogyan lehetek ekkora barom!?Egyszerűen amikor megláttam ''Őt'' olyan érzés fogott el ami ritkán, de már érzetem így!Nem értem magam........nemtudom feldolgozni, hogy csak az érzelmeim játszanak velem vagy valami tényleg nincs rendben odabent!Ő olyan mint egy földreszállt angyal, ritkán van az emberek közt, de akkor egy halandó beleszeret reménytelenül!
Úgyérzem most én lettem a halandó szerepében és csak azt kérdem magamtól miért?Miért pont nekem kell szenvednem emiatt?Miért pont nekem játszadoznak az érzelmeim?Teljesen belezavarodom....

Az angyal nem ember és pont ezért olyan tökéletes!

Eléggé magam alatt vagyok így háromnegyed 1 tájt, nem vagyok álmos és csak egyvalakire tudok gondolni!És érzem azt, hogy mennyire reménytelen a helyzet!Van egy megérzésem, hogy megint én ( egyszerű halandó ) fogok kijönni ebből a szituból is összetört vesztesként!
Szánalmasnak érzem magam....
Ma se fogok aludni úgylátom, szörnyű érzés úgy becsukni a szemed, hogy tudod, hogy holnap ismét egy olyan nap vár rád amely borzalmas és előre félsz megint!
Nem látom a jövőt, de most nem is szeretném, mert tudom, hogy csak elborzadnék a láttán!
Az egyszer biztos, hogy mindenképpen nekem kell döntenem, hogy megyk az érzelmeim után és talán szerencsém lesz vagy maradok és várok!
Ez utóbbi a legrosszabb, csak várni, várni, várni és ki tudja, hogy még meddig......
Lépnem kell valamit, csak nehogy mattot kapjak!Akkor aztán bemattolok itt belül is.....

Nagyon sok minden kering a fejembe, de nemtudok összeszedni egy értelmes mondatot.Lehet, hogy holnap kipihent fejjel majd jobban tudok gondolkodni, ki tudja!

Most lefekszem aludni, mert holnap is egy nehéz nap lesz úgylátom!
.....fáj a szívem....:O

2005.06.22.
00:58


NO COMMENT!:O

(#20) neongorack


neongorack
senior tag

Elég nagy fordulatott vett így az egész ''game''!
Ez a kire vadászok dolog és, hogy kit mennyire.......Pfff.....semmi értelme, de azért csinálom!!! Ki monta egy szóval is, hogy én teljesen normális vagyok? Senki....:(

Most e-maileztünk és méginkább úgy érzem, hogy teljes a ''felfordulás''.....!
És azért az is durva, hogyha elmegyek először a vizsgára és nem a pórvizsgára megyk akkor soha a büdös életbe nem találkozunk!
Ha meg akkor nem szólítom le akkor utána bánkódtam volna, hogy mekkora egy barom vagyok...persze mintha így nem az lennék?:(

Érzem, hogy ma este jót fog tenni az alvás a fejemnek is....!

(#21) neongorack


neongorack
senior tag

Jól el mailezgetünk!:)
Pl most írtam vissza neki! regénymail RuŁz!:DDD

(#22) neongorack


neongorack
senior tag

Nahh asszem én bedobom a szunyát.....ki kell pihennem magam és át kel gondolnom mindent!
Holnap reggel ébredés :DDD
zzzzzzzzz.........

(#23) neongorack


neongorack
senior tag

Úgylátom ez a mai nap is kezdetét veszi....későnkelés RuŁz :DDD
nemhiszem, hogy ma lenne valami egetrengető érdekesség ami velem fog történni, de ha netalántán mégis akkor megírom ide...!

(#24) neongorack


neongorack
senior tag

Ezaz- kezdenek helyrebillenni az események és pont az adott tanácsot aki az egészet megkavarta és jót tett!Tökéletesen igaza van....és már kicsit rádöbbentem arra hogy mi a szitu!
Szal kezdek magamhoz térni :DDD
Majd elválik, hogy mi lesz, de szerintem marad az akibe bele vagyok zúgva még mindíg vagyis cicusom!
Jut is eszembe Szombaton jönnek.....alig várom!Meg pont ma kaptam tőle képeslapot.:)

Nahh asszem mingyárt elindulok a városba és levegőzök egyet meg nézelődök ;)!
De jó is lesz kicsit kimozdulni!

Most tök Happy vagyok!:):):)

[Szerkesztve]

(#25) neongorack


neongorack
senior tag

Végre megjöttünk városból is mayer ''kollegával'' :D
Jót tett egykis séta főleg most ,hogy ezután úgyse sokat fogok gyalogolni ha meglesz a robogó:DDD
Sztem a mai napot innentől azzal zárom, hogy PH!, zene, gépezés!Úgyis ha megveszem a ''benzinszúnyogot'' akkor nem sokat fogok gépezni max este!
Szal így addig kigépezem magam!:DD

(#26) neongorack


neongorack
senior tag

Raktam be teát a fagyasztóba csak aztán nehogy későn vegyem ki mert akkor hozhatom a csákányt :DDD Nem annyira szeretem a jégkását!
Házi hűtött és lehetőleg nem fagyasztott tea! Ilyen forróságban ajánlott!:)

(#27) neongorack


neongorack
senior tag

Idővel sanos rá kellett jönnöm valamire és ennek az ideje most bekövetkezett:
Egyik nap még boldogok vagyunk és örülünk ami éppen velünk történik és izgatottan várjuk a holnapot, de aztán amikor másnap felkelünk sajnos rá kell döbbennünk, hogy az élet nem fenékig tejfel és nagyot koppan a fejünk az elöttünk lévő falba!Nemtudod, hogy mit rejt a holnap......és olyakor nagyon nagyot csalódsz emberekben és még abban is akiről állítottad volna 100%-osan, hogy a legjobb barátod és, hogy soha nem vágna át!
De barátaim fel kell ébrednünk az élet nem játék többé, sajnos már oda fajult a világ, hogy senkibe nem bízhatsz meg vakon (ezt eddig is tudtam, de azért ennyire nem gondoltam volna)
Már kezdem megérteni a gyógyosokat akik egy általuk kitalált világba menekülnek, hogy elrejtsék szemük elöl a ''való világot''......Most csak tágranyílt szemekkell ülök a monitor előtt és csak azt kérdezem magamtól ,miért?!
És már most tudom, hogy ez az érzés másnapra vagy utána köveztkező napra el fog múlni, de nem múlik el csak háttérbe szorul és bármely pillanatba amikor valami rossz ér minket az előjön rejtekéből és kegyetlenül lecsap ránk!

Álmodni a legjobb, mert akkor nem gondolkodunk azon, hogy vajon mi szörnyűséget kell még átélnünk az életünk hátralevő idejében!
Csak az ébredés az ami kicsit fáj......!Fájó fejjel rádöbbenni, hogy csak álom volt...................:(
___________________________________________________________________

(#28) neongorack


neongorack
senior tag

Holnap talán egy új nap virrad rám egy jobb nap....... Talán
Nagyon jól esne ha valakivel beszélgethetnék szóban és nemcsak írásban mondhatnám el hogy mit érzek!Lehet, hogy jót tenne!
A holnap titkai.....:(

(#29) neongorack


neongorack
senior tag

Ébredés.....Ez a mai nap is ''szépen'' indult, épp most montak le egy talit.....Tök jó!:(
De délután megyek ( még nem biztos ) Zalalövőre strandolni, az viszont jó mert rohadtmeleg van!:)
1:1 ez eddigi mai állás nem is rossz! 1 jódolog és 1 rossz :)

(#30) neongorack


neongorack
senior tag

Nahh megjöttünk zalalövőröl, tök jó volt az idő meg a víz is meleg volt!
És a vállam is barnult egy picit!Szal a mai napomat már nagyon nehezen lehet elcseszni , de azért lekopogom kopp-kopp!:))

(#31) neongorack


neongorack
senior tag

Jahh azt el is felejtettem írni, hogy holnap jön haza asszony (cicus) szal teljes lesz az öröm, de holnap ugyanakkor nem lesz netem! (LAN-os osztottnet hátránya)Nahh mind1 úgyis el leszek foglalva szal úgyse neteznék ;);):DDD

(#32) neongorack


neongorack
senior tag

Most tipli Ł!
Vasárnap talán lesz netem!És holnap jön haza cicusom JIPPY!
Jóéjt Blogbejegyzés!:)

(#33) neongorack


neongorack
senior tag

Ma megjött asszony és nagyon örültünk egymásnak.....egyébként hozott nekem ajándékot is:)A mai napom legalább nem volt ramaty és úgyérzem, hogy amíg ő mellettem lesz addig nem is lesz rossz napom.....!
Amint a blogba is leírtam elbizonytalanodtam hogy szeretem-e még, de ez mostmár nem kérdéses, és most jövök rá hogy mekkora hülye voltam amikor ez a kérdése felmerült bennem!Szal remélem még sokáig együtt leszünk.....:)természetesen teszek is róla :D

Már ez az egy bejegyzés jutott!
P.S.:Ma délután leégett a vállam a napon és rohadtul fáj....nehéz lesz majd elaludni:O:Owááá

(#34) neongorack


neongorack
senior tag

Jóreggelt!

Olyan sz@rul aludtam mert nagyon fájt a vállam, meg reggelt arra ébredtem hogy valami iszonyúnagy zuhanás utána Puffff!
Kómás fejjel odanézek hát látom hogy a ballagási csokrom esett le 3-adszorra, úgyhogy megint porszívózhattam :DDD Hülye gravitáció!:)

De ma nem leszek itt egész végig mert haveromék mennek el aztán megcsak estefelé leszek!

(#35) neongorack


neongorack
senior tag

Tök jó épp itt állok a Hotel Balatonba (szálloda) és innen netezek unalmamba....ugyanis tesóm itt dolgozik![Nomeg ingyenes nethozzáférés van afféle @eMagyarország pont!]
Mondom csak azért írok, hogy innen is legyen egy bejegyzés....:)
Éppen csajomat meg banőjét várom, hogy jöjjenek már ki a moziból......ő monta hogy várjam meg valahol!
Tök jó fej mert most itt kell boklásznom a városba ilyen rohadt melegbe.....mindjárt megsülök!
Nahh megyek és várok tovább.....

[Szerkesztve]

(#36) neongorack


neongorack
senior tag

Ez a napom is érdekesen, de mégis jól zárul ugyanis megtaláltam a lelkitársam egy csaj személyében!Elég érdekesen hangzik, de mondhatni úgy is, hogy egy hullámhosszon vagyunk, de annyira, hogy az már majdnem ilyesztő,ez az amire én gondolok azt ő kimondja szitu!
De barátnőként egyáltalán nem vágyom rá, ha nem lenne megkötve a kezem akkor se....ez afféle nagyon szoros barátságként kibontakozó baráti kapcsolat! (nahh ezt most jól megaszontam:DDD)
A lényeg az, hogy egy nagyon jó barátot véltem benne felfedezni és ez olyan jó érzés!

Egyébként!
Holnapi napom (nagyon úgy látszik) hogy dög unalom lesz, asszony csak Kedden jön, de akkor valszeg egész nap:)!Holnapra nincs semmi programom, de majd csinálok!
Valami ilyesféle hogy ''kalandtúra a Kossuth utcán - avagy milyen kicsi egerszeg'':DDD-LOL
Valami ilyesmire számítok!Nomeg a T-elefon vagyis mobilhoz is be kéne néznem, hogy állítsák már végre be a WAP-om mert így nagyon sz@r.

Lassan tiplizek mára én is netről, de még fél 2-ig min fent nyomom mert egyáltalán nem vagyok álmos!Sokan mondják hogy a semmittevésben is el lehet fáradni.....én pedig ma nem fáradtam el!:)

(#37) neongorack


neongorack
senior tag

mindjárt összesek szal inkább megyek bevágom a szunyát és fel se kelek!
Zzzzzzzz.....

(#38) neongorack


neongorack
senior tag

Ma pedig ezennel megkezdődik a gépezés unalomig nap......vagy a városbamenés cél nélkül nap....:)
Sok értelme ugyan nincs, de legalább elcseszem vele az időt.....!
Holnap úgyis egésznap cicusommal leszek nap lesz :DDD:DDD
LoL!

(#39) neongorack


neongorack
senior tag

Nemtudom miért, de most úgy elgondolkoztam azon, hogy vajon kik is olvashatják a blogom, persze ha egyáltalán olvassa valaki is :DDD Csak úgy érdekelne....nahh mind1!
Eléggé esőre áll az idő itt felénk, de mégis kéne valamerre menni, de merre?Városba mit csináljak?Meg az a rohadt busz is tök drága már......és akárhányszor csak az van hogy egész nap itthon kuksolok akkor úgyérzem, hogy elpazarlom a nyáriszünetem:( és ez tök sz@ar érzés!
Ma lett volna talim egy ismimmel, de ő is lemonta még tegnap este Juhééé :(
Bárcsak lenne már meg a robogóm akkor nem unnám magam :))
Marad a PH!-zás egész nap?Nemá.....:( Nincs egy olyan topic (ezen kívül) amihez értelmesen hozzá tudnék szólni és csak marad az olvasgatás............

(#40) neongorack


neongorack
senior tag

Hát ezt nem hsizem el!Már másodszorra történt meg!
Hogy lehet valaki ekkora *********************?
A fölöttünk lakó szomszéd lenyomta a biztosítékunkat mert fullon nyomattam a zenét, de utána visszakpacsoltam és beizzítottam az 1000W-os házimozit és visszavágtam kegyetlenül!
Most már nem mert lejönni az a kis k*****!Hogy rohadna le a keze annak a faparasztnak!És ha elszáll valami hadver a gépbe? Húú akkor pofán is ****** volna az FIX!
Mit képzel ki ő?Ehez nincs joga!Apja ******!
De most nyomatom tovább nem nagyon tud izgatni......ha meg nem bírja elviselni a józenét akkor költözzön el oszt' má' meg is van oldva!

(#41) neongorack


neongorack
senior tag

A mai időjárás az valami fergeteges volt:Y zegen és környékén, sztem a holnapi híradóba lesz is!
Ökölnagyságnyi jégdarabok potyogtak az égből miközbe zuhogott és picit sütött a nap!:Y:Y:Y Ilyet se láttam még csak a Holnaputánba!:Y
Csomó helyen beszakította a cserepet a háztetőn, meg azért elég sokat rongált! Szerencsére én nem voltam éppen odakint! Ha egy olyan eltalál akkor nekem végem! Nem viccelek!

(#42) neongorack


neongorack
senior tag

Összevesztem azzal akit teljes szívemből imádok! Ez halálom órája :O:O:O:O
A húdejó kedvem hirtelen megint átveszi a mély depresszió és az a kérdés hogy hogy lehetek ekkora balf@sz?
Többet nemtok írni....gombóc van a torkomban!:O:O:O:O
Ilyenkor csapna el hirtelen egy kamion....az volna a legjobb, nem lenne több szenvedés!:O

(#43) neongorack


neongorack
senior tag

Valaki megtenné, hogy fejbelő???? Fizetek is érte ha kell!:O:O:O:O

(#44) neongorack


neongorack
senior tag

Technikai és főleg pénzügyi okok miatt szünetel a blog :(
Egyébkéntmeg ma volt a forgalmi vizsgám robogóra és átmentem :) Szal jövő héten már meg is van a jogsim!
Vigyázzatok egerszegiek ;);)

Most Hotel Balatonból netezek mert tesóm épp dolgozik.
De lassan tépek L.


Szólok ha a szünetnek vége......addig is kellemes nyarat!:)


Üdv:Neongorack

(#45) neongorack


neongorack
senior tag

Re!

Most épp vagyok.....
Fejlemények:
Multkor unatkoztam és elkezdtem zenéket mixelni meg csak úgy csinálgatni és hát ahoz képest hogy fullkezdő vagyok nem is lett olyan borzalmas!
Majd ha befejezem amin dolgozok akkor feltöltöm vhová és majd linkelek, de úgyérzem hogy ez nem mostanába lesz :)
Egyébként egy full albumon dolgozok ( N3w F33l )!
Tök jól el lehet cseszni az ilyennel az időt ha valaki unja magát!
Kellemes időtöltés

(#46) neongorack


neongorack
senior tag

Good Night Blog :)

(#47) neongorack


neongorack
senior tag

RESPECT!

Pörgök és nagyon bulizós kedvem van, de hirtelen belehasított valami a szívembe nem fizikális értelemben.....elég fura!
Egyre hülyébbnek érzem magam, néha rámtör egy olyan kedv mint a depresszió pedig semmi okom nincs rá......nahh ezt magyarázza el valaki, hogy miért van....!
Olyan érzés mintha egyszercsak becsuknák a jókedvem ''ajtaját'' és már nem vagyok boldog..... ( Brrr nahh ez nagy hülyeség )
Nagyon fura......Az aggódás miatt lehet ilyen?De miért csak este jön rám?Pszihologiai eset lennék?:) ...na jó az utóbbi csak vicc... :DD

(#48) neongorack


neongorack
senior tag

Lehet hogy aggódok vagy féltek valakit és mindez egy féltékenységi burokba csomagolva
Talán ez a pontos meghatározás és minden egyfajta depresszióként tör ki!
Olyan mintha az egész világ egy ajtó lenne ami be van zárva és egyedül vagyok egy sötét szobában!
Félelem amit csak az ajtó kinyitásával lehet megszüntetni!
De a kulcshoz vezető út rögös és nehéz!

(#49) neongorack


neongorack
senior tag

Mostanába kezdett (úgymond) jelentkezni ez az érzés pontosan Kedd óta!
Kedd este (vagy az már Szerda hajnal? nahh mind1) volt a legrosszabb...nagyon kész voltam! :(:O

(#50) neongorack


neongorack
senior tag

Elteszem magam holnapra!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.