Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12) neongorack


neongorack
senior tag

Egyre jobban elhatalmasodik rajtam a hiányérzet pedig mégcsak tegnap ment el, te jó ég mi lesz velem később?Ha minden nap csak 5 ször jutna eszembe hogy még egyhamar nem látom viszont még az is jobb lenne annál, hogy minden másodpercbe eszembejut....
...remélem ő jól érzi magát és nincs olyan sz@r lelkiállapotban mint amilyenbe én vagyok most!
Persze szerencsére ezt még kívülről nem látni rajtam,de olyan szerda felé lehet hogy megmutatkozik a ''semmi kedvem ma is felkelni, hogy csak arra gondoljak.....'' kedvem, de ha netalántán, neadjisten még Kedden is meghúznak a vizsgán aminek a valószínüsége 0,001% akkor aztán begolyózok teljesen...
...Mondjuk azért a mai napba is volt valami szépség ami pár percre elfeledtette velem, hogy hiányzik, de bár lenne több olyan dolog.......
Most nem is olyan rég amikor elkezdtem olvasgatni Gh0sT barátom blogját egyszerűen elbőgtem magam főleg amikor az első hsz-t olvastam......
Tényleg elég fos kedvem van.....remélem lesz jobb is!
De még mindíg jobb hiányolni egy olyasvalakit aki szeret téged és tudod, hogy visszajön minthogy egy olyat hiányolj akit csak te imádsz, de őt nem is érdekeled.......Na ja mindennél van egy rosszabb!:(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.