Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Nem elérhető merevlemez (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) pull_the_ham


pull_the_ham
csendes tag

helló!

a napokban véletlenül leejtettem a külső merevlemezemet, ami után még semmi probléma nem volt, de pár napra rá pár hiba mégis kiütközött. először megjelent a "nem sikerült a késleltetett írás" hibaüzenet amiben ha jól emlékszem egy index vagy egy naplófájlra hivatkozott. próbáltam lecsatlakoztatni, de nem engedte, úgyhogy kikapcsoltam a gépet, de utána a merevlemez már nem akart működni. először miután rádugtam a gépre teljesen megfagyasztotta azt, szinte meg sem mozdult - megjegyzem, hogy miután kihúztam az usb kábelt a gépből, rögtön helyre ugrott minden. ezt még eljátszotta párszor, de utána már nem, csak simán nem volt elérhető. gondoltam megpróbálkozom a formatálással, de azt nem engedte, úgyhogy töröltem róla minden partíciót, hátha akkor már engedni fogja. hát valahogy nem igazán. a legbosszantóbb igazából hogy el sem kezdi, csak áll 0%-on órákig és nem tudom hogy érdemes e várni, mert helyreállítható szoftveresen vagy fizikailag halott e. valakinek van valami ötlete? a segítséget előre is köszönöm!

(#2) odrif válasza pull_the_ham (#1) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Kérlek nézz be ide!

20 éve a Prohardveren

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Nem elérhető merevlemez (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.