Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#217) Omli85


Omli85
őstag

Sikerült észrevétlenül 20+ órát belepörgetnem a bétába, szerintem ez mindent elmond :D.
Számomra teljes mértékben hozza a nosztalgia hangulatot NFSU és MW összegyúrva hangulat és látvány nagyon rendben van. Az irányítás és beállításokkal való szórakozás is teljesen oké persze senki ne várjon egy szimulátor szintű buherálást meg finomhangolást de azért kategóriát tekintve ez így rendben van szerintem. A story is elég érdekesnek tűnik a karakterek is rendben vannak.
Negatívumnak csak azt tudom felhozni, hogy a zenékkel nem vagyok teljes mértékben megelégedve mondjuk ezt ki tudja küszöbölni az ember de azért nem ártana valami értelmesebb tracklist :).
Illetve volt azért szép számmal network problem meg pár alkalommal game crash. Előbbi tuti jelen lesz indulásnál is legalábbis az első napokban/héten utóbbi remélem javítva lesz.
Kár, hogy csak a hétvégén lehetett csapatni :( de arra mindenképp jó volt ez a teszt, hogy meggyőzzön, nyugodtan mehet rá a preorder :).

[ Szerkesztve ]

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.