Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Németh Péter válasza Joccc07 (#50) üzenetére

pl. a https://imgur.com/ helyen nincs limit.

(#52) Athes88


Athes88
tag

Sziasztok!

Nem tudom valaki tudna e segíteni mert leszedtem Origin-en a trial verzióját az NFS-nek de folyton ezt dobja ki amikor elindítanám.(plusz még a BF2 is ugyanezt csinálja a Trial verziója) Már elég sok mindent próbáltam meg olvasgattam utána de semmi javulás. Reménykedek hogy itt valaki tud majd segíteni nekem. Itt a kép a hibáról:

[ Szerkesztve ]

(#53) Joccc07 válasza Athes88 (#52) üzenetére


Joccc07
addikt

Milyen Origin-t használsz? :F

Nekem nagyon nem így néz ki. A gond szerintem a klienseddel lesz.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#55) Athes88 válasza Joccc07 (#53) üzenetére


Athes88
tag

A legfrissebbet a rendes origin-t ezt csak úgy feldobja amikor indítanám a játékot...

(#56) Joccc07 válasza Athes88 (#55) üzenetére


Joccc07
addikt

Milyen operációs rendszert használsz?

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#57) Athes88 válasza Joccc07 (#56) üzenetére


Athes88
tag

Win 10 Home N

(#59) Németh Péter válasza Athes88 (#52) üzenetére

A hibaüzenet szerint nem tudja elérni a szervereket. Lehet valami tűzfal megfogja, vagy valamelyik másik program fogja a neki kellő portot.

(#60) Joccc07 válasza Athes88 (#57) üzenetére


Joccc07
addikt

Ha a tűzfalat kikapcsolod akkor is ez a hiba?

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#61) Athes88 válasza Joccc07 (#60) üzenetére


Athes88
tag

Igen sajnos azt is próbáltam már semmi javulás...

(#62) Joccc07 válasza Athes88 (#61) üzenetére


Joccc07
addikt

Próbáld megérdeklődni az ea contact supportnál, hogy mi lehet a hiba. De ha valami az eszembe jut akkor jelzem.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#63) Athes88 válasza Joccc07 (#62) üzenetére


Athes88
tag

Köszi mindent de lehet win reinstall lesz az biztos megoldja xD amúgy is esedékes egy éve nem volt már újratéve...

(#64) -=Szabi=-


-=Szabi=-
tag

Végre elfogadta Lays-es kódot is.. most már csak ki kell várni, hogy leteljen a mai műszak.. pfúúú :D

(#65) Joccc07 válasza -=Szabi=- (#64) üzenetére


Joccc07
addikt

Húzzál bele mert sorra döntöm meg az időrekordjaid. :D

[ Szerkesztve ]

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#66) lionshamlet


lionshamlet
senior tag

lehet venni kéne egy layst-

(#67) Rico45 válasza -=Szabi=- (#64) üzenetére


Rico45
őstag

Nyertél a egyet a csipszel?
Az tök jó!

Simán benne volt a kód a zacsiba?

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#68) Joccc07


Joccc07
addikt

Ehhez az albumhoz bárki hozzáadhatja a saját képeit amit a Payback-ben készített.

[ Szerkesztve ]

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#69) -=Szabi=- válasza Rico45 (#67) üzenetére


-=Szabi=-
tag

volt a Lays-nek akciója, sokan nyertek.. és sokan eladták a kulcsokat.. innen HWapróról vettem egyet kulcsot én is.. :)

(#70) A_ScHuLcZ


A_ScHuLcZ
addikt

Sziasztok!

A kipróbálható verzió kizárólag EA Access vagy Origin Access birtokában vehető igénybe, vagy az csak akkor volt igaz, amíg meg nem jelent a játék? (feltételezem most is kell hozzá valamelyik)

Kipróbálnám, és ha tetszik, továbbá bírja még a gépem, akkor megveszem, de amúgy sem olcsó, nem feltétlenül fizetnék még pluszba az access tagságokért is, ha nem muszáj.

Más: honnan lehet jobb áron beszerezni? Az Originen még a sima verzió is 60euro. :(
Hwaprón akadnak eladók jó áron, de egyik eladónak sincs 1-2-nél több értékelése, és a legtöbbjük kb 2 hete regisztrált az oldalra, tőlük biztos nem mernék előre fizetéssel vásárolni.
Aki pedig megbízható értékelések alapján, az már az Origin-hez hasonló áron adja.

[ Szerkesztve ]

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#71) wjbhbdux válasza A_ScHuLcZ (#70) üzenetére


wjbhbdux
veterán

majd ha itt látod akkor lehet ingyen kipróbálni, előző rész kb fél évvel a megjelenés után került fel.

/s

(#72) Rico45 válasza -=Szabi=- (#69) üzenetére


Rico45
őstag

:C :R

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#73) -=Szabi=-


-=Szabi=-
tag

(#74) Mike Farrel válasza A_ScHuLcZ (#70) üzenetére


Mike Farrel
tag

Szia,

Origin Accessal kipróbálható a játék 10 órás trialja. Nagyjából az első fő küldetésig engedi elvinni (ami a trailerben is benne volt, hogy kamionból kell ellopni a hypercart) onnantól nem lehet küldiket csinálni tovább, csak kóborolni, meg az addig feloldott autókat megvenni, roncsokat gyűjteni. Én most fizettem elő hogy kipróbáljam a játékot, 3 óra alatt el is jutottam eddig a részig. Nekem személy szerint eléggé bejött, az előzőhöz képest talán az irányítás ami jobb lett billentyűzettel, de maga a játék is elég feelinges. Meg a zenék jók benne :D

[ Szerkesztve ]

Steam: MiKe // Origin: Mikeka20 // Uplay: Mikeka20 // SC: Mikeka20

(#75) A_ScHuLcZ válasza Mike Farrel (#74) üzenetére


A_ScHuLcZ
addikt

Személy szerint én nem játszottam a korábbi részekkel (eleve ritkán játszom), a 2010-es HP után szerintem egyikkel sem, és az örök kedvenc még mindig a 2005-ös MW, amit már többször kijátszottam.

Az utóbbi évek NFS-ei nekem nem jöttek be, vélemények alapján sem vesztettem sokat azzal, hogy nem próbáltam ki őket, ebben viszont most valami megfogott, és a tesztek alapján is úgy tűnik, hogy talán végre született egy jó rész ismét.

Viszont abból adódóan, hogy időhiányban alapvetően alig-alig játszom, az évek során a gépem fejlesztésére sem fordítottam pénzt/energiát, memóriabővítésen kívül még mindig az van, amit évekkel ezelőtt összeraktam, eddig mindenre elég volt, amire nekem kellett. Azonban ez a konfig (i5-3450, gtx660ti 2gb, 16g ram) már csak az NFS minimumja környékén van, ezért lenne jó kipróbálni, mielőtt megveszem a teljes játékot.

[ Szerkesztve ]

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#76) Mike Farrel válasza A_ScHuLcZ (#75) üzenetére


Mike Farrel
tag

Hát ezt csak az 1300Ft-os Origin Accessel fogod tudni kipróbálni. Előfizeted, előfizetés után egyből lemondod (ha nem akkor havonta vonja a pénzt) és 30 napig játszhatsz elég sok mindennel, köztük a payback 10 órás trialjával.

Steam: MiKe // Origin: Mikeka20 // Uplay: Mikeka20 // SC: Mikeka20

(#77) syIex válasza -=Szabi=- (#73) üzenetére


syIex
veterán

Nagyon bomba! :C

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#78) -=Szabi=-


-=Szabi=-
tag

az énkicsipónim átlépte a 900 lóerőt, így kapott néhány új alkatrészt :)

(#79) Németh Péter válasza -=Szabi=- (#78) üzenetére

Nem a tiéd ez a kocsi?

(#80) Joccc07


Joccc07
addikt

[ Szerkesztve ]

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#81) Németh Péter válasza Joccc07 (#80) üzenetére

Nekem az első és az utolsó kép tetszik leginkább ezekből. Ha választani kéne, akkor talán az utolsó, csillagos eges. Amúgy amikor először láttam a játékról képet vagy videót, azt hittem Seattle-ben fog játszódni a Space Needle miatt. Nem is tudtam, hogy Las Vegasban is van egy koppintása. A játékban vettem észre, hogy még monorail is van a toronyhoz, szóval azt is lemásolták. Habár van Las Vegasban Eiffel torony koppintás is, de azt még nem láttam a játékban.

(#83) Németh Péter válasza gainwardgs (#19) üzenetére

A szaggatások jó részét, persze nem mindet a Windows-os stand-by memória elérési bug okozza. Legegyszerűbb, ha játék előtt újraindítod a géped, vagy pl. letöltöd ezt a programot és ott Empty menüpont, majd Empty Standby List, ha azt látod, hogy nincs free memory, csak standby.

https://docs.microsoft.com/en-us/sysinternals/downloads/rammap

Ez amúgy jó minden játékra, nemcsak erre. Remélhetőleg hamarosan javítják és nem lesz erre szükség.

(#84) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Nem sokan játszanak vele, ahogy látom itt. :D

Gondoltam kipróbálom... kipróbáltam, és ezt sem fogom megvenni az tuti. Egyszerűen képtelen megújulni a játék. :W

(#85) gabo91 válasza ForRedGlory (#84) üzenetére


gabo91
aktív tag

Képtelen megújulni.
(nem védem a játékot, sem a készítőket)
De vagy egy olyan masszát raknak le amivel nagyot (biztosan) lehet harapni a potenciális piacból, vagy egyedit de akkor kis szelet jut. Nincs semmi egyedi vagy új benne, The Crew (Ubi) -ből lopkodták ami működik, téma, karakterek stb pedig fast and furious.... volt már egy tucat ilyen, de mégis valamiért 2 óra játék után meggyözött hogy vegyem meg. Összerakták működik, nem nagy dolgok, de megcsinálták nem összeb**ták.

(#86) Németh Péter válasza ForRedGlory (#84) üzenetére

Az árkád vezetési élmény szerintem a legjobb az elmúlt évekből! Azt nagyon jól megcsinálták. Szerintem kell hozzá egy jó kontroller is, billentyűzettel nem az igazi. Nekem jobban bejön, mint a Forza 3. Ott a drivatarok állandóan megakadályozták a száguldozást. Itt pont jó a forgalom mennyisége is, jók az utak, eddig a küldetések is tetszenek.

(#87) syIex válasza gabo91 (#85) üzenetére


syIex
veterán

Hát nagyjából erről szól a játék! :)

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#88) Németh Péter válasza syIex (#87) üzenetére

Azt azért hozzá kell tenni, hogy a tuning-rendszer lecserélése erre a szerencsejátékra egy óriási visszalépés játékélményben. Mostanra jutottam el odáig a játékban, hogy kellenének jobban tuningolt kocsik versenyekhez. Nos, nincs kiszámítható tuning egyáltalán, de a versenyeken elvárt egy tuning szint. Egyszerűen aljasság lenne, ha a a való életben lenne olyan, hogy bemégy a boltba egy jobb motor miatt, de ott egy nyerőautomatához irányítanának. Ha az egy gagyi féket dob, akkor így jártál. Sokszor a versenyek végén is az a nyeremény, hogy kapsz egy rosszabb kipufogórendszert, mint ami korábban volt neked. Az egész arra megy ki, hogy vegyél pontokat, hogy többet tudj pörgetni vagy vehess belőle ládákat, amikben szintén random cuccok vannak. Annyi könnyebbség van, hogy a boltban lehet venni pénzért direktben kártyákat, de a bolt kínálata is randomizált és 10 percenként frissül csak. Lehet a szerencsejátékosok szeretik az ilyen rendszert, de szerintem ezt a többség csak frusztrálónak találja. Sokkal jobb lenne egy olyan rendszer, mint az Overwatchban, hogy csak kozmetikai cuccok lennének ládákban, ha már mindenáron ládázni akarnak.

(#89) syIex válasza Németh Péter (#88) üzenetére


syIex
veterán

Sajna ez a "loot" rendszer manapság eléggé felkapott...

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#90) dragonfx


dragonfx
veterán

próbálta már valaki i3mal és 1gb.s vga.val elindul?
inkább radeon vagy geforce párti a játék?
inkább vga vagy inkább cpu igényes?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#91) syIex válasza dragonfx (#90) üzenetére


syIex
veterán

Hát én nem biztos, hogy erőltetném azzal. Viszont egy próbát lehet megér! :DDD

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#92) PeTeR_33


PeTeR_33
tag

Sziasztok!

Kerdeznèlek benneteket akik màr vegig toltàk a single versenyeket.

Maga a single rèsz mennyire hosszù,mennyire tartalmas az autò felhozatal??

A multiplayer milyen összessègèben??

, GIGABYTE Z390 AORUS ELITE,I5 8600K,PALIT RTX 3070 GAMING PROBE QUIET STRAIGHT POWER 10 700,CORSAIR VEGENANCE LPX 3200 16GIGA,SAMSUNG EVO SSD 500G

(#93) dragonfx válasza syIex (#91) üzenetére


dragonfx
veterán

akkor ugy kérdezem.
profilomba a konfig.
inkább vga.t vegyek vagy procit?
tudom mindkettő de most arra nincs.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#94) PeTeR_33


PeTeR_33
tag

A processzorod elèg.
Jòl ismerem a grafikus motor skàlàzòdàsàt azt mondom a processzorod biztosan elèg.
A VGAd a jàtszhatòsàg hatàràt alulròl sùrolja. Egy rx 480,580,Gtx 1060 3g,1050ti kellene neked.Esetleg Gtx 1070 hasznàltan.

, GIGABYTE Z390 AORUS ELITE,I5 8600K,PALIT RTX 3070 GAMING PROBE QUIET STRAIGHT POWER 10 700,CORSAIR VEGENANCE LPX 3200 16GIGA,SAMSUNG EVO SSD 500G

(#95) Németh Péter válasza PeTeR_33 (#92) üzenetére

Nekem még nem sikerült végigvinni a sztorit, 15 óra után idáig jutottam:

Itt az autólista:

The Cars of Need for Speed Payback

(#96) dragonfx válasza PeTeR_33 (#94) üzenetére


dragonfx
veterán

Koszi.gondolom ez nekem jott.
En is igy erzem.
Megbeztem az uj i3at a 7100at alig 20%kal jobb csak.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#97) dragonfx


dragonfx
veterán

Hol lehet legolcsobban megvenni?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#98) gabo91


gabo91
aktív tag

Ezt hogy lehet elővarázsolni? ezt a live tuning részt

[ Szerkesztve ]

(#99) Joccc07 válasza gabo91 (#98) üzenetére


Joccc07
addikt

Nyomd le a T gombot

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#100) PeTeR_33 válasza dragonfx (#97) üzenetére


PeTeR_33
tag

www.instant-gaming.com.

Bocs, csak mobilròl vagyok.😊
Minden jàtèkot itt veszek nincs gond egyikkel sem.

, GIGABYTE Z390 AORUS ELITE,I5 8600K,PALIT RTX 3070 GAMING PROBE QUIET STRAIGHT POWER 10 700,CORSAIR VEGENANCE LPX 3200 16GIGA,SAMSUNG EVO SSD 500G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.