Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) gabo91 válasza ashiaor666 (#249) üzenetére


gabo91
aktív tag

Egy tanács :)
Nyilakkal irányítasz, (előre nyíl a gáz) a féket (tolatás) meg rakd át az S-re
Driftet meg ne kézifékkel csináld hanem kétszer gyors egymás után "S" -gomb és mehet a jobbra/ballra irányítás. (bocs a gyógyegér leírásért, de próbáld ki nekem így bevált)
Tudod nyomni végig a gázt, közben meg mégis betudsz fékezni nem vesztes a sebességből lendületből. Tény hogy az előző részben jobb volt a drift.

(#252) ashiaor666 válasza gabo91 (#251) üzenetére


ashiaor666
csendes tag

Köszi, letesztelem mindenképp! :R

(#253) ashiaor666


ashiaor666
csendes tag

[ Szerkesztve ]

(#254) BRIKLY


BRIKLY
veterán

Sziasztok.

Előfizettem az acces-re, letöltöttem a játékot, indítom, "press enter to continue", nyomom én az entert, de semmi.. Nyomhatok bármi mást, csak alt+f4, vagy alt+tab-ra van reakció, semmi másra. Mi lehet a gond? :F

(#255) jpeetr válasza BRIKLY (#254) üzenetére


jpeetr
aktív tag

Ha tudsz angolul esetleg EZT érdemes lenne megnézni.
Nekem PS4 van, én is csak a google-ban kerestem rá.

(#256) gabo91


gabo91
aktív tag

RX7 meddig volt elérhető? mert dec30-án olvastam hogy még egy hét.... ma akartam begyűjteni erre már nincs :/

(#257) jpeetr


jpeetr
aktív tag

Új autó Volvo Amazon P130

(#258) ashiaor666


ashiaor666
csendes tag

[ Szerkesztve ]

(#259) Gebriel


Gebriel
veterán

Sziasztok,

Csak speed versenyek vannak a jatekban :F

(#261) woros válasza SH4D0W2011 (#222) üzenetére


woros
őstag

Végül is újra megvettem a játékot (Deluxe) az akció lejárta előtt. Azóta sok versenyen túl vagyok, és még mindig nagyon élvezetes számomra. Ott tartok, hogy SPOILER Jess egyik haverja rá telefonált és mindannyian összetalálkoztak egy parkoló épületben ahol jött a helikopter a "skyhammerrel". Utána meg bead megint bandákat amiket le kell nyomni. SPOILER Mi amúgy a különbség a sima és a deluxe között storyban? Mert olvastam, hogy a simában csomó minden nincs is? Fél játék stb.. Így a deluxe-al eddig minden verseny elsőre hozható volt, nincs különösebb nehézség, pedig mediumon van a fokozata.

[ Szerkesztve ]

(#262) Joccc07 válasza woros (#261) üzenetére


Joccc07
addikt

A deluxe és a sima között (most még) annyi a különbség, hogy a Story mission pack-ok ingyen jönnek a deluxe-osoknak. Lásd: SpeedCross. A többieknek fizetni kell.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#263) woros válasza Joccc07 (#262) üzenetére


woros
őstag

Ja én azt hittem pár leírás alapján, hogy ki vannak hagyva a sztoriból dolgok, de akkor szerencsére nem erről van szó. :)

[ Szerkesztve ]

(#264) SH4D0W2011 válasza woros (#263) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Az még az EA-től is ganéság lenne. :D

(#265) ashiaor666


ashiaor666
csendes tag

V o l v o 2 4 2

(#266) woros válasza gabo91 (#256) üzenetére


woros
őstag

Elvileg rotálódnak, szóval lesz majd később esély rá, hogy begyűjtsük. :) A volvo p 130-al nem volt egyszerű menekülni. :D

(#267) jpeetr válasza woros (#266) üzenetére


jpeetr
aktív tag

Ezzel az ujjal sem egyszeru, olyan lomha. Bar teny, h hamarabb sikerult mint a p130al.

(#268) Joccc07


Joccc07
addikt

Ezeken az Abandoned car-okon kívül jöhetne már valami nagy tartalomfrissítés mert már nincs mit csinálnom a játékban. Offline Cop??? Miért nem tették bele??? Pedig eltudnék szórakozni velük egy kicsit.

Multi úgy szar ahogy van. Cheaterrel van tele az egész így nem is erőlködöm vele.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#269) jpeetr válasza Joccc07 (#268) üzenetére


jpeetr
aktív tag

én már csak annyira indítom el, hogy megszerezzem ezeket az elhagyott autókat.
inkább GTS megy helyette

(#270) Joccc07 válasza jpeetr (#269) üzenetére


Joccc07
addikt

Azért a Daily Challenge-eket megcsinálom minden nap.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#271) jpeetr válasza Joccc07 (#270) üzenetére


jpeetr
aktív tag

én már meguntam ezeket
maxra húztam egy rakat autót minden fajtából, van olyan drift amit gold meg token miatt szerintem már 100x megcsináltam, szóval most pihentetem kicsit :)

(#272) ashiaor666


ashiaor666
csendes tag

BMW M3!

(#273) jpeetr válasza ashiaor666 (#272) üzenetére


jpeetr
aktív tag

Eddig talán ez volt a legkönnyebben megszerezhető elhagyott autó :)

[ Szerkesztve ]

(#275) jpeetr válasza musicman (#274) üzenetére


jpeetr
aktív tag

Nekem is marhára tetszett, amíg tartott a story. Nem maga a story, hanem inkább a feladatok. Utána is érdekes volt, míg 1-2 olyan kocsit kimaxoltam ami érdekelt. Jött a DLC, kb pár óra alatt végigvittem, most már csak akkor lépek be, ha látom, hogy van új "elhagyott autó". Megszerzem, hogy meglegyen, hátha később ha jön valami tartalom kelleni fog, de nálam most ennyiben kimerült a játék.

(#276) Lifer092


Lifer092
senior tag

Sziasztok!

Tervezem megvenni idővel én is a Payback-et. A kérdésem az, hogy a megjelenéskori fps droppok, laggok még megvannak vagy azóta már sikerült javítani ezeket? A Trial-t próbáltam az Origin Access keretében még amikor megjelent, de olyan droppok voltak hogy inkább hagytam....

- A másik, az előző NFS-t kb. 10-15 óra után meguntam, semmi akció nem volt benne, rendőrök kb. 0-val egyenlőek voltak, semmi üldözéses akció stb. Gondolom, vagyis ahogy néztem a gameplay videókat itt azért kicsit akciódúsabb a dolog. - Egy szó mint száz, jelen állapotában megéri megvenni a játékot? ~ 8 ezer forintért van most allkeyshopon. Annyit még rászánnék.

[ Szerkesztve ]

(#277) Joccc07 válasza Lifer092 (#276) üzenetére


Joccc07
addikt

Szia!

Annyiért mindenképp megéri. Nekem majdnem 200 órám van a játékban. Freeroam rendőrök még nincsenek. De most a Twitteren írták, hogy hétfőn jön a frissítés hozzá. Bár még nem lehet tudni mi lesz benne. A mikrolaggok megszüntetésére megtaláltam a megoldást. Ha megveszed a játékot és mikrolaggos akkor írj és leírom mi a teendő. Ha gondolod originen vegyél fel barátnak. Joccc07 a nevem.

[ Szerkesztve ]

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#279) Lifer092 válasza Joccc07 (#277) üzenetére


Lifer092
senior tag

Köszönöm a választ! :R :) - Be is szereztem időközben, remélem minden okés lesz vele.
Felvettelek Originen. :)

(#280) gabo91


gabo91
aktív tag

Ma még elérhető az RX7 (ismét). Elsőre meglett most, mintha könnyebb lenne.

(#281) Joccc07 válasza gabo91 (#280) üzenetére


Joccc07
addikt

Holnap frissítés. :C

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#282) jpeetr válasza Joccc07 (#281) üzenetére


jpeetr
aktív tag

Tudni már lesz e, és ha igen, akkor mi lesz az új content?

(#283) Joccc07 válasza jpeetr (#282) üzenetére


Joccc07
addikt

A multiplayer freeroam az 60% (ea-ról beszélünk) a többit meg nem tudom. De amint megtudok valamit írok.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#284) Joccc07 válasza Joccc07 (#283) üzenetére


Joccc07
addikt

Frissítés holnap, hírek ma:Under the Hood

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#285) Lifer092 válasza Joccc07 (#284) üzenetére


Lifer092
senior tag

Amint látom, freeroam rendőrök egyelőre nem lesznek.... :(

Amúgy tetszik a játék, jelenleg 26%-nál járok a sztoriban. :) Nem bántam meg hogy megvettem, szépen is fut nincs vele különösebb baj, néha van 1-2 apróbb drop de ahogy láttam az szinte mindenkinél előfordul még 1080 -al is. Szóval ez miatt nem aggódom annyira. :)

Remélem a későbbiekben sem fog csalódást okozni. :K ... Már csak a BMW kínálat miatt is életben fog tartani úgy érzem... Kicsit BMW b*zi vagyok... :DDD :DDD Az M5 / M4 GTS-re már folyt a nyálam. :DD

(#286) Joccc07 válasza Lifer092 (#285) üzenetére


Joccc07
addikt

Igen, még nincsenek. Pedig már nagyon várom.

Mondtam én, hogy érdemes megvenni.
A drop meg nem GPU függő hanem a túl kevés lapozófájl miatt droppol. Nekem akkor is droppolt, ha volt lapozófájl de akkor a HDD-n volt. Mióta átraktam SSD-re azóta stabil kivéve a bugos pályarészeken. Abból viszont van egy pár, sajnos. 1050Ti-m van egyébként.

Az a baj, hogy hiába van sok jó kocsi. Miután végeztél mindennel és 100/100-as lesz a játék akkor már a BMW-k sem fognak lázba hozni. Ez az én meglátásom.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#287) Lifer092 válasza Joccc07 (#286) üzenetére


Lifer092
senior tag

Akkor én is átdobom SSD-re van hely még rajta bőven. :) - Nekem is 1050Ti -m van. :K

Igen, ettől "kicsit" tartok én is amit írtál. De hát, majd meglátjuk. Hátha jönnének a rendőrök a freeroam módba, és akkor kicsit feldobná a játékot. De nekem egyelőre így is tetszik, persze még csak tegnap óta játszom vele. De vagyok annyira Bömös függő, hogy amikor már kihalt minden akkor is fogom nyomni.... :DDD

Legalábbis remélem. :U :K

Ui.: Mennyi lapozót érdemes beállítani? Egy HDD-m van meg egy SSD-m.

[ Szerkesztve ]

(#288) Németh Péter válasza Joccc07 (#286) üzenetére

Nekem a RAMMap program vált be a mikrodroppok ellen. Egy sima exe fájl, elindítod, majd Empty -> Empty Standby List és volt drop, nincs drop. Igazából lehet követni a folyamatot, ha elfogy a szabad memória és csak standby marad, - ami ugyan szintén szabad memóriának számít, de file cache-re fel lehet használni - na, abban a pillanatban elkezd droppolni.

https://docs.microsoft.com/en-us/sysinternals/downloads/rammap

(#289) Joccc07 válasza Lifer092 (#287) üzenetére


Joccc07
addikt

Én automatára raktam úgy, hogy a rendszer kezelje a méretet.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#290) Joccc07


Joccc07
addikt

Már csorog is lefele a frissítés ~3,5Gb :C

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#291) jpeetr válasza Joccc07 (#290) üzenetére


jpeetr
aktív tag

én csak este jutok ps4 elé :) addig jöhetnek az infók, hogy milyen :)

(#292) Joccc07 válasza jpeetr (#291) üzenetére


Joccc07
addikt

Eddig nagyon jó. El sem indul :W

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#293) Joccc07 válasza jpeetr (#291) üzenetére


Joccc07
addikt

Az Alldrive nem rossz. 8-an vagytok 1 lobby-ba ugyanúgy és oda mentek ahova akartok. Collision van. Kb. ennyi.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#294) gabo91


gabo91
aktív tag

Héten nem lett új/régi abandoned car?

holnap viszont valami lesz valentin nap miatt, írták Fb-on.

(#295) Joccc07 válasza gabo91 (#294) üzenetére


Joccc07
addikt

Lesz. Holnap jön a GTR 2000.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#296) Lifer092 válasza Joccc07 (#289) üzenetére


Lifer092
senior tag

Említetted hogy neked is 1050 Ti-d van. Te milyen felbontáson és beállításokon játszol? Illetve ha szabad megtudnom milyen proci/memória páros van a vga mellett? :)

Köszönöm.

(#297) Joccc07 válasza Lifer092 (#296) üzenetére


Joccc07
addikt

Full HD felbontáson, Ultra-High vegyesen. Ryzen 1500X és 8Gb ram 2400Mhz-en.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#298) Lifer092 válasza Joccc07 (#297) üzenetére


Lifer092
senior tag

Köszönöm!

Mondjuk az "tetszik", amikor bizonyos -ahogy te is mondtad- bugos pálya részeken (pl. 1-2 alagút) az fps leesik 70-ről 28-ra aztán vissza 70-re. :DDD :DDD

Remélem azért ezeket fogják javítani, mert elég gáz.... - Illetve remélem jön majd freeroamba rendőr is, belátható időn belül. :U :B - Mert szvsz nem tartana sokból hozzáadni, mivel az előző részben is voltak rendőrök freeroam módban is. Igaz, hogy 0-val voltak egyenlőek, mert egy gyári polskival is lehagyta őket az ember. - Itt ugyanaz a megoldás tökéletes lenne, csak mondjuk egy Most Wanted habitussal. :K

[ Szerkesztve ]

(#299) jpeetr válasza Joccc07 (#293) üzenetére


jpeetr
aktív tag

Nekem ez a frissítés eddig a nullával egyenértékű. Egyetlen értékelhető, ha kocsit akarok maxra húzni, nem kell végigjárni az összes lépcsőt, csak 16tól. Most meg lehet pénzt farmolni ezerrel.

(#300) Lifer092


Lifer092
senior tag

Ezen sikítottam........... :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.