Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) HEro válasza HEro (#250) üzenetére


HEro
tag

[kép]


:)

(#252) fasyrt válasza Dzsini (#246) üzenetére


fasyrt
őstag

Se szkenner,se digigép... :(

(#253) fasyrt válasza Slax (#249) üzenetére


fasyrt
őstag

A menüsorban a végére tűzött arany lemez és rajta egy piros V betű.
Ott tudsz LF-t v. D@2-t.
Expressben lent a Tovább gombra kattintva egy Burn Label gomb költözik be a végére.

(#254) fasyrt válasza HEro (#250) üzenetére


fasyrt
őstag

nah és arra a lemezre csináltam disctattot ha jólveszem ki, az az mikor az adathordozó rétegbe égetünk képet igaz? a labelflash meg mikor speckó lemezre a felső oldalra?

Nyert. :)

Sok flúg disznót győz? ;] Egyébként jó... ;)

(#257) HEro


HEro
tag

én nem is ragaszkodtam hozzá h 4551a legyen, én 4550 et akartam először, csak véletlen 3550 et hoztak, utánna héten meg mondták h volt 4551 es is, és olyat is hoztak, 1k volt a különbség szal megvettem az 551 et :)

:)

(#258) Slax válasza fasyrt (#253) üzenetére


Slax
senior tag

De melyik menüsorban? Sehol nem találtam arany lemezt piros v-vel. DiskT a burning room testreszabásával meglett.

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#259) edeleny


edeleny
őstag

Elolvasva a topicot,hatarozasra jutottam ,hogy a rakoncatlnkodo 2510A.- egy ilyen fogja fölvaltani,mar csak egy gondom maradt,a boltba,(illetve mindenhol ahol neztem) NEC 4551 OEM kent van feltüntetve.Most ez azt jelenti,hogy szimplan az iro egy papirdobozban,vagy egy noname termek NEC belsövel?

Az interneten előtt is ugyan ennyi hülye volt mint most, csak a világ nem tudta róluk, hogy azok.

(#260) Slax válasza edeleny (#259) üzenetére


Slax
senior tag

Jó esetben zacsiban, mázlival talán még cdn neroval, amúgy se zacsi, se lemez, csak a meghajtó. De NEC, nem noname nec belsővel.

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#261) edeleny válasza Slax (#260) üzenetére


edeleny
őstag

Köszi a gyors valaszt,holnap majd a boltossal megbeszelem mit is adnak ennyi penzert,ez az adatfelületbe egetes igen megtetszett,gondolom a regebben irt kissebb terjedelmü lemezekre is lehet firkalni.

Az interneten előtt is ugyan ennyi hülye volt mint most, csak a világ nem tudta róluk, hogy azok.

(#262) Slax válasza edeleny (#261) üzenetére


Slax
senior tag

PPeter hsze [link].

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#263) fasyrt válasza Slax (#258) üzenetére


fasyrt
őstag

No akkor:
Nero6:
[kép]

Nero Express:
[kép]


Ha nincs meg a gomb akkor nemjó a nero, vagy rossz helyre tetted a file-t.

(#264) fasyrt válasza edeleny (#259) üzenetére


fasyrt
őstag

Sima zacskóban a'la natur. :)
Ha jó helyen veszed, akkor kapsz hozzá cd-t is.
Habár épp ezért (is) OEM, mert nincs hozzá cd... :U

Ez természetesen nem gagyi, ez NEC, csak spóróltak a dobozzal, kábellel...

(#265) Slax válasza fasyrt (#263) üzenetére


Slax
senior tag

Ez volt a gubanc, nero 6. Akkor már le is zúzom a hetest, és kipróbálom azzal. Köszi. :R

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#266) fasyrt válasza Slax (#265) üzenetére


fasyrt
őstag

Hajrá, de nekem meg 6-tal is. :U

(#272) DVS


DVS
tag

Hello arcok!

Végigolvastam az egész topicot, érdekesnek találtam.
Gondolkodom egy ilyen NEC író vásárlásán.
Már van egy Lightscribe íróm és az mellé szeretném.
Amúgy a Lightscribe nem rossz,[link] a lemezeket már több helyen be lehet szerezni
és több gyártó is gyártja. 240 Ft ért veszem az Imation +R 8x -ost.
Attól félek, mivel ez a technika már korábban bevezetésre került (és már a szines
változat készülődik[link]) lenyomja a Labelflash -t.
Engem inkább a DiscT@2 lehetősége izgat, mert mint írtam a másik felét LS -al
cimkézem.
Szerintem a LS cimke képe az aranysárgás háttér miatt jobban látszik mint a LF kék
hátterén.
Várom a hozzászólásotokat.

pá.
;)

[Szerkesztve]

A tények makacs dolgok! Ugyanis nem lehet őket cáfolni.

(#273) DVS


DVS
tag

Labelflash vs. Lightscribe:

LF --------- LS
Bevonat (háttér): Kék --- aranysárga-barna
Lehetséges média: DVD --- CD/DVD
''gravirozási'' idő: 20 min --- 28 min
kontrasz fokozatok 2 --- 3
égető szoftver: Nero (NEC spec. ed.) --- Nero 6.6.8a -tól/Surething/Cyberlink stb...
lemez : Fuji --- TDK/Imation/HP/Verbatim stb...
Író: NEC --- Philips/Hp/LG/Benq/LiteOn stb...


Nos ezeken érdemes elgondolkodni annak aki csak cimkézni szeretne.
Jómagam azért érdeklődöm a NEC író után mert a DiscT@2 már akkor
érdekelt mikor a Yamaha kifejlesztette a CD íróihoz, csak akkor még
piszok drága volt.
Szóval veszek egy NEC 4551 írót DiscT@2 -val és kapok mellé Labelflasht csak úgy.
Lightscibe -al egyszerűbb és jobban megéri cimkézni (egyenlőre).

csaó

[Szerkesztve]

A tények makacs dolgok! Ugyanis nem lehet őket cáfolni.

(#274) edeleny


edeleny
őstag

Bakker,Ezer bocs,tegnap este visszaolvasta az egesz topicot,valahogy elkerülte a figyelmem.Annyi mentsegem legyen csak,hogy mikor mar tudtam mit keresek,csak a piros belinkelt reszt neztem,es nem olvastam,Megegyszer ezer bocs.

Az interneten előtt is ugyan ennyi hülye volt mint most, csak a világ nem tudta róluk, hogy azok.

(#276) Sihto_


Sihto_
tag

Nemtom, mindekinek úgy van a nero7-tel, hogy nem mutatja az üres részt és bárhova ír?
Én csak az extra menúből próbáltam ->cimke írása
Tehát átfogalmazva amikor felirok egy dvd-t, akkor a cimkeirásnál nem mutatja a már adattal telírt részt és ha odairok, akkor el is szurja az adatokat.

A példa minidg erősebb az utasításnál

(#277) fasyrt


fasyrt
őstag

[link]

Tessék 1 névjegy a hozzá adott Nero-ról. :)

(#278) PPeter válasza Sihto_ (#276) üzenetére


PPeter
addikt

Az írás után mindenképp vedd ki a lemezt az íróból, lődd le a programot, tedd vissza a lemezt és csak ezután indítsd el a programot újra, ha most nyomsz a ''Burn label'' menüpontra, akkor már csak a szabad helyet fogja felajánlani a ''nyomtatáshoz''.

[Szerkesztve]

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#279) Sihto_ válasza PPeter (#278) üzenetére


Sihto_
tag

Hát nem, nekem nem így megy, sőt ha beteszek egy már megírt lezárt és a felületre is irt dvd-t, akkor is minidg a teljes felületet ajánlja fel
Neked milyen verzióju nero7-d van?
Amúgy lehet ennek örülni kellene?, lehet ha sugárirányba irok, az nem uis fogja elrontani az adatokat, kipróbálom :DD
Szóval pénz van dögivel :D

A példa minidg erősebb az utasításnál

(#284) DVD_2_U


DVD_2_U
senior tag

Irtam en is adatretegbe, nagyon szép :R NEC 43V3R

you can CANON

(#292) DVD_2_U


DVD_2_U
senior tag

Hasznos megnyilvánulása az iroval készült lemezekröl a nagy CD/DVD gurunak [link]

you can CANON

(#293) Slax


Slax
senior tag

Csak sikerült kipróbálni az adtfelületre írást. A nero 7012 verzió (angol, a fene egye meg :( ), burning roomban extrákban megvan a burn label ( a DiskT is testreszabás után). Nem rossz, még gyakorolni kell, de a kipróbált lemez olvasható maradt, pedig elég necces lett. ;]

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#294) Grass


Grass
aktív tag

Srácok. Ez a tipus miben jobb a 4550a verziónál? miben tud többet?

"Ne vedd készpénznek mások gondolatait" - Good Will Hunting

(#295) Sihto_


Sihto_
tag

Segítsetek már, mert teljesen tanácstalan vagyok.
A problémám: nero7, és amikor az adatrétegbe akarok írni, kiválasztom az extra menüből a cimke írása és akkor bármilyen dvd-t teszek be a teljes felületet mutatja és tudok is írni a teljes felületre, azaz bumm bele az adatokba is, és így egy picit gázos. Kipróbáltam a lezárt dvd-vel, lezáratlan dvd-vel, egyből írás után, később írás után stb.
A nero7-em: nero7 utlra edition na szóval tippeket várok, hátha tud valaki valami okosat mondani. Vagy ez egyszerüen a LF és én a másik oldalra nyomom?

[Szerkesztve]

A példa minidg erősebb az utasításnál

(#296) PPeter válasza Grass (#294) üzenetére


PPeter
addikt

A Labelflashben. Semmi más különbség nincs.

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#297) PPeter válasza Sihto_ (#295) üzenetére


PPeter
addikt

A Nero 7.0.1.4b van fent? Gondolom ha ''Ultra'' editiont használsz, akkor valami warezt tettél fel, mert ha az európai Nero oldalról töltötted volna, akkor Premium edition lenne (ugyanaz, csak Európában ez a neve). Az emberek többsége az Ultra telepítése után azt hiszi, hogy soha többé nem kell frissíteni utána. Pedig kell. Tedd fel a legújabbat, le lehet tölteni. A lemez helyes felismerését az összerondított rendszer is okozhatja: BlindWrite, CloneCD/DVD, Alcohol , mindenféle bekapcsolt másolásvédelmek elleni funkciókkal futó rezidens vacak beleszólhat ebbe a folyamatba.

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#298) fasyrt válasza PPeter (#297) üzenetére


fasyrt
őstag

[link]

Akár be is linkelhetted volna... Habár így is bőven lesznek, akik majd sírni fognak. Disc T@2-s teszttel hogy állsz? :)

(#299) Grass válasza PPeter (#296) üzenetére


Grass
aktív tag

Köszi. És ez a labelflash funkció pontosan mit is csinál?

"Ne vedd készpénznek mások gondolatait" - Good Will Hunting

(#300) PPeter válasza fasyrt (#298) üzenetére


PPeter
addikt

Kész vannak a tesztlemezek nyomtatásai már, írom az értékelést és a magyarázatot.

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.