Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Nagyon rossz fx. (sajna) (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Asusfan


Asusfan
senior tag

Tehát.Történet ott kezdődik :Eggyik haverom 2év ígérgetés után kapott szüleitől egy gépet és ugy neki a szülei állították össze.A gép: MSI Intel 875-ös lapka,P4-c proci, :OFx5200,512 333-as ram.80gigás winyó.Eddig ok.De azért ha nem MSI-t vettek volna abba se haltak volna bele ,és lehetett volna eggy jobb VGA-juk.Egész ott kezdődok,hogy Eredeti driverrel 3dmark2001!!!!:1600 pont(nem 3d mark2003) .Aztán sutty omegá drivert felteszem 4500 pont.Beszarok hogy ennyire gyenge az FX5200.Pedig a 3d-mark 2001 erősen procifüggő(ahogy én tudom).Na erről mi a véleményetek?

(#2) Asusfan


Asusfan
senior tag

CSak azért írtam hogy nem MSI-t mert azért köztudott hogy nem olyan olcsó cuccaik vannak(de tudom hogy náluk a legjobb a felkínálás).ÉS így tovább mondhatnám..................................................................................................

(#3) Szeke válasza Asusfan (#1) üzenetére


Szeke
senior tag

No comment, 64bites fx5200-at kapott ami a létező legszarabb fx, és igen, ennyire keveset tud. Fx5200 ultra 128bites memóriával már ''relatíve'' jó, de a kis aranyos 64bites tényleg ennyire sz*r. Úgyhogy miharamabb kukába vele és vegyen egy ti4200-at vagy radeon 9600-at.

A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira, mint a tolószék.

(#4) Asusfan


Asusfan
senior tag

Ja .Az Fx 5200-je dobozára rá van írva 128bit.És az Aida 32-is 128bit -et jelez.

(#5) Asusfan


Asusfan
senior tag

De attól még lehet kaki.Vagy nem?

(#6) twollah válasza Asusfan (#1) üzenetére


twollah
nagyúr

Van par velemenyem.
1.: a spanod oruljon, hogy kapott egy gepet a szuleitol, ha nem tetszik neki akkor menjen el dolgozni, es a sajat fizetesebol vegyen maganak gepet.
2.: az 5200as FX egy DirectX9 lassito, ha figyelmesen olvastad volna a pH oldalait akkor elotted is vilagos lenne, hogy az FX 5200 egy kegyetlen lassu VGA kartya.

(#7) biker válasza Asusfan (#4) üzenetére


biker
nagyúr

vettem dobozon jelzett 64bitest, és aida 128-at mondott.

ez van

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#8) biker válasza twollah (#6) üzenetére


biker
nagyúr

most az egyszer 100% igazat adok :))

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#9) wipes válasza Asusfan (#4) üzenetére


wipes
senior tag

Nekem is volt 128 megás MSI Fx, 1,8 as palominoval és 512 ddr-rel 5000
pont körül 3dmark 2001se. Nem 64 bites, de egyszerűen ennyit tud.
(meg ahogy látom, ott van mellette a celeron is)
3dmark2001-ben egy normál mx440 több pontot csinál, viszont nekem a játékok egész normálisan mentek vele.

(#10) Asusfan


Asusfan
senior tag

Az a baj hogy nem celeron.A ,C' véletlenül nem a 800 fsb-t jelenti?

(#11) wipes válasza Asusfan (#10) üzenetére


wipes
senior tag

Jelentheti azt is, meg a celeront is, nekem nem volt egyértelmű. :F

(#12) Asusfan


Asusfan
senior tag

Akkor vedd a 800fsb-t.

(#13) wipes


wipes
senior tag

Akkor viszont elég valószínű, hogy 64 bites.

(#14) azzio


azzio
aktív tag

twollah hozzászólásához még hozzátennék annyit, hogy a barátod kapott egy gépet, és most szomorkodik a videokártya miatt, mert nem ér el vele 10000 pontot 2dmark2005-ben. ha 2 évet kellett várnia a gépre, akkor a szülei nyilván most se azért vették neki, hogy egész nap hc-gémeljen vele, ami nagyon helyes. nyugi, az értelmesebb játékok egy darabig még így is el fognak vele menni.

(#15) Szeke válasza azzio (#14) üzenetére


Szeke
senior tag

Igen csak ennyi pénzért radeon 8500LE/9100/9000pro is kapható ..... tehát ez itt szerintem a probléma.

A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira, mint a tolószék.

(#16) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Akkor lehet jobban jártam egy Geforce 3 Ti200-al:C

(#17) biker válasza Szeke (#15) üzenetére


biker
nagyúr

ööö, nem kapható.

az fx5200 15-20%-al olcsóbb is lehet, mint a 9000/9100 széria

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#18) Alvin_ti4200 válasza ToBeY (#16) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Gondolom atombrutál proci van alatta (min. 2,5-ös PIV).

(#19) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Egy 2600+ AMD van alatta és 240/500 megy a VGA 512DDR:)

(#20) Alvin_ti4200 válasza ToBeY (#19) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Sejtettem, hogy nem alapórajel:))

(#21) ToBeY


ToBeY
nagyúr

A VGA az alap órajelen valmi 8000 valahányszáz pontot ment szal az sem tul rosz egy Gef3-tól:))

(#22) kamikaze boci válasza biker (#17) üzenetére


kamikaze boci
őstag

Az a 10-15% ebben a kategóriában (béke hátsója), néhány ezer forintot jelent.

MSI FX5200 8X 128MB T/D AGP 15 600 Ft
ATI RADEON 9100 128MB DDR TV 15 370 Ft

Ilyen a berögződés: megszoktám, ezt ajánlják (de hülye szó). Tegnap volt nálam egy konfig véleményezésen, 2.2 P4+ P4P800 mellé mx440-et akartak beépíteni (vannak gyerekek is a családban).

egyéb állatfajták

(#23) metti


metti
tag

Nekem Inno Gfx5200 garantáltan 128 bites 8400 pontot megy a 3DMark2001SE-vel.Nem olyan rossz, de majd bruttó 20e volt, egy kicsit többért már van Ti4200 ami viszont 13000 pontot megy.Abit KT600+1800XP(2300MHZ-en).

Ha valami komolyan érdekel, foglald le egyértelműen a későbbi félreértések elkerülése végett!Posta csak előreutalás esetén!

(#24) Asusfan válasza azzio (#14) üzenetére


Asusfan
senior tag

Nem az én gépem.Tehát nem érdekel.Csak azért eggy kicsit kivagyok akadva az Nvre.

(#25) Alvin_ti4200 válasza metti (#23) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

OFF
Milyen az Abit KV7? Mennyiért vetted?
ON

(#26) biker válasza kamikaze boci (#22) üzenetére


biker
nagyúr

nagykerileg meg:
GeForceFX 5200 128MB DDR 8xAGP TV-out 12 320
Radeon 9200 8×AGP 128MB DDR (64bit) TV-out/DVI 14 960
Radeon 9200 8×AGP 128MB DDR (128bit) TV-out/DVI 16 960


az fx-re többet tesz a kisker, mert annyiért is elmegy, de csak olcsóbb, és a paraszt megveszi, ''mer' óccsó''

de ilyen alapon:
Radeon9200SE 4×AGP 64MB DDR (64bit) TV-out/DVI 11 600
Radeon9200SE 8×AGP 128MB DDR (64bit) TV-out/DVI 13 840
tessék, olcsó radeon :DDD

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#27) kamikaze boci válasza biker (#26) üzenetére


kamikaze boci
őstag

Egyetértek. Ez kinek az árlistájából való?

egyéb állatfajták

(#28) biker válasza kamikaze boci (#27) üzenetére


biker
nagyúr

egy nagykeréből :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#29) kamikaze boci válasza biker (#28) üzenetére


kamikaze boci
őstag

Titok, hogy melyikről van szó? Kellene néhány jobb nagyker címe, mert lehet hogy nem az a legjobb, ahová én járok. Van mail is, ha nem akarsz reklámot :DD

THX

egyéb állatfajták

(#30) Den válasza twollah (#6) üzenetére


Den
veterán

Hű de nagyot mondtál. +1 hozzászólás.

1. A szülőknek az sem került volna többe, ha 5200 helyett egy normális kártyát vesznek, így viszont a szülők p4c-re, és a többi jó alkatrészre költött pénze kárba ment mert a gép összteljesítménye gyenge a vga miatt. Szal nagyon frappánsan hangzik amit írtál csak hülyeség.

2. Nem a topicindító vette a gépet, hanem a szülők, így a topicindító hiába olvassa a ph-t, az nem segít.

Szabad gondolkozni, mielőtt írsz.

www.simson4t.hu

(#31) Shümegh válasza Asusfan (#1) üzenetére


Shümegh
tag

Szerintem ez a gép kezdésnek pont elég. Nekem ennél sokkal rosszabb gépem volt az elején (ZX Spectrum Rulez! :D). Szóval én örülnék, ha neki lennék.

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Nagyon rossz fx. (sajna) (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.