Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Raysen623


Raysen623
addikt

Van itt olyan, akinek kék VGA dobol a gépében? Driver-ek tekintetében mennyire problémásak még? Volt egyáltalán velük probléma?

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#2) imi123 válasza Raysen623 (#1) üzenetére


imi123
őstag

Szia!

A 770 duruzsol a gépemben.
Eddig nem volt problémám vele .Nyilván nem egy NV vagy AMD szintű a driver testreszabhatóságban, de stabilitásban rendben van.

Tévedni emberi dolog, de állati kellemetlen.

(#3) Raysen623 válasza imi123 (#2) üzenetére


Raysen623
addikt

Kössz ez jó hír.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#4) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Lassan de haladnak.. van még ebben legalább 50% többlet az A770 paraméterei alapján.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#5) Robi BALBOA


Robi BALBOA
őstag

A köv gen-re leszek igazán kíváncsi, én szurkolok nekik, jót tesz a piacnak egy versenyképes 3. szereplő.

Egyik kolléga is használ A770-et, ő sem panaszkodik, stabilnak stabil a kari.

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#6) Ligend válasza Raysen623 (#1) üzenetére


Ligend
tag

A700 LE 16GB van a gépemben, de csak április óta, így nincs saját tapasztalatom, mennyit javult a megjelenés óta. Régi, főleg DX9/10 és esetenként DX11 játékokkal előfordulnak problémák, de a modern DX12-t használó játékoknál hozza az RTX 3060 szintjét.

Személy szerint nekem a DisplayPort-on továbbított audióval van problémám, mert nincs szinktonban a videóval. HDMI kimenet vagy USB-s hangeszköz (pl: headset) használata megoldja a problémát, de így is bosszantó.

A most megjelent drivert még nem próbáltam, de ha ez sem oldja meg, nyitok hibajegyet az Intelnél.

Az ostobaság ellen az istenek is hiába hadakoznak.

(#7) fagzal


fagzal
csendes tag

Engem az érdekelne, hogy valjon a DaVinci Resolve alatt, Windows mellett mennyire muzsikál a kicsi, az A380. Van egy GTX1050ti -om, de a Linux-os OS driver miatt jobban örülnék az Intel-es kártyának...

(#8) pengwin válasza fagzal (#7) üzenetére


pengwin
addikt

Linux alatt szívás ez a generáció, én is csak ezért nem vettem egy A770-et.

A hardveres dekódoló/enkódoló fícsöröket csak a régi, i915 kernel driver támogatja, az új Xe driver nem. Cserébe az i915-ből hiányzik egy feature ami nagyon kellene DXVK-hoz és így kb. majdnem minden játékhoz, meg ki tudja még hány erőforrásigényes szoftverhez. Az Intel részéről jelenleg nincs semmi terv vagy szándék, hogy bármelyik fícsört átportolják a másik driverbe. Ameddig nem kötelezik el magukat a teljeskörű támogatás mellett addig szerintem ez a generáció nem ajánlható Linux felhasználóknak.

Üdv, pengwin

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.