Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#354) AND1


AND1
őstag

Tegnap estei szösszenet

A Tankcsapdának nem kellett volna visszajönni még 3 számért bazzeg. Jó hangulatot csináltak, de már nagyon untam az ucsó 20 percet. Jah és Lukácsnak ezek az okoskodásai minden szám elött, komolyan mondom haverokkal már röhögtünk.

Korn:
Fieldy basszusa idegesítően torzítiott. Látszott az elején, hogy a hangtechnikusok nagyon állítgatják a cuccokat, de aztán mintha beletörődtek volna. Érezhető, hogy új csapattal dolgoznak.

Elszakadt Munky hurrja, volt 1 rész mikor gitár nélkül ment a szám 20 másodpercig. Munky tett 2 kört idegesen majd dobták az terepszínü Ibanezt.
Leállás úgy hallottam, hogy vmi beszarás volt a Munky efektjeivel. De ezt nemtom megerősíteni. Viszont tényleg azért J.D. dumálhatott volna közben, hogy ''srácok hogy vagytok, mizu. Technikai szünet vagy akármi'' Filedy leült kitölteni az időt és nyomta a Master of Puppets-et...elég cikinek éreztem, hogy szinte senki sem vágta mi megy, furán néztek rám mikor üvöltöttem: ''master!master!''. No meg a Shoots& Ladders vége Metallica One és kellett sok embernek egy kis idő míg leesen nekik h mi is megy.

Bal oldalt a kivetítő és színpad között álltam kb 10-15méterre as színpadról, jól lehetett látni.

Munkynak dicséret az Another Brick In The Wall szolóért! J.D. néha nem lehetett hallani. De összességében jó koncert volt. Csak sokkal több számra számított mindenki, főleg azok akik nézték h tegnap, meg elötte milyen setlistet játszottak. Ennyi...

Egy régi PH-s.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.