Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:26:20

LOGOUT.hu

Adott ideig ingyenesen vagy kedvezményesen elérhető, de egyébként fizetős felhasználói programok, mobil alkalmazások, digitális előfizetések lelőhelye. A warez TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18301) LamerGyuri válasza Melorin (#18300) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

Inkább úgy mondanám, hogy ha a telepítés ideje nem egyezik a promo időtartamával - dátumával, akkor a telepítő el sem indul... :B

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#18302) liszi70 válasza LamerGyuri (#18301) üzenetére


liszi70
nagyúr

A promo időtartama az 24 óra, ami cseng lefelé, vagy van valami más időintervallum meghatározva?

(#18303) LamerGyuri válasza liszi70 (#18302) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

Instructions
The installer is already unlocked meaning you do not need a registration key to register the product. Please notice that this installer has lifetime use but it does not have any upgrades. If you upgrade your copy of this program in the future, then the program will appear as a trial and you will need to pay for a registration key if you want to register it. Also, please install this product before 10th of September 2021 in order for the application to become unlocked. If you install it on or after 10th of September, the application will not be unlocked and you will need a registration key to unlock it.

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#18304) liszi70 válasza LamerGyuri (#18303) üzenetére


liszi70
nagyúr

Aha, tehát szept. 10. Köszi!

(#18305) AtHoS válasza Melorin (#18300) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Beégetett a licensz, nincs értelme annak amit írtál

Telepítés idejére kell a dátumot birzgálni

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#18306) liszi70 válasza AtHoS (#18305) üzenetére


liszi70
nagyúr

Nem értem. :F Hová ég be a licensz? Újratelepítés esetén minden törlődik, a regedit is, így jogos a kérdése, hogy bukja-e a liszenszet, ha újratelepíti. Kivéve persze, ha a biosba ég be.

[ Szerkesztve ]

(#18307) bobalazs válasza AtHoS (#18305) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Ezzel én sem értek egyet, bár konkrétan nem HD sentinel, ezek az időhöz társitott progikat ha időben beaktiválod, a telepitőt megőrizve, újra tudod telepiteni, a reges infók megmaradnak a windowsban. regedit vagy mitudomén hogy, megnézhető.

(#18308) Melorin válasza AtHoS (#18305) üzenetére


Melorin
addikt

Normál esetben az ember nem tekeri vissza a dátumot = birizgálja. Ne a trükkökből induljunk már ki, ha az a kérdés, hogy a jövőben is telepíthető lesz-e a program.

(#18309) MostaPista válasza axlfsi (#18299) üzenetére


MostaPista
tag

Talan azert, mert sokan (10-20 kozott) panaszkodtak, hogy nem tudjak letolteni.

Megneztem, tenylegesen a pro-kat akarjak maximalisan eladni, es a letolteshez nemcsak az adataidat kell megadni es vallalni a reklemleveleket 2-3 cegtol, de ragaszkodik valamilyen biju passwordhoz is, ugy tunik, fb-n es mason keresztul ok is elofizetoket akarnak gyujteni, igy reszemrol felejtos az egesz.

[ Szerkesztve ]

(#18310) looser válasza Melorin (#18300) üzenetére


looser
addikt

A telepített mappát másolhatod, úgy is fog működni, de a telepítőt is többször elérhetővé teszik időről-időre. Nem hiszem, hogy időkorlátos lenne a telepítő, bár régebben a GOTD csinált ilyet. Innen is le tudod tölteni.

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#18311) Shad0w válasza Dzsekó (#18297) üzenetére


Shad0w
senior tag

Megvettem a Pro family license-t. Olyan kódot adnak amivel csak a köv. 14 napban lehet aktiválni, utána a hajadra kenheted. Most még nincsen 5 gépem amire fel tudnám rakni, szal. ez így nemjó.

...kértem refundot

[ Szerkesztve ]

(#18312) Shad0w válasza Shad0w (#18311) üzenetére


Shad0w
senior tag

Így hangzik pontosan:
Registration Information

Make sure to input the registration info exactly as it is shown below

You must install/register the software within 14 days, and cannot do so afterwards.

[ Szerkesztve ]

(#18313) Dzsekó válasza Shad0w (#18312) üzenetére


Dzsekó
addikt

Beleírod a telepítő nevébe a letöltési dátumot, pl. 2021-09-08.
Aztán ha idegen gépre telepíted később, akkor erre a dátumra visszateszed a gépet, telepítesz, ezután mehet vissza a dátum. Így akár két év múlva is fogod tudni telepíteni. Legalábbis eddig működött így. Az ingyenes verziónál még megértem ezt a könnyen átugorható akadályt, de a fizetős verziónál nem értem miért csinálnak ilyet.

[ Szerkesztve ]

(#18314) liszi70 válasza MostaPista (#18309) üzenetére


liszi70
nagyúr

Hard Disk Sentinel letöltés:

"a letolteshez nemcsak az adataidat kell megadni es vallalni a reklemleveleket 2-3 cegtol, de ragaszkodik valamilyen biju passwordhoz is, ugy tunik, fb-n es mason keresztul ok is elofizetoket akarnak gyujteni, igy reszemrol felejtos az egesz"

Nekem mindössze egy BitsDuJour nevű oldalra kellett regisztrálni. A név lehet kamu is, nincs jelentősége, mindössze egy létező ímélcímet kellett megadni, amire elküldték a belépési kódot. Ennyi volt. Két gépre is letöltöttem, ugyanazzal a kóddal. :)

[ Szerkesztve ]

(#18315) Cs1csó


Cs1csó
félisten

Nekem ez a HD Sentinel letöltő oldal nem is szimpatikus.

(#18316) UserX válasza liszi70 (#18314) üzenetére


UserX
őstag

A BitsDuJour teljesen megbízható site, pár napja vettem tőlük 2 évre egy VPN szoftvert, de az ingyenes promóikat évek óta használom (pl.: Sticky Password 1Y). Bankkártya adatokat adtam meg ( :B ), de még ma is tudtam zsemlét venni a Lidl-ben vele! :DDD

(#18317) AtHoS válasza Melorin (#18308) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Logikai hiba volt az írásodban, ugyanis ahogy Te gondolod a Normál esetet nincs értelme annak amit írtál, mivel nem tudod újratelepíteni....hacsak nem birizgálod a dátumot a telepítés idejére, de ez számodra nem normál eset, így, ha irományod értelmében újratelepítetted, akkor már nem beszélhetünk értelmezésed szerinti normál esetről, ráadásul ha telepítve lett akkor működni is fog.

De gondolom közben már leesett, hogy a telepítés van dátumvédelemmel elllátva és nem maga a már telepített program használata, mivel az licensz kóddal van "védve", amit beégetve tartalmaz

read-only mode on the forum

(#18318) sh4d0w válasza AtHoS (#18317) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Mibe van beégetve? :F

https://www.coreinfinity.tech

(#18319) AtHoS válasza sh4d0w (#18318) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Baszki, promo oldalon elolvastad a promo feltételeket?

"The installer is already unlocked meaning you do not need a registration key to register the product."

HDS-t alapérzelmezetten licensz kóddal kell aktiválni. A linkelt promo verziót nem kell aktiválni, mivel beégetve tarzalmazza az aktiváló kódot.

read-only mode on the forum

(#18320) sh4d0w válasza AtHoS (#18319) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Szoftverekbe nem szoktak beégetni semmit...

https://www.coreinfinity.tech

(#18321) Danecay válasza sh4d0w (#18320) üzenetére


Danecay
őstag

Én is úgy tudom, és tapasztaltam, hogy van ilyen megoldás is.

(#18322) AtHoS válasza sh4d0w (#18320) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Akkor nem égették bele, de már tartalmazza telepítést követően tehát idézőjelesen be van égetve :DDD

Kukacoskodj még nyugodtan, a lényegen nem változtat ;)

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#18323) niof válasza sh4d0w (#18320) üzenetére


niof
addikt

Nekem is volt (van) ilyen szoftverem. A fényképezőgép mellé adták, a telepítő automatikusan beírja a kulcsot. Nem új dolog ez...

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#18324) sztanozs válasza niof (#18323) üzenetére


sztanozs
veterán

Vsz itt pont fordítva van - itt kikapcsolják a reg kulcs ellenőrzést (és így nincs is regkulcs) - ezért is nem lehet frissíteni ezt a változatot.

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#18325) niof válasza sztanozs (#18324) üzenetére


niof
addikt

Ja! Értem. Az mondjuk más lapra tartozik, hogy ha annyira kellene nekem pl. a HDS, fix, hogy nem innen szerezném be, hanem a saját oldalukon venném meg. A frissítés hiányában meg pláne ezt tenném! Nem szeretem, ha nem naprakész a gépem.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#18326) sopruk


sopruk
aktív tag

Sziasztok!

Fél órával a lejárat előtt én is "megvásároltam" a 0 Ft-os HDSentinelt.
Sikerült is, próbáltam letölteni a küldött linken, de nem indult, végül azt írta, hogy
"Túl sok letöltés. Ezt a promóciót túl sokszor töltötték le erről a linkről."

Ezután letöltöttem #18310 looser hozzászólásában szereplő oldalról, de elindítva az meg azt írja, hogy
"A HDSentinel verziója lejárt, a telepítés nem lehetséges"

Ilyenkor mi van? :F
Még 10.-e előtt vagyunk, amikor is telepíteni kellene.
A számláló pedig megint újra indult, tehát elvileg tart még a promóció...

Köszi előre is a segítséget!

(#18327) Troy. válasza Shad0w (#18311) üzenetére


Troy.
addikt

Ez egész biztos így működik? Vettem már pro kulcsot (nem innen), bármikor aktiválható.

.

(#18328) Cs1csó válasza sopruk (#18326) üzenetére


Cs1csó
félisten

Engedd el.
Szerintem büntetni kellene ezt a megoldást ami korrekt lenne: x ideig elérhető egy az email címedre elküldött kóddal mondjuk a mindig legfrissebb verziót használni mondjuk fél évig vagy egy évig ingyen.
Ezeket a csavaros hozzájutási módokat, meg a több hónapja lejárt verziók elérhetővé tételét nem szeretem. Plusz azt sem, hogy akármilyen oldalról töltsek le egy telepítőt. Telepítő letöltésére a legbiztonságosabb mód a GYÁRTÓ oldala. Ők csak adják a kódot amivel használatba lehet venni.

Ilyen téren az F-Secure pl. sokkal korrektebb.

[ Szerkesztve ]

(#18329) liszi70 válasza sopruk (#18326) üzenetére


liszi70
nagyúr

"A HDSentinel verziója lejárt, a telepítés nem lehetséges"

Volt régebben HDS telepítve? Ha igen, az el lett távolítva megfelelően?

(#18330) Shad0w válasza Troy. (#18327) üzenetére


Shad0w
senior tag

Most válaszoltak, hogy nagyon sajnálják a félre értest, ez a szöveg belekerül mindegyik levélbe mert csak, de a pro license-nel nem igaz.

Visszavontam a refund kérelmet. De istenem, ahh... :W

[ Szerkesztve ]

(#18331) Troy. válasza Shad0w (#18330) üzenetére


Troy.
addikt

Én is írtam nekik. Szerintem ennyiért egész jó áron van a családi liszensz.

.

(#18332) ElektrikusDE válasza sopruk (#18326) üzenetére


ElektrikusDE
senior tag

Szia!

Én is letöltöttem a " #18310 looser hozzászólásában szereplő oldalról" fel is telepitettem, amihez 1 évvel vissza kellett állítottam a rendszeridőt! (különben nem települ)

Egyébként telepités után a hivatalos HDS oldalt is betölti:
[link]
Sokaknak jól jöhet, mert pl. az én 94% SSD-m már 100%! :) (de ez nem garantált minden SSD-re, lehet fordítva is)

Persze a naprakész verzió újra 94%-ot mutatna!

Ui:
Több mint 10 éve van hivatalos Pro licencem, de egyelőre ez marad a gépemen amit ma telepitettem újra!

[ Szerkesztve ]

“Lex malla, lex nulla. A bad law is no law.” A rossz törvény, nem törvény! DW: The Moment is Coming || Doctor Who BBC www.youtube.com/watch?v=uZAO6E2x9xs

(#18333) looser


looser
addikt

A netload és pl. a netfomo (biztosan van más is, annakidején egy kulcsra keresve találtam ezekre az oldalakra) annyiban mások, hogy nem csak a giveaway-eket gyűjtik be és rendszerezik, hanem a telepítőt is elérhetővé teszik. Ez persze nem mindig működik. Fentebb valaki említette és valószínűleg az (is) lehet gond, ha már egy előző - esetleg promós - verzió telepítve van. Próbálgatni kell, ha valami nagyon kell, az ember úgyis szert tesz rá így vagy úgy :-)
Hard Disk Sentinel-lel kapcsolatban meg ha bizonytalan valaki, érdemes lehet írni a fejlesztőnek (Máthé János itt is posztolgatott hdsentinel néven). Nem tartom valószínűnek, hogy ilyen konstrukciókban vagy feltételekkel (is) árulnák a szoftvert (olcsóbb, ha ide-oda regisztrálsz, lájkolsz fb-n stb.).
Holnap reggel 08:30-ig még ingyenes a Far Cry 3!

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#18334) Danecay válasza ElektrikusDE (#18332) üzenetére


Danecay
őstag

"Sokaknak jól jöhet, mert pl. az én 94% SSD-m már 100%! :) (de ez nem garantált minden SSD-re, lehet fordítva is)"

Tudtommal ez csak egy diagnosztikai progi, nem regenerál, nem tesz csodákat. Némiképp ezért is csodálkozom, hogy a topik zömében most ezzel foglalkozik. Persze lehet, hogy nekem hiányosak az ismereteim.
Egyébként elég sokszor szokott promós lenni a progi, nekem is nemrég járt le az 1 éves Pro licence-em, de kb nem sokra használtam az elmúl 1 év alatt. Mire jó ez egyébként azon túl, hogy az ember 1 évben egyszer ránézzen a lemeze, lemezei állapotára, netalántán egy használt lemez vásárlásakor lecsekkolja annak állapotát?

(#18335) sopruk válasza liszi70 (#18329) üzenetére


sopruk
aktív tag

#18328 Cs1csó
#18332 ElektrikusDE

Köszönöm a válaszokat!

Valószínű az lehetett a baj, hogy volt fenn egy regisztrálatlan HDSrntinel, Revo uninstallerrel távolítottam el, de biztos kevés volt neki...

Mindegy is, egyelőre elengedem... Azért szerettem volna, mert hamarosan új gépet tervezek venni és arra hátha fel tudnám majd tenni "időutazással" :)

(#18336) cigam válasza Danecay (#18334) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog (1)

Hát pl. pont az, hogy folyamatosan figyeli a lemezek állapotát, és ha romlásnak indul a diagnosztika valamelyik paramétere, képes figyelmeztetni, adott esetben még az adatokat is biztonságba helyezi. A hőmérséklet is adhat infót a hűtés állapotáról. Plusz képes a NAS lemezeinek a monitorozására. Akkor is hasznos, ha több gépet üzemeltetsz, legyen az családtag, kis iroda. Természetesen egyik pillanatról a másikra is elromolhat bármi, de az esetek nagy részében vannak előjelek, és te már ekkor be tudsz avatkozni, megelőzve a bajt.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#18337) ollie válasza Shad0w (#18312) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerintem ez csak az első telepítésre vonatkozik. Nekem van standard licence-em tőlük, már évek óta használom, és volt, hogy újra kellett installálnom, és simán elfogadta a régi kulcsot.

***

(#18338) Danecay válasza cigam (#18336) üzenetére


Danecay
őstag

Persze, az ördög nem alszik, de egy átlagos felhasználónak szerintem tök felesleges, hogy még ez is fusson a háttérben. 21 éve van asztali PC-m és még egy HDD vagy SSD-m sem hasalt el, csak úgy (de egy igen, de azt elejtettem :) ). Jellemzően több, vagy mondom inkább úgy, hogy sok év elteltével is 100%-osak vagy ahhoz közeli állapotban voltak eddig a lemezeim. Cserében olyan már többször is előfordult, hogy RAW partícióvá váltak a külső dokkolóban lévő lemezeim, egyik indításról a másikra és odalett minden adatom. A dokkoló egyébként garanciálisan cserélve lett egy teljesen másik márkára, típusra, de ennek ellenére újra előfordult, úgy hogy magának a HDD-nek hardveresen semmi baja nem volt. Én egy olyan proginak örülnék jobban ami ezt jelzi előre a helyett, hogy megtudjam, hogy a 10 éves HDD-m 98%-os :)
Nyilván ingyen ez is teljesen jó, csak a érdeklődés mértékét nem igazán értem :)

(#18339) borix válasza Danecay (#18338) üzenetére


borix
őstag

A HD Sentinel-t sokan használják.
Azok akik ritkán ránéznek vele a lemezre azok is időnként beszereznek egy frissebb verziót.
Akiknek meg van több 3-4-5 HDD, SSD lemez a számítógépükben azok meg szeretik ha folyamatosan monitorozva van.
Vajon miért, lehet nem akarják, hogy 1-2 terra adat elvesszen, szeretnék megelőzni ha már nem tükrözik RAID őket?

szerintem tök felesleges, hogy még ez is fusson a háttérben. 21 éve van asztali PC-m és még egy HDD vagy SSD-m sem hasalt el, csak úgy
Ezek után lehet kőbe vésni, hogy a felhő szolgáltatásokat lehet felmondani feleslegessé váltak sokak számára az egzakt kinyilatkoztatásod után de a RAID winyók is mehetnek az apróra... ;]

[ Szerkesztve ]

(#18340) Vesa válasza borix (#18339) üzenetére


Vesa
veterán

Felhőnek és RAID-nek van értelme -és egyéb biztonsági mentéses megoldásoknak-, HDD monitorozásnak nem sok. Azok a hibák, melyek instant adatvesztést okoznak, nem fokozatosan jelentkeznek csak bekövetkeznek és kész, ami ellen a backup vagy RAID hatékonyan védi az adatot, a monitorozó program meg nem. HD sentinel értelme az, hogy néha megnézzük, általánosan milyen állapotban van egy meghajtó. Annak, hogy folyamatosan pörögjön és erőforrást egyen, nem sok értelme van.

A tudomány a valóság költészete!

(#18341) Cs1csó válasza Vesa (#18340) üzenetére


Cs1csó
félisten

+1
Soha nem monitorozom a háttértárakat külön programmal van HWiNfO ami mutatja a SMART értékeket ennyi bőven elég.
A lényeg, az adatmentés ahogy írod. Ezt szoktam én is szajkózni. Aztán ha bekövetkezik a vég az egyik háttértár számára veszel egy újat a mentésből visszarakod rá a cuccot és mehet minden tovább.
Még az sem jelent semmit, hogy mondjuk egy SSD-re azt írja pl. HWiNfO hogy X%-os mert lehet, hogy mondjuk 30%-os értéket elérve is még fog futni 3-5 évet.

(a hardverek hőmérsékletét szoktam figyelni pl. CPU, VGA, alaplap HDD, SSD de csak hébe-hóba vagy egy hosszabb kikapcsolás újraindítás nélküli időszakban az adott időszak alatt elért maximum értéket, hogy nem e kiugró valamelyik érték.

[ Szerkesztve ]

(#18342) liszi70 válasza Vesa (#18340) üzenetére


liszi70
nagyúr

Szerintem meg a HDD-monitorozásnak igenis van értelme, hiszen a hibák számottevő része nem hirtelen, hanem fokozatosan alakul ki. Egy HDD állapotromlásából, annak mértékéből következtetni lehet a bajra, tehát növeli az esélyét az adatok mentésének. Úgyhogy HDD esetén szerintem hasznos a sentinel. (Más kérdés, hogy mindenképp kell több példány a fontos adatokról.)
Viszont ssd esetén kérdéses számomra is az értelme, mert ha jól tudom, az ssd-hiba nem nagyon jelezhető előre, így gyakrabb az előrejelezhetetlen, egyik pillanatról a másikra bekövetkező meghibásodás. Várnám valami szakértő véleményét ez ügyben.

[ Szerkesztve ]

(#18343) Dzsekó válasza liszi70 (#18342) üzenetére


Dzsekó
addikt

Egyetértek Veled. HDD-nél többször tudtam menteni adatot HD Sentinel előrejelzésnek köszönhetően, mint amennyi hirtelen halálom volt már. És ezeknél az eseteknél volt, hogy nem volt máshol mentés, tehát kifejezetten jól jött a Sentinel. SSD-nél jellemzőbb a hirtelen halál, bár ott is láttam bad sectoros példányt. De mivel még általában vegyesen vannak a gépekben SSD+HDD-k, ezért az SSD-k is monitorozva vannak. Az meg, hogy a Sentinel erőforrást foglal, a mai hardverteljesítmények mellett viccesen hangzik. Szóval Sentinelt inkább felteszem, mint nem.

(#18344) borix válasza liszi70 (#18342) üzenetére


borix
őstag

SSD esetén ha a vezérlő megpurcan hirtelen akkor annyi.
Adattárolásra még a HDD a költséghatèkony ott figyelemmel lehet követni ha gond lenne.
Időnként is rá lehet nézni mikor már kerreg, kattog akkor is ráér, vannak így is vele... ;]

(#18345) Danecay válasza borix (#18339) üzenetére


Danecay
őstag

A felhőszolgáltatásokról. Én magam sem értem, hogy hogy lehet, de egy jó pár évvel ez előtt gondoltam egyet és feltöltögettem a nyaralásaimról készült képeket, egyrészt biztonsági másolatként, másrészt ha úgy adódik akkor bármikor kéznél legyen. Töltöttem fel a Google Drive-ra, a One drive-ra, nyaralásonként mappára szedve és ha hisze, ha nem, mára már egyik mappa sincs meg, és nem én töröltem. Persze vannak olyan fájlok, állományok amik már több mint 10 éve ott csücsülnek érintetlenük. Elképzelésem sincs, hogy hová tűnhettek a képek. :U

(#18346) borix válasza Danecay (#18345) üzenetére


borix
őstag

Nem lehet az, hogy kaptál egy nagyobb tárhelyet pl telefon mellé ami idővel lejárt és utána fizetni kellett volna, hogy megmaradjon?

(#18347) Cs1csó válasza Danecay (#18345) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ezért kell inkább egy külső HDD a fiókban, és persze nem gond az online tárhely sem hiszen ha onnan nem tűnik el mint neked akkor pl. tűzkár vagy hasonló súlyos esetben az azért még ott lesz.

(#18348) ollie válasza Danecay (#18345) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ilyet még nem hallottam, hogy google accountról eltűntek volna a képek. Valszeg a google photos tárhelyre kerültek át: [link]
Ha ott sem találod, akkor valszeg te emlékszel valamire rosszul, pl több google acountot használtál, és nem azon kerested a képeket, amellyel feltöltötted.

***

(#18349) Danecay válasza ollie (#18348) üzenetére


Danecay
őstag

Használom a Google Photos-t is, többször mind a Google Drive-t, nincsenek ott a képek.

#18346 borix Danecay #18345
Nem volt promós tárhelyem.

[ Szerkesztve ]

(#18350) Eniral


Eniral
tag

https://24.hu/tech/2021/09/13/vasarolj-windows-10-et-1800-forintert-es-frissits-ingyen-windows-11-re-x/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.