Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:26:20

LOGOUT.hu

Adott ideig ingyenesen vagy kedvezményesen elérhető, de egyébként fizetős felhasználói programok, mobil alkalmazások, digitális előfizetések lelőhelye. A warez TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18151) Vesa válasza Danecay (#18146) üzenetére


Vesa
veterán

Soha nem értettem, milyen "készlet" van egy digitális terjesztésű terméknél?? Leblokkol a kódgenerátor és nem enged több kódot generálni? :F

A tudomány a valóság költészete!

(#18152) fornettisuti válasza Vesa (#18151) üzenetére


fornettisuti
veterán

A készlet úgy értendő, amit arra szánnak.
Pl. ha egy üzlet akcióz Trappista kerek sajtot a készlet erejéig, akkor pl. 100db a készlet, attól még a raktárban lehet még fizikailag, de azt nem akciózza le.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#18153) Trailblazer


Trailblazer
addikt

GOG-on (-en?) most pedig a Shadowrun trilógia ingyenes.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#18154) raccoon24


raccoon24
csendes tag

[Action! 4.20.0] 6 hónapos licenc.Emlékeim szerint kicsit régebben már próbálkoztak vele, akkor néhány nap után inaktiválódott a licenckód.
Igyekezni kell, mert véges számú licencet adnak.Most éppen 9888-on állnak.

[ Szerkesztve ]

(#18155) honeypot


honeypot
tag

Ingyenes a mindent is gyártó Ashampoo Photo Optimizere

(#18156) Cs1csó válasza honeypot (#18155) üzenetére


Cs1csó
félisten

mindent is gyártó Ashampoo

;] :K

(#18157) tibaimp válasza honeypot (#18155) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Köszi, lekaptam :R . Igaz, írja, hogy nincs automatikus upgrade a következő verziókra, de jó lesz ez pár évig :).

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#18158) honeypot válasza Cs1csó (#18156) üzenetére


honeypot
tag

Én nem tudom milyen cég ez, de mindenhez is értenek. Vagy csak brandelik ezeket?

(#18159) Cs1csó válasza honeypot (#18158) üzenetére


Cs1csó
félisten

Szerintem senki sem tudja, de aki járatos volt az elmúlt 20 évben a szoftverek terén annak feltűnt, hogy ez a cég kb. mindent is gyártott, valami kártevő ellenes cuccot is letettek az asztalra.
A DVD író programjuk jó volt, és a Windows optimalizáló, állítgató sem volt rossz ANNO még a Windows 7 esetében de ugye azóta DVD írás sem nagyon van és a Windows 7 is lejárt lemez.

+1 GoodSpeed, jól megfogalmazta, amúgy egy Oracle, vagy MS méretű cégtől elfér bármilyen szoftver mert elég nagyok de az Ashampoo-t a leírások alapján én sose tartottam annyira nagy cégnek, hogy képes legyen teljes értékben kiadni ilyen sok programot vagy a fejlesztés marad le idővel, vagy a javítások szűnnek meg. Főleg a mostani féléves Windows 10 build-ek világában elég egy féléves kihagyás és már egy build-del akár inkompatibilis is lehet.

[ Szerkesztve ]

(#18160) GoodSpeed válasza honeypot (#18158) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Aki minőségi szoftvert keres nem ezt használja :D

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#18161) lck válasza Cs1csó (#18159) üzenetére


lck
senior tag

Tudtommal, gyakorlatilag csak idegen programokat terjesztenek Ashampoora skinezve. Ez nem jelenti azt hogy nem lenne jó, vagy egyeb kockázatot rejtenének ezek a termékek.

(#18162) szabonagyur válasza honeypot (#18158) üzenetére


szabonagyur
félisten

Ha tudnatok 1-1 ceg mennyi mindennel foglalkozik. Pl siman felvesz egy ilyen nagyobb ceg kisebb fejlesztoket ss rarakja a sajt nevet.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#18163) Cs1csó válasza szabonagyur (#18162) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ezt elhiszem, egy célszoftver elkészítéséhez elég lehet egy top programozó, de a fejlesztéséhez, karbantartásához, teszteléséhez már kell egy kisebb gárda.

(#18164) szabonagyur válasza Cs1csó (#18163) üzenetére


szabonagyur
félisten

Pont ezt mondom, megvesznek kisebb cégeket és saját név alatt, de minden a régi felállásban megy tovább. Support minden van.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#18165) Vesa válasza Cs1csó (#18163) üzenetére


Vesa
veterán

Ezek inkább csak lincencelik, majd saját néven értékesítik a kisebb cégek -általában lebutított- szoftvereit. Ez kbl. olyan lehet, mint akik OEM gyártóktól vesznek hardvert, aztán valamilyen épített brand fantázianéven értékesítik. Ezeket a cégeket hívjuk "címkézőknek", sok esetben az egész cég csak egy irodából áll. Nyilván van erre üzleti konstrukció szoftvereknél is.

A tudomány a valóság költészete!

(#18166) Cs1csó válasza Vesa (#18165) üzenetére


Cs1csó
félisten

Tudom, hogy van ilyen pl. amikor az Avast az OutPost tűzfalát vásárolta meg licencelte, vagy a Malwarebytes amikor megvette a Binisoft tűzfalát vagy az Avast a Cleaner-t de azokról már előtte is hallottam, itt meg olyan kisebb termékekről lehet szó amiről nem jutott hír korábbqan hozzám.

(#18167) Vesa válasza Cs1csó (#18166) üzenetére


Vesa
veterán

Igen, ezek kisebb játékosok. Pl. egy ilyen PhotoOptimalizáló annyira nem bonyolult program. A Franzis nevű cég is hasonlóban utazik.

Ez is zseniális ötlet egyébként. Mondjuk külön termék a Denoise Project, ami nem más, mint egy sima zajszűrő filter, csak csináltak még hozzá pár alap funkciót és egy halom presetet. Ilyenből van még nekik vagy hatezer.
99Euro, a hülyének is megéri, amikor 8eFt-ért egy Photoshoppal azonos tudású Affinity-t kapni. Ami persze ezt is tudja, csak sokkal jobban.

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#18168) ollie válasza Vesa (#18167) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem is ismertem azt Affinityt, köszi, hogy felhívtad rá a figyelmem!

Egyébként hogy lehet 8 ezerért megvenni? Van hozzá kupon?

[ Szerkesztve ]

***

(#18169) honeypot válasza ollie (#18168) üzenetére


honeypot
tag

Sokszor adják féláron.

(#18170) Vesa válasza ollie (#18168) üzenetére


Vesa
veterán

Egyetlen reális PS alternatíva jelenleg. Most volt 50%-os akcióban vagy fél évig, akkor ezek szerint már vége van. Figyelni kell, vagy hírlevelet kérni, mert egyébként sokszor akciózzák le.

A tudomány a valóság költészete!

(#18171) zsoltzsolt válasza Vesa (#18170) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Vagy nem pörögni rajta, ha megosztom, hogy akciós :))

(#18172) Mikemend válasza ollie (#18168) üzenetére


Mikemend
senior tag

Affinityt csak ajánlani tudom, folyamatosan fejlesztik, és június 30-ig volt féláron vagy fél éven át. De talán lesz még akciójuk, de normál áron is abszolút reális, sőt!
Érdemes mindhárom programjukat beszerezni, és akkor a Publisherből egy kattintással át lehet váltani köztük egy projekten belül, de a programok egymás közt is összedolgoznak, szóval az egyik legjobb kombó. Plusz Photoshop ecseteket is kezelnek, illetve nyomdai CMYK-t készítenek. :C :C :C

(#18173) Golden9 válasza zsoltzsolt (#18171) üzenetére


Golden9
addikt

Nem emlékszem ilyenre :N , de ha meg is történt, az régen lehetett, amikor még csak promós topik voltunk :K .

Bridge Constructor: The Walking Dead - Holnap estig promós a Giveaway of the Day oldalán, az Epices pedig végleg megtartható.

Bridge Constructor: The Walking Dead
Ironcast

[ Szeretkezve ]

(#18174) zsoltzsolt válasza Golden9 (#18173) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

2021.06.19.
Nem volt olyan rég :)

(#18175) Golden9


Golden9
addikt

(#18176) honeypot


honeypot
tag

(#18177) tibaimp válasza honeypot (#18176) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Ha nem haragszol, ezt megosztom a nagy Witcher fórumon is.

szerk: [link]

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#18178) Mikemend


Mikemend
senior tag

Július 31-ig a NewBlue Cartoonr Plus pluginje 99 dollár (vagy 110 Euro) helyett ingyen van, ha a FREECARTOONR kupont használod! :C Ez beépül a nagyobb videoszerkesztőkbe, és kell hozzá NewBlue fiók is, tehát emailre megy a regisztráció!

(#18179) Mikemend


Mikemend
senior tag

Itt öt programot adnak ingyen, egyben, az oldal német nyelvű, az akció még 8 napig él:
- Franzis Denoise projects
- Audials One 2021
- Ashampoo Burning Studio 2021
- Ashampoo Backup Pro 14
- Ascomp Image Former

[ Szerkesztve ]

(#18181) ƵøŁĭ válasza Mikemend (#18172) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

Ezt egyszer kell megvenni ?

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#18182) honeypot válasza ƵøŁĭ (#18181) üzenetére


honeypot
tag

Igen. De azt hiszem ha új főverzió jelenik meg akkor az már nem lesz benne az egyszeri vásárlásba. De simán megéri az árát.

Ingyenes a Syberia I & II - GOG.com

(#18183) sh4d0w válasza honeypot (#18182) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

:C

https://www.coreinfinity.tech

(#18184) Acélfarkas válasza honeypot (#18182) üzenetére


Acélfarkas
senior tag

Köszi. Habár a Syberia I már megvolt. :DD

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#18185) Mikemend válasza ƵøŁĭ (#18181) üzenetére


Mikemend
senior tag

Igen, és alverziókon belül ingyenes a frissítés. Egyelőre új főverzió (2.x) nem lesz.

(#18186) honeypot


honeypot
tag

Offworld Trading Company - Epic store

Obduction - Epic store

[ Szerkesztve ]

(#18187) Vesa válasza honeypot (#18186) üzenetére


Vesa
veterán

Thanks! :R

A tudomány a valóság költészete!

(#18188) cappa72 válasza honeypot (#18182) üzenetére


cappa72
nagyúr

Na... mire géphez jutottam (meg észbe kaptam) addigra már nem lett az (ma).
Bár 2€ sem a világvége.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#18189) Okosandroid


Okosandroid
tag

Sziasztok! Aki használja és szüksége van rá: F-Secure Safe 1 éves license 5 eszközre [link]
Tökéletesen működik, windscribe VPN-t használtam a regisztrációnál!

[ Szerkesztve ]

(#18190) wwhy válasza Okosandroid (#18189) üzenetére


wwhy
veterán

Köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#18191) Sdi


Sdi
addikt

DVDFab Toolkit 1 év.

Most nem tudom milyen, de régebben ez egy nagyon jó minőségű videó konverter volt,.

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/

(#18192) tibaimp válasza Sdi (#18191) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Köszi, leszedtem. :R.

Szerk: az honnan látod, hogy 1 év a licensz?

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#18193) AtHoS válasza tibaimp (#18192) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Esetleg, ha a linkelt oldalon elolvasod a Terms and Conditions részt, mert ott vagyon írva

read-only mode on the forum

(#18194) tibaimp válasza AtHoS (#18193) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Baszki, vak vagyok....most látom, itt lesem több perce....kösz :R

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#18195) Golden9


Golden9
addikt

(#18197) Sdi válasza bobalazs (#18196) üzenetére


Sdi
addikt

Köszi, valóban működik :)

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/

(#18198) tibaimp válasza bobalazs (#18196) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Működik, köszi :R

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#18199) s7evcsenko válasza bobalazs (#18196) üzenetére


s7evcsenko
addikt

:R

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#18200) ollie válasza bobalazs (#18196) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Írd be a forrást, vagy törlöm a hsz-ed, mert ez lehet akár warez is.

***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.