Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:26:20

LOGOUT.hu

Adott ideig ingyenesen vagy kedvezményesen elérhető, de egyébként fizetős felhasználói programok, mobil alkalmazások, digitális előfizetések lelőhelye. A warez TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15551) UserX válasza C. s. (#15544) üzenetére


UserX
őstag

A VPN-ért külön THX! :R

Sajnos olyan időket élünk, amikor előbb-utóbb elengedhetetlen lesz a használata (szerintem)... :U

(#15556) C. s.


C. s.
addikt

Efficcess 5.50 (még majdnem 1 hétig)

NeatMP3 Pro 3.0.0

Zortam Mp3 Media Studio Pro 24.85
VirusTotal (Nem értek hozzá, mindenki döntse el maga.)

Játék:

Iron Sea Frontier Defenders
promós link
állandó link
másik rész

IntelliSense:

Nem örülnék, ha eltűnne, szeretem látni, mi folyik a gépemen.

UserX:

Nagyon szívesen! :)
Régen csak VPN-nel neteztem, aztán divatba jött a robbantgatás Európában, és arra gondoltam, ha folyamatosan bújkálok, az gyanús lehet, még azt hinné a Nagytesó, hogy a tilosban járok, miközben csak a magánszférámat óvom. Nem mondom, hogy nyitott könyv akarok lenni mindenki előtt, de inkább gondoljanak unalmasnak, mint terroristának. :D Nyilván ők is szeretnek meggyőződni a gyanújukról, mielőtt berugják az ajtót, de akkor is. Szóval csak "vészhelyzet" esetén használok VPN-t.
(Na, ezzel biztosan kivágtam pár biztosítékot! :DDD )

Vesa:

Teljesen megértem azt, aki nem akarja azt a förtelmes W10-et a gépére! Engem sajnos kényszerítettek rá, így nem maradt választásom. (A még támogatott 8.1 nem támogatja az új procimat. Csak tudnám, mit értenek akkor támogatás alatt... :((( ) Egy sor program nem működik rajta rendesen, és még fizetnem is keleltt azért, hogy a bétatesztelőjük legyek! :( A 8.1-gyen minden szépen működött.

(#15573) C. s.


C. s.
addikt

7thShare Android Data Recovery 2.6.8.8

Perfect PDF 9 Converter

CyberLink PowerDirector 16 Lite (még majdnem 2 hétig)
This is a 1-computer lifetime license, for personal use only (egy hete még más volt, módosították sajnos)

Időkorlátos:

GridinSoft Anti-Malware (6 hónap)
Nem ismerem azt sem, nem tudom, érdemes-e foglalkozni vele.

Játék:

Penguin Rescue (még bő 60 órahosszáig)

(#15580) UserX


UserX
őstag

Ez az OFF-olás már egyenesen idegesítő!!! :W Mintha nem lenne más hely, ahol ezt ki lehetne vesézni...
Nem jár erre véletlenül egy modi? :U

Hogy ON is legyek:

Sticky Password Premium

[ Szerkesztve ]

(#15592) salaud válasza King Unique (#15591) üzenetére


salaud
aktív tag

Hát persze. Aztán majd ha egyszer beengednek komolyabb autóipari, vagy gépipari céghez véletlen, ahol nem csak mucikák előtt van gép, meg grafikusok előtt, akkor majd csodálkozol a sok piros kalapon, meg zöld kaméleonon. De szíved joga így gondolni, az Adobe, a 3DSmax és a Maya a világ, amin ezek nem mennek, az nem gép.
Persze. De tényleg elég az offból, legyenek promók.

AppSales

Google Play-en akciós, illetve ingyenes promóciós ajánlatok gyűjtő alkalmazása. Személy szerint vagy 20 fizetős alkalmazást zsákoltam már be innen ingyen.

[ Szerkesztve ]

A Linux nem ingyenes. Meg kell fizetni a tanulópénzt. Az emberek 66 százaléka nem tud számolni! Gondoljatok bele, ez majdnem a fele!!

(#15596) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

Az OFF-ot hagyjátok abba legyetek szívesek.
Köszönöm.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#15597) CJ4567


CJ4567
veterán

Ingyenes AC: Unity.

No Sana No Life

(#15598) LamerGyuri válasza CJ4567 (#15597) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

:R

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#15599) AcCEsS válasza CJ4567 (#15597) üzenetére


AcCEsS
senior tag

Ezt nagyon köszi! :K

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#15600) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Tranzisztor ingyen van most epicen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.