Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Digitális fényképezés  »  Pentax DSLR topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#12901) Polarstar válasza csabulaxi (#12900) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Index vagy a fészbuch pentax csopi hamarabb megmondja, mint ahogy itt kérdeznéd. Jó kis átfogás! Elviszik, mintha ingyen lenne. (szerintem)

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#12902) tothl válasza Xantomas (#12898) üzenetére


tothl
addikt

Jó szenzor, jó gép. A K3 III meg még drága.

(#12903) _csocso_


_csocso_
senior tag

Még tavaly év végi hír, fejlesztés alatt a K1-III. Valószínűleg lesz olyan tudású, mint a legújabb K3, kérdés milyen felbontású szenzor lesz benne, mennyibe fog kerülni, illetve ki veszi meg. A középformátumot pedig egyelőre letették, ha jól olvastam. Egy jópár objektívet is kivezetnek, többek között az 50-135 SDM.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=teRMe7DA1Lk -ha vki még nem látta volna

(#12904) tothl válasza _csocso_ (#12903) üzenetére


tothl
addikt

Szerintem nem engedték el a középformátumot, a K3 III két verziója elég jól muzsikál.
Az 50-135 helyett pedig várok egy PLM verziót.

(#12905) zafiridas


zafiridas
csendes tag

üdv! k3 II firmwaret szeretnék ,frissiteni 1-röl -> (1.0) , de csak a 1.12 ami leölthető de a gép nem reagál rá ? nem látja,több kártyával is probáltam. hogyan tudnám ezt orvosolni ?

(#12906) hcs57 válasza zafiridas (#12905) üzenetére


hcs57
őstag

Olvasd el a leírást figyelmesen.. mindent úgy csinálsz?
Sorold fel miként csinálod.

[ Szerkesztve ]

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#12907) zafiridas válasza hcs57 (#12906) üzenetére


zafiridas
csendes tag

köszi ,megoldodott a probléma,frissités sikeres.

(#12908) hcs57 válasza zafiridas (#12907) üzenetére


hcs57
őstag

Mi volt a gond? A zip filét nem csomagoltad ki?

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#12909) zafiridas válasza hcs57 (#12908) üzenetére


zafiridas
csendes tag

nem tudom mert sok mindent kiprobáltam,canonnál sosem volt gondom,de leszedtem ujra a frissitést átmásoltam a zip fállt talán nem is csomagoltam ki.amilyen nehezen indult olyan simán megis oldodott.fb.-n pentax csoportban adtak tanácsot.néha elkél az angoltudás annak akinek van ,én meg nem használtam a forditot ,de bemásolták magyarul a frissités menetét.

(#12910) zafiridas válasza hcs57 (#12906) üzenetére


zafiridas
csendes tag

márkátol függetlenül:a gépben formázok egy kártyát majd a kártyaolvason keresztül a kicsomagolt fájlt átmásolom a kártyára ezt követöen a kártya visszakerül a gépbe,majd a menüben megkeresem azt a lapot/oldalt ahol látni hanyas firmware van a gépben és itt ilyenkor megjelenik a a frissitési opció.

Útvonal

Fórumok  »  Digitális fényképezés  »  Pentax DSLR topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.