Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Bundle topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-02-21 07:51:27

LOGOUT.hu

Minden, ami "bundli"!
Részletek a legördítés után.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8201) pigster válasza Csapoati (#8200) üzenetére


pigster
senior tag

Én is: keresem a vevőket majd!

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#8202) 2thletme2day válasza pigster (#8201) üzenetére


2thletme2day
őstag

Na? Na? Na? Én nem fizettem elő de kíváncsi vagyok :D

(#8203) pigster válasza 2thletme2day (#8202) üzenetére


pigster
senior tag

Még semmi. Pár másodperc...

Volume
Penarium
Dropsy
Titan Souls
Broken Age

Szuper játékok! Mindenkinek ajánlom a GroupBuyson. Mindjárt vehetitek tőlem is!

[ Szerkesztve ]

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#8204) [Prolixus] válasza pigster (#8203) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Broken Age plusz Alien Isolation nem rossz kombó azért 12 dollárért. De összességében én is csalódott vagyok (még úgy is, hogy nem fizettem elő), az Isolation-on kívül rakhattak volna még valami másik ütős ajánlatot bele.

Így 3 hónap alapján nem éri meg előfizetni, max annak akinek van kedve groupbuys-on eladogatni minden egyes alkalommal az adott bundle 80%-át.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#8205) ayo


ayo
addikt

Volume-ot ad el valaki?

http://jateknaplo.blog.hu

(#8206) bandon


bandon
tag

Amennyiben Alien van valakinek fölösben....érdekelne

Üdv: bandon

(#8207) pigster


pigster
senior tag

Nem írhatom ide, mim van, mert múltkoriban figyelmeztetést kaptam, hogy nem kínálhatok a fórumban szolgáltatást vagy árut. Mások tömegével csinálják, de az én kis groupbuy linkem zavarta a prémiumelőfizetéstarhálókat. Hát sajnos ezért nem fog ide jutni ebből sem, meg a UBI-sból sem....

[ Szerkesztve ]

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#8208) K1LLMy53Lf


K1LLMy53Lf
senior tag

Alien engem is, de gondolom legtöbben amiatt vették meg a pakk-ot és azt megtartják :)
De persze, ha van eladó érdekelne:B

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#8209) Out válasza pigster (#8207) üzenetére


Out
addikt

Csinálhatnál egy blogbejegyzést ami csak ezzel foglalkozik, szerintem abba nem kötnének bele, vagy igen?

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#8210) ayo válasza ayo (#8205) üzenetére


ayo
addikt

ja ezt nem tudtam, akkor privátban keressen már meg akinek van... köszi :B

szerk.: létrehoztam egy Groupbuy topikot a játéknapló steames csoporton belül. itt nyugodtan lehet hirdetni, adni-venni.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#8211) erahurka


erahurka
félisten

Ezt a rakás szart :W

(#8212) Csapoati válasza erahurka (#8211) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Én nem csalódtam. :D Ellenben a jövő havi ARK elgondolkodtatott.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#8213) ruti válasza ayo (#8210) üzenetére


ruti
Közösségépítő

Adok Volume-t, ne vegyel. Ejjel leszek gepnel, majd atkuldom.

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#8214) erahurka válasza Csapoati (#8212) üzenetére


erahurka
félisten

A Broken Age-nek örülök, meg ezt az elefántos hülyeséget is biztos kipróbálom, de a Ubi bundle 1$-os tierje többet ér mint ez a havi bundli....

Illetve az Alien Isolation nyilván jó, de azt tudtuk előre.

[ Szerkesztve ]

(#8215) Csapoati válasza erahurka (#8214) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ja, mondjuk ha belevesszük az Alient (és miért ne tennénk), akkor azért nem olyan rossz pakk ez. Ami meg nem kell, azt tuti el lehet passzolni.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#8216) pigster válasza Csapoati (#8215) üzenetére


pigster
senior tag

Hát nem igazán. Sajnos mindenki tudja, hogy mi a sz@r.

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#8217) ayo válasza ruti (#8213) üzenetére


ayo
addikt

nagyon köszi! akkor nem keresek már :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#8218) eami válasza pigster (#8216) üzenetére


eami
Topikgazda

nem olyan rossz kis pack ez, csak kicsit más vonal a többi mint az alien. Én örülök hogy befizettem :) Ark meg már csorog lefele le is ért :D Azért meglepődtem hogy 41GB.

(#8219) Csapoati: Azért nem egészen...
Volume: majdnem előrendeltem, csak sokalltam az árát
Penarium: ez tényleg +1 sor
Dropsy: már megvettem korábban, egész jópofa kis játék
Titan Souls: már többször gondolkoztam rajta, de gondoltam majd bekerült bundlebe
Broken Age: már megvolt, korrekt game

[ Szerkesztve ]

(#8219) Csapoati válasza eami (#8218) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Jó, hát te minden szir-szarnak örülsz, mert ha más nem is, legalább +1 sor. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#8220) DrTechnoid válasza eami (#8218) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Meg kell hozzá egy erőmű hogy értékelhető beállításokkal egyenletesen fusson. :) Én anno megvettem, de gyakorlatilag min grafón diavetítés,ergo játszhatatlan számomra. Amúgy lehet jobb is , mert ez a fajta játékstílus annyira bejön nekem hogy ha lenne egy komoly gépem , és elkezdenék az összes eddig megvásárolt survival gémmel csapatni, lehet még a szobámat se hagynám el többé :D

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#8221) erahurka


erahurka
félisten

Na én lemondtam ezt a hülyeséget, nagyon felhúzott most ezzel a sok indie vacakkal. A Ubisoftos bundle viszont nagyon király, ez a Gunslinger eszméletlen hangulatos. :))

(#8222) bepken válasza erahurka (#8221) üzenetére


bepken
veterán

ahogy nézem, korábban is ez a forgatókönyv volt: nagy játék + néhány kisebb cím. a korábbiakban mondjuk számomra több vonzó cím van, mint most ebben, de ez már más kérdés.
minden esetre én is lemondom, mert az ARK konkréten nem vonz, így meg már nem buli. ha jól értem a feltételeket, akár minden hónapban külön fel-lemondhatom, tehát én mindig a nagy cím alapján fogom eldönteni, érdekel e az aktuális hónap.

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#8223) Csapoati válasza erahurka (#8221) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Többnyire indie játékok szoktak lenni benne...

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#8224) Crytek válasza Csapoati (#8223) üzenetére


Crytek
veterán

Szerintem ezt ő is tudja ,de ez a mostani az eddigi összes 12$-os közül a legalja.
Lebontva 2$-t egyik game se éri meg. Még ha 1$-ért is adja el az ember őket akkor 6$-ra jön ki az ARK ami jó ár lenne ha nem lenne egy optimalizálatlan szarkupac.

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#8225) Crytek


Crytek
veterán

Ha megvettem a 12$-os havi humble-t azt meddig kell vagy mikor lemondani, hogy ne vonja majd a következő havit?

Next PC Upgrade: 2022

(#8226) bepken válasza Crytek (#8224) üzenetére


bepken
veterán

szerintem az Alien: Isolation magában megér 12$-t. az más kérdés, hogy nekem túl para :D de végig fogom szenvedni.

most minden esetre én is leiratkoztam, mert nem sok jót olvastam én se az ARK-ról. cserébe bezsákoltam néhány leértékelt játékot, mert Steamen van ez a Lunar New Year Sale + az Ubisoft Bundle

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#8227) Crytek válasza bepken (#8226) üzenetére


Crytek
veterán

Alien-t megnyertem steamgiftsen ,de nem is ez volt a kérdés :DDD
Meddig kell lemondani hogy az áprilisi bundle árát már ne vonja majd le?

Next PC Upgrade: 2022

(#8228) bepken válasza Crytek (#8227) üzenetére


bepken
veterán

"You wouldn't be billed again until seven days before the next bundle is released on the first Friday of December."
- elvileg :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#8229) erahurka válasza Csapoati (#8223) üzenetére


erahurka
félisten

Félreértesz, nincs baj az indie címekkel de ezek gagyinak tűnnek.

(#8230) deathlord20


deathlord20
csendes tag

Üdv!

Kellene egy kis segítség. Ezt miért kaptam?: Humble Bundle, Inc. just sent you a refund
3 emailt kaptam a humble Bundle-től. Konkrétan vissza adják a pénzem?
Aki tényleg tud segíteni, legyen szíves privátot küldeni.

[ Szerkesztve ]

"Olyan nincs, hogy olyan nincs"... -"Ha véghezviszed a lehetetlent, a főnököd felveszi a napi teendőid közé."

(#8231) Csapoati válasza deathlord20 (#8230) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Akkor ezek szerint nem én voltam az egyetlen ezzel.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#8232) deathlord20 válasza Csapoati (#8231) üzenetére


deathlord20
csendes tag

Írtam nekik, kaptam egy formaszöveget:

Hi there,

Thanks for your message!

Humble Bundle welcomes some multiple bundle purchases so our customers can purchase gifts for their friends and family. However, to ensure that bundles are bought for personal use only, many of our promotions limit the number of purchases. Because of those restrictions, we've refunded orders that were made beyond the limit for this bundle.

I apologize for any inconvenience caused, and thank you for your understanding.

"Olyan nincs, hogy olyan nincs"... -"Ha véghezviszed a lehetetlent, a főnököd felveszi a napi teendőid közé."

(#8233) Csapoati válasza deathlord20 (#8232) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Eh... 3-at vettem összesen, 2 különböző kártyával.

Más : új Bundle Stars csomag, 2 tierrel, FPS-ekre koncentrálva.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#8234) Vesa válasza Csapoati (#8233) üzenetére


Vesa
veterán

Csupa ismétlés megint sajnos. BS-nél sincs új a nap alatt úgy 1,5 éve

A tudomány a valóság költészete!

(#8235) ruti válasza deathlord20 (#8232) üzenetére


ruti
Közösségépítő

és vajon a már beaktivált játékok mikor tűnnek el?

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#8236) deathlord20 válasza ruti (#8235) üzenetére


deathlord20
csendes tag

Nem tudom, de ez G..iség!

"Olyan nincs, hogy olyan nincs"... -"Ha véghezviszed a lehetetlent, a főnököd felveszi a napi teendőid közé."

(#8237) Crytek válasza Csapoati (#8233) üzenetére


Crytek
veterán

Dead Effect 2 igazán jöhetne már pc-re!

Next PC Upgrade: 2022

(#8238) #65675776 válasza deathlord20 (#8236) üzenetére


#65675776
törölt tag

Mármint mi a geciség? Hogy nem akarják hagyni a nyerészkedést?

(#8239) ruti válasza #65675776 (#8238) üzenetére


ruti
Közösségépítő

2 db vásárlása még nem kimondottan az a nyerészkedés kategória szvsz

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#8240) deathlord20 válasza ruti (#8239) üzenetére


deathlord20
csendes tag

Én csak 1-et vettem 3 részletbe.

"Olyan nincs, hogy olyan nincs"... -"Ha véghezviszed a lehetetlent, a főnököd felveszi a napi teendőid közé."

(#8241) ruti válasza deathlord20 (#8240) üzenetére


ruti
Közösségépítő

Nekem is ket reszletben kifizetettet refundolt.

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#8242) Out válasza Csapoati (#8233) üzenetére


Out
addikt

Bezzeg az Indie Legends 3-t meg eltüntették, pedig tegnap reggel még 42 órát írtak a lejárati időhöz :(

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#8243) Csapoati válasza deathlord20 (#8240) üzenetére


Csapoati
nagyúr

+ ruti: LOL, azért ez már tényleg cinkes!

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#8244) pigster válasza #65675776 (#8238) üzenetére


pigster
senior tag

Egy moderátor jobban megválogathatná a szavait. Másokat ilyenért pihentetnek egy ideig.

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#8245) Out válasza pigster (#8244) üzenetére


Out
addikt

Sértő számodra a nyerészkedés? :D

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#8246) bepken


bepken
veterán

azt nem tudjátok, hogy a Telltale kód mit ad? megvettem HB-n a Back to the feature szériát és kaptam hozzá Steam kulcsot, illetve Telltale kódot is.

használható ez még, ha Steamen már aktiváltam a játékot?

sejtem a választ :DDD

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#8247) Agyzuzo válasza ruti (#8241) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Nekem is refundoltak, ráadásul azt amit 2 részletben vettem MAGAMNAK.
Írtam is a supportnak egy kedves e-mailt, hogy mi a véleményem erről a hozzáállásról...

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#8248) Csapoati válasza Agyzuzo (#8247) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Én is, mert az 1 dollárost vettem meg, amikor még 4,9 volt a BTA. Na most ha jók lesznek a plusz játékok, hadd ne vegyem már meg 3,2 dollárral többért...

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#8249) Agyzuzo válasza Csapoati (#8248) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Nem is értem amúgy, ekkora büdös gyökér társaságot... Nem kell nekik a pénz, vagy mi?
Megáll az eszem, komolyan... Eleve le van limitálva hány bundlit lehet venni, mégis mit gondolnak abból a kettőből leszek milliomos trader amit megvehetek, vagy mi? :U

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#8250) AxBattler válasza Agyzuzo (#8249) üzenetére


AxBattler
félisten

Ja, mondjuk lehetne egy értelmesebb korlát, pl. 5 bundle / kártya, vagy paypal fiók.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Bundle topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.