Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Bundle topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-02-21 07:51:27

LOGOUT.hu

Minden, ami "bundli"!
Részletek a legördítés után.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8451) eami válasza rlaci10 (#8450) üzenetére


eami
Topikgazda

:K

(#8452) Crytek


Crytek
veterán

Indiegalán ismét Hidden Object bundle van pár új versenyzővel , akit érdekel HH-ba jelezze a topikjában.

Next PC Upgrade: 2022

(#8453) lm83 válasza rlaci10 (#8450) üzenetére


lm83
őstag

Így végig gondolva az egészet minden héten indul egy új két-heti bundle és néha meg lesz különleges egy-hetes.

Tisztára majdnem mint most, csak fordítanak egyet...

(#8454) Ramoskaa


Ramoskaa
senior tag

Sziasztok! Steam linket szeretnék vásárolni! Érdekelnének a tapasztalatok. Illetve ,hogy médialejátszásra is alkalmas -e usb-n keresztül.
Köszönöm előre is!

Ha elolvastad az üzenetem, kérlek vedd a fáradságot és válaszolj!

(#8455) Ramoskaa válasza Ramoskaa (#8454) üzenetére


Ramoskaa
senior tag

Eltévedtem! bocsánat! :)

Ha elolvastad az üzenetem, kérlek vedd a fáradságot és válaszolj!

(#8456) eami válasza Ramoskaa (#8455) üzenetére


eami
Topikgazda

??? steam topicban vagyunk nem?:D amúgy én is fogok rendelni egy linket, szóval jöhetnek a válaszok :)

(#8457) DrTechnoid válasza eami (#8456) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Szerintem nem abban vagyunk, de amúgy igazán ne zavarjon ;]

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#8458) eami válasza DrTechnoid (#8457) üzenetére


eami
Topikgazda

lol! hogy benéztem én is :DD

(#8459) Niczo


Niczo
senior tag

lenne valaki akit érdekel a következő havi humbliból a south park?
nekem már megvan, de a this war of mine érdekelne, viszont csak ezért nem éri meg megvenni a bundlit, akciózva ennél azért jóval olcsóbb szokott lenni (a többi játék meg jó eséllyel felejthető, lásd e havi bundli)
jelenleg fut az előfizum, de lehet lemondom ha a south park-ra nem lesz ember (bár valószínűleg a group buys topikban lecsapna rá valaki)

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#8460) sto1911 válasza Niczo (#8459) üzenetére


sto1911
veterán

Mennyiert vennel This War-t?

(#8461) Niczo válasza Niczo (#8459) üzenetére


Niczo
senior tag

megoldva, köszi sto1911 :R

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#8462) bepken


bepken
veterán

Bundle Stars hírlevélben új giveaway-t hirdet, aminek kapcsán Planetary Annihilation kulcsot már be is zsebeltem (bocsi, linket nem tudok adni, gondolom egyedi) - na most kérdés, hogy a Steam fiók bejelentkezés nem veszélyes művelet e ilyen oldalak estén :D azt mondjuk olvastam, hogy ilyenkor a Steam nem a bejelentkezési adatokat küldi tovább, csupán egy hivatkozási számot, ami alapján aztán be tudnak azonosítani (ergo, ha jól értem, még a Steam azonosítóm is rejtve marad)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#8463) AtHoS válasza bepken (#8462) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Kisegítelek: [link]

read-only mode on the forum

(#8464) csaba17


csaba17
senior tag

helósztok
olyanra van mód hb-n , hogy megvegyem az e havi monthly bundle-t? az ARK: Survival Evolved érdekelne.

(#8465) genndy válasza csaba17 (#8464) üzenetére


genndy
addikt

Nincs, azokért mindig előre kell fizetni. Ha szólsz hogy kell itt vagy Trade topikban, lehet hogy valakinek maradt, de 10$ körüli árra számíts (tehát jóval több, mint a matematikai 12/8).

[ Szerkesztve ]

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#8466) csaba17 válasza genndy (#8465) üzenetére


csaba17
senior tag

az nem lett volna gond, de közben leszedtem torrentről próbaképp. hát a grafikát akárhogy állítom csúnya, vagy nemtom milyen, igaz csak egy gtx 950em van de akkor is, holnap megpróbálom megint, hátha csak valami más problémája van. ja és köszi az infót.

(#8467) alratar


alratar
addikt

A Jumbo Bundle 6 extra stuffjai mikor jönnek?
Azt írja kedd, de még semmi.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#8468) Csapoati válasza alratar (#8467) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Este 8, mint mindig.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#8469) alratar válasza Csapoati (#8468) üzenetére


alratar
addikt

Jah, hogy este nyolc.
Összezavart, hogy 11:00 a.m. van, időzóna megjelölés nélkül.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#8470) NyMRooD válasza alratar (#8469) üzenetére


NyMRooD
őstag

A visszaszámlálót figyeld, akkor jönnek az új cuccok amikor kereken 07:00:00:00-ra vált.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#8471) bepken


bepken
veterán

most nem kellett volna indulnia egy újabb kéthetes bundlinak a Jumbo kiegészítés mellett?

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#8472) kemotox válasza bepken (#8471) üzenetére


kemotox
addikt

Azt nézem én is, hogy mi ez a három napos cuccli? Meg miért nem nyolckor jött, mint eddig? Elég fura.

(#8473) Csapoati válasza bepken (#8471) üzenetére


Csapoati
nagyúr

De jó, egy hete vettem a Transoceant 4,74 dollárért. :D Most meg még 8 játék járt volna mellé nem egész 3 dollárért.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#8474) bepken válasza kemotox (#8472) üzenetére


bepken
veterán

ez az early access dolog már pörög néhány napja, de annyira jellegtelen játékok, hogy még fél dollárt is sajnálnék kiadni érte...
még azért reménykedek benne, hogy 20:00-kor jön egy új bundli :)

(#8473) Csapoati! ismerős....hasonlóképp jártam én is most a South Park játékkal :D

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#8475) maross válasza Csapoati (#8473) üzenetére


maross
veterán

udv a klubban :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#8476) kemotox válasza bepken (#8474) üzenetére


kemotox
addikt

Jaa értem, gondoltam is hogy ez tuti nem most jött, csak lemaradtam róla, de akkor tényleg. Akkor még simán jöhet nyolckor valami jóság!

(#8477) horvathd válasza kemotox (#8472) üzenetére


horvathd
aktív tag

USA-ban most a hétvégén álltak át nyári időszámításra, ezért lett egy órával hamarabb elérhető a kiegészítés.

"The Kid just rages for a while."

(#8478) kemotox


kemotox
addikt

Keine bundli?

(#8479) bepken válasza horvathd (#8477) üzenetére


bepken
veterán

"Today’s new bundle launches two hours later than usual — we’ll GDC you at 1 p.m. Pacific time!" - úgy tűnik, hogy ma egészen 9 óráig várnunk kell :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#8480) kemotox válasza bepken (#8479) üzenetére


kemotox
addikt

Jaaaaj istenem hát nem bírom én má ezt a feszültséget! :D Reggel óta remegve várom az új bundlit.

(#8481) Sethdobaloah válasza kemotox (#8480) üzenetére


Sethdobaloah
senior tag

no ettől se horpad be a pénztárcám :)

...csak én vagyok helikopter?

(#8482) Csapoati válasza kemotox (#8480) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Remélem tudsz programozni, a Cryengine bundle akkor neked való. ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#8483) bepken


bepken
veterán

na gyerekek! házi feladat, holnapra mindenki dobjon össze egy saját fejlesztésű CRYENGINE játékot! :D

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#8484) kemotox válasza Csapoati (#8482) üzenetére


kemotox
addikt

Hát szívrepedést kaptam mikor megláttam...

(#8485) MoVieFaN


MoVieFaN
tag

Humble Jumbo Bundle 6
A mai bónuszok közül van valakinek Shadowrun Returns eladó?

Üdv, MoVieFaN /// Én ilyennek születtem! Mi a te mentséged? /// Irigylem azokat, akik több ISP közül is választhatnak. Budapest belváros 2024.

(#8486) MoVieFaN válasza MoVieFaN (#8485) üzenetére


MoVieFaN
tag

Tárgytalan.

Üdv, MoVieFaN /// Én ilyennek születtem! Mi a te mentséged? /// Irigylem azokat, akik több ISP közül is választhatnak. Budapest belváros 2024.

(#8487) Crytek válasza bepken (#8483) üzenetére


Crytek
veterán

Far Cry 1-et valaki összedobhatná az új Cryengine-el :Y

Next PC Upgrade: 2022

(#8488) kriszpontaz válasza Crytek (#8487) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Láss hozzá, ne hozz szégyent a nevedre :D. ;]

(#8489) ToXeN


ToXeN
tag

Nem véletlenül megy 3 bundle egyszerre, ilyen semmilyen pack mint a cryengine...

"The days are long but the years are short"

(#8490) bepken válasza ToXeN (#8489) üzenetére


bepken
veterán

semmilyennek azért nem nevezném... hasonló kaliberű bundlinak mondjuk zene- vagy képszerkesztés témában ugy örülnék, mint majom a farkának! :)

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#8491) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

Sikerült valakinek a regisztráció a CryEngine.com-on? Mert hiába töltöm ki a regisztrációs adatlapot, semmit nem csinál a Save&Continue gombra. Lehetséges hogy kell nekik a minimum 5 usd a regeléshez?

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#8492) eami válasza DrTechnoid (#8491) üzenetére


eami
Topikgazda

vagy lehet hogy firefoxot használsz, nekem az utóbbi időben előjött ez a jelengés. pl square-enix boltjában sem tudok az utolsó gombra rányomni.

(#8493) kriszpontaz válasza DrTechnoid (#8491) üzenetére


kriszpontaz
veterán

A védelem követés ellen-t az oldalon kapcsold ki és menni fog. Minden problémás oldalnál el kell játszani egyszer.
FIREFOX alatt.

Eami: ez rád is vonatkozik a Square Enix oldalán.

[ Szerkesztve ]

(#8494) eami válasza kriszpontaz (#8493) üzenetére


eami
Topikgazda

:R

(#8495) joe-ker


joe-ker
senior tag

1,5 órája ez van HB-n,ilyenkor mi a szitu?

(#8496) eami válasza joe-ker (#8495) üzenetére


eami
Topikgazda

megnyitod emailbol a linket.

(#8497) MrTwister


MrTwister
őstag

Humbli Bundliból ezek nem kellenek nekem, eladnám őket: Warmachine Tactics, Shadowrun returns és a Shadowrun: Dragonfall DC, Dreamfall Chapters, Magicka 2, Holy Potatoes! A Weapon Shop?!
Jöhetnek ajánlatok itt is vagy pm-ben, ha valakit érdekel, köszönöm szépen! :R

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#8498) bepken válasza joe-ker (#8495) üzenetére


bepken
veterán

emailt nem kaptál véletlenül? - illetve ilyesmi nekem is volt egyszer kártyás fizetésnél. ott akkor az volt a gebasz, hogy bent maradt a kosárban egy olyan tétel is, ami már nem annyiba került, mint amikor betettem oda (lejárt az akció) ilyenkor meg ugye nem zárja le a tranzakciót.

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#8499) joe-ker válasza bepken (#8498) üzenetére


joe-ker
senior tag

Nem kaptam e-mailt,és a kosárban sincs semmi.Próbáltam másik ip-vel szintén ez van.
Majd holnap megpróbálom megint.Nem az első vásárlás de ílyen még nem volt.

(#8500) bepken válasza joe-ker (#8499) üzenetére


bepken
veterán

legegyszerűbb szerintem, ha kitörölsz mindent a kosárból, illetve másik böngészővel próbálkozol. így szerintem menni fog.

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Bundle topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.