Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sanya


Sanya
nagyúr

A privát felhő a legjobb felhő :)
Otthon a NAS-on.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#2) Sirus86 válasza Sanya (#1) üzenetére


Sirus86
tag
LOGOUT blog (1)

Egyebkent mar ket nagy cegrolis tudok, aki lement az MS felhorol es visszament on-premre, vagyis privat felhobe. Az ok prozai volt: Meg elozo evben junius kornyeken elloptak a master key-t az azure-bol (tehat kb mindent lathattak a betorok), illetve komputingban Azure kb 3-szor dragabbra jott ki, mint on-prem.

És mondá az Úr: És legyen immáron a kocka, tetraéder!

(#3) Z_A_P


Z_A_P
addikt

Legutóbb a szuverenitási követelményeket vették ki a tervből, vagyis az amerikai tech óriásnak már nem kell összekapcsolt vállalkozást indítania EU-s céggel, hogy a régióban tárolja és dolgozza fel az ügyféladatokat, enélkül is járna a legmagasabb kiberbiztonsági minősítés.

Jeee micsoda meglepetes. Kapott a csicska (EU) ket kokit meg sallert a fonoktol (US), maris valtozott a terv.

[ Szerkesztve ]

OK

(#4) Raysen623 válasza Z_A_P (#3) üzenetére


Raysen623
addikt

Tehát Amazon, Google, Microsoft...szívesen. :U

Én speciel nem engedném az európai adatokat máshol tárolni, csak Európában. Nehogy már ez akkora problémát jelentsen a 21. században. Vitatkozzanak csak nyugodtan, azért vannak.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#5) btprg válasza Sirus86 (#2) üzenetére


btprg
senior tag

A majdnem mindenki által hülyének nézett gabor7th megdicsőülése kezdetét veszi? :)

"Tepid! Tepid is no good for a star, but it'll do for stardust." (nmlorg/naim)

(#6) kilua


kilua
senior tag

Nos, cég esetén nem tudom mi a helyzet, de 1 terabyte felhős tárhely magán személynek a legolcsóbb helyen is havi 6dollár azaz 2ezer+ forint.

Én egyszerűen a routerembe bedugtam egy régi usb HDDt, úgy ingyenes. :)

[ Szerkesztve ]

(#7) Sirus86 válasza kilua (#6) üzenetére


Sirus86
tag
LOGOUT blog (1)

Cegek eseten rendkivul draga a tarhely. Boduletes osszegek mennek el pl Sharepoint onlinera.

És mondá az Úr: És legyen immáron a kocka, tetraéder!

(#8) NandoXXL válasza Sirus86 (#7) üzenetére


NandoXXL
senior tag

Fogyatékos ge...ik meg is veszik, cserébe a bank megspórolja a fizetés emelést. Lemerem fogadni olyan kenőpénzek mennek... Minden szarra költenek ami divat(lehet rá hazudni hatékonyságot, produktivitást, marketingel mint az a.i. amai formájában), a core rendszerek meg köhögnek, tákolt szar az egész, nem lenne válság fel is mondanék a picsába az ER.TE-ben. KH-hasonlóan szar hely.

[ Szerkesztve ]

(#9) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

"...az amerikai tech óriásnak már nem kell összekapcsolt vállalkozást indítania EU-s céggel, hogy a régióban tárolja és dolgozza fel az ügyféladatokat, enélkül is járna a legmagasabb kiberbiztonsági minősítés..."

Ez nagy baromsag volt, plusz nem ertem, hogy fer ossze a GDPR-ral...

https://www.coreinfinity.tech

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.