Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Sok sikert. De az, hogy az ulefon és társai kezdik osszeszedni magukat durván erős kijelentés. Support kuka, kamu spec ifikaciok, kamu kamerák stb. Tapasztalatból irom.
De kivi leszek hogy szedik össze magukat, legyen igazad.

[ Szerkesztve ]

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#2) joey04


joey04
titán

Kína megette ezt is.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#3) xsjado93


xsjado93
senior tag

Az egész ipar unalmas és kiszámítható, nem csoda, hogy az ezt képviselni vágyó expó is :( régen az MA-t sokkal nagyobb élvezettel görgettem és olvastam, ma már inkább a megszokás, meg a fórumokban nyomonként fellelhető érdekes információmorzsák tartanak itt. De ettől függetlenül hatalmas köszönet a munkátokért! :R

Your life is a lie.

(#4) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nem csodálkoznék, ha eddig még nem ismert gyártó is felbukkanna a semmiből csak hogy borsot törjön a többiek orra alá. Nem gond, a többiek is igy kezdték. Régebben mintha lettek volna táncos csajok is, vagy csak álmodtam? AliceWake nem akart menni, vagy csak nem sikerült rábeszélni? :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#5) Oliverda


Oliverda
félisten

Úgy fest, ez törvényszerű. Az MWC kb. mostanra jutott el oda, mint a Computex bő 10 éve, vagy említhetnénk CeBIT-et is, ami már meg is szűnt.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#6) Ricardo


Ricardo
félisten

Én a Xiaomi 13-as szériájára kíváncsi vagyok.
Ahogy a cikkben is van a samsung nem szokott bejelenteni az MWC-n, de azért reménykedem hallunk valamit az A54-ról.
Meg aztán talán valamelyik gyártó amitől nem is várnánk meglep minket valamivel (jó lenne), bár erre kicsi az esély.
Amiket még várok, azok az interjúk. Bízom benne hogy minél több cég képviselőjével (főnökével) sikerül beszélnetek.

(#7) Graphics válasza joey04 (#2) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ez most annak fényében kijelenteni ,hogy a Huawei-t elkaszálták, elég markáns.

A többi meg önszántából lépett egy hátraarcot...

Ennyi erővel az Apple is megette ezt, mert ők ott sincsenek, mégis a legnagyobbat kaszálják a piacon, amióta az okostelefonok megjelentek.

Ezek egyike sem Kína hibája... Van rengeteg érdekes telefon, de sokat felénk nem is hoznak pl. a japánok sem.

Ezeknek a kiállításoknak a valós jelentősége már megszűnt. Az online világban az információ áramoltatása könnyebb. A kiállításnak esetleg presztízs jelentősége lehetetett/volt valamikor.

A mára kikopott.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#8) Luck Dragon

Akikre a legjobban kíváncsi lennék az a Motorola , mi az elképzelésük a jövő szempontjából esetleg új modellek érkezése, árazása.

Realme esetében hasonló kérdéseim lennének mint a Motorola esetében, plusz megkérdezném tőlük, hogy kis hazánkban a Realme 10 családot miért nem elérhető még mindig?

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#9) csorbajeno válasza Graphics (#7) üzenetére


csorbajeno
veterán

Én úgy értelmeztem a joey04 hozzászólását, hogy a jelentése ugyanaz, mint a tiédnek. Lényegében a Samsungon kívül csak kínai cégek képviseltetik magukat, ergo Kína "megette" az MWC-t. Legalábbis én így értelmeztem. :R Egyébként meg teljes mértékig osztom a véleményedet, sajnos így van.

(#10) Graphics válasza csorbajeno (#9) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ehhez kellett a többiek töketlenkedése is.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#11) DS39 válasza csorbajeno (#9) üzenetére


DS39
nagyúr

így 2023-ra nem is nagyon van más a piacon. sajnos.
Apple, Samsung + a temérdek kínai gyártó. Ez ma a mobilpiac.

ezen kívül még gyárt telefont a Sony és a Google, de ők nem azzal céllal teszik mindezt, hogy elárasszák a világpiacot a telefonjaikkal, nem az a céljuk, hogy minden 3. embernek Pixel vagy Xperia legyen a kezében.
A Google értelemszerűen az Android OS-t tech-demózza, a Sony pedig a kamera szenzorait.

én egyébként azt várnám az elkövetkezendő évektől, hogy ezeket a notchokat, kameralyukakat sikerül kiirtani a kijelzőkből. tök mindegy hogyan, van rá több megoldás is, de ez kellene trend legyen.

[ Szerkesztve ]

(#12) Graphics válasza DS39 (#11) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Én a pop-up kamerát láttam egy nyerő ötletnek, de az arcalapú feloldashoz meg az nem klappolt igazan.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#13) DS39 válasza Graphics (#12) üzenetére


DS39
nagyúr

nekem a Sony-féle megoldás tetszik, de a pop-up is oké. (főleg annak aki ritkán használja az előlapi kamerát.)
az arc alapú feloldás, csak az iPhone-on biztonságos, mert 3D-s, az androidos gyártók 2D-s megoldása fényképpel is kijátszható, biometrikus azonosításra az ujjlenyomat szerintem tökéletes.

(#14) pusszycat válasza DS39 (#13) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Én rengeteget próbáltam fényképpel kijátszani, kicsivel naggyal, de nem igazán sikerült, vagyis sehogy. A pop-up kamera volt a nyerő de elkaszálták szerintem drága volt úgy kihozni a telot, az arc alapú feloldás meg nem fontos ha van kijelző alatti, sötétben amúgy is macerás.

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#15) xsjado93 válasza Graphics (#12) üzenetére


xsjado93
senior tag

Meg a normális IP védelemhez sem, gondolom.

Your life is a lie.

(#16) TrueWhitee


TrueWhitee
tag

A Honortól is meg lehetne ám kérdezni egy jókora nagy nyakleves mellett, hogy az ultra prémium kategóriájú Honor Magic 4 Ultimate telefonjukat (vagy a következőt), a fenéért nem globális értékesítésre szánták. Miattuk vettem 14 Pro Maxot, ellenben, ha lett volna normális GMS-sel az Ultimate, nem lettem volna rest inkább arra beruházni.

(#17) pusszycat válasza TrueWhitee (#16) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Mintha megbántad volna döntésed.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#18) TrueWhitee


TrueWhitee
tag

Az android azért a szívem csücske lesz mindig is. Nem mondom, hogy nem szerettem meg ezt sem, de hiányzik a mókolgatás. :) A Huawei P30 Pro (ami sajnos kimúlt) után pedig reménykedtem benne, hogy a következő is vagy egy Huawei lesz, vagy Honor (utóbbinál a fentebb említett).

(#19) DS39 válasza TrueWhitee (#16) üzenetére


DS39
nagyúr

szerintem jobban jártál így.
a Honor már nem hozza azt a minőséget, amit a kitiltás előtti Huawei.

(#20) TrueWhitee válasza DS39 (#19) üzenetére


TrueWhitee
tag

Persze, tisztában vagyok vele. Átmeneti telefonnak, miután a P30-am tönkrement és még nem volt meg a 14PM, kénytelen voltam venni valamit, így egy Honor X8 szolgált ki 1,5 hónapig kb, hááát... Visszasírtam a P30-at. :D A Honor M4U-n elgondolkodtam, hogy megrendelem kínából, már csak a kamerája miatt is, de lemondtam róla, mert HMS-re a bankom egyáltalán nem írta meg a programot és anélkül viszont elég nehéz lett volna megkedvelnem a rendszert. Apple-nél az üzemidő, ami tetszik. Ja és a Samu 22Ultra is terítéken volt, de az üzemidő miatt (két ismerősnek is az volt) maradtam az almánál.

(#21) spect80 válasza DS39 (#19) üzenetére


spect80
senior tag

A magic 5 prora azért kíváncsi leszek

(#22) klaya86


klaya86
senior tag

Kezd már évek óta kifulladni az egész mobil ipar. Nulla innováció. Az MWC is full felesleges, legalább számomra érdektelen. Minden bejelentés előtt álló telefonról általában már sok-sok héttel a megjelenés előtt kiszivárog minden. Gyakorlatilag érdemi meglepi nem marad.

(#23) DS39 válasza TrueWhitee (#20) üzenetére


DS39
nagyúr

ha vissza akarsz térni androidra, akkor az S23 Ultra lehet a befutó, mert ez most jól sikerült nekik. (az egész S23-as széria)

(#24) Somatom válasza DS39 (#23) üzenetére


Somatom
veterán

Ez jön le a topikjaikból. Kíváncsi leszek, hogy ez mennyire fog megmutatkozni az eladásokban. Örülnék, ha lendületben maradna a Samsung, mert tetszenek a próbálkozásaik.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#25) Isti2 válasza Graphics (#10) üzenetére


Isti2
aktív tag

Meg a gerillamarketing a szolgáltatóknál, boltokban.
Csak almát samut meg huaweit nyomták, 2019 óta meg xiaomi 1+, stb. a huawei helyett. Nekem anno a lumia 735 is csak rendelésre jött, pedig akkor még pont jól ment a winmo szekere. Később Lg G6-öt is csak azért láttam élőben mert más valakinek jött rendelésre és kikapcsolt állapotban megnézhettem. Sony, Nokia, BB, Motorola dettó elérhetetlen (még kirakott mint se)de minden fiók tele a fenti márkákkal, MM-Ben meg raklaposan is. :(((
Az egységsugarú júzernek meg az a lényeg ha bemegy azonnal legyen valami akár ingyen is hogy egy óra múlva már szatyorral tudjon kijönni, magyarul azt vesz amit talál vagy rásóznak. Csak mi ma fórumozók keresünk mást :DD

[ Szerkesztve ]

(#26) Graphics válasza Isti2 (#25) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Kis korrekció ,hogy az már nem WinMo volt, hanem WP.

Nekem valahogy sose jött be az a rendszer, de ez szerintem amiatt, mert Androidon szocializálódtam, volt próbálkozám az iOS felé is, de az sem égett belém pozitívan.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#27) SkyLine3000 válasza DS39 (#11) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Akkor tűnnének el végre a noccsok, meg lyukak a kijelzőkről, ha végre abbahagyná az apple. Hisz mindje birka gyártó őket utánozza, akármekkora ökörség is az. Márpedig a noccs és tsa-i pont az. Most is mi van? Egyre több gyártó kezdi kopizni a dinamikus szigetet... Szánalmas az egész. Ebből a szempontból tisztelem a Sony-t pl, akik nem erőlteteik ezeket a szarokat. Vagy ott a ZTE, akik legalább megpróbálják elrejteni a kukkert a kijelző alâ.

(#28) Graphics válasza SkyLine3000 (#27) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

És ebben a notchos világban milyen notchtalan készüléket használsz? :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#29) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Érdekes, amit mondtok! A mai netes világban szinte semmi értelme sincs a személyes bemutatóknak.
Innováció alig...
Új gyártó meg honnan jönne?? Sehonnan! Ez olyan költséges ipar, hogy a semmiből nem lehet jönni. Valahonnan vagy valamiből lehet jönni. Semmiből nem.
A kínai mobilokra "kötelezően telepített" kémprogramok valósak. Európa meg sehol sincs. Jolla mit mutat be? Nem látni őket sehol a boltokban, de mobilomon sem nagyon.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#30) Graphics válasza Polarstar (#29) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ez jutott eszembe: [link]

Én amúgy az Ubuntu Touchot fogom most kipróbálni, kíváncsi vagyok mit tud.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#31) Ricardo válasza Polarstar (#29) üzenetére


Ricardo
félisten

" A mai netes világban szinte semmi értelme sincs a személyes bemutatóknak."
A személyes találkozókat nem lehet online pótolni. A kapcsolati tőke pedig még mindíg az egyik legnagyobb érték a világban.

(#32) pusszycat válasza Polarstar (#29) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

A mai netes világban szinte semmi értelme sincs a személyes bemutatóknak.

Ez olyan mint a telefonszex. Jó, jó de nem az igazi. ;]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#33) Ricardo válasza pusszycat (#32) üzenetére


Ricardo
félisten

A telefonszex nem az igazi.
Kicsik a lukak :DDD

[ Szerkesztve ]

(#34) Luck Dragon válasza Ricardo (#33) üzenetére

Tapasztalatból hallottad ? :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#35) Ricardo válasza Luck Dragon (#34) üzenetére


Ricardo
félisten

Értelmetlen dolgokba bele sem kezdek ;)

(#36) pusszycat válasza Ricardo (#35) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Én is csak filmben láttam. :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#37) Polarstar válasza Ricardo (#31) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Jogos, egyetértek.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#38) Franklin


Franklin
addikt

A legfontosabb info kimaradt: lesz-e KAS? ;]

szerk: aki nem tudná miről van szó: [link]

[ Szerkesztve ]

(#39) GreatL


GreatL
őstag

Nem véletlenül mentek páran csődbe vagy szálltak ki. A mai okostelefonok miniszámítógépek. Lehet nyomkodni a képernyőjüket. Csodás.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#40) asdf_ válasza DS39 (#11) üzenetére


asdf_
veterán

én egyébként azt várnám az elkövetkezendő évektől, hogy ezeket a notchokat, kameralyukakat sikerül kiirtani a kijelzőkből. tök mindegy hogyan, van rá több megoldás is, de ez kellene trend legyen.

Én fogtam magam, bementem a fejlesztői menübe, azt eltűntettem a ****-be azt az ocsmányságot és így soha többet nem látom.

Ettől persze még front vakuledem nem lesz, így azt nem tudom notification lednek használni (ha már a nyomorult gyártónak nem fért bele az a 0,01 dollárcentnyi SMD led, oda az épp világító közelségérzékelő infra mellé), de ezt meg úgy nagyjából túlélem. Azt az undorító lyukat nem látom soha, az a lényeg.

[ Szerkesztve ]

(#41) Graphics válasza asdf_ (#40) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Azért az a fél centi fekete sáv sem szívderítő látvány :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#42) asdf_ válasza Graphics (#41) üzenetére


asdf_
veterán

Szerintem meg ha nem tudod, észre sem veszed, hogy ott van. És fényévekkel jobb annál a hülye lyuknál.. Annál bármi jobb. És hogy mennyire nem érdekel 3-4 mm sötét csík, azt el sem tudom mondani neked...

[ Szerkesztve ]

(#43) Graphics válasza asdf_ (#42) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Na így még durvább a helyzet :D.

Nagyon eltolja az arányokat.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#44) asdf_ válasza Graphics (#43) üzenetére


asdf_
veterán

Régen is ott volt, most is ott van. Ez egy használati tárgy, egy nyüves telefon. Nem kiállított aranymetszéses kép lesz belőle egy galériában, hanem megmutatja, ki hív, meg hogy hova a pélóba kell mennem és oda merre, meg elolvasom a híreket rajta. Majd ha kép lesz a falon, aminek együtt kell futnia a keretttel, akkor érdekelni fog, addig nem 🤷‍♂️

(#45) Ricardo válasza asdf_ (#44) üzenetére


Ricardo
félisten

Téged nem érdekel, mást meg igen. ettől szépa világ.

(#46) pusszycat válasza asdf_ (#44) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Megértelek engem az zavar ha középen van a lyuk, ha bal oldalt van észre sem veszem, de ha középen akkor mindig ráfókuszálok. Mindenkinek van valami bogara ami az agyára megy. :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#47) Balage005


Balage005
csendes tag

Kis péklapát nagy péklapát nulla innováció unalmas egyhangú felhozatal!már mindenki miniszámítógépet gyárt nem mobiltelefont! 🤷
Én azért visszasírom azt a 2010-11-es évek környékét!

(#48) Oliverda válasza Balage005 (#47) üzenetére


Oliverda
félisten

"már mindenki miniszámítógépet gyárt nem mobiltelefont!"

Ez nem igaz, lehet még találni butatelefonokat is a piacon.

"Én azért visszasírom azt a 2010-11-es évek környékét!"

Tényleg remek volt a csapnivaló akkus üzemidő, a lassú töltés az öklömnyi kockákkal, a pocsék kamera és a 4-5 hüvelykes kijelző.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#49) Graphics válasza Oliverda (#48) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ez az amikor a nosztalgia miatt megszépülnek a lassú telefonok... :DDD

@Balage005: Melyik készülék hiányzik abból az időből?

Nyomógomb, vagy MSM7227?

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#50) Balage005 válasza Oliverda (#48) üzenetére


Balage005
csendes tag

"Ez nem igaz, lehet még találni butatelefonokat is a piacon" igen szó szerint csak azokat mert már úgymond félokos nyomógombos (ami alatt JAVA-t Series40 oprendszert témázhatóságot widgetet értek) nem létezik

"Tényleg remek volt a csapnivaló akkus üzemidő, a lassú töltés az öklömnyi kockákkal, a pocsék kamera és a 4-5 hüvelykes kijelző." A majdnem egy hetes üzemidő/feltöltés nem volt olyan rossz emellett azt a pár órás töltést ki lehetett bírni...öklömnyi kocka..hmmm...könnyebben elfért a tenyeremben mint a mai legkisebb buta nyomógombos vagy tapimobil!kijelzőben megértelek de internetes tartalomfogyasztásra úgymint online filmnézés arra ott a pc vagy tablet játékra meg pc vagy konzol!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.