Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Elit3Zotya válasza Cunaja (#149) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Ez az oldal. :N
12s ultrám szvsz elvert mindent amivel összehasonlítottam, még is hugyos pontszámot kapott itt.
pl. [link] [link]
Azért nem volt tökéletes közel sem, mert a kontrasztot túlhúzza.
Azt nem tudom, hogy élőben a 13 pro is ilyen jó lesz e, de nagy rá az esély hogy igen, és remélem ezen vesznek vissza kicsit.
De az, hogy az x90 pro plus is ilyen helyezést kapjon..:DDD

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#152) Cunaja válasza Elit3Zotya (#151) üzenetére


Cunaja
addikt

Szia!
:R a linket. Végül is csak azt látom rajtuk, amit eddig is tudtam. :K
A 12S ultra továbbfejlesztett verziója.
2 dolog, ami nem igazán tetszik a 13 pro-ban, de végül is csak egy, ami bosszantó.
Az USB. Berakják a baromi gyors tárolót, de még mindig az átvitel a kőkorszakban van. Ez nehezíti az adatmentést külföldön. Itthon nem, mert felhőbe megy.
A másik, a 4K szelfi hiánya a gyári fényképező alkalmazással. Van Gcam erre.
A Vivo, nem lesz kis hazánkba. (Alma és a Samu nem kellene, mert nem tetszik a rendszer. )
Most már csak az Android auto aggaszt kicsit a Xiaomi EU romon. Vannak panaszok.
Remélem ez javulni fog.
A kamera még kezdeti, de így is brutális, ami csak jobb lesz, az idő múlásával.
Ha lenen sok ezer dollárom, a te hozzászólásodban linkelt telót is az első helyekre pontoznám, a kép alapján. Jó a dinamika tartománya, a színhúség is megfelelő ;] . Az égre vannak jó PS filterek, a teszt előtt rátolnám gyorsan.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#153) Fall-N válasza Noukoum (#45) üzenetére


Fall-N
veterán

És ezt hány saját telefon alapján jelented ki? :U Nekem volt Mi A1 (Android One), Redmi Note 7, Poco X3 Pro van most, de asszonynak volt Redmi 5 és egyiknél sem tapasztaltam semmiféle értesítési hibát. A jelenlegi Poco X3 Pro meg amúgy sem egy rossz telefon ma sem, semmi baj nincs vele szoftveresen. Nemsokára kijön rá a MIUI 14 Android 13-mal és a tapasztalatok alapján jó lett a frissítés. Magasabb kategóriában sem hallottam sok panaszt.
Erősen power user vagyok, ha nem működne jól, már rég kivágtam volna a fenébe. Redmi Note 7 is jól működött, de a hardver közben kevés lett, főleg a 4 GB RAM.

[ Szerkesztve ]

(#154) #77167872


#77167872
törölt tag

Elég sok Xiaomi/Redmi/Poco volt a családi készülékek közt az elmúlt években amik kikoptak vagy elfogytak alólunk! Lett helyette pár darab OnePlus és feleségnek Samsung.
Azóta valahogy mindenki elérhető mindenki azonnal megkap minden üzenetet és nincs megszakadt hívás sem(ez csak pár példa), és senki sem rohangál átérhetetlen féltéglával. Xiaomi alól nem vásárolnánk semmit pláne a forma miatt (mint páran) és akkor az árról nem is beszéltem!

(#155) novinyul válasza #77167872 (#154) üzenetére


novinyul
veterán

Szeretem ezeket az egyedi eseteket, de általában user hiba szokott lenni a legtöbbször. :)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#157) CortezX válasza #77167872 (#154) üzenetére


CortezX
aktív tag

Nekem az S21 akar rendszeresen mélyaltatni olyan (új) appokat, amiket naponta használok... Ha skippelem az erről szóló értesítést, nem jönnek értesítések/üzenetek. Be kell sajnos állítgatni mihez ne nyúljon az akkukímélő. A Miuiban (szerintem) ez is egyszerűbben megoldható.

(#158) novinyul válasza #77167872 (#156) üzenetére


novinyul
veterán

Mennyi ilyen "hibával" találkoztunk már bent a bolta :U De általában a vevők jobban tudják :K

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#159) muszi0521


muszi0521
aktív tag

A 13.-as. tetszik ! Ha a szolgáltatok forgalmazzák be nevezek egyre !

(#160) Aryon87 válasza #77167872 (#154) üzenetére


Aryon87
félisten

User error. Nem egy Xiaomim volt, és egyikkel sem volt se térerő se hívásbeli probléma, ahogy most a 12X esetén sincs.
Egyedül a virtuális közelségérzékelő tud viccelődni.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#161) janeszgol válasza Aryon87 (#160) üzenetére


janeszgol
félisten

Pontosan. Xiaomival sosem volt térerő problémám. Ellenben a Samsunggal, amit meg ő istenített ezen a téren. (Samsungnál 2013 óta probléma ez. Még az S10 is sokszor volt "hívhatatlan".)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#162) buchy válasza Aryon87 (#160) üzenetére


buchy
tag

User error. Virtuális közelségérzékelő nem tud viccelődni.

(#163) Aryon87 válasza buchy (#162) üzenetére


Aryon87
félisten

Szerintem nagyon jol erteni hogy pontosan mire gondoltam.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#164) Corsa02


Corsa02
őstag

Az egyébként baromi fura, hogy a német Telekom és Mediamarkt a Szerb Yettel már belistázta a Xiaomi 13-akat, lehet előrendelni, de nálunk még semmi híre...a Yettel és a Telekom is csak annyit mondanak, hogy figyeljem a honlapjukat.

The Truth Is Out There --->

(#165) Cunaja válasza Corsa02 (#164) üzenetére


Cunaja
addikt

A Magyar Xiaomi 03.08-al engedi hivatalosan.
Ezért is írtam fentebb, hogy 8-án rendelem.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#166) Corsa02 válasza Cunaja (#165) üzenetére


Corsa02
őstag

Ez minden országban 03.08, nem a Magyar Xiaomi-tól függ, Németországban is csak előrendelni lehet, 03.08-tól szállítják ki. Én kíváncsi lettem volna, hogy a szolgáltatók mennyiért és hogyan listázzák be, de csak titkolóznak egyelőre. Na mindegy, kibírom szerdáig :D

The Truth Is Out There --->

(#167) Cunaja válasza Corsa02 (#166) üzenetére


Cunaja
addikt

Nőnapi meglepi lesz.
Nem is tudom előrendelni, csak személyesen, mert speciális előfizum van. Így még időpontot is foglalnom kell egyből.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#168) Corsa02 válasza Cunaja (#167) üzenetére


Corsa02
őstag

Nőnapi és drága meglepi... az asszony is ilyenre akarja cserélni a P20 Lite-ot :D

The Truth Is Out There --->

(#169) Cunaja válasza Corsa02 (#168) üzenetére


Cunaja
addikt

Azért P20 Lite után, igen nagy ugrás. Tudja az Asszony is, mitől döglik a légy. :K
Foglaltam időpontot szerdára. :D

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#170) Corsa02 válasza Cunaja (#169) üzenetére


Corsa02
őstag

Kb. Űrugrás igen, az már lagghalmaz :D

The Truth Is Out There --->

(#171) Cunaja válasza Corsa02 (#170) üzenetére


Cunaja
addikt

Telekom adott ajánlatott. :K
13:00-kor ott is vagyok.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#172) Corsa02 válasza Cunaja (#171) üzenetére


Corsa02
őstag

Itt Győrben semmi...nincs sehol a telefon, a Yettel a kérdést sem érti...
Telekom csak online... Médiaban nincs

The Truth Is Out There --->

(#173) Cunaja válasza Corsa02 (#172) üzenetére


Cunaja
addikt

Itt is csak előrendelés van, a kiszállítás állítólag folyamatban.
Ma még nem lesz teló, csak szerződés és megrendelés.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#174) Corsa02 válasza Cunaja (#173) üzenetére


Corsa02
őstag

Ja értem, hát én szivesen megnyomkodtam volna, vagy legalább egy vitrinben élőben megnéztem volna. De sehol semmi... szerintem ez nagyon gáz. Bezzeg S23 a csapból is folyik :D

The Truth Is Out There --->

(#175) Cunaja válasza Corsa02 (#174) üzenetére


Cunaja
addikt

Most ez még idegen sok embernek.
A Samunak nagyobb volt a marketing. Ki mennyit áldoz reklámra.
Szerintem azért kiállított darab biztos lesz hamarosan. 1-2 napon belül.a
Majd ha kijön az optimalizált szoftver a kamerára, akkor sokan ezt akarják majd vásárolni.
Ami érdekes.
A "hülye azért nem vagyok üzlet" a Samut 10 havi kamatmentes részletre adja. A 13-as sorozatot, meg 16%-os kamatra.
Elmehetnek ezek is a ......
Ebből is látszik, hogy vinni fogják a telót.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#176) Corsa02 válasza Cunaja (#175) üzenetére


Corsa02
őstag

Na igen. Még várok pár napot, én is szolgáltatón keresztül akartam venni (Yettel), de halvány fogalmuk nincs, hogy forgalmazzák-e vagy sem. Ügyfélszolgálat szerint igen, boltok semmit nem tudnak róla. Médiában azt mondták lesz, de azt nem hogy mikor. Na majd meglátjuk, a Mobilaréna tesztre is kiváncsi lennék, egyelőre az sem jelent meg.

The Truth Is Out There --->

(#177) Cunaja válasza Corsa02 (#176) üzenetére


Cunaja
addikt

Biztos nem kaptak most teszt darabot.
A Yettel szerintem árulni fogja, de a Voda, az már kérdéses.
Most ügye erős a forint. Ha romlik a valutánk, a telefon ára nem csökken majd, hanem növekszik, esetleg stagnál. 420-Euro árfolyamnál, most 580 körül lenne a pro és 420-430 környékén a sima.
Szóval, ha valaki arra vár, hogy csökkentsék az árakat, legyen szerencséje, csak a forintunk ne romoljon közben.
Ez lutri, nem lehet tudni.(Mezei ember nem tudja).
Megnéztem amúgy, átlagban, 4-6 munkanapot írnak.

Más:
Mivel ez már tudja a vezeték nélküli töltést, kellene egy jó töltő is, az asztalra, illetve a kocsiba.
A kocsiba olyan kellene, ami a boxban elfér, mert én a szelőzöre, nem tudom felrakni.
Esetleg ötlet? Nem kötelező a gyors töltés, csak stabil legyen és ne melegedjen.
Az Alin már a kosárban vannak tokok és fóliák is.
Aláírom a papírokat és rendelem meg.
Asztali töltés, amit néztem. A nagyobb nekem felesleges, arra ott a vezetékes 120W.
Fólia
Tok 360°
Olcsóbb 360-as tok
Komplett fólia, előre, hátra és kamera
Rendes tok
Van rengeteg tok, mindenféle és fólia is.
Érdemes szétnézni.
Szerintem egy fél millás telefont( pláne kerámia hátlappal) ne karcolásokkal pakoljunk tele.
Állítólag, a Pro, nem is fogható meg rendesen és az asztalról is lemászik. Ezt, elég sok tesztben mondták.
:) Már jött az értesítés, hogy várnak az üzletben.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#178) Atomgeszi válasza Corsa02 (#176) üzenetére


Atomgeszi
veterán

[link] Német médiamarkt-ban már szállítják ki..

(#179) Atomgeszi válasza Cunaja (#177) üzenetére


Atomgeszi
veterán

[link] Én ilyet használok autóban kb 4 éve.. jól működik. Van olyan autó nekünk is, ahova nem tudom felrakni a szellőzőre, akkor simán lerakom valamelyik italtartóba.

(#180) Cunaja válasza Atomgeszi (#179) üzenetére


Cunaja
addikt

:R
Akkor ez jó lesz. Ezt néztem én is, csak nem mertem foglalkozni vele, a rögzítés miatt.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#181) Corsa02 válasza Atomgeszi (#178) üzenetére


Corsa02
őstag

Igen, láttam én is...bosszantó, hogy ez itthon nem így működik. Na mindegy...

The Truth Is Out There --->

(#182) Atomgeszi válasza Cunaja (#180) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Szerintem 3D nyomtatóval tudnál csináltatni hozzá olyan tartót, amivel valahova fel tudnád rögzíteni biztosra.

Egyébként nagyon kényelmes tartó, ha közelíted a telefont, automatikusan kinyílnak a karmok és megfogja a telefont, ha nyúlsz a tartó felé, és oldalt a kezeddel U alakot formálva ki akarod venni a telefont, akkor automatikusan elengedi. :D

(#183) Atomgeszi válasza Corsa02 (#181) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Műszaki cuccot a magas áfa, és alapból magasabb ár miatt nem itthon veszünk már pár éve.

A környező országokban minden olcsóbb, még ilyen szar Ft árfolyam mellett is.

(#184) Corsa02 válasza Atomgeszi (#183) üzenetére


Corsa02
őstag

oké, de a garanciát, hogyan intézem, ha valami van vele?

The Truth Is Out There --->

(#185) muszi0521


muszi0521
aktív tag

Yettel nem volt biztató a forgalmazással kapcsolatban !

(#186) Atomgeszi válasza Corsa02 (#184) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Én azzal számolok, hogy nem lesz baja. Eddig szerencsém volt. :D
De, ha lett volna, akkor vissza lehet küldeni postán is.

(#187) Corsa02 válasza muszi0521 (#185) üzenetére


Corsa02
őstag

Beszéltél velük Te is? Konkrétan egyelőre nem tudtak semmit mondani...

The Truth Is Out There --->

(#188) muszi0521 válasza Corsa02 (#187) üzenetére


muszi0521
aktív tag

Igen ugyan ez !!

(#189) Cunaja válasza Cunaja (#173) üzenetére


Cunaja
addikt

Megjöttem.
Szombat vagy jövő héten pénteken.
Csak üzletben vehetem ét.
481.360 pénz a Pro + légfrissítő.
Fekete színű lesz a kicsike. :B
Remélem szombaton meglesz már.
Nem volt kiállítva .
Nincs az üzletben a Pólus Centerben.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#190) Corsa02 válasza Cunaja (#189) üzenetére


Corsa02
őstag

Szuper! Köszi az infót.
Ellenben baromi fura, hogy még most is ennyit kell rá várni, meg mi az hogy szombat vagy 1 hét mulva rá péntek? :DEllenben meg online rendelhető, bár nem írja mikor szállítják :D

The Truth Is Out There --->

(#191) Cunaja válasza Corsa02 (#190) üzenetére


Cunaja
addikt

Pénteken van kiszállítás.
A figura akinél voltam, ezt mondta.
"Most pénteken lehet megjön, de én nem dolgozom, csak szombaton.Küldök sms-t
Ha nem jön meg pénteken, akkor jövő péntek.
Nem tudom mennyi van a központ raktáron."
Gondolom az új előfizető számit. Aki már évtizedek óta az, várjon nyugodtan.
Majd meglátjuk.
Addig rendelek hozzá mindent. :D
Csak 19-ig jár a légtisztító ajándékba.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#192) XxSancixX


XxSancixX
csendes tag

A mamut telekomban van sima 13 de csak fekete színben. hoztam is egyet. :) westend telekomba pénteken 10kor visznek ha valakit érdekel.

(#193) Lami66 válasza XxSancixX (#192) üzenetére


Lami66
őstag

Hogyér' adták? ( Mennyi a teljes ára?)

(#194) Indian74


Indian74
senior tag

Sziasztok!!!
Nos a mai nap én is rendeltem egy ilyen szép kis telefont a Telekomtól, kíváncsi leszek mikor hozzák ki. :K

[ Szerkesztve ]

NAGYPAPA

(#195) Aryon87 válasza Cunaja (#189) üzenetére


Aryon87
félisten

Húúú nagyon kíváncsian várom a tapasztalataidat, és ha konyítasz a fotózáshoz ( ;] ), pár tesztképnek is örülnék (sztem mások is :D )

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#196) Corsa02 válasza Cunaja (#191) üzenetére


Corsa02
őstag

Na holnap megyek én is egy kört, elvielg érkezett a győri Médiába, megnézem, ha élőben is rendben, akkor hozok is egyet :)

The Truth Is Out There --->

(#197) Cunaja válasza Aryon87 (#195) üzenetére


Cunaja
addikt

ha konyítasz a fotózáshoz.
Szerinted miért fizetek egy telefonért fél millát? ;]
Amúgy nem adnék ennyi pénzt telefonért.
Engem nem nagyon érdekel, hogy megy egy játék.
Egyetlen dolog ami számít, az a kamera.
Remélem sikerrel jársz és akkor egyből lesz telód.
Minden kellék megrendelve.
Vezetéknélküli töltők, tokok, fóliák. Rendeltem UV-s fóliát, kíváncsi leszek.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#198) Aryon87 válasza Cunaja (#197) üzenetére


Aryon87
félisten

;]
Annyira nem ismerem a szokásaidat, csupán annyit tudok rólad, hogy a P9-et sokáig tartottad életben :D
No akkor ne sajnáld a fotókat :))
Párom fülét rágom, hogy hozzon ki egy remek telefont (ez az X13Pro vagy HonorMagic5Pro esélyesek, most 11Lite 5G NE van neki)..
Mate50Pro-val összeereszteném :D

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#199) Cunaja válasza Aryon87 (#198) üzenetére


Cunaja
addikt

Megint lebuktam. :D
Képzeld, Anyóka még mindig a P9-et nyomja naponta. Most is azt nézi.
Egyszerűen imádja. Van neki Nova 5T is, de azon csak telefonál. Most megkapja a Mi10T Pro-t is.
Csinálni fogok képet a 10T pro-val és a 13 Pro-val ugyanott.
Esetleg ha sikerül elcsalnom a P9-et, azzal is.
A P9-en a saját rommal, meglátjuk , hogy fejlődött a Leica techinika.. ( Ugye nem eredeti a kamera szoftvere sem, azt is átírtam. )
A tesztek alapján, szerintem a Honor túl szaturálja a képeit. Ez persze csak a saját véleményem.
Ugye a DXOMARK teszt már tejesen bebizonyosodott, hogy nem valós eredményeket közöl.
Még mindig sehol a Xiaomi 13 és a pro tesztje. Az is lehet, csak szabadságon vannak. ;]
Hiába írtam nekik. No Comment.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#200) Corsa02 válasza Cunaja (#199) üzenetére


Corsa02
őstag

Tudtam, hogy valahonnan ismerős vagy, nekem Honor 8 volt évekig :)

The Truth Is Out There --->

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.