Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1351) pzstm válasza Lall (#1350) üzenetére


pzstm
titán

ez már hivatalos? bejelentették? :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1352) Pearce válasza Lall (#1350) üzenetére


Pearce
aktív tag

Kb. Bár ez is koncepció rajz

[ Szerkesztve ]

(#1353) Lall válasza pzstm (#1351) üzenetére


Lall
veterán

Aha. Ja, nem. :D De a képen valami hasonlót látnak a sas szemeim. Lehet csipásak. :U Csempék fugák nélkül vagy mm-es fugákkal. :)

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#1354) nonsen5e válasza Pearce (#1352) üzenetére


nonsen5e
addikt

Gondolom 10 nem lesz már 512-es cuccokra, mi?

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#1355) Воланд válasza Pearce (#1352) üzenetére


Воланд
titán

uh, remelem ennyire nem hulyulnek meg.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#1356) Bjørgersson válasza nonsen5e (#1354) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ez alapján de, lesz.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1357) Воланд válasza Bjørgersson (#1356) üzenetére


Воланд
titán

valami fan made cucc.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#1358) Bjørgersson válasza Воланд (#1357) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ja ok, azt hittem, ezt is a Microsoft tette közzé. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1359) Воланд válasza Bjørgersson (#1358) üzenetére


Воланд
titán

de. :DDD szerintem meg az ms sem tudja, hogy melyik modellek fogjak megkapni. a verzioszam meg ugy nez ki, hogy 8.10.x a wp8-e, a wp10-e meg 8.15.x.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#1360) gyurkikrisz válasza Lall (#1350) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Tárgytalan.

[ Szerkesztve ]

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#1361) cattus


cattus
őstag




Do the thing!

(#1362) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Én körülbelül ilyennek képzelem el a Windows 10-et :D

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#1363) Bandi8bácsi válasza sz.balazs.95 (#1362) üzenetére


Bandi8bácsi
tag

Legyen több háttérszín, ne csak fekete és fehér, illetve az ikonok színe legyen még variálható, és akkor örök örömbódottág.

(#1364) sz.balazs.95 válasza Bandi8bácsi (#1363) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Az ikonokat nem is lenne fontos átszínezni,* én már azzal is tökéletesen kibékülnék, hogyha színes hátteret meg lehetne oldani, és nem csak a csempék mögött.
Bár ezt a Win10-ben biztos meg lesz már oldva.

*Kérdés ezzel kapcsolatban:
A teljes csempe színét szeretnéd átvariálni, vagy csak a benne levő ikonét? :D

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#1365) Integrale válasza sz.balazs.95 (#1364) üzenetére


Integrale
veterán

Az szerintem már túl színes lenne.
Állítod először a csempék háttérszínét/képet teszel mögéjük + e mögé még egy valamilyen színű háttér.
Az Andrássyn sincs ennyi szín júliusban :D

[ Szerkesztve ]

"Bad reklám is reklám too"

(#1366) sz.balazs.95 válasza Integrale (#1365) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Most miért? Windows 8-on is ilyen. :D

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#1367) Bandi8bácsi válasza sz.balazs.95 (#1364) üzenetére


Bandi8bácsi
tag

Csak a benne lévő ikonét. Ha a csempére gondoltam volna, csempét írtam volna :D :P

Szerintem brutál jól nézne ki, fekete háttér előtt, fehér csempék /vagy valami világosabb háttérkép/, és fekete ikonok. Most ugye ha ezt próbálnám összehozni, a fehér ikonokból fehér csempével nem látnék semmit.

[ Szerkesztve ]

(#1368) sz.balazs.95 válasza Bandi8bácsi (#1367) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Akkor jól értettem.

Így már értem, valóban jogos a dolog. :K Erre nem gondoltam, hogy így is ki lehetne alakítani. :B

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#1369) ghost364


ghost364
senior tag


(#1370) =WiNTeR=


=WiNTeR=
senior tag


L930

"I will become a true hardscoping hitmarking sample text legend."

(#1371) viewdetails válasza =WiNTeR= (#1370) üzenetére


viewdetails
addikt

Szép! :)

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#1372) Garada válasza =WiNTeR= (#1370) üzenetére


Garada
őstag

Király! :D

(#1373) Lall


Lall
veterán

Nekem mióta megvan a 930 ilyen és nem is igazán fogok valtoztatni, ez rögzült be, így mindent gyorsan élérek. :)

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#1374) ciceroo


ciceroo
tag

Azt megtudjátok mondani, hogyha a gyári Időjárás appot használom zárolási képernyőn, akkor tudok-e betenni saját hátteret, vagy csak a napszaknak megfelelően váltakozó van fixen?

(#1375) sz.balazs.95 válasza ciceroo (#1374) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

napszaknak megfelelően változik.
nálam legalábbis így van.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#1376) ciceroo válasza sz.balazs.95 (#1375) üzenetére


ciceroo
tag

Nem teljesen értem a választ.
Nekem is váltakozik napszaknak megfelelően, de akkor saját fix hátteret nem lehet betenni úgy, hogy az időjárás adatokat is kitegye?

(#1377) sz.balazs.95 válasza ciceroo (#1376) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Hogy akarnál beállítani hozzá saját hátteret a lezárási képernyőnek, hogyha egyszer a WP-ben vagy egy alkalmazást (pl. Időjárás) vagy egy képet tudsz berakni?
Vagy én értem félre, amit írsz.😃

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#1378) Lall válasza sz.balazs.95 (#1377) üzenetére


Lall
veterán

Van olyan időjárás alkalmazás (pl. Amazing Weather) és még sok másik, amit ki tehetsz zárolási képernyőre, saját háttérképpel.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#1379) ciceroo válasza Lall (#1378) üzenetére


ciceroo
tag

Igen, én is ezt hiányolom...
Tehát, ha saját képet akarok hátternek, úgy, hogy rajta legyen az időjárási előrejelzés is (meg naptár, meg értesítések, stb.) akkor azt a gyári (MSN) Időjárás app-pal nem tudom megtenni ?! :(

(#1380) Lall válasza ciceroo (#1379) üzenetére


Lall
veterán

Nem. Viszont van rá csomó app, ami tudja.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#1381) viewdetails válasza =WiNTeR= (#1370) üzenetére


viewdetails
addikt

Ez annyira megtetszett, hogy beállítottam most én is 3 csempésre a 925-öt, egy hasonló hangulatú, de borongósabb háttérrel.
Egész használható így is a teló, bár a naptár kicsit apró betűs.

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#1382) sz.balazs.95 válasza Lall (#1378) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Ja az lehet; de akkor gondolom appon belül lehet hátteret beállítani.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#1383) Lall válasza sz.balazs.95 (#1382) üzenetére


Lall
veterán

Igen

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#1384) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Arról egyébként nem tudtok, hogy a Metro Time-ot később megcsinálják-e zárolási képernyőnek?

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#1385) Burt1793


Burt1793
veterán

Helló!

A transparency tiles progival lesz átlátszó minden ikonotok?
Én kicsit másra vettem a figurát, szinte csak kis ikonjaim vannak, de azokból nagyon sok. :D
Majd be kéne rendeznem valahogy, eddig úgy próbáltam, hogy ami fontos, könnyű legyen elérni.

(#1386) EatSleepPush


EatSleepPush
csendes tag


Egy napja vagyok WP tulaj, meg én sem tudom mit akarok. Viszont ez a Weather flow nem akar működni.

The pain is weakness leaving your body.

(#1387) Integrale válasza EatSleepPush (#1386) üzenetére


Integrale
veterán

A Weather Flow a legutolsó frissítése óta megbízhatatlan és sokat fogyaszt. Próbáld ki az Amazing Weather HD-t.

[ Szerkesztve ]

"Bad reklám is reklám too"

(#1388) brickm válasza EatSleepPush (#1386) üzenetére


brickm
őstag

Vagy a bing weathert.

(#1389) EatSleepPush


EatSleepPush
csendes tag

Fontos lenne szamomra, hogy átlátszó legyen, nagyon belezombultam a wp vilagaba. Az Amazing weathert kipróbáltam, de a csempen ez sem mutat semmit, nem ertem :D

The pain is weakness leaving your body.

(#1390) Burt1793 válasza EatSleepPush (#1389) üzenetére


Burt1793
veterán

Én feladtam az átlátszóságot és ha vegyes teljesen, az is jól néz ki, egy sötétebb, kékes háttérrel. :)

(#1391) Steelers válasza EatSleepPush (#1389) üzenetére


Steelers
senior tag

Márpedig az Amazing csempéje átlátszó,és mindent mutat!

(#1392) cattus válasza EatSleepPush (#1389) üzenetére


cattus
őstag

Ne az applistából tűzd ki, hanem a alkalmazásba belépve az alsó sorban nyomj a kitűzésre. ;)

Do the thing!

(#1393) EatSleepPush válasza cattus (#1392) üzenetére


EatSleepPush
csendes tag

Igy sikerult koszonom szepen! Egyre jobban tetszik ez a rendszer. De mivel készülök venni egy feher hatlapot ra, lehet hogy vissza kerül majd babakekre a azin, mert autoba is az a kedvenc szinkombo, a babakek/feher. Biztos el jatszok egy darabig mire végleges lesz, nagyon új meg.

The pain is weakness leaving your body.

(#1394) Integrale válasza EatSleepPush (#1393) üzenetére


Integrale
veterán

Már csak egy hableányos szökőkút kell. :DDD

"Bad reklám is reklám too"

(#1395) Garada válasza EatSleepPush (#1386) üzenetére


Garada
őstag

Király! :D

(#1396) netpeti98


netpeti98
addikt

Kétoszlopos és háromoszlopos nézet kombinálva. :)

[ Szerkesztve ]

(#1397) Burt1793 válasza netpeti98 (#1396) üzenetére


Burt1793
veterán

Mi az a két játék az első sorban a mappában?

(#1398) netpeti98 válasza Burt1793 (#1397) üzenetére


netpeti98
addikt

Hypernaut
Cut and hack
Fruit Ninja

Szerk: Mondjuk a nokia mappák nem a legjobb megoldás, de a GDR1-ig ezzel kell beérni. :)

[ Szerkesztve ]

(#1399) Bandi8bácsi


Bandi8bácsi
tag

Mi az a Start csempe felül?

(#1400) netpeti98 válasza Bandi8bácsi (#1399) üzenetére


netpeti98
addikt

HeaderTiles
Gyakorlati funkciója nincs, csak egy dizájn elem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.